Christian Bøen kom i mål på tiden 13,46 minutter på den snaut fire kilometer lange normalløypa i Dyreparken torsdag. Alle foto: Sverre Larsen.
Brukerskapt innhold
Lokalsporten.fvn.no er siden for brukerskapt innhold, der klubber og utøvere selv skriver fra stevner, trening og annet. Vi tar også inn pressemeldinger som omhandler sørlendingers prestasjoner. Formålet er å speile mangfoldet og bredden i lokalidretten, og flere av sakene publiseres også på forsiden til fvn.no. Minst en gang i uka samler vi utvalgte bidrag i papiravisen. Vil du som utøver eller din klubb være med som en av stadig flere bidragsytere, kan du sende en e-post til Rune Stensland.

Christian Bøen kjappest i Dyreparken

Denne karen var raskest i normalløypa i sesongens 18. løp i Terrengkarusellen.

Som i fjor fikk vi en grå og kjølig dag, med yr i luften, ingen magnet til å trekke folk nettopp. I fjor ble det imidlertid overraskende mange, idet løpet for første gang, som høstløp, passerte 1000-grensen. I år var det 904 i voksenløpet og 90 i Barnas karusell.

Fra starten av barneløpet.

De fem hurtigste løperne av hvert kjønn, uansett alder, ble de følgende på normaldistansen (3,95 km):

Ingrid Ukkelberg (15.33) tok seieren blant kvinnene, foran Anne Kari Borgersen (15.53), Amalie Lekva (16.23), Kathrine Martinsen (16.57) og Monica Mjåland Thortveit (17.11).

Første fellesstart i ordinær løype.

Hos herrene vant Christian Bøen (13.46), foran Johnny Stensvold (13.53), Julian Brons (14.19), Ole Drange (14.24) og Erlend Haugstad (14.24).

Starten går for Milslukeren.

På Milsluker-distansen (8,0 km) fikk vi god deltak­else med 130 startende (120 i fjor), og her gikk bestetidene hos kvinnene til Silje Røynstrand (35.52), foran Unni Mesel (36.19) og Inger Britt Bakstad (37.57), mens det hos herrene ble seier til Jørgen Solli Strøm-Olsen (30.51), foran Trond Hauklien (31.55) og Tom Henrik Flaa (32.24).

Christian Bøen (35)    

Hva synes du om løypa?

-Den er tøff med mange bratte bakker. Løypa er nok ei av de tøffeste i karusellen! 

Hva synes du om å løpe i Dyreparken?

-Det er et kjempebra innslag. Man får vist fram litt av hvert fra parken. Det er familievennlig og arrangementet er gøy for de små.

Anne-Kari Borgersen (45)

Hvor lå utfordringene i dag?

-Det var noen glatte svinger, og det var glatt treverk enkelte steder.  

Er det en opplevelse eller begivenhet som du liker godt med Dyreparken?

-Ja. Og det er å se på dyrene etter at jeg har løpt. Det skal jeg gjøre nå! 

 

Sara Emilie Berg (10)

Liker du å løpe?

-Ja, det gjør jeg! 

Fikk du sett noen dyr?

-Ja. Jeg så elg, tiger og jerv.  

Lina Sæbø (16)

Hva synes du om at Terrengkarusellen er i Dyreparken?

-Det er gøy! Og så er løypa ganske kjent. Det er et fint tidspunkt å arrangere når det ikke er så mange folk her.

Hva slags opplevelser og minner har du fra Dyreparken?

-Jeg har vokst opp med Dyreparken. Jeg har fått et godt forhold til parken.  

Geir Martin Andersson (50)

Synes du dagens løype er bra?

-Ja. Det er gøy å få prøvd seg i motbakker. Det er en glede å være i Dyreparken! 

Hva husker du av dine besøk i Dyreparken?

-Jeg var vakt her for 25 år siden. Og ellers husker jeg apekattene og fuglehuset. Fuglehuset er inne, og fuglene prater. Så jeg bruker alltid litt ekstra tid her.  

Helge Solvik (65), arrangør fra T.O. Slettebøe BIL

Hvordan er det å løpe her ute?

-Løypa er litt kupert, og den er kjent. Jeg har løpt gjennom løpet noen ganger. Jeg synes den er ok.  

Hva gjør dere her i dag?

-Vi er medarrangør. Vi har ute tre løypevakter. Vi står for speaker til arrangementet. Og vi har tidtaking i målområdet.  

 

Under arrangementet i Dyreparken fikk vi muntre og gode toner fra Kristiansand Postorkester.

 

Resultater – Vanlig løype (3,95 km)

K10-14

–   Elisabeth Kivle                         Egen bedrift                  Fullført

–   Helene Ubostad Vehus          Egen bedrift                     26.51

–   Ida Roland                                Egen bedrift                     18.02

–   Sara Emilie Berg                     Egen bedrift                  Fullført

 

K15-19

1   Sofie Vabo                                Roger Aamodt Bygg       19.41

2   Lina Sæbø                                Egen bedrift                     21.00

3   Ingrid Thorkildsen                  Nikkelverket                    23.09

4   Sara Linn Hofgaard Prince    Egen bedrift                     24.43

–   Amalie Eriksen                        Egen bedrift                  Fullført

–   Elise Kai Ting Teo Haneberg Egen bedrift                  Fullført

–   Inga Vestøl Stødle                  Egen bedrift                  Fullført

–   Julianne Zahl-Olsen                Egen bedrift                  Fullført

–   June Mangseth                        Egen bedrift                  Fullført

–   Oda Hansen                             T.O. Slettebøe               Fullført

–   Suzanne Lindekleiv Nygård   Egen bedrift                  Fullført

 

K20-24

1   Amalie Lekva                           Løplabbet                         16.23

2   Abigail Ludvigsen                   Egen bedrift                     20.34

3   Karianne Klungland                Sørlandet S.hus / KSI      22.30

–   Emma Sofie Wang Midbrød Student                          Fullført

–   Terese Birkeland                     Egen bedrift                  Fullført

–   Tonje Aanensen                      Egen bedrift                  Fullført

 

K25-29

1   Hanne Stiland                          Vennesla kommune       20.34

2   Mone Hafnor                           Egen bedrift                     20.36

3   Maria Lohne Bakke                Kr.sand kommune          21.36

4   Hanne Kristine Halset            Sørlandet Sykehus          25.00

5   Linn Flaten                               UiA                                     25.40

–   Anette Dyrkolbotn                 Lærerne                         Fullført

–   Anette Opsahl                         Hydro Vigelands Brug Fullført

–   Anette Rudi                             Arkiv                               Fullført

–   Caroline W. Rosenkilde         Kr.sand kommune       Fullført

–   Heidi Skreå Aanundsen         Phonero                         Fullført

–   Helene Hagane                        Egen bedrift                  Fullført

–   Hilde Rakel Farestad              Norgesplaster               Fullført

–   Ida Bjørkås                               Egen bedrift                  Fullført

–   Ina Kornelia Åteigen              Egen bedrift                  Fullført

–   Kristina Humborstad              Team Mosjon                Fullført

–   Linn Angen                              Egen bedrift                  Fullført

–   Lise Fosseli                               Egen bedrift                  Fullført

–   Marthe Hoxmark Wilson      Phonero                         Fullført

–   Sofie Lohne                             Phonero                         Fullført

–   Therese Lie                              Kruse Smith                   Fullført

 

K30-34

1   Ingrid Ukkelberg                     Egen bedrift                     15.33

2   Kathrine Martinsen                Egen bedrift                     16.57

3   Hege Østerhus                        ITE Østerhus                    20.02

4   Margot Therese Lande          MH Wirth                         21.50

5   Julie Margrethe Askland       Statbil                               23.10

6   Helene Jäger                            Sørlandet Sykehus          24.10

7   Birgit Homme                          Statbil                               28.20

–   Anette Lindberg                     Egen bedrift                  Fullført

–   Anette Os                                 Fædrelandsvennen      Fullført

–   Caroline Breidenthal              Cowi                               Fullført

–   Caroline Thorstensen            Egen bedrift                  Fullført

–   Hege Kleiven                           Cameron Sense            Fullført

–   Hilde Kristin Røsstad        Kvadraturen Skolesenter  Fullført

–   Johanne Røssland Nupen     Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Kirsti Brandsvoll                      PwC                                Fullført

–   Kristine Marie Ringsby           Harestua Barnehage    Fullført

–   Ludmila Sleire                         Kr.sand kommune       Fullført

–   Marianne Osnes                     NOV                                Fullført

–   Marit Lande                             Kr.sand kommune       Fullført

–   Miriann Mitander                   Gumpen Gruppen        Fullført

–   Solveig Åsheim                        Egen bedrift                  Fullført

–   Trine Eskeland                         Asplan Viak Kr.sand     Fullført

–   Vibeke Golf                              FIKO                                Fullført

 

K35-39

1   Monica Mjåland Thortveit    Egen bedrift                     17.11

2   Hege Hennig Lunde               Egen bedrift                     19.30

3   Eva Anett Mosland                 Egen bedrift                     19.43

4   Elisabeth Haarr Dønnestad   Repstad                            20.43

5   Astrid Grønås Granum           Egen bedrift                     22.30

6   Helene Skøien                         Egen bedrift                     23.06

7   Kristine Arnesen Noble         Sørlandet Sykehus          25.41

8   Kathrine Knudsen                   Elkem Fiskaa                    30.44

–   Christine Ruud Fjellheim       NOV                                Fullført

–   Elisabeth Hultmann                Kr.sand kommune       Fullført

–   Helene Robstad                       Nikkelverket                  Fullført

–   Hilde Thomassen                    Harestua Barnehage    Fullført

–   Hilde Tønnesen Sele              Phonero                         Fullført

–   Hildegunn Strømme               Egen bedrift                  Fullført

–   Kari Reinertsen Jerstad         Kr.sand kommune       Fullført

–   Lena Bjorå Andersen             Vennesla kommune    Fullført

–   Merete Sørjoten                     VA Vegvesen                 Fullført

–   Nina Neleta Hopen                Kirkens Bymisjon          Fullført

–   Sarah Helene Upsahl              NOV                                Fullført

–   Silje Halaas                               Avinor                            Fullført

–   Siv Hege Møll                          Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Tine Nilsen                               Kr.sand kommune       Fullført

–   Tone Nilsen                              Kr.sand kommune       Fullført

–   Trine Ugelstad                         TTS Marine                    Fullført

 

K40-44

1   Anne Kristin Holte                  VA Fylkeskommune       19.19

2   Pia Berling                                Kr.sand kommune          19.39

3   Bodil Kvernenes Nørsett       Egen bedrift                     20.31

4   Ragnhild Elisabeth Bendiksen    Vennesla kommune 22.22

5   Bente Skretting                       Agder Energi                    27.16

6   Hanne Berling                         Egen bedrift                     27.44

7   Rannveig Follerås                   Oasen skole                     28.14

8   Anne Kristin Stedjan-Sundin Dagfin Skaar                    28.48

–   Åshild Skofteland                    Lærerne                         Fullført

–   Ellen Rugsland                         Egen bedrift                  Fullført

–   Gry Tjøm Lorvik                      Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Hege Bjørnestøl Beckmann  Egen bedrift                  Fullført

–   Helene Stura Haavind            Kr.sand kommune       Fullført

–   Hilde Engedal                          Egen bedrift                  Fullført

–   Hilde Furuborg                        Kr.sand kommune       Fullført

–   Hilde Vestbakke                      Agder Energi                 Fullført

–   Inger Skjævesland                  Egen bedrift                  Fullført

–   Kathrine Gregersen               Egen bedrift                  Fullført

–   Laila Skarpholt                        Egen bedrift                  Fullført

–   Linda Bomann                         Egen bedrift                  Fullført

–   Liv Tone Tveiten                     Vennesla kommune    Fullført

–   Målfrid Byrkjedal                    Gumpen Gruppen        Fullført

–   Marianne Bøe                         Posten                            Fullført

–   Marianne Humborstad          Statbil                             Fullført

–   Meike Pollestad                      Agder Energi                 Fullført

–   Tone Berg                                Egen bedrift                  Fullført

–   Trine Dybesland                      The Light Group           Fullført

–   Veslemøy Hanssen                 Sørlandet Sykehus       Fullført

 

K45-49

1   Anne Kari Borgersen              NOV                                   15.53

2   Grethe Fredvik                        Lærerne                            17.38

3   Marit Gausdal                          HG-Bygg                           18.15

4   Tanja Sæbø                              Kr.sand kommune          20.00

5   Hanne Therese Ekra               Lærerne                            20.01

6   My Choi Hsiung                       Sørlandet Sykehus          20.10

7   Merete Bryn Bruskeland       Tangen vgs                       20.25

8   Marianne Skjelbred-Knutsen  Tangen vgs                    21.15

9   Gunn Kristin Wetrhus            Tangen vgs                       21.19

10   Elisabeth Skaaland Neset      Sørlandet Sykehus          21.36

11   Marianne Svendsen               Egen bedrift                     24.50

–   Adiso Kristo                             Kr.sand kommune       Fullført

–   Agnes Zahl-Olsen                    Student                          Fullført

–   Anita Torland Kivle                 Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Astrid Brodersen                    The Light Group           Fullført

–   Berit Hageland                        Vennesla kommune    Fullført

–   Birte Eiersland                         Egen bedrift                  Fullført

–   Bjørg Tone Pettersen            Egen bedrift                  Fullført

–   Cher Lan Teo Haneberg        Cameron Sense            Fullført

–   Elin Fossli                                 Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Elisabeth Slettebøe Hansen T.O. Slettebøe               Fullført

–   Hege Saatvedt                         Tollvesenet                    Fullført

–   Heidi Jordan                            Kr.sand kommune       Fullført

–   Heidi Skea                                Nikkelverket                  Fullført

–   Hilde Follerås                          Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Hilde H. Langeid                     Vennesla kommune    Fullført

–   Hilde Irene Tveit                     Kr.sand kommune       Fullført

–   Inger Lise Hærås                     Revisjon Sør                  Fullført

–   Jenny Aamodt                         OneCo                            Fullført

–   Jorunn Fjeldkjøn                     Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Kathrine Sandvei                    MH Wirth                      Fullført

–   Lillian Eikeland                        Elkem Fiskaa                 Fullført

–   Linda Varhaug Røsnes           Kr.sand kommune       Fullført

–   Marit Amundsen                    Cameron Sense            Fullført

–   Mette Igland                            Kr.sand kommune       Fullført

–   Mone Stusvig                           Egen bedrift                  Fullført

–   Nina Fosse                               Dagfin Skaar                  Fullført

–   Randi Marie Rypestøl            Hellvik Hus                    Fullført

–   Sissel Røysland Berntsen      Egen bedrift                  Fullført

–   Solfrid Rue                               VA Fylkeskommune     Fullført

–   Tone Beate Grøtterød           Kr.sand kommune       Fullført

–   Torun Tryfoss Salvesen         Egen bedrift                  Fullført

–   Vibeke Bueklev                       Repstad                          Fullført

–   Wenche Solheim                    Statbil                             Fullført

 

K50-54

1   Hanne Alnæs                           Rambøll Norge                20.30

2   Marit Norby                             Kr.sand kommune          22.03

3   Rita Holst                                  Mizuno                             22.24

4   Karen Adine Nevland             Cameron Sense               23.45

5   Mona Guttormsen                  Multi Regnskap               24.30

6   Inés Lund                                 Tangen vgs                       26.05

7   Marit Dahl Pedersen             VA Fylkeskommune       31.10

–   Amelia Garzon Osorio           Egen bedrift                  Fullført

–   Anne Grete Skaanes Isaksen   Egen bedrift               Fullført

–   Anne Kirsti Brekke                 Elkem Fiskaa                 Fullført

–   Anne-Britt Frivoll                    Tangen vgs                    Fullført

–   Anne-Grethe Rolstad Esdar  Evry                                 Fullført

–   Annette Tryfoss                      Egen bedrift                  Fullført

–   Åshild Espeland                       Egen bedrift                  Fullført

–   Astrid Vegusdal                       VA Vegvesen                 Fullført

–   Beate Kristin Tversland         Kr.sand kommune       Fullført

–   Camilla Midbrød                     Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Ellen Holtskog Wathne          Egen bedrift                  Fullført

–   Eva Haakonseth Lie               The Light Group           Fullført

–   Eva Larsen                               Schenker                        Fullført

–   Frøydis Nordgård Vik             UiA                                  Fullført

–   Grete Sætre Bruheim            Egen bedrift                  Fullført

–   Guri Sæterlid                           Team Mosjon                Fullført

–   Heidi Aabel                              Huntonit                        Fullført

–   Helle Grytvik                            Egen bedrift                  Fullført

–   Hilde Hultin                              Phonero                         Fullført

–   Ingebjørg Toft Næss               VA Vegvesen                 Fullført

–   Ingrid Viervang                        Team Mosjon                Fullført

–   Ingunn Solborg                       Nikkelverket                  Fullført

–   Jorunn Aas Frigstad                Nikkelverket                  Fullført

–   Karianne Øen                          Posten                            Fullført

–   Lillian Lie                                  Egen bedrift                  Fullført

–   Liv Astri H. Skarberg              Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Margareth Wathne                Posten                            Fullført

–   Marit Kristin B. Lund              Sørlandet Sykehus       Fullført

–   May Tove Folland                   Kirkens Bymisjon          Fullført

–   Monica Lunde Olsen              Egen bedrift                  Fullført

–   Nina Gumpen Hansen           Gumpen Gruppen        Fullført

–   Ragnhild Kjellevold                Kr.sand kommune       Fullført

–   Randi Anita Aanensen           Egen bedrift                  Fullført

–   Randi Hidreskog                     The Light Group           Fullført

–   Siren R. Hodne                        Team Mosjon                Fullført

–   Siri Stavsholt Bujordet           Mattilsynet                    Fullført

–   Siw Irene Lerstad                    Kr.sand kommune       Fullført

–   Sofie Elise Ringen                   Kr.sand Dyrepark         Fullført

–   Solveig Schia                            Kr.sand kommune       Fullført

 

K55-59

1   Åse Gullsmedmoen                Sørlandet Sykehus          18.00

2   Hanne Katinka Hofgaard       Kr.sand kommune          19.32

3   Toril Benjaminsen                   Egen bedrift                     27.39

4   Frøydis Aslagsen Tønnessen TTS Marine                       28.40

–   Alice Coward                           Kvadr. Skolesenter       Fullført

–   Anita Henningsen                   Posten                            Fullført

–   Ann Brit Hoslemo                   Trucknor Kr.sand          Fullført

–   Ann Hilde Bue                         Egen bedrift                  Fullført

–   Anne Marie Tjessem              Team Mosjon                Fullført

–   Åse Loland Fredheim             Egen bedrift                  Fullført

–   Beatrice Sørensen                  Kr.sand kommune       Fullført

–   Bente Abrahamsen                Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Berit H. Mikalsen                    Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Britt Hilde Hattrem          RadissonBlu Caledonien   Fullført

–   Dorte Kvist                               Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Ellen Godtfredsen                  Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Ellen Mehle                             The Light Group           Fullført

–   Eva Sæthern Arneberg          Kvadr. Skolesenter       Fullført

–   Grete Iren Bjørkås                  Egen bedrift                  Fullført

–   Grete Jakobsen                       Trimtex                          Fullført

–   Grete Tvedten                         T.O. Slettebøe               Fullført

–   Gro Lindvik Robstad               Strømmestiftelsen       Fullført

–   Gunn Eriksen Sæbø                Kr.sand kommune       Fullført

–   Inger Helen Horsgård            Kr.sand kommune       Fullført

–   Inger-Lise Schultz                   MacGregor                    Fullført

–   Ingjerd Lind                             Sørlandet Sykehus       Fullført

–   June Østerhus                         ITE Østerhus                  Fullført

–   Kari Bergstad Tredal              Egen bedrift                  Fullført

–   Kirsten B. Fauske                    Kr.sand kommune       Fullført

–   Konstanse Skeie                     MH Wirth                      Fullført

–   Laila Fjellheim                         Telesport                       Fullført

–   May-Britt Farestad                 Norgesplaster               Fullført

–   Mette Underland                   Caverion Norge            Fullført

–   Nina S. Haagensen                 Agder Energi                 Fullført

–   Sissel Margrethe Røsok         Kr.sand kommune       Fullført

–   Solveig Irene Kile                    Kr.sand kommune       Fullført

–   Solveig M. Solberg           RadissonBlu Caledonien   Fullført

–   Sunniva Whittaker                 UiA                                  Fullført

–   Tale Guldal                               UiA                                  Fullført

–   Tanja Stine Bachmann           Kr.sand kommune       Fullført

–   Torbjørg Omdal                       MH Wirth                      Fullført

–   Vigdis Borgemyr Berntsen    Kr.sand kommune       Fullført

–   Wenche Mykland                   Trucknor Kr.sand          Fullført

–   Wenche Ulland                       Egen bedrift                  Fullført

 

K60-64

1   Wigdis Haga                             KPMG                                40.00

–   Anne Marit Fjeldsgård           Boen Bruk                      Fullført

–   Anne-Grete Uglebakken        Egen bedrift                  Fullført

–   Bjørg Frøysaa                           Lærerne                         Fullført

–   Britt Larsen                              Strai Kjøkken                 Fullført

–   Eli Hommekland                      Egen bedrift                  Fullført

–   Eli Ose                                      Egen bedrift                  Fullført

–   Elin Stray                                  VA Vegvesen                 Fullført

–   Ellinor Vedal                            Tollvesenet                    Fullført

–   Eva Wikstrand Edvardsen     Kr.sand kommune       Fullført

–   Helle B. Lund                           Agder Energi                 Fullført

–   Inger Vehus                             Egen bedrift                  Fullført

–   Ingunn Hammersmark           Kr.sand kommune       Fullført

–   Kirsten Lund Løkling              Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Kirsten Lundevold Kvinlaug  Egen bedrift                  Fullført

–   Kjellaug Fjordheim                 Sørlandet BBL               Fullført

–   Kristine Oftedal                       Nordea                           Fullført

–   Lisbeth Nilsen                          Kr.sand kommune       Fullført

–   Liv Turid Blesvik                      Egen bedrift                  Fullført

–   Maria Stokkeland Søbye       Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Marianne Strømstad              Kr.sand kommune       Fullført

–   May Britt Aasgaard                Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Møyfrid Sandvik                      Egen bedrift                  Fullført

–   Ragnhild Auestad                   Team Mosjon                Fullført

–   Sigrun Fossheim                      Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Siri Løvbukten                         Statbil                             Fullført

–   Solfrid Andersen                    Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Solfrid Stavseth                       SiA                                   Fullført

–   Sølvi Noraas                             Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Sunniva Aabel                         Kr.sand kommune       Fullført

–   Thorhild Løvdal Gundersen  Team Mosjon                Fullført

–   Tone Marie Spikkeland          Egen bedrift                  Fullført

–   Torhild Rypestøl                      Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Tove Merete Rismyhr            Kr.sand kommune       Fullført

 

K65-69

1   Gretha Hallaren                      Kr.sand kommune          26.00

–   Alfrid Hånes                             Kr.sand kommune       Fullført

–   Anne Grethe Fagermann       Egen bedrift                  Fullført

–   Anne Karin Beurling               Egen bedrift                  Fullført

–   Anne Marit Aas                       Kr.sand kommune       Fullført

–   Arina Axelssen                        Egen bedrift                  Fullført

–   Arny Danielsen                        Kr.sand kommune       Fullført

–   Åse Jakobsen                           Kr.sand kommune       Fullført

–   Astrid Fagerbakke                  Egen bedrift                  Fullført

–   Berit Lauvrak Dale                  Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Berit Tønnessen                      MH Wirth                      Fullført

–   Bjørg Aurebekk                       VA Fylkeskommune     Fullført

–   Bjørg Ellingsen Nordlie          Idrettens                        Fullført

–   Elin Gundersen                       Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Elin Lande                                Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Ellen Smestad                          Egen bedrift                  Fullført

–   Gro Skogen                              Kr.sand kommune       Fullført

–   Hildur Håverstad                     Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Hildur Toft Sundtjønn            Nikkelverket                  Fullført

–   Ingeborg Elise Rojahn            Statbil                             Fullført

–   Inger Brit Mosvald                  Egen bedrift                  Fullført

–   Inger Britt Handegard            MH Wirth                      Fullført

–   Inger Lise Kaaterud                Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Inger Marie Oudalstøl            Cameron Sense            Fullført

–   Karen Torine Mørkestøl        Cameron Sense            Fullført

–   Kari Olivia Sødal                      Egen bedrift                  Fullført

–   Karin Bente Håland                Egen bedrift                  Fullført

–   Kjersti Ording                          Egen bedrift                  Fullført

–   Lillian Helene Nordby            Kr.sand kommune       Fullført

–   Liv Jakobsen                            Kr.sand Politi                 Fullført

–   Magnhild Iglebæk                   Statbil                             Fullført

–   Maria Syvertsen                     Egen bedrift                  Fullført

–   Ragnhild Berge                       Egen bedrift                  Fullført

–   Randi S. Fosselie                     Egen bedrift                  Fullført

–   Randi Thomassen                   Huntonit                        Fullført

–   Reidun Gustafson                   Repstad                          Fullført

–   Sølvi Evensen                          Egen bedrift                  Fullført

–   Torunn Steinvik                       Color Line                      Fullført

–   Wenche Graaner                    Sørlandet Sykehus       Fullført

 

K70-74

1   Marit Grindheim                     Statbil                               29.15

–   Adriana Gandola                     VA Fylkeskommune     Fullført

–   Ann-Britt Skår Dahl                Lærerne                         Fullført

–   Anne Turid Andersen            Egen bedrift                  Fullført

–   Åse Reinertsen                       Egen bedrift                  Fullført

–   Aslaug Mosby                          Kr.sand kommune       Fullført

–   Aslaug Wandsvik                    Optimera                       Fullført

–   Berit Bogstrand Hansen        Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Berit Vesterhus                       Kr.sand kommune       Fullført

–   Britt Gabrielsen                      Nordea                           Fullført

–   Edel Gladys Holte                   Tollvesenet                    Fullført

–   Eirun Johannessen                 Egen bedrift                  Fullført

–   Eldbjørg Larsen                       Oceaneering Rotator   Fullført

–   Ellinor Mikalsen                      Huntonit                        Fullført

–   Ester Haugland                        Egen bedrift                  Fullført

–   Eva Haugedal                           Egen bedrift                  Fullført

–   Gerd Aina Mortensen            Kr.sand kommune       Fullført

–   Jorun Roald                              Egen bedrift                  Fullført

–   Kirsten Spikkeland                  Kr.sand kommune       Fullført

–   Laila O. Karlsen                       Egen bedrift                  Fullført

–   Lili Margrethe Johansen        Egen bedrift                  Fullført

–   Lilly Ragnhild Frivold              Egen bedrift                  Fullført

–   Liv Jorun Østerberg Askland    Kr.sand kommune    Fullført

–   Mary Flaa Sørland                  Egen bedrift                  Fullført

–   May Britt Monan                    Egen bedrift                  Fullført

–   Rigmor Stavø                           Egen bedrift                  Fullført

–   Rose Dunseth                          Egen bedrift                  Fullført

–   Signe I. Fredwall                     Huntonit                        Fullført

–   Siri Henriksen                          Lærerne                         Fullført

–   Unni Bjørg Johannesen         Egen bedrift                  Fullført

–   Wenche Fast                            Team Mosjon                Fullført

 

K75-79

–   Bjørg Hanna Lund                  OSM Offshore               Fullført

–   Bjørg Lillian Homme               Egen bedrift                  Fullført

–   Bjørg Staalesen                       Egen bedrift                  Fullført

–   Ester Aas                                  Egen bedrift                  Fullført

–   Olaug Vehus                            Lærerne                         Fullført

–   Reidun Østervold                   Lærerne                         Fullført

–   Solveig Haslerud                     Nordea                           Fullført

 

K80-84

–   Asbjørg Emanuelsen              Egen bedrift                  Fullført

–   Britt Høyer-Jonassen             Egen bedrift                  Fullført

–   Eva Bujordet                            Jernbanen                     Fullført

–   Gudveig Jørundland               Lærerne                         Fullført

–   Ingrid Pettersen                      Kr.sand kommune       Fullført

–   Mette Schoder                       Egen bedrift                  Fullført

 

 

M10-14

–   Benjamin Vingerhagen          Egen bedrift                  Fullført

–   Håkon Skarpholt                     Egen bedrift                  Fullført

–   Jakob Johannessen                MacGregor                    Fullført

–   Jarle Sveinall                            OneCo                               20.16

–   Lars Schønberg                       Egen bedrift                     25.42

–   Vilhelm Nordlie                       Egen bedrift                  Fullført

 

M15-19

1   Truls Klungland                       Per Klungland                  17.00

2   Simen Aamodt                        OneCo                               17.17

3   Bernhard Ruud Bøckman      Egen bedrift                     17.54

4   Sebastian Ulleberg                 Egen bedrift                     22.02

–   Adrian Mruk                            Gumpen Gruppen        Fullført

–   Syvert Tveter                           Egen bedrift                  Fullført

 

M20-24

1   Simon Knutsen                        Egen bedrift                     14.38

2   Thomas Aamodt                     OneCo                               14.54

3   Abraham Pettersen               Egen bedrift                     15.46

4   Torkel Reinhartsen                 OneCo                               16.49

5   Tobias Bjerland                       Gumpen Gruppen           21.12

–   Bendik Alm                              Egen bedrift                  Fullført

–   Vetle Reinhartsen                   OneCo                            Fullført

 

M25-29

1   Julian Brons                             Egen bedrift                     14.19

2   Ole Drange                              Egen bedrift                     14.24

3   Marius Engeland                     Hennig-Olsen Is               14.44

4   Ørjan Svaland Aas                  Lærerne                            15.15

5   Jørgen Halset                           Sørlandet Sykehus          17.33

6   Jonas Jahnsson                        Brandsdal Group             18.11

7   Christer Haugland                   Air Products                     18.15

8   Ola Almvik                                Mekonomen Sørl.p.       19.04

9   Kjetil Lohne Bakke                  Student                             20.31

10   André Andersen                     Trucknor Kr.sand            21.02

11   Eivind Johan Isaksen              MacGregor                       22.40

12   Kjetil Dahl                                 Phonero                            22.43

13   Bjørn Erik Ekberg                    Vennesla kommune       22.55

–   Anders Ziegler                         PwC                                Fullført

–   Espen Klungland                     PwC                                Fullført

–   Jørgen Engh                             Egen bedrift                  Fullført

–   Lasse Sevatdal                         Egen bedrift                  Fullført

–   Robin Olsen                             PwC                                Fullført

–   Tsvetelin Stefanov Takev      The Light Group           Fullført

 

M30-34

1   Jan Askland                              Lærerne                            14.58

2   Eirik Emanuelsen                    NOV                                   16.46

3   Morten Tveit                           Rambøll Norge                16.54

4   Daniel Salvesen                       MH Wirth                         17.37

5   Erik Eftevåg                              Mekonomen Sørl.p.       18.29

6   Aleksander Poulsen               Mizuno                             19.01

7   Petter Wesley Larsen            Lærerne                            19.37

8   Christian Heggland                 NOV                                   21.14

9   Erlend Stien                             Asplan Viak Kr.sand        21.35

10   Roar Nilsen                              Egen bedrift                     22.30

11   Anders Hægeland                   Tratec Norcon                 22.51

12   Alexander Simonsen              Sørlandet Sykehus          22.59

13   Christian Arnesen                  Phonero                            23.05

14   Glenn-Morten Askland          Skanska                             23.10

15   Øyvind Jakobsen                     Mekonomen Sørl.p.       24.00

–   Alejandro Aguilar                   Hellvik Hus                    Fullført

–   Alexander Rogn                      Tangen vgs                    Fullført

–   Atle Endresen                         Student                          Fullført

–   Bård Abrahamsen                   Firenor                           Fullført

–   Chris André Gulbrandsen      PwC                                Fullført

–   Dubravko Bajraktarevic         Firenor                           Fullført

–   Jan Erik Paulsen                      Nikkelverket                  Fullført

–   Kjetil Haugland                        Bouvet Norge               Fullført

–   Kjetil Løyte Lia                         Kirkens Bymisjon          Fullført

–   Kristian Heltzen Tjelland       The Light Group           Fullført

–   Ole Jakob Lervåg Nilsen        NOV                                Fullført

–   Tor Arne Senumstad              KPMG                             Fullført

–   Vegar Sakseid                          Egen bedrift                  Fullført

 

M35-39

1   Christian Bøen                        Trimtex                             13.46

2   Yngve Martinsen                     Fædrelandsvennen        15.06

3   Tarjei Breiteig                         Agder Energi                    15.08

4   Samuel Vingerhagen              Sweco Grøner                 15.26

5   Arne Kristoffersen                  Kr.sand kommune          15.33

6   Terje Skøien                            Egen bedrift                     15.55

7   Helge Tønnessen                    KBR                                    16.01

8   Steffan Bjørnarå                     Egen bedrift                     16.05

9   Andreas Jølstad                       Egen bedrift                     16.34

10   Andreas Storbukås                 Agder Energi                    17.23

11   Rolf Øygarden                         Kr.sand Dyrepark            17.44

12   Daniel Jacobsen                      Egen bedrift                     18.06

13   Marius Westgaard                  Kr.sand kommune          18.12

14   Håvard Wiig                             Sørlandet Sykehus          19.51

15   Thomas Dønnestad                Repstad                            21.08

16   Erik Sørensen                          Student/KSI                      21.50

17   Jan Inge Gundersen               Visma                                22.45

18   Eivind Ege                                Elkem Fiskaa                    25.40

–   Alf Reidar Lunde                     LSK                                  Fullført

–   Bjørnar Klungland                   Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Eivind Johansen                      Nikkelverket                  Fullført

–   Kristian Pedersen                   Egen bedrift                  Fullført

–   Odd-Håvard Thraning            Elkem Fiskaa                 Fullført

–   Paul Johannessen                   MacGregor                    Fullført

–   Thomas Andreassen           Sørlandssent. Eiendom  Fullført

 

M40-44

1   Johnny Stensvold                    LSK                                     13.53

2   Erlend Haugstad                      Egen bedrift                     14.24

3   Ståle Thortveit                        Egen bedrift                     15.24

4   Lars Jarle Yttri                          NOV                                   17.11

5   Rolf Paulsen                             Egen bedrift                     17.35

6   Trond Arne Berg                     Egen bedrift                     17.50

7   Terje Heisel                             Tratec Norcon                 17.54

8   Ingvald Grimstveit                  Egen bedrift                     18.52

9   Torjus Åkre                              Nikkelverket                    19.20

10   Dagfinn Liestøl                        Egen bedrift                     19.31

11   Espen Skarpholt                      NOV                                   22.29

12   Torleif Jacobsen                      Kr.sand kommune          22.39

–   Bart Vergeylen                        Egen bedrift                  Fullført

–   Dag Eivind Vestbakke            Agder Energi                 Fullført

–   Frode Klungland                     NOV                                Fullført

–   Jan Egil Egren                          Posten                            Fullført

–   Karl Petter Mæsel                  Hellvik Hus                    Fullført

–   Kenneth Andrew Mellefont  Gumpen Gruppen        Fullført

–   Sven Einar Davidsen               Gumpen Gruppen        Fullført

–   Trond Gjelstad Nilsen            The Light Group           Fullført

 

M45-49

1   Tormod Klungland                  Per Klungland                  14.35

2   Andreas Herstad Dolmen      Nikkelverket                    15.02

3   Håvard Flå                                Lærerne                            16.37

4   Stig André Jansen                   Agder Taxi                        16.50

5   Jarl Bøhn                                  NOV                                   17.20

6   Nils Jørgen Helland                Lærerne                            17.33

7   Knut Viggo Frøysaa                Egen bedrift                     17.57

8   Arne Bjørn Mikalsen              Egen bedrift                     18.33

9   Rune Nilsen                             Norsk Hydro                    18.44

10   Gunnar Mollestad                   Egen bedrift                     18.50

11   Yngve Andersen                     Wigemyr                           19.21

12   Trond Kjetil Sæterlid              Nikkelverket                    19.23

13   Harald Steinsland                   Egen bedrift                     19.25

14   Jan G. Johannessen                Nikkelverket                    19.27

15   Kjetil Tønnessen                     NOV                                   20.53

16   Geir Aa Solvang                       Egen bedrift                     22.30

17   Kjell Torkelsen                        Advokatfirma Tofte        23.23

18   Marius Schønberg                  Egen bedrift                     25.43

19   Leif G. Holand                          NHO                                  29.50

–   Bjørn Uppstad                         Egen bedrift                  Fullført

–   Cay Nesdal Jonassen              Hennig-Olsen Is            Fullført

–   Dag Svingen                             T.O. Slettebøe               Fullført

–   Engebret Grøthe                     Øvrebø vgs                    Fullført

–   Espen Øen                               Søgne kommune          Fullført

–   Flemming Olsen                     Egen bedrift                  Fullført

–   Frank Fosse                              Dagfin Skaar                  Fullført

–   Jan Dalene                               Boen Bruk                      Fullført

–   Kjetil Holtskog                         Statbil                             Fullført

–   Mads Erik Mollestad              MH Wirth                      Fullført

–   Magne Egebakken                  Nikkelverket                  Fullført

–   Martin Johan Vindheim         Team Mosjon                Fullført

–   Nils Arne Johannessen          Trimtex                          Fullført

–   Ola Taraldrud                          Agder Energi                 Fullført

–   Olav Abusdal                           Kr.sand kommune       Fullført

–   Peder-Olav Ølberg                 Nikkelverket                  Fullført

–   Roar Myhre                             Kvadr. Skolesenter       Fullført

–   Robert Mellefont                    Egen bedrift                  Fullført

–   Steinar Bergan                        Nikkelverket                  Fullført

–   Svein Scheie                            Statbil                             Fullført

–   Sverre Larsen                          Team Mosjon                Fullført

–   Terje Dalen                              TTS Marine                    Fullført

–   Tor Helge Foss                         Kr.sand kommune       Fullført

 

M50-54

1   Geir Jernæs                             Lærerne                            15.40

2   Atle Svendsen                         Hennig-Olsen Is               15.50

3   Arne Bujordet                         Jernbanen                        16.09

3   Stein-Erik Scheie                    Telesport                          16.09

5   Sigvald Aamodt                       OneCo                               16.19

6   Jonn Arvid Engesland             Egen bedrift                     16.28

7   Helge Neset                             MH Wirth                         16.47

8   Stig Ertresvåg                          Egen bedrift                     17.21

9   Alf Helge Fredriksen              Egen bedrift                     17.31

10   Torbjørn Skaar                        MH Wirth                         17.53

11   Sigmund Brekka                      Team Mosjon                  17.54

12   Knut Kåstad Nygard               Evry                                   18.00

13   Tung Hua Hsiung                    Nikkelverket                    18.17

14   Arne Trydal                              Team Mosjon                  18.22

14   Oluf Christian Bøckmann      Nikkelverket                    18.22

16   Fredrik Enge                            Egen bedrift                     18.28

17   Bent Einar Sveinall                 OneCo                               18.44

18   Sigurd Lund                             Team Mosjon                  21.28

19   Bård Kristiansen                      Egen bedrift                     27.00

–   Aril Bergmann                         The Light Group           Fullført

–   Arild Bergan                            T.O. Slettebøe               Fullført

–   Arild Skaiå                                Egen bedrift                  Fullført

–   Bent Magnar Kalsnes             The Light Group           Fullført

–   Dagfinn Nesje                          Kr.sand kommune       Fullført

–   Eddie Wathne                         Posten                            Fullført

–   Fabio Osorio                            MH Wirth                      Fullført

–   Frank Engesveen                    Nikkelverket                  Fullført

–   Frank Salvesen                        Kr.sand Politi                 Fullført

–   Geir Brekke Olsen                  T.O. Slettebøe               Fullført

–   Gudmund Lykkedrang           Telesport                       Fullført

–   Gunnar Lauvsland                   T.O. Slettebøe               Fullført

–   Harald Vingerhagen               Egen bedrift                  Fullført

–   Henrik Ringereide                  Kr.sand kommune       Fullført

–   Jan Hilmar Ausland                RPC Packaging              Fullført

–   Jan Øvland                               Songdalen kommune  Fullført

–   Jørn Salvesen                          Boen Bruk                      Fullført

–   Kjell-Tore Haugland                Egen bedrift                  Fullført

–   Kjetil Aasen                              Egen bedrift                  Fullført

–   Lars Andreas Jørgensen        MH Wirth                      Fullført

–   Leif Martin Jacobsen              Nikkelverket                  Fullført

–   Ole Johan Bueklev                  Repstad                          Fullført

–   Otto Lunden                            Mekonomen Sørl.p.     Fullført

–   Øyvind Kulien                          RPC Packaging              Fullført

–   Øyvind Rønning                      Optimera                       Fullført

–   Per Gunnar Nyhaven             Hennig-Olsen Is            Fullført

–   Per Ole Lie Lavre                    Egen bedrift                  Fullført

–   Rune Brustad                           Team Mosjon                Fullført

–   Rune Grimsby                          Cameron Sense            Fullført

–   Terje Mangseth                       Egen bedrift                  Fullført

–   Terje Sten Tveit                       Agder Energi                 Fullført

–   Trond Baade                            Team Mosjon                Fullført

–   Tyge Carlsen                            Egen bedrift                  Fullført

–   Vidar Lundevold                     Huntonit                        Fullført

 

M55-59

1   Henning Holst                          Egen bedrift                     17.55

2   Halvar Bjerland                       TINE Kristiansand            19.22

3   Pål Alfred Larsen                    Statbil                               19.25

4   Terje G. Frigstad                     Egen bedrift                     19.35

5   Svein Olsen                              Egen bedrift                     19.47

6   Leif Birkeland                          Jernbanen                        19.54

7   Bjørn Kristensen                     VA Fylkeskommune       19.57

8   Lars Helge Fossdal                  Sørlandet Sykehus          20.01

9   Guy Le Gall                               Egen bedrift                     20.05

10   Jan Jensen                               Egen bedrift                     20.21

11   Eddie Salvesen                        Egen bedrift                     21.00

12   Svein Trygve Lund                  Bilbransjen                       21.05

13   Helge Johannessen                TINE Kristiansand            21.28

14   Arne B. Andersen                   Statbil                               21.32

15   Lars Juvastøl                            Norrøna Storkjøkken     24.15

16   Jan Erik Johnsen                     Huntonit                           30.00

–   Arne Myklebost                      Egen bedrift                  Fullført

–   Arvid Johansen                        Nikkelverket                  Fullført

–   Bernt Stigan Berntsen           Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Bjørn Andreas Friestad          Sparebanken Sør          Fullført

–   Børre Hornnes                        Kr.sand kommune       Fullført

–   Dag Efjestad                             Agder Energi                 Fullført

–   Eilif Johanssen                         Team Mosjon                Fullført

–   Erich Esdar                               Dagfin Skaar                  Fullført

–   Ernst Johnny Jenssen             VA Vegvesen                 Fullført

–   Finn Egil Olsen                        MH Wirth                      Fullført

–   Jan Helge Refsnes                  Mekonomen Sørl.p.     Fullført

–   Jan Røinås                                Egen bedrift                  Fullført

–   Joar Kvaase                              Otera                              Fullført

–   Jon Steinar Viervang              Sparebanken Sør          Fullført

–   Kristen Steinsland                   Egen bedrift                  Fullført

–   Lars Edvin Olsen                     Varodd                           Fullført

–   Øystein Bakke                         Tollvesenet                    Fullført

–   Paul Trygve Schikora             Schenker                        Fullført

–   Per Lund                                   Statbil                             Fullført

–   Ranjith Molegoda                   MH Wirth                      Fullført

–   Roald Stallemo                        Posten                            Fullført

–   Roar Engesland                       Egen bedrift                  Fullført

–   Roar Tvedten                           T.O. Slettebøe               Fullført

–   Rune Nygård                            Egen bedrift                  Fullført

–   Sigve Joakimsen                      Nikkelverket                  Fullført

–   Solvar Brandser                      Norrøna Storkjøkken   Fullført

–   Steinar Sætra-Pedersen        Gumpen Gruppen        Fullført

–   Svein Arne Øydna                   Nordea                           Fullført

–   Tarjei Austegard                     Egen bedrift                  Fullført

–   Ted Richard Abramsen          Kongsberg Oil & Gas    Fullført

–   Tom Vestaby                            Rejlers                            Fullført

–   Tore B. Dalevoll                      KBR                                 Fullført

–   Tore Langaard                         Posten                            Fullført

–   Trond Andersen                     CB                                    Fullført

–   Trond Olav Berntsen             Kr.sand Politi                 Fullført

–   Trond Robstad                         MH Wirth                      Fullført

–   Trygve Kolrud                          Nikkelverket                  Fullført

–   Vidar Sannes                           LSK                                  Fullført

 

M60-64

1   Rune Løkling                            Nikkelverket                    15.13

2   Rune Berentsen                      Statbil                               19.52

3   André Bardoff                         Egen bedrift                     21.36

4   Arvid Brattland                        Gumpen Gruppen           23.32

5   Asbjørn Narvestad                  Repstad                            24.10

6   Tom Torjussen                        Team Mosjon                  24.20

7   Geir Egil Åsen                          CB                                      31.48

8   Fred Skagestad                        NHO                                  33.00

–   Alf Haaland                              Egen bedrift                  Fullført

–   Arild Jørgensen                       Lærerne                         Fullført

–   Arild Pedersen                        VA Vegvesen                 Fullført

–   Brede Arvid Nordhagen        Air Products                  Fullført

–   Carl Anders Hægeland           DNB                                Fullført

–   Erik Dyngvold                          Gevir 07                         Fullført

–   Frank Egeland                          UiA                                  Fullført

–   Geir Arne Iglebæk                  MH Wirth                      Fullført

–   Gudvin Baldersheim               Hennig-Olsen Is            Fullført

–   Håkon Hellvik                          Hellvik Hus                    Fullført

–   Helge Winsvold                       NOV                                Fullført

–   Henry Tranberg                      Trucknor Kr.sand          Fullført

–   Ivar Johan Aas                         Huntonit                        Fullført

–   Jan Martin Drivdal                  MH Wirth                      Fullført

–   Jon Matre                                 Egen bedrift                  Fullført

–   Magne Haddeland                  MH Wirth                      Fullført

–   Magne Kiledal                         Egen bedrift                  Fullført

–   Nils Bjørge                               MH Wirth                      Fullført

–   Odd Erik Magnussen              Egen bedrift                  Fullført

–   Per Arvid Tredal                      Future Production       Fullført

–   Ståle Undheim                        Posten                            Fullført

–   Terje Aasen                             Agder Energi                 Fullført

–   Tor Grindheim                         Egen bedrift                  Fullført

–   Tore Hansen                            VA Vegvesen                 Fullført

 

M65-69

1   Klaes van der Meer                Statbil                               18.20

2   Finn Gitmark                            Egen bedrift                     19.01

3   Ivar Mjåland                         Christiansholm Eiendom  19.08

4   Aslak Bjotveit                           Statbil                               20.48

5   Arne Moen                              Team Mosjon                  20.58

6   Torbjørn Paulsen                    Visma                                21.41

7   John Haarr                               Kr.sand kommune          22.27

8   Bengt O. Klemo                       RPC Packaging                 23.47

9   Dag Danielsen                         Egen bedrift                     24.30

–   Alf Sundtjønn                          Nikkelverket                  Fullført

–   Anders Wahlstedt                   Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Arne Håland                             Egen bedrift                  Fullført

–   Arne Leland                             Optimera                       Fullført

–   Arne Mikalsen                         Norconsult                    Fullført

–   Arvid Martinsen                      Egen bedrift                  Fullført

–   Asbjørn Abrahamsen             Egen bedrift                  Fullført

–   Bjørn Aurebekk                      Egen bedrift                  Fullført

–   Bjørn Egil Hansen                   Egen bedrift                  Fullført

–   Carl Erik Upsahl                       MH Wirth                      Fullført

–   Carl Viggo Axelssen               Egen bedrift                  Fullført

–   Dagfinn Grøtan                       Egen bedrift                  Fullført

–   Embret Nesset                        UiA                                  Fullført

–   Frank Stein                               Agder Energi                 Fullført

–   Helge Solvik                             T.O. Slettebøe               Fullført

–   Inge Torrey Tjøm                    KBR                                 Fullført

–   Jens Dahlum                            Kr.sand kommune       Fullført

–   Johannes Oudalstøl                Cameron Sense            Fullført

–   John Magnus Humborstad    Team Mosjon                Fullført

–   Kjell Arne Sjustøl                     NOV                                Fullført

–   Knut Fosselie                           Team Mosjon                Fullført

–   Mardon Drangsholt                Nordea                           Fullført

–   Odd Øyvind Fløysvik              Posten                            Fullført

–   Oddvar Skår                             Jernbanen                     Fullført

–   Odfinn Loka                             Nordea                           Fullført

–   Per Gunnar Østervold           Lærerne                         Fullført

–   Per Magne Gjermundnes      Varodd                           Fullført

–   Per Otto Enger                        MH Wirth                      Fullført

–   Per Otto Ose                           Egen bedrift                  Fullført

–   Sigmund Salthaug                   Rambøll Norge             Fullført

–   Stein Erikssen                          Nordea                           Fullført

–   Stein Ruenes                           T.O. Slettebøe               Fullført

–   Svein Øderud                          Kr.sand kommune       Fullført

–   Svein Olav Syvertsen             Egen bedrift                  Fullført

–   Svenn Erik Larsen                   Posten                            Fullført

–   Sverre Heggland                     Egen bedrift                  Fullført

–   Tom Bakken                             Egen bedrift                  Fullført

–   Tom Lindeland                        Egen bedrift                  Fullført

–   Tor Reidar Homme                 Bertel O. Steen             Fullført

–   Tore Heidenreich                   Team Mosjon                Fullført

–   William Edvardsen                 Egen bedrift                  Fullført

 

M70-74

1   Nils Sørlie                                 Egen bedrift                     22.03

2   Jan Reinhard Hansen             Egen bedrift                     23.05

3   Olav Rustad                              Veidekke Agder               24.45

–   Åge Holgersen                        Nikkelverket                  Fullført

–   Audun Kjøstvedt                     Team Mosjon                Fullført

–   Bjarne Andersen                    Egen bedrift                  Fullført

–   Didrik Jarl Solli                         Sparebanken Sør          Fullført

–   Egil Koestøl Hansen                Egen bedrift                  Fullført

–   Erik Tønnesen                         Egen bedrift                  Fullført

–   Gunnar A. Nordby                  Agder Energi                 Fullført

–   Gunnar Fossestøl                    Egen bedrift                  Fullført

–   Gunnar Johan Iglebæk           Agder Energi                 Fullført

–   Håkon Laudal                          VA Vegvesen                 Fullført

–   Harald Haraldsen                    Egen bedrift                  Fullført

–   Harald Mandt                          Egen bedrift                  Fullført

–   Helge Dyrkolbotn                   LSK                                  Fullført

–   Helge Simonsen                      Egen bedrift                  Fullført

–   Ivar Kaafjord                            Team Mosjon                Fullført

–   Jan A. Sødal                             Egen bedrift                  Fullført

–   Jan Åge Esperås                RadissonBlu Caledonien   Fullført

–   Jan Skogen                               Egen bedrift                  Fullført

–   Kai Gyberg                               Varodd                           Fullført

–   Kåre Eidsaa                              Kr.sand kommune       Fullført

–   Kjell A. Salvesen                      Egen bedrift                  Fullført

–   Kjell I. Svendsen               RadissonBlu Caledonien   Fullført

–   Kjell Tønnessen                       Telesport                       Fullført

–   Odd Wandsvik                         Optimera                       Fullført

–   Oddleif Lian                             Arkiv                               Fullført

–   Oddvar Glidje                          Lærerne                         Fullført

–   Ove Eeg Christiansen             Egen bedrift                  Fullført

–   Rasmus Morvik                       Egen bedrift                  Fullført

–   Svein Røer                               Egen bedrift                  Fullført

–   Svein Upsahl                            NOV                                Fullført

–   Sven Erik Fagermann             LSK                                  Fullført

–   Sverre Strømmen                   Egen bedrift                  Fullført

–   Thorstein Hanssen                 Egen bedrift                  Fullført

–   Tore Tangen                            Kr.sand kommune       Fullført

–   Willy Pettersen                       Oceaneering Rotator   Fullført

 

M75-79

1   Kjell Andreas Knudsen          Posten                               22.35

–   Alf Haugland                            Egen bedrift                  Fullført

–   Alf Oddmar Hæstad                Egen bedrift                  Fullført

–   Arnfinn Aas                              Egen bedrift                  Fullført

–   Bjarne Fidje                             Egen bedrift                  Fullført

–   John Arvid Lie                         Lærerne                         Fullført

–   Johnny Arnt Bessesen           Nikkelverket                  Fullført

–   Jostein Handegard                 MH Wirth                      Fullført

–   Kåre Dunseth                          Egen bedrift                  Fullført

–   Kjell Baasland                          Egen bedrift                  Fullført

–   Tore Olsen                         RadissonBlu Caledonien   Fullført

–   Tormod Åsan                           Egen bedrift                  Fullført

 

M80-84

–   Arnfinn Bujordet                    Jernbanen                     Fullført

–   Bjørn Ekberg                            Egen bedrift                  Fullført

–   Einar Jørundland                    Lærerne                         Fullført

–   Harald R. Hille                         Egen bedrift                  Fullført

–   Kai Birger Flå                           Egen bedrift                  Fullført

–   Per Oddgeir Saur                    Egen bedrift                  Fullført

–   Sverre Pettersen                    Kr.sand kommune       Fullført

 

M85-89

–   Reidar Ringereide                  UiA                                  Fullført

 

 

 

 

 

Resultater – Milslukeren (8,0 km)

 

K15-19

–   Mia Bueklev                            Repstad                          Fullført

–   Tiril Slåen Svendsen               Egen bedrift                  Fullført

 

K20-24

–   Vilde Espeland                         Student                          Fullført

 

K25-29

1   Silje Røynstrand                      UiA                                     35.52

2   Marit Elise Stenstad               Egen bedrift                     59.10

2   Ulrikke Grønberg                    Egen bedrift                     59.10

–   Lone Ljøstad Nilsen                Egen bedrift                  Fullført

–   Marita Sannarnes                   Egen bedrift                  Fullført

 

K30-34

1   Camilla Viervang                     Sparebanken Sør            39.57

2   Anette Birkeland                    Kr.sand kommune          43.06

3   Eva Helén Tandberg               KSI                                      44.02

4   Hilde Løfsnes                           Cameron Sense               44.50

5   Helene Wathne                       Songdalen kommune     56.00

 

K35-39

1   Katja Mamaeva Christoffersen  NOV                             44.36

 

K40-44

1   Christine Lyngholt                  Nordea                              45.23

2   Gerd Magnhild Løyning         Egen bedrift                     50.00

–   Karen Mortensen                   UiA                                  Fullført

–   Nina Slåen Svendsen             Bystranda Legesenter Fullført

 

K45-49

1   Unni Mesel                              Aquarama                        36.19

2   Dung Tuyet Nguyen               Egen bedrift                     45.52

3   Torill Wikne Haagensen        Egen bedrift                     50.00

4   Anette Risvand Fossheim      VA Fylkeskommune       50.10

5   Anita Øien                               Egen bedrift                   118.00

5   Annette Wimme Høyland     Egen bedrift                   118.00

5   Gry K. Vatnedalen                   Roger Aamodt Bygg     118.00

–   Anne Bjørnenak                      Berg-Hansen                 Fullført

–   Anne Torridal                          Kr.sand kommune       Fullført

–   Berit Berg                                 Kr.sand kommune       Fullført

–   Hanne Christin Hermansen  Egen bedrift                  Fullført

 

K50-54

1   Inger Britt Bakstad                  Team Mosjon                  37.57

2   Siri Marit Aasland                   Egen bedrift                     42.39

3   Trine Beate Resmann             Egen bedrift                     48.22

4   Inger Reinhartsen                   OneCo                               50.19

–   Anita Døble                             Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Eli Johannessen                      T.O. Slettebøe               Fullført

–   Gro Hege Hansen                   VA Fylkeskommune     Fullført

–   Gunn Grødem                         Songdalen kommune  Fullført

 

K55-59

1   Anne Lill Gullsmedmoen       Søgne kommune             43.30

2   Kari Beate Østerhus               Egen bedrift                     49.34

3   Eva Coward                              Lærerne                            52.00

–   Eli Jensen                                 Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Enny-Karin Vindheim             Kr.sand kommune       Fullført

–   Inger Lygre                              Team Mosjon                Fullført

–   Irene Werner Steinsland       Sørlandet Sykehus       Fullført

 

K60-64

1   Elin R. Langøy Ilebekk            Sørlandet Sykehus          48.45

–   Torunn Heggland                    DNB                                Fullført

–   Vigdis Håbesland                    VA Fylkeskommune     Fullført

 

K65-69

–   Aase Kiledal                             Statbil                             Fullført

–   Bjørg Mykland                         Posten                            Fullført

–   Elin Pedersen Sundtjønn       Kr.sand kommune       Fullført

–   Solveig Rasmussen                 Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Turid Gjerustad                       Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Wenche Ludvigsen                 Egen bedrift                  Fullført

 

 

M10-14

–   Andreas Risvand Fossheim   MH Wirth                         49.32

–   Jacob Schønberg                    Egen bedrift                     43.06

 

M15-19

1   Trond Hauklien                       Kr.sand Dyrepark            31.55

2   Tobias Alnæs Hoven              Egen bedrift                     37.47

 

M20-24

1   William Skalleberg                 Trimtex                             41.15

2   Morten Coward                      Student                             42.23

 

M25-29

1   Jørgen Solli Strøm-Olsen       Trucknor Kr.sand            30.51

2   Espen Grundetjern                 UiA                                     35.15

3   Even Skuland                           Egen bedrift                     35.25

4   Bjørnar Dahl                            Kr.sand Dyrepark            46.24

–   Petter Nielsen                         Sørlandet Sykehus       Fullført

 

M30-34

1   Tom Henrik Flaa                      Egen bedrift                     32.24

2   Kristian Emanuelsen              NOV                                   33.57

3   Roy Christian Flaa                   Nikkelverket                    36.27

4   Kristian Bartnes Line              MH Wirth                         37.53

–   Morten Sevilhaug                   Idrettens                        Fullført

 

M35-39

1   Morten Øya                             Oasen Skole                     35.05

2   Preben Damman                     Egen bedrift                     39.54

3   Alf Synstad                               Elkem Fiskaa                    56.00

–   Tor-Aage Lukashaugen          Sørlandet Sykehus       Fullført

 

M40-44

1   Tor Ivar Mjåland                     Egen bedrift                     38.38

2   Arun Deep                            UNIT4 Current Software   43.01

3   Frode Thorsdalen                   NOV                                   45.23

4   Hans Kristian Nilsen               UiA                                     47.44

–   Bjørn Stephansen                   Repstad                          Fullført

–   Magnus Vatland                      Elkem Fiskaa                 Fullført

 

M45-49

1   Gisle Martens Handegaard   Hennig-Olsen Is               36.49

2   Ole Dag Kvamme                    Egen bedrift                     41.03

3   Tor Steinar Guttormsen        Blatchford Ortopedi       46.16

4   Kai Gimre                                 Egen bedrift                     53.13

 

M50-54

1   Arne Hodnemyr                      Egen bedrift                     40.15

2   Bjørn Helge Carlsen               VA Fylkeskommune       41.23

3   Terje Moxnes                          NOV                                   41.40

4   Peder Sletfjerding                  NOV                                   43.15

5   Geir Martin Andersson         Team Mosjon                  44.24

6   Frank Iversen                          Kr.sand kommune          45.00

7   Andy Mac Connacher            Optimera                          49.35

8   Michael Haagensen                Egen bedrift                     50.00

9   Svein Eikaas                             Seafront                            53.13

10   Per Arvid Finstad                    MH Wirth                         55.06

–   Ivar Fossdal                              Huntonit                        Fullført

–   Kjetil Norby                              Egen bedrift                  Fullført

 

M55-59

1   Asle Farestad                           Norgesplaster                  40.05

2   Knut Owing                              Egen bedrift                     40.31

3   Audun Wilhelm Jensen         Hennig-Olsen Is               40.54

4   Per Nygård                               Repstad                            46.47

5   Hans Petter Bentsen              Sørlandet Sykehus          49.41

–   Jan Øyvind Pedersen             VA Vegvesen                 Fullført

–   Morten Omdal                        Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Trygve Døble                           Agder Energi                 Fullført

 

M60-64

1   Bjørn Reinhartsen                  OneCo                               44.11

2   Svein Grundetjern                  Kr.sand Dyrepark            44.23

3   Kai Kyllingstad                         Sparebanken Sør            47.50

4   Odd Gaute Drivdal                 Egen bedrift                     48.30

–   Bjørn Dag Truchs                    Azets                               Fullført

–   Karl Sandsmark                       VA Vegvesen                 Fullført

–   Kjell Ivar Sangesland              Team Mosjon                Fullført

–   Steinar Stenersen                   Egen bedrift                  Fullført

 

M65-69

1   Paul Joreid                               Egen bedrift                     45.50

2   Alf Gurandsrud                       Kr.sand kommune          45.57

3   Per Slettedal                            MH Wirth                         49.37

4   Arne Paulsen                           Egen bedrift                     73.00

–   Finn Thomsen                          Egen bedrift                  Fullført

–   Hans Petter Ruud                   Agder Energi                 Fullført

–   Kåre Berle                                Team Mosjon                Fullført

–   Kåre Vestøl                              Elkem Fiskaa                 Fullført

–   Tor-Kåre Høsteland                Kr.sand kommune       Fullført

 

M70-74

1   Knut Pilskog                             Firenor                              48.30

–   Arne Hallvard Holte               Egen bedrift                  Fullført

–   Bård Rasmussen                      Egen bedrift                  Fullført

–   Erik Bugge Nilsen                    Egen bedrift                  Fullført

–   Fritz Ivar Lundbakk                 Egen bedrift                  Fullført

–   Gunnar Magne Kåsa               Agder Energi                 Fullført

–   Hans H. Schelderup               Team Mosjon                Fullført

–   Odd Jakobsen                          Egen bedrift                  Fullført

 

M75-79

1   Borgar Haugland                     Team Mosjon                  50.29

–   Steinar Johannessen              Team Mosjon                Fullført