Her går torsdagens første fellesstart i den 3,6 kilometer lange normalløypa. Alle foto: Sverre Larsen.
Brukerskapt innhold
Lokalsporten.fvn.no er siden for brukerskapt innhold, der klubber og utøvere selv skriver fra stevner, trening og annet. Vi tar også inn pressemeldinger som omhandler sørlendingers prestasjoner. Formålet er å speile mangfoldet og bredden i lokalidretten, og flere av sakene publiseres også på forsiden til fvn.no. Minst en gang i uka samler vi utvalgte bidrag i papiravisen. Vil du som utøver eller din klubb være med som en av stadig flere bidragsytere, kan du sende en e-post til Rune Stensland.

Deltakerrekord i Marvika-løpet

Hele 1385 deltakere stilte i årets 15. løp i Terrengkarusellen.

Deltakertallet var veldig bra for et høstløp, og nær 130 flere enn fjorårets tall. En god flokk med elever fra nærliggende Wilds Minne skole bidro også til det gode resultatet.

Starten går for milslukerne i den 7,2 kilometer lange løypa.

De fem raskeste løperne av hvert kjønn, uansett alder, ble følgende i normalløypa:

Hos kvinnene ble det klar seier til Ingrid Ukkelberg (15.09), foran Anne Kari Borgersen (16.14), Hilde Furuborg (16.58), Elisabeth Gill (17.21) og Grethe Fredvik (17.40).

Hos herrene ble det kjempetid på vinner Øystein Sylta (12.21), foran Joakim Hanssen (13.24), Erlend Haugstad og Kristoffer Pettersen (begge 13.55) og Simen Koland (14.21).

På Milslukerdistansen stilte det hele 196 løpere, og her ble det hos kvinnene seier til Julianne Zahl-Olsen (38.30), foran Inger Britt Bakstad (39.57) og Sigrun Drangsholt (40.15).

Hos herrene ble det fin seier til Finn Kollstad (28.17), foran Johnny Stensvold (28.44) og Jørgen Solli Strøm-Olsen (30.43).

Øystein Sylta (39 år, til høyre) vant den ordinære løypa, mens Finn Kollstad (42) vant Milslukeren.

Finn Kollstad (42) 

Løp du fort hele veien?

-Jeg løp jevnt og hardt. Jeg sakket litt på farten i motbakkene, og så gikk det fort på slettene og i utforbakkene. Jeg løp en del sammen med Johnny Stensvold. Vi dro feltet en stund.  

Hva slags løype er dette?

-Den er ekstremt kupert og veldig svingete. Det var gøy å løpe, og det var variasjon i løypeprofilen. Løypa er teknisk krevende.  

 Anne-Kari Borgersen (45)

Hvordan var løpet?

-Det var nydelig. Løypa er kupert og veldig svingete. Den er ikke vanskelig å løpe.

Hvordan disponerte du kreftene?

-Jeg løp full fart hele veien. Og så var det litt kø underveis i løypa. Det var mange som løp! 

Daniel Bentsen (28)

Hva synes du om løp her i Marvika

-Jeg synes løypa er veldig fin og variert. Den er litt kupert med en del oppoverog nedover. Det er ei rundløype her på Roligheden Camping og ved Forsvarets anlegger. Det er bra å ha løp her, og området er tilgjengelig og fint.

Hva slags forberedelser bør man gjøre før, under og etter sesongen?

-Man har godt av å trene godt. Og så kan man variere mellom intervalltrening og langkjøring.  

Åse Haugland (55)

Hvordan kommer man seg i form?

-Det er viktig å løpe mye og gå turer. Selv trener jeg litt variert. Jeg trener jevnlig, og det er flere ganger i uka.  

Hva slags løpeferdigheter er bra å ha i karusellen?

-Man må finne sitt eget tempo og sin egen distanse. Jeg tar ikke karusellen som en konkurranse. Så jeg er opptatt av å nå egne mål, og det er en fin opplevelse, komme seg gjennom løypa og bruke formen.    

Hva synes du om de treningsvalgene som vi gjør her i sør?

-Jeg synes de er bevisste, reflekterte og gode. Jeg er med i Team Mosjon. Det er trening utover karusellen. Det fungerer veldig bra.                         

Eirik Emanuelsen (30), arrangør fra NOV BIL 

Hva synes dere som arrangerer om løp her i Marvika?

-Det er et fint sted. Jeg har personlig ikke prøvd løypa selv. Men folk sier at løypa er tung, og mye opp og ned. Mange synes at denne løypa er et bra karusell-løp, og det er hardt.  

Hva slags profil har denne løypa?

-Løypa har hele det spekteret av variasjon som man finner i naturen. Det er oppfor, sletter og utfor. Så vi har det greit samtidig som vi får trent. Vi får både i pose og i sekk.  

Er dette løpet populært blant folket?

-Ja, det virker slik. Det har god oppslutning blant folk. Folk snakker positivt om og er engasjert med dette løpet. Det er lett å komme seg til dette løpet. Det er bra parkeringsmuligheter for bilene, og vi har seriøse og blide vakter til parkeringen og ellers også i løypa.  

 

Gjesteklasse:

Arne Myklebost hadde med seg 57 elever fra SFO-klasser ved Wilds Minne skole, som testet løypene. Disse oppgir vi her klassevis med fornavn:

Klasse 2A – Jenter:

Sonja, Selma, Julie, Marcia, Johanna, Olivia, Mille, Ella

Klasse 2A – Gutter:

Noah N., Iver, Teodor, Emil, Sander, Gabriel, Laurits, Niclas Ro, Noah S., Nikolai S., Silas

Klasse 2B – Jenter:

Signe Elise, Hanna, Kaja, Pernille

Klasse 2B – Gutter:

Silas, Filip, Henrik, Even, Nikolas, Emil Nicholay

Klasse 3A – Jenter:

Sofia

Klasse 3A – Gutter:

Petter, Arn, Axel, William, Christian, Anton, Fredrik, Musab, Sebastian, Dennis

Klasse 3B – Jenter:

Amalie, Nora, Michelle, Leah

Klasse 3B – Gutter:

Magnus, Mathias, Fredrik, Nicholas, Tobias, Ludvik, Samuel, Sindre, Munan, Felix, Jesper

Klasse 4B – Gutter:

Sander, Kasper

Resultater – Vanlig løype (3,6 km)

K10-14

–   Elisabeth Kivle                     Egen bedrift                Fullført

–   Sofie Mosland                      Egen bedrift                   30.00

 

K15-19

1   Sofie Vabo                            Roger Aamodt Bygg       20.11

2   Hege Klungland                   Per Klungland                 20.38

3   Lina Sæbø                            Egen bedrift                   21.53

4   Sara Linn Hofgaard Prince   Egen bedrift                   22.09

5   Erika Strand                         Reber Schindler Heis      23.00

6   Ingrid Thorkildsen               Nikkelverket                   23.42

–   Elise Kai Ting Teo Haneberg Egen bedrift                Fullført

–   Karoline Flå                          Egen bedrift                Fullført

–   Marthe Dokmo                    Egen bedrift                Fullført

–   Pernille Heggem                   Egen bedrift                Fullført

–   Rebecca Johnsrud Lykkedrang  Telesport               Fullført

–   Suzanne Lindekleiv Nygård  Egen bedrift                Fullført

 

K20-24

–   Emma Sofie Wang Midbrød Student                       Fullført

–   Heidi Rebecca Ellingsen       RPC Packaging             Fullført

–   Terese Birkeland                  Egen bedrift                Fullført

–   Tonje Aanensen                   Egen bedrift                Fullført

–   Vilde Christina Ekse             Phonero                      Fullført

K25-29

1   Hanne Stiland                      Vennesla kommune       20.36

2   Siri Skjebstad                       Vennesla kommune       21.57

3   Maria Lohne Bakke              Kr.sand kommune          21.58

4   Kristine Johannessen           Kr.sand kommune          23.04

5   Tonje Bjoraa                        Phonero                         23.29

6   Ingvild Søndenå                   Egen bedrift                   29.19

–   Anette Opsahl                      Hydro Vigelands Brug Fullført

–   Fredrikke Coward                Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Hanne Kristine Halset          Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Helene Hørte                       Egen bedrift                Fullført

–   Hilde Rakel Farestad            Norgesplaster             Fullført

–   Hilde Solaas Steinsland       VA Vegvesen               Fullført

–   Ida Bjørkås                           Egen bedrift                Fullført

–   Ida Ulrikke Karlsen               UiA                              Fullført

–   Ingrid Bentsen                     Egen bedrift                Fullført

–   Julie Eriksen                         Bønder i byen             Fullført

–   Kamilla Lossius                     Statbil                          Fullført

–   Lone Ljøstad Nilsen             Egen bedrift                Fullført

–   Margrethe Saga                   Student                       Fullført

–   Marita Sannarnes                Egen bedrift                Fullført

–   Miriam Sandtveit                 KSI                               Fullført

–   Mone Hafnor                       Egen bedrift                Fullført

–   Silje Bøen                             Kr.sand kommune      Fullført

–   Susanna Matilainen             Brandsdal Group         Fullført

–   Therese Lie                           Kruse Smith                 Fullført

 

K30-34

1   Ingrid Ukkelberg                  Egen bedrift                   15.09

2   Tonje Aarhus Risinggård      PwC                                18.22

3   Synnøve Thomassen            Tangen vgs                     18.35

4   Hilde Løfsnes                       Cameron Sense              21.25

5   Line Maria Slettebøe           Hotel Norge                   21.37

6   Trine B. Linge                       Egen bedrift                   23.20

7   Erika Gjein Andersen           Sørlandet Sykehus         23.29

8   Ester Svindland                    Egen bedrift                   24.13

9   Helene Jäger                        Sørlandet Sykehus         24.50

10   Diana P. Lyhne Fredriksen   Vennesla kommune       25.31

11   Birgit Homme                      Statbil                             29.20

–   Anette Birkeland                 Kr.sand kommune      Fullført

–   Birgit Solberg                       Statbil                          Fullført

–   Caroline Andersen               Phonero                      Fullført

–   Caroline Breidenthal           Cowi                            Fullført

–   Caroline Thorstensen          Egen bedrift                Fullført

–   Charlotte Schive                  Statbil                          Fullført

–   Eileen Worum Lyberg          KSI                               Fullført

–   Hege Østerhus                     ITE Østerhus               Fullført

–   Helene Wathne                   Songdalen kommune  Fullført

–   Hilde Kristin Røsstad      Kvadraturen Skolesenter Fullført

–   Ingrid Eide Natvig                Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Isabell Svendsen                  Egen bedrift                Fullført

–   Jin Rong Chen                      Kr.sand kommune      Fullført

–   Karina Laudal                       Egen bedrift                Fullført

–   Kristin Mollestad                 Team Mosjon              Fullført

–   Kristine Marie Ringsby         Harestua Barnehage   Fullført

–   Lisa Bjørneseth-Hermansen Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Margot Therese Lande        MH Wirth                    Fullført

–   Marianne Osnes                  NOV                             Fullført

–   Marit Lande                         Kr.sand kommune      Fullført

–   Martine Holth Rønneseth   PwC                             Fullført

–   Ragnhild Skomedal              UiA                              Fullført

–   Stine Ervik                            KPMG                          Fullført

–   Tina Bisseth                         PwC                             Fullført

–   Tove Thoner Hauge             Phonero                      Fullført

–   Trine Eskeland                     Asplan Viak Kr.sand    Fullført

 

K35-39

1   Elisabeth Gill                        Kr.sand kommune          17.21

2   Monica Mjåland Thortveit  Egen bedrift                   18.17

3   Liv Ellen Ensby                     Avinor                             19.40

4   Irene Arntsen                       Egen bedrift                   20.38

5   Elisabeth Haarr Dønnestad Repstad                          20.49

6   Tine Nilsen                           Kr.sand kommune          21.44

7   Gro Elise Prestvold              Repstad                          22.19

8   Astrid Grønås Granum        Egen bedrift                   22.45

9   Kristin Geelmuyden             Student                          23.21

10   Helene Skøien                      Egen bedrift                   25.16

11   Birgit Wigstøl Kjelsrud         Phonero                         25.36

–   Anne-Karin Jensen               Phonero                      Fullført

–   Beate Lygre                          Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Elisabeth Hultmann             Kr.sand kommune      Fullført

–   Gry Øvreeide                        Egen bedrift                Fullført

–   Hege Finnestad                    Egen bedrift                Fullført

–   Hege Hennig Lunde             Egen bedrift                Fullført

–   Helene Holte Sandvik          Egen bedrift                Fullført

–   Helene Robstad                   Nikkelverket                Fullført

–   Hilde Tønnesen Sele            Phonero                      Fullført

–   Hildegunn Strømme            Egen bedrift                Fullført

–   Kari Reinertsen Jerstad        Kr.sand kommune      Fullført

–   Kristine Arnesen Noble        Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Lena Bjorå Andersen           Vennesla kommune    Fullført

–   Lis Barbro Nyland                KPMG                          Fullført

–   Maria Therése Andrén        Kilden                          Fullført

–   Monica Haugland                Egen bedrift                Fullført

–   Nina Flaat Andersen            Egen bedrift                Fullført

–   Nina Malo                            Kr.sand kommune      Fullført

–   Reidun Moi                          Egen bedrift                Fullført

–   Silje Weistad                        Egen bedrift                Fullført

–   Sissel Askedal Rossebø        Agder Energi               Fullført

–   Siv Hege Møll                       Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Tone Nilsen                          Kr.sand kommune      Fullført

–   Veronica B. Pedersen          Kr.sand kommune      Fullført

 

K40-44

1   Hilde Furuborg                     Kr.sand kommune          16.58

2   Ingunn Heier Pedersen        Lærerne                          19.10

3   Pia Berling                            Kr.sand kommune          19.22

4   Cathrine Skarpeid                Sørlandet Sykehus         20.34

5   Inger Mette Skaara              Revisjon Sør                   22.39

6   Lisbeth Frustøl                     Oasen skole                    23.30

7   Elizabeth Martinez              CB                                   25.53

8   Hanne Berling                      Egen bedrift                   26.37

9   Bente Skretting                    Agder Energi                  26.41

10   Marianne Bøe                      Posten                            30.14

11   Linda Gurvin Opheim           UiA                                 42.11

–   Ane Halse                             Agder Energi               Fullført

–   Ann Helen Haakonseth       Jernbanen                   Fullført

–   Anne Kristin Stedjan-Sundin Dagfin Skaar                Fullført

–   Åshild Skofteland                Lærerne                      Fullført

–   Carina Klungland                 Repstad                       Fullført

–   Elin Nesset                           Kr.sand kommune      Fullført

–   Ellen Rugsland                     Egen bedrift                Fullført

–   Hege Bamle Siegwarth        Norrøna Storkjøkken  Fullført

–   Hilde Engedal                       Egen bedrift                Fullført

–   Inger Skjævesland                Egen bedrift                Fullført

–   Kathrine Gregersen             Egen bedrift                Fullført

–   Katrine Valderhaug Jore      Kr.sand kommune      Fullført

–   Kirsten Stensvold                 Egen bedrift                Fullført

–   Laila Skarpholt                     Egen bedrift                Fullført

–   Linda Bomann                      Egen bedrift                Fullført

–   Linda Kjellemo                     Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Liv Tone Tveiten                  Vennesla kommune    Fullført

–   Målfrid Byrkjedal                 Gumpen Gruppen       Fullført

–   Marie Reiråskag                   Team Mosjon              Fullført

–   Ragnhild Elisabeth Bendiksen Vennesla kommune Fullført

–   Rannveig Follerås                Oasen skole                Fullført

–   Siri Merete R. Johannessen Kr.sand kommune      Fullført

–   Siv Ruenes Jacobsen            Nikkelverket                Fullført

–   Solgunn Berstad                  Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Solveig Svahnström             Bønder i byen             Fullført

–   Tone Linnebo Trelsgård       Kr.sand kommune      Fullført

–   Tove Granmo                       Egen bedrift                Fullført

–   Trine Dybesland                   The Light Group          Fullført

–   Veronika Angell-Møvik        Sørlandet Sykehus      Fullført

 

K45-49

1   Anne Kari Borgersen            NOV                                16.14

2   Grethe Fredvik                     Lærerne                          17.40

3   Marit Gausdal                      HG-Bygg                         18.28

4   Hanne Therese Ekra             Lærerne                          19.59

5   Jenny Aamodt                      OneCo                            20.16

6   Torunn Vasveen Henriksen Kr.sand kommune          20.17

7   Tanja Sæbø                          Kr.sand kommune          20.30

8   Merete Bryn Bruskeland     Tangen vgs                     21.16

9   Elisabeth Skaaland Neset    Sørlandet Sykehus         21.22

10   Marianne Skjelbred-Knutsen Tangen vgs                  21.32

11   Gunn Kristin Wetrhus          Tangen vgs                     21.40

12   Dung Tuyet Nguyen             Egen bedrift                   21.57

13   Cathrine Murstad                Nye veier                        23.44

14   Åse Tellefsen                       RPC Packaging                24.35

15   Hilde H. Langeid                   Vennesla kommune       24.50

16   Thorunn Lunde                    Vest-Agder-Muséet       25.46

17   Marianne Svendsen             Egen bedrift                   26.10

18   Line Karlsen                         Egen bedrift                   49.30

–   Anita Enger                          Egen bedrift                Fullført

–   Anita Justvik                         RPC Packaging             Fullført

–   Anita Torland Kivle              Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Anne Grethe Ellingsen         RPC Packaging             Fullført

–   Anne Karen Sædberg           Egen bedrift                Fullført

–   Anne Kirsten Widmer          Kr.sand kommune      Fullført

–   Åse Hasselberg Korsmo       Kr.sand kommune      Fullført

–   Birte Eiersland                     Egen bedrift                Fullført

–   Bjørg Tone Pettersen           Egen bedrift                Fullført

–   Brita Hansen                        Kr.sand Politi               Fullført

–   Britt Nomedal                      Kr.sand kommune      Fullført

–   Cher Lan Teo Haneberg       Cameron Sense           Fullført

–   Elin Fossli                             Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Elin Thorvik Andersen         Kr.sand kommune      Fullført

–   Elisabeth Slettebøe Hansen T.O. Slettebøe             Fullført

–   Grete Pedersen                    Kr.sand Politi               Fullført

–   Gro Pettersen                      Norrøna Storkjøkken  Fullført

–   Gry Gulbrandsen                 OneCo                         Fullført

–   Gry Lomeland                      Egen bedrift                Fullført

–   Hanne Christin Hermansen Egen bedrift                Fullført

–   Hege Saatvedt                     Tollvesenet                 Fullført

–   Heidi Jordan                         Kr.sand kommune      Fullført

–   Heidi Skea                            Nikkelverket                Fullført

–   Hilde Erdvig                          Rambøll Norge            Fullført

–   Hilde Follerås                       Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Inger Lene Høgseth             Kr.sand kommune      Fullført

–   Inger Lise Hærås                  Revisjon Sør                Fullført

–   Ingrid Wangsvik                   Kilden                          Fullført

–   Janne Kathrine Wongraven-Deans Phonero           Fullført

–   Jorunn Fjeldkjøn                  Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Lillian Eikeland                     Elkem Fiskaa               Fullført

–   Liv Hege Fosselie Aas           Lærerne                      Fullført

–   Mona Hjelmeland                Statbil                          Fullført

–   Mona Kristensen                 Syrtveit Dental            Fullført

–   Nina Fosse                            Dagfin Skaar                Fullført

–   Nina Sandø Klungland         Per Klungland              Fullført

–   Ragna Hageland                   Kvadr. Skolesenter      Fullført

–   Randi Marie Rypestøl          Hellvik Hus                  Fullført

–   Rita Abrahamsen                 Egen bedrift                Fullført

–   Signe Lill Andersen              Kr.sand kommune      Fullført

–   Signe-Marie Kile                   Kr.sand kommune      Fullført

–   Siri Berhus Johansen           OneCo                         Fullført

–   Siv Anita Holen                    Kr.sand kommune      Fullført

–   Tine Farestad Langeland     Kr.sand kommune      Fullført

–   Tone Beate Grøtterød         Kr.sand kommune      Fullført

–   Torill K. Sedberg                   Egen bedrift                Fullført

–   Tove Andersen Frikstad       Varodd                        Fullført

–   Wenche Solheim                 Statbil                          Fullført

–   Wenke Augland                   Kr.sand kommune      Fullført

 

K50-54

1   Bjørg Kari Haugland             Nikkelverket                   18.13

2   Lillian Lauvsland Jahnsson   Sparebanken Sør            18.25

3   Gro Børte                             Sørlandet Sykehus         21.37

4   Hanne Aanensen                 Egen bedrift                   22.25

5   Marit Norby                         Kr.sand kommune          22.30

6   Jorunn S. Buer                      Sørlandet Sykehus         24.34

7   Stine B. Hanssen                  Sørlandet Sykehus         25.00

8   Inés Lund                             Tangen vgs                     25.54

–   Amelia Garzon Osorio         Egen bedrift                Fullført

–   Anne Sofie Kaaland             Tollvesenet                 Fullført

–   Anne Strand Andersen        Agder Energi               Fullført

–   Anne-Britt Frivoll                 Tangen vgs                  Fullført

–   Anne-May H. Gyberg           Team Mosjon              Fullført

–   Annette Tryfoss                   Egen bedrift                Fullført

–   Astrid Vegusdal                    VA Vegvesen               Fullført

–   Berit Coldal                          Kruse Smith                 Fullført

–   Berit Wikøren                      Agder Energi               Fullført

–   Britt Langenes Efjestad        Søgne kommune         Fullført

–   Camilla Midbrød                  Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Connie Svendsen                 Egen bedrift                Fullført

–   Ellen Holtskog Wathne        Egen bedrift                Fullført

–   Eva Larsen                            Schenker                     Fullført

–   Grete Sætre Bruheim          Egen bedrift                Fullført

–   Grethe Ringøen Vikeså        Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Gudrun Rosseland Sørli       Posten                         Fullført

–   Gunhild Hageland                Egen bedrift                Fullført

–   Gunn Strand                        MH Wirth                    Fullført

–   Guri Sæterlid                        Team Mosjon              Fullført

–   Hanne Alnæs                       Rambøll Norge            Fullført

–   Heidi Aabel                          Huntonit                     Fullført

–   Helle Grytvik                        Egen bedrift                Fullført

–   Hilde Eftevåg                        Stormberg                   Fullført

–   Hilde Hultin                         Phonero                      Fullført

–   Ingebjørg Toft Næss             VA Vegvesen               Fullført

–   Ingunn Ravnaas                   Strømmestiftelsen      Fullført

–   Jorunn Aas Frigstad             Nikkelverket                Fullført

–   Karianne Øen                       Posten                         Fullført

–   Kirsti Lossius                        Statbil                          Fullført

–   Kjersti Aulin Heggem           Agder Energi               Fullført

–   Kristin Eidem Pedersen        Tilsynsgampene          Fullført

–   Laila Duesund Helland         Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Lillian Lie                              Egen bedrift                Fullført

–   Linda Andreassen          RadissonBlu Caledonien   Fullført

–   Lindis Bakke Heier               Kr.sand kommune      Fullført

–   Liv Astri H. Skarberg             Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Liv Gakkestad                       Egen bedrift                Fullført

–   Margareth Wathne              Posten                         Fullført

–   Marianne Aasen                  Statbil                          Fullført

–   Marianne Homme               Egen bedrift                Fullført

–   Marie Helle                          Reber Schindler Heis  Fullført

–   Marit Kristin B. Lund            Sørlandet Sykehus      Fullført

–   May Torill Holvik                  Kr.sand Politi               Fullført

–   Mette O. Ødegård               Statbil                          Fullført

–   Mona Bjelkåsen                   Egen bedrift                Fullført

–   Mona Johannessen             Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Mona Mortensen                Repstad                       Fullført

–   Monica Lunde Olsen            Egen bedrift                Fullført

–   Randi Anita Aanensen         Egen bedrift                Fullført

–   Reidun Alise Svestad           Rejlers                         Fullført

–   Siren R. Hodne                     Team Mosjon              Fullført

–   Siri Stavsholt Bujordet         Mattilsynet                 Fullført

–   Siv Berge                              Hennig-Olsen Is           Fullført

–   Siw Irene Lerstad                 Kr.sand kommune      Fullført

–   Sofie Elise Ringen                 Kr.sand Dyrepark        Fullført

–   Tone Liv Garcia De Presno   Agder Energi               Fullført

–   Turid Skjævestad                 Strømmestiftelsen      Fullført

 

K55-59

1   Hanne Katinka Hofgaard     Kr.sand kommune          20.20

2   Anne Lill Gullsmedmoen     Søgne kommune            22.34

3   Kirsten Sola                          Egen bedrift                   22.53

4   Janne S. Køber                     VA Vegvesen                  24.17

5   Frøydis Aslagsen Tønnessen TTS Marine                     25.15

6   Toril Sæstad                         Lærerne                          25.41

7   Toril Benjaminsen               Egen bedrift                   27.47

–   Alice Coward                        Kvadr. Skolesenter      Fullført

–   Anita Berntsen Kalstad        Kr.sand kommune      Fullført

–   Anita Fuglestad                    Kruse Smith                 Fullført

–   Anita Henningsen                Posten                         Fullført

–   Ann Brit Hoslemo                Trucknor Kr.sand        Fullført

–   Anne Britt Engestøl              Vennesla kommune    Fullført

–   Anne Grete Mjåland            Kr.sand kommune      Fullført

–   Anne Karin Danielsen          Agder Energi               Fullført

–   Åse Haugland                      Kvadr. skolesenter      Fullført

–   Åse Irene Øyna Larsen         Kr.sand kommune      Fullført

–   Beatrice Sørensen               Kr.sand kommune      Fullført

–   Bente Abrahamsen             Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Benthe Kallhovd                  Returkraft                   Fullført

–   Benthe Moen                       Kr.sand kommune      Fullført

–   Berit H. Mikalsen                 Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Brit Haddeland                    Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Britt Hilde Hattrem        RadissonBlu Caledonien   Fullført

–   Dorte Kvist                           Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Eli Jensen                             Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Elin Vatne                             Boss Industri               Fullført

–   Ellen Godtfredsen               Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Eva Sæthern Arneberg        Kvadr. Skolesenter      Fullført

–   Gerd Eftevåg Bjørge             MH Wirth                    Fullført

–   Grete Djupevik                     Tangen vgs                  Fullført

–   Grete Iren Bjørkås               Egen bedrift                Fullført

–   Grete Tvedten                     T.O. Slettebøe             Fullført

–   Grethe Norbakk                   Kr.sand kommune      Fullført

–   Gro Kolrud                           Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Gro Lindvik Robstad            Strømmestiftelsen      Fullført

–   Gunn Anita Drivdal              Team Mosjon              Fullført

–   Gunn Eriksen Sæbø              Kr.sand kommune      Fullført

–   Ingrid Heltne                        Repstad                       Fullført

–   Janne Hagen Vang               Statbil                          Fullført

–   Jorunn Stokka                      Egen bedrift                Fullført

–   June Østerhus                      ITE Østerhus               Fullført

–   Kari Bergstad Tredal            Egen bedrift                Fullført

–   Kari Obrestad                       Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Kirsten B. Fauske                 Kr.sand kommune      Fullført

–   Kirsti Hansen                       Future Production      Fullført

–   Laila Røinås                          Egen bedrift                Fullført

–   Linda Manshaus Sæten       Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Lisbet Tellefsen                    Handelsbanken           Fullført

–   Lisbeth Frivold                     Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Lisbeth Teigseth                   Kvadr. Skolesenter      Fullført

–   Liv Astri Jørgensen               Lærerne                      Fullført

–   Liv Bente H. Friestad            UiA                              Fullført

–   Liv Heidi Torsvik                   Posten                         Fullført

–   Liv Kari I. Karlsen                  Egen bedrift                Fullført

–   May-Britt Farestad              Norgesplaster             Fullført

–   May-Britt Hagerup               Team Mosjon              Fullført

–   May-Britt Stifoss                  Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Merete Knudsen Lønne       KBR                              Fullført

–   Nina S. Haagensen               Agder Energi               Fullført

–   Norunn Gumpen                 Egen bedrift                Fullført

–   Randi Nordahl                     Nikkelverket                Fullført

–   Reidun Rødland                   Egen bedrift                Fullført

–   Rita Hægeland                     Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Signe Gunn Myre                 VA Vegvesen               Fullført

–   Siri Bue Trædal                    Egen bedrift                Fullført

–   Siri Marianne Coward          Statbil                          Fullført

–   Sissel Margrethe Røsok       Kr.sand kommune      Fullført

–   Solfrid Viste                          Egen bedrift                Fullført

–   Solveig Irene Kile                 Kr.sand kommune      Fullført

–   Tora Trydal                           Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Torhild Henriksen                Egen bedrift                Fullført

–   Torunn Helleren                  Telesport                     Fullført

–   Unn Ljøstad                          Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Vera Ringdal Folkvord         Kr.sand Politi               Fullført

–   Wenche Mykland                Trucknor Kr.sand        Fullført

–   Wenche Wessman               Revisjon Sør                Fullført

 

K60-64

1   Margaret Anne Heald          Kr.sand kommune          19.54

2   Johanne Seim                       Sørlandet Sykehus         21.26

3   Nina Sunnås                         Kr.sand kommune          25.12

–   Anne Grete Lindeland         UiA                              Fullført

–   Anne Isaksen                        Egen bedrift                Fullført

–   Anne Lise Grindland            Kr.sand kommune      Fullført

–   Anne Marit Fjeldsgård         Boen Bruk                   Fullført

–   Anne-Grete Uglebakken      Egen bedrift                Fullført

–   Anni Lunden                        Egen bedrift                Fullført

–   Åse Holthe                           VA Fylkeskommune    Fullført

–   Åse Reidun Axelsen             Posten                         Fullført

–   Astri Ruud                            Schenker                     Fullført

–   Aud Reidun Høigaard          Egen bedrift                Fullført

–   Aud Undheim Andersen      Nordea                        Fullført

–   Berit Norum Fosselie           Statbil                          Fullført

–   Birgit Tveit                           Posten                         Fullført

–   Bothild Kvernland                Kr.sand kommune      Fullført

–   Britt Larsen                          Strai Kjøkken               Fullført

–   Eli Hommekland                  Egen bedrift                Fullført

–   Elin Aarnes Johannessen     Kr.sand kommune      Fullført

–   Elin B. Svalland                    Egen bedrift                Fullført

–   Elin R. Langøy Ilebekk          Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Ella Synnøve Illøkken           Lærerne                      Fullført

–   Eva Wikstrand Edvardsen   Kr.sand kommune      Fullført

–   Helle B. Lund                        Agder Energi               Fullført

–   Ingebjørg Sundtjønn            Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Inger Vehus                          Egen bedrift                Fullført

–   Ingibjørg Thóroddsdóttir     Egen bedrift                Fullført

–   Ingunn Borøy                       OSM Offshore             Fullført

–   Ingunn Skogstad                  Egen bedrift                Fullført

–   Jorunn Voje                          Elkem Fiskaa               Fullført

–   Kari Bjørnaali                       Statbil                          Fullført

–   Kari Frøyland                       MH Wirth                    Fullført

–   Kirsten Lund Løkling            Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Kirsten Lundevold Kvinlaug Egen bedrift                Fullført

–   Kjellaug Goris                       DNB                             Fullført

–   Kjersti Haanes                      Kr.sand kommune      Fullført

–   Klara Sløgedal                      Statbil                          Fullført

–   Kristine Oftedal                    Nordea                        Fullført

–   Lillian Flydal                         VA Fylkeskommune    Fullført

–   Lisbeth Nilsen                      Kr.sand kommune      Fullført

–   Liv Fiala                                Egen bedrift                Fullført

–   Liv Halvorsen                       Kr.sand kommune      Fullført

–   Liv Turid Blesvik                   Egen bedrift                Fullført

–   Louise Maria Syrtveit           Statbil                          Fullført

–   Marit Lindal                         Kr.sand kommune      Fullført

–   Marit Nodeland Sødal         Kr.sand kommune      Fullført

–   Marit Notland                      Handelsbanken           Fullført

–   May Britt Aasgaard              Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Mie Kaasa                            DNT Sør                       Fullført

–   Møyfrid Sandvik                   Egen bedrift                Fullført

–   Ragnhild Auestad                Team Mosjon              Fullført

–   Randi Bragdø Sangesland    Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Reidun Fidje                         Lærerne                      Fullført

–   Sigrun Fossheim                  Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Sissel Zachariassen              Tollvesenet                 Fullført

–   Solfrid Stavseth                    SiA                               Fullført

–   Sunniva Aabel                      Kr.sand kommune      Fullført

–   Thorhild Løvdal Gundersen Team Mosjon              Fullført

–   Tone Marie Spikkeland        Egen bedrift                Fullført

–   Tove Merete Rismyhr          Kr.sand kommune      Fullført

–   Turid Høgberg                      Handelsbanken           Fullført

–   Vår Lund                               Egen bedrift                Fullført

–   Venke Tveit                          Egen bedrift                Fullført

–   Vigdis Rysstad                      Schenker                     Fullført

 

K65-69

1   Eli Erikssen                           Posten                            21.12

2   Elin Glad Balchen                 Egen bedrift                   24.00

3   Maria Syvertsen                   Egen bedrift                   25.44

4   Wenche Ludvigsen              Egen bedrift                   60.00

–   Alfrid Hånes                         Kr.sand kommune      Fullført

–   Anne Grete Le Page             Egen bedrift                Fullført

–   Anne Karin Beurling             Egen bedrift                Fullført

–   Anne Marie Løvsland           Kr.sand Politi               Fullført

–   Anne Marit Aas                    Kr.sand kommune      Fullført

–   Anne-Britt Vabo                   Egen bedrift                Fullført

–   Anny Bjørnhom                   Egen bedrift                Fullført

–   Arnhild Kristiansen              Egen bedrift                Fullført

–   Arny Danielsen                    Kr.sand kommune      Fullført

–   Åse Jakobsen                       Kr.sand kommune      Fullført

–   Åshild Wergeland                Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Aslaug Veåsen                      VA Fylkeskommune    Fullført

–   Bjørg Aurebekk                    VA Fylkeskommune    Fullført

–   Bjørg Ellingsen Nordlie        Idrettens                     Fullført

–   Bjørg Mæsel                         Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Bjørg-Eirin Kilander             Optimera                    Fullført

–   Elin Gundersen                    Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Ellen Smestad                      Egen bedrift                Fullført

–   Elna Skjebstad                     DNB                             Fullført

–   Gerd Vigdis Slettedal           Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Grete Klottrup Larsen          Nikkelverket                Fullført

–   Hildur Håverstad                 Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Hildur Toft Sundtjønn         Nikkelverket                Fullført

–   Ingeborg Elise Rojahn          Statbil                          Fullført

–   Inger Brit Mosvald               Egen bedrift                Fullført

–   Inger Britt Handegard         MH Wirth                    Fullført

–   Inger Lise Kaaterud              Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Inger Lise Osmundsen         Nordialog                    Fullført

–   Inger Marie Oudalstøl         Cameron Sense           Fullført

–   Karin Bente Håland             Egen bedrift                Fullført

–   Karin Elisabeth Klungreseth Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Karin Federici                       Agder Energi               Fullført

–   Kirsten Andersen                 Egen bedrift                Fullført

–   Kirsten Salthaug                   Rambøll Norge            Fullført

–   Laila Os                                 Kr.sand kommune      Fullført

–   Lillian Helene Nordby          Kr.sand kommune      Fullført

–   Liv A. Lindgren                     Agder Energi               Fullført

–   Liv Jakobsen                         Kr.sand Politi               Fullført

–   Liv Marion Øina                   Egen bedrift                Fullført

–   Liv Wasland                         Fædrelandsvennen     Fullført

–   Magnhild Iglebæk                Statbil                          Fullført

–   Marit Eriksen                       Lærerne                      Fullført

–   Ragnhild Berge                     Egen bedrift                Fullført

–   Ragnhild Ludvigsen              UiA                              Fullført

–   Randi S. Fosselie                  Egen bedrift                Fullført

–   Randi Strøm-Olsen              Sparebanken Sør        Fullført

–   Reidun Gustafson                Repstad                       Fullført

–   Solveig S. Torjusen              Lærerne                      Fullført

–   Sølvi Evensen                       Egen bedrift                Fullført

–   Torunn Steinvik                   Color Line                    Fullført

–   Tove Magnussen                 T.O. Slettebøe             Fullført

–   Unni Lindeberg                    DNB                             Fullført

–   Vibeke Holme Tjøm             Sørlandet Sykehus      Fullført

 

K70-74

1   Wenche Reiersen                Egen bedrift                   25.54

2   Anne Marie Pedersen          Kr.sand kommune          25.55

3   Marit Lauvrak Ellefsen         DNB                                31.02

–   Adriana Gandola                 VA Fylkeskommune    Fullført

–   Ann Kate Askildsen              Songdalen kommune  Fullført

–   Ann-Britt Skår Dahl              Lærerne                      Fullført

–   Ann-Elise Robertsen            Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Anne Byremo                       Egen bedrift                Fullført

–   Anne Grethe Andersen        Kr.sand kommune      Fullført

–   Anne Marie Sandø               Kr.sand kommune      Fullført

–   Anne Turid Andersen          Egen bedrift                Fullført

–   Anne-Elisabeth Jørgensen   Songdalen kommune  Fullført

–   Åse Nyberg                           Egen bedrift                Fullført

–   Åse Reinertsen                    Egen bedrift                Fullført

–   Aslaug Mosby                      Kr.sand kommune      Fullført

–   Aslaug Wandsvik                 Optimera                    Fullført

–   Astrid Lian Gundersen         Vennesla kommune    Fullført

–   Berit Bogstrand Hansen      Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Berit Vesterhus                    Kr.sand kommune      Fullført

–   Bjørg Elisabeth Olsen          UiA                              Fullført

–   Bodil Kofoed                        T.O. Slettebøe             Fullført

–   Britt Gabrielsen                   Nordea                        Fullført

–   Edel Gladys Holte                Tollvesenet                 Fullført

–   Eirun Johannessen              Egen bedrift                Fullført

–   Eldbjørg Larsen                    Oceaneering Rotator  Fullført

–   Ellinor Mikalsen                   Huntonit                     Fullført

–   Else-Berit Velken                  Egen bedrift                Fullført

–   Else-Margrethe Bredland    UiA                              Fullført

–   Ester Haugland                    Egen bedrift                Fullført

–   Eva Haugedal                       Egen bedrift                Fullført

–   Gerd Aina Mortensen          Kr.sand kommune      Fullført

–   Helle Elise Moe                    Egen bedrift                Fullført

–   Inger Flatestøl                      Egen bedrift                Fullført

–   Inger Øgård Christensen     Egen bedrift                Fullført

–   Inger-Grethe Vabo               Caverion Norge           Fullført

–   Ingrid Jacobsen                    Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Jorun Roald                          Egen bedrift                Fullført

–   Karen Marie Lied                 Kr.sand kommune      Fullført

–   Kari Bjelland                        Egen bedrift                Fullført

–   Kirsten Spikkeland               Kr.sand kommune      Fullført

–   Laila O. Karlsen                    Egen bedrift                Fullført

–   Lilly Ragnhild Frivold           Egen bedrift                Fullført

–   Liv Skretting                         Egen bedrift                Fullført

–   Marit Grindheim                  Statbil                          Fullført

–   Marit Osmundsen                Egen bedrift                Fullført

–   May Britt Monan                 Egen bedrift                Fullført

–   Randi Mellingsæter             Dagfin Skaar                Fullført

–   Rannveig Opsal Nielsen       Egen bedrift                Fullført

–   Rigmor Stavø                       Egen bedrift                Fullført

–   Rose Dunseth                      Egen bedrift                Fullført

–   Rose Johansen               RadissonBlu Caledonien   Fullført

–   Sigrunn Stedal                      Egen bedrift                Fullført

–   Siri Henriksen                      Lærerne                      Fullført

–   Tonny Allis Esperås              OSM Offshore             Fullført

–   Tordis Larsen                       CB                                Fullført

–   Wenche Fast                        Team Mosjon              Fullført

 

K75-79

1   Olaug Vehus                         Lærerne                          27.00

–   Anne Marie Saaghus            Egen bedrift                Fullført

–   Bjørg Hanna Lund                OSM Offshore             Fullført

–   Ester Aas                              Egen bedrift                Fullført

–   Magnhild Svaland Vetrhus  Kr.sand kommune      Fullført

–   Reidun Østervold                 Lærerne                      Fullført

–   Solveig Haslerud                  Nordea                        Fullført

–   Sylvi Hille                             Egen bedrift                Fullført

 

 

 

 

K80-84

–   Britt Høyer-Jonassen           Egen bedrift                Fullført

–   Eva Bujordet                        Jernbanen                   Fullført

–   Gudveig Jørundland            Lærerne                      Fullført

–   Ingrid Pettersen                   Kr.sand kommune      Fullført

–   Mette Schoder                     Egen bedrift                Fullført

–   Signe Bjørg Refsnes             Egen bedrift                Fullført

 

 

M10-14

–   Andreas Risvand Fossheim  MH Wirth                       22.02

–   Herman von der Ohe           Egen bedrift                   17.55

–   Jacob Schønberg                  Egen bedrift                   22.30

–   Jarle Sveinall                        OneCo                            18.13

–   Josef Klungland                    Per Klungland                 20.56

–   Oskar S. Messenlien            Egen bedrift                   19.14

–   Tobias Mosland                   Skoleelev                        20.20

–   Tobias Risvand Fossheim    MH Wirth                       17.27

 

M15-19

1   Sjur Jahnsen Øie                  Egen bedrift                   15.48

2   Martin Andersen                 Egen bedrift                   16.50

3   Simen Aamodt                     OneCo                            17.00

4   Hallvard Brekka                   Egen bedrift                   18.47

–   Henrik Dokmo                      Egen bedrift                Fullført

–   Mathias Homme Bomann   Egen bedrift                Fullført

 

M20-24

1   Thomas Aamodt                  OneCo                            15.23

2   Abraham Pettersen             Egen bedrift                   15.27

3   Torkel Reinhartsen              OneCo                            18.51

4   Tobias Bjerland                    Gumpen Gruppen          22.32

5   Nicolay Aase                        Securitas                        23.41

–   Bendik Alm                           Egen bedrift                Fullført

–   Erlend Falck                          PwC                             Fullført

 

M25-29

1   Simen Koland                       Phonero                         14.21

2   Marius Engeland                  Hennig-Olsen Is              15.23

3   Tage Emil Good                   KSI                                  16.24

4   Nils Guttormsen                  Multi Regnskap              17.22

5   Ola Almvik                            Mekonomen Sørl.p.       18.24

6   Vegard Oppebøen               Egen bedrift                   18.37

7   Christian Mangseth             Egen bedrift                   18.39

8   Ole Morten Tengesdal         LSK                                  20.20

9   Kjetil Lohne Bakke               Student                          20.25

10   Kristoffer Jahnsen                Securitas                        21.12

11   André Andersen                  Trucknor Kr.sand            21.38

12   Eivind Johan Isaksen            MacGregor                     24.26

–   Andreas Rasmussen            Student                       Fullført

–   Daniel Bentsen                    Egen bedrift                Fullført

–   Espen Klungland                  PwC                             Fullført

–   Glenn Fossheim                   Norrøna Storkjøkken  Fullført

–   Jonas Jahnsson                    Brandsdal Group         Fullført

–   Jørgen Engh                         Egen bedrift                Fullført

–   Jørgen Urnes                        Phonero                      Fullført

–   Karsten Valand                    Rejlers                         Fullført

–   Ken Walde                           Phonero                      Fullført

–   Mads Ljøstad Nilsen            Advokatfirma Tofte    Fullført

–   Philip Repstad Frøisland      Bønder i byen             Fullført

–   Robin Olsen                         PwC                             Fullført

–   Tsvetelin Stefanov Takev     The Light Group          Fullført

 

M30-34

1   Joakim Hanssen                   Fundament                     13.24

2   Kristoffer Pettersen             Egen bedrift                   13.55

3   Arnfinn Jensen                     NHO                               16.48

4   Morten Tveit                        Rambøll Norge               17.23

5   Daniel Salvesen                    MH Wirth                       17.25

6   Gunstein Skomedal             Elkem Fiskaa                  17.48

7   Erik Eftevåg                          Mekonomen Sørl.p.       18.22

8   Mohammed Siddik              Sørlandet Sykehus         19.01

9   Øyvind Stenvik Andersen    Kr.sand kommune          19.05

10   Kristian Wiik Ravnaas          Agder Energi                  19.20

11   Petter Wesley Larsen           Lærerne                          20.12

12   Atle Endresen                      Student                          20.30

13   Jostein Nordli                       TINE Kristiansand           20.38

14   Miguel Pereira                     NOV                                20.51

15   Christian Grimestad            Stål-Consult                    21.00

16   Stephan Grinde                   OneCo                            21.07

17   Ralph Arne Skog                   Trucknor Kr.sand            22.26

18   Thomas Alvseike                  Gumpen Gruppen          22.32

19   Kim Daniel Osmundsen       MacGregor                     22.35

20   Alexander Simonsen           Sørlandet Sykehus         23.09

21   Roar Nilsen                          Egen bedrift                   23.22

22   Anders Hægeland                Tratec Norcon                23.45

–   Alejandro Aguilar                Hellvik Hus                  Fullført

–   Bård Abrahamsen                Firenor                        Fullført

–   Fredrik Fintland                   Oneco                         Fullført

–   Jan Askland                          Lærerne                      Fullført

–   Jan Erik Paulsen                   Nikkelverket                Fullført

–   Jan-Helge Holst                    Egen bedrift                Fullført

–   Jone Strømsvåg                    VA Vegvesen               Fullført

–   Kjetil Haugland                    Bouvet Norge              Fullført

–   Kristian Heltzen Tjelland     The Light Group          Fullført

–   Kristian Jortveit                    Nikkelverket                Fullført

–   Kristoffer Mjaaland             Egen bedrift                Fullført

–   Morten Frustøl                    PwC                             Fullført

–   Morten Tryfoss                    Phonero                      Fullført

–   Stian Bjervamoen                Visma                          Fullført

–   Sven Erik Solberg                 Ernst & Young Kr.        Fullført

–   Thomas Omholt                   Lillesand kommune    Fullført

 

M35-39

1   Øystein Sylta                        Mizuno                           12.21

2   Magne Sørvig                       LSK                                  14.59

3   Tarjei Breiteig                      Agder Energi                  15.00

4   Arne Kristoffersen               Kr.sand kommune          15.42

5   Terje Skøien                         Egen bedrift                   15.43

6   Samuel Vingerhagen            Sweco Grøner                16.01

7   Marius Moen                       Kr.sand kommune          16.17

7   Steffan Bjørnarå                  Egen bedrift                   16.17

9   Alf Reidar Lunde                  LSK                                  16.36

10   Andreas Jølstad                   Egen bedrift                   17.24

11   Roald Visser                         RPC Packaging                17.40

12   Daniel Jacobsen                   Egen bedrift                   17.54

13   Marius Westgaard               Kr.sand kommune          18.57

14   Håvard Wiig                         Sørlandet Sykehus         19.50

15   Rune Mofjell Pedersen        Egen bedrift                   20.11

16   Thomas Dønnestad             Repstad                          21.08

17   Manuel Sparta                     UiA                                 21.14

18   Fredrik Svennevig                Egen bedrift                   21.40

19   Eivind Ege                             Elkem Fiskaa                  22.35

–   Andreas Topland                 Nordea                        Fullført

–   Audun Aas                           Oasen skole                Fullført

–   Bjørnar Klungland                Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Hani Siddik                           Egen bedrift                Fullført

–   Odd-Håvard Thraning          Elkem Fiskaa               Fullført

–   Raymond Lund                     Veidekke Agder          Fullført

–   Sigmund Lode                      Idrettens                     Fullført

–   Thomas Øderud                   Kr.sand kommune      Fullført

–   Thor Olaf Vatne                   T.O. Slettebøe             Fullført

–   Tom Helge Djuphagen         Bønder i byen             Fullført

–   Tor-Aage Lukashaugen        Sørlandet Sykehus      Fullført

 

M40-44

1   Erlend Haugstad                  Egen bedrift                   13.55

2   Kjetil Karlsen                        Tangen vgs                     15.20

3   Ståle Thortveit                     Egen bedrift                   15.47

4   Lars Jørgen Peterson           Egen bedrift                   16.16

5   Roger Arne Johnsen            Nikkelverket                   16.59

6   Trond Kristiansen                Bønder i byen                 19.08

7   Arnulf Bærheim                   Sørlandet Sykehus         19.30

8   Dagfinn Liestøl                     Egen bedrift                   20.09

9   Lars Hoås                             Egen bedrift                   20.11

10   Jan Roger Adalbéron           TTS Marine                     20.42

11   Jørn Erik Røch                      Egen bedrift                   21.10

12   Torleif Jacobsen                   Kr.sand kommune          21.37

13   Mads Bjørnenak                  Egen bedrift                   21.52

14   Arun Deep                         UNIT4 Current Software   22.06

15   Morten Skjelbred                 Egen bedrift                   22.11

16   Bjørn-Erik Enge                    Kr.sand kommune          22.13

17   Espen Skarpholt                   NOV                                22.27

–   Arild Trelsgård                     Agder Energi               Fullført

–   Arne Frydenlund                 Mosvold Drift              Fullført

–   Dag Eivind Vestbakke          Agder Energi               Fullført

–   Frode Klungland                  NOV                             Fullført

–   Karl Petter Mæsel                Hellvik Hus                  Fullført

–   Kenneth Andrew Mellefont Gumpen Gruppen       Fullført

–   Markus Bruno                      Phonero                      Fullført

–   Morten Bomann                  Vest-Agder-Museet    Fullført

–   Morten Formo                     Kr.sand Politi               Fullført

–   Roger Magne Andersen       Kirkens Bymisjon        Fullført

–   Sven Einar Davidsen            Gumpen Gruppen       Fullført

–   Thomas Olsen                      Arkiv                            Fullført

–   Tom Fraser Skea                  Nikkelverket                Fullført

 

M45-49

1   Jens Christian Iglebæk         Stormberg                      14.44

2   Jan Helge Lislevand             Kr.sand kommune          14.45

3   Andreas Herstad Dolmen    Nikkelverket                   15.03

4   Øystein Lie                           Sørlandet Sykehus         16.12

5   Håvard Flå                            Lærerne                          16.21

6   Geir Strand                          Reber Schindler Heis      16.24

7   Stig André Jansen                Agder Taxi                      16.42

8   Nils Tore Ekra                       Rambøll Norge               16.45

9   Olav Einar Rike                     Agder Energi                  16.48

10   Svein Knutsson Nomeland  Sørlandet Sykehus         17.11

11   Jarl Bøhn                              NOV                                17.28

12   Jakk Vidar Svendsen            Nikkelverket                   17.32

13   Nils Jørgen Helland              Lærerne                          17.53

14   Arild Thomassen                  The Light Group             17.56

15   Ragnar Hauklien                  Returkraft                      18.32

16   Arne Bjørn Mikalsen            Egen bedrift                   18.45

17   Gunnar Mollestad               Egen bedrift                   18.48

18   Atle Johannessen                VA Fylkeskommune       18.59

19   Yngve Andersen                   Wigemyr                        19.25

20   Knut Arild Knutsen              Egen bedrift                   19.45

21   Lars Olav Kragholm              Strømmestiftelsen         20.10

22   Dag Svingen                         T.O. Slettebøe                20.18

23   Kjell Hugo Eliassen               Egen bedrift                   20.49

24   Jan G. Johannessen             Nikkelverket                   21.36

25   Jo Vegard Aardal                 VA Vegvesen                  22.10

26   Geir Aa Solvang                    Egen bedrift                   22.15

27   Marius Schønberg                Egen bedrift                   22.35

28   Harald Johan Høyland         Egen bedrift                   26.11

–   Are Sætervadet                    Kr.sand kommune      Fullført

–   Bjørn Bekkevoll                    Statbil                          Fullført

–   Christian von der Ohe          Egen bedrift                Fullført

–   Egill Jahnsen                        Team Mosjon              Fullført

–   Espen Olsvoll                       MH Wirth                    Fullført

–   Flemming Olsen                   Egen bedrift                Fullført

–   Frank Fosse                          Dagfin Skaar                Fullført

–   Gisle Martens Handegaard Hennig-Olsen Is           Fullført

–   Gunnar Haraldstad              T.O. Slettebøe             Fullført

–   Jan Rosted                           Air Products                Fullført

–   Kenneth Gregersen              Elkem Fiskaa               Fullført

–   Kjetil Holtskog                     Statbil                          Fullført

–   Magne Egebakken               Nikkelverket                Fullført

–   Morten Gustafson Borø      Nikkelverket                Fullført

–   Ola Taraldrud                      Agder Energi               Fullført

–   Olav Abusdal                       Kr.sand kommune      Fullført

–   Ole Henrik Thune                 Agder Energi               Fullført

–   Ove Eilertsen                       RPC Packaging             Fullført

–   Peder-Olav Ølberg               Nikkelverket                Fullført

–   Per Eirik Mikalsen                Goman Bakeriet          Fullført

–   Raymond Olsen                   Hennig-Olsen Is           Fullført

–   Robert Mellefont                 Egen bedrift                Fullført

–   Rune Nilsen                          Norsk Hydro                Fullført

–   Rune Reinertsen                  Egen bedrift                Fullført

–   Steinar Bergan                     Nikkelverket                Fullført

–   Steinar Rosseland                NOV                             Fullført

–   Sverre Larsen                       Team Mosjon              Fullført

–   Terje Byholt                         Kr.sand kommune      Fullført

–   Terje Dalen                          TTS Marine                  Fullført

–   Tor Henning Lien                 NOV                             Fullført

 

M50-54

1   Sigvald Aamodt                    OneCo                            15.57

2   Stein-Erik Scheie                  Telesport                        15.58

3   Erik Emanuelsen                  Team Mosjon                 16.18

4   Atle Svendsen                      Hennig-Olsen Is              16.27

5   Gunnar Lauvsland               T.O. Slettebøe                16.32

6   Kjetil Norby                          Egen bedrift                   17.15

7   Paul Håkon Scheie               Krim.omsorgen i Agder  17.17

8   Erling Ytrehus                      Kr.sand kommune          17.59

9   Trond Sørensen                   Egen bedrift                   18.07

10   Arne Trydal                          Team Mosjon                 18.14

11   Fredrik Enge                         Egen bedrift                   18.23

12   Trond Ludvigsen                  Kr.sand kommune          18.24

13   Bent Einar Sveinall               OneCo                            18.34

14   Sigmund Brekka                   Team Mosjon                 18.35

15   Tung Hua Hsiung                 Nikkelverket                   18.44

16   Lars Yngvar Øyna                 Jernbanen                      19.04

17   Harald Vingerhagen             Egen bedrift                   19.13

18   Nils Erik Rypestøl                 NOV                                20.24

19   Jørund Fjærbu                      Blatchford Ortopedi       20.27

20   Stein Auestad                      Agder Energi                  21.07

21   Trond Inge Slotten               Egen bedrift                   21.14

22   Sigurd Lund                          Team Mosjon                 21.21

23   Trond Baade                        Team Mosjon                 22.20

24   Jon Olav Upsal                     Multiconsult                   22.30

25   Bård Kristiansen                  Egen bedrift                   23.00

26   Trygve Ekse                          Contiga                           23.20

27   Kjetil Reithaug                     Arkiv                               23.58

28   Jostein Viste                         Posten                            24.15

–   Aksel Slettebøe                    T.O. Slettebøe             Fullført

–   Allan Fjermeros                   Kr.sand kommune      Fullført

–   Allan Svendsen                    Egen bedrift                Fullført

–   Aril Bergmann                      The Light Group          Fullført

–   Arild Bergan                         T.O. Slettebøe             Fullført

–   Arild Skaiå                            Egen bedrift                Fullført

–   Arne Bujordet                      Jernbanen                   Fullført

–   Asgeir Næss                         Veidekke Agder          Fullført

–   Bent Magnar Kalsnes           The Light Group          Fullført

–   Dagfinn Nesje                       Kr.sand kommune      Fullført

–   Eddie Wathne                      Posten                         Fullført

–   Eivind Sannes                       NOV                             Fullført

–   Erik Johannessen                 KBR                              Fullført

–   Fabio Osorio                        MH Wirth                    Fullført

–   Frank Engesveen                  Nikkelverket                Fullført

–   Frank Iversen                       Kr.sand kommune      Fullført

–   Frank Robert Dahl                Nikkelverket                Fullført

–   Gøran Sandstrøm                Egen bedrift                Fullført

–   Gudmund Lykkedrang         Telesport                     Fullført

–   Jan Dille Wahl                      Kirkens Bymisjon        Fullført

–   Jan Vidar Hansen                 Nikkelverket                Fullført

–   Jarleif Håland                       Reber Schindler Heis  Fullført

–   Jens Birger Kristensen         Rambøll Norge            Fullført

–   Jonn Arvid Engesland          Egen bedrift                Fullført

–   Kenneth Abrahamsen         Gumpen Gruppen       Fullført

–   Morten Egelid                      Kr.sand kommune      Fullført

–   Otto Lunden                        Mekonomen Sørl.p.    Fullført

–   Øystein Espeland                 Egen bedrift                Fullført

–   Pemba Lama Tamang          Cameron Sense           Fullført

–   Per Finstad                           MH Wirth                    Fullført

–   Per Ole Lie Lavre                  Egen bedrift                Fullført

–   Rune Brustad                       Team Mosjon              Fullført

–   Rune Pedersen                     NOV                             Fullført

–   Stig Nordhagen                    Kilden                          Fullført

–   Svein Arne Berntsen            Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Svein-Olav Nordihus            OneCo                         Fullført

–   Terje Nandrup                     Egen bedrift                Fullført

–   Terje Sten Tveit                    Agder Energi               Fullført

–   Tor Bergan                           Nikkelverket                Fullført

–   Trond Aarstad                      CB                                Fullført

–   Tyge Carlsen                        Egen bedrift                Fullført

–   Vidar Jensen                        CB                                Fullført

–   Vidar Lundevold                  Huntonit                     Fullført

–   Vidar Olsen                          Norrøna Storkjøkken  Fullført

 

M55-59

1   Reinier van der Spek            Egen bedrift                   17.19

2   Henning Holst                      Egen bedrift                   17.55

3   Erik Tveit                              SPISS                               18.21

4   Bjørn Angsund                     Future Production          18.26

5   Rune Mesel                          Egen bedrift                   18.57

6   Pål Uberg                             Sørlandet Sykehus         19.04

7   Halvar Bjerland                    TINE Kristiansand           19.23

8   Roar Engesland                    Egen bedrift                   19.25

9   Erik Erland                           Egen bedrift                   19.46

10   Pål Alfred Larsen                  Statbil                             19.59

11   Lars Helge Fossdal               Sørlandet Sykehus         20.01

12   Bjørn Kristensen                  VA Fylkeskommune       20.02

12   Rolf Bjarne Lie                      Egen bedrift                   20.02

14   Leif Birkeland                       Jernbanen                      20.07

15   Svein Trygve Lund                Bilbransjen                     20.18

16   Bent Ingebrigtsen                Egen bedrift                   20.25

17   Kai Stokkeland                     Egen bedrift                   20.26

18   Jan Jensen                            Egen bedrift                   20.38

19   Terje G. Frigstad                  Egen bedrift                   20.43

20   Tom-Arne Stallemo             Huntonit                         21.01

21   Tore B. Dalevoll                   KBR                                 21.06

22   Eddie Salvesen                     Egen bedrift                   21.11

23   Helge Johannessen              TINE Kristiansand           21.29

24   Roy Gundersen                    Kr.sand kommune          22.02

25   Geir Haaland                       UiA                                 23.02

26   Kristian Linge Tønnessen     Egen bedrift                   26.45

–   Arne Langerak                      Reber Schindler Heis  Fullført

–   Arne Myklebost                   Egen bedrift                Fullført

–   Bård Kalstad                         Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Bjørn Holen                          Norrøna Storkjøkken  Fullført

–   Børre Hornnes                     Kr.sand kommune      Fullført

–   Dag Efjestad                         Agder Energi               Fullført

–   Egil Homme                         Egen bedrift                Fullført

–   Eilif Johanssen                     Team Mosjon              Fullført

–   Ernst Johnny Jenssen           VA Vegvesen               Fullført

–   Finn Egil Olsen                     MH Wirth                    Fullført

–   Geir Ove Steensohn             Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Halvor Coward Olsen           Huntonit                     Fullført

–   Jan Erik Johnsen                  Huntonit                     Fullført

–   Jan Helge Refsnes                Mekonomen Sørl.p.    Fullført

–   Jan Ragnar Larsen                Egen bedrift                Fullført

–   Jan Røinås                            Egen bedrift                Fullført

–   Jan Vidar Ødegaard             Kr.sand Politi               Fullført

–   Jon Arve Kallhovd                T.O. Slettebøe             Fullført

–   Knut Terje Engestøl             Huntonit                     Fullført

–   Lars Edvin Olsen                   Varodd                        Fullført

–   Lloyd Flatebø                       Posten                         Fullført

–   Øivind Hagen                       Elkem Fiskaa               Fullført

–   Ole Lossius                           Egen bedrift                Fullført

–   Øystein Bakke                      Tollvesenet                 Fullført

–   Øyvind Jensen                      Kruse Smith                 Fullført

–   Øyvind Trædal                     Nikkelverket                Fullført

–   Per Lund                               Statbil                          Fullført

–   Ranjith Molegoda                MH Wirth                    Fullført

–   Roald Stallemo                    Posten                         Fullført

–   Roar Tufteland                    Oasen skole                Fullført

–   Roar Tvedten                       T.O. Slettebøe             Fullført

–   Rune Norheim                     Elkem Fiskaa               Fullført

–   Rune Nygård                        Egen bedrift                Fullført

–   Sigve Joakimsen                   Nikkelverket                Fullført

–   Solvar Brandser                   Norrøna Storkjøkken  Fullført

–   Stein Øyna                            Goman Bakeriet          Fullført

–   Svein Arne Øydna                Nordea                        Fullført

–   Tarjei Austegard                  Egen bedrift                Fullført

–   Thor Hardeland                   Kr.sand Politi               Fullført

–   Tor Arild Rysstad                 Valle Sparebank          Fullført

–   Tore Langaard                      Posten                         Fullført

–   Torfinn Buseth                     Elkem Fiskaa               Fullført

–   Trond Andersen                   CB                                Fullført

–   Trond Olav Berntsen           Kr.sand Politi               Fullført

–   Trygve Døble                        Agder Energi               Fullført

–   Trygve Kolrud                      Nikkelverket                Fullført

–   Vidar Sannes                        LSK                              Fullført

 

M60-64

1   Ove Pettersen                      Team Mosjon                 17.51

2   Bjørn Dag Truchs                 Azets                              18.25

3   Arild Moen                           Tangen vgs                     19.17

4   Arild Aurebekk                     Bilbransjen                     19.45

5   Tor Arve Monan                  Varodd                           19.48

6   Arnfinn Folkvord                  Nikkelverket                   20.05

7   Øistein Rosen                       Team Mosjon                 20.11

8   Leif Johannessen                 Team Mosjon                 20.45

9   Geir Arne Iglebæk                MH Wirth                       21.02

10   Ole Ingvar Gauslaa              Jernbanen                      22.14

11   André Bardoff                      Egen bedrift                   22.15

12   Hans Kristian Arnesen         Egen bedrift                   22.29

13   Vidar Myhre                         Kr.sand kommune          22.40

14   Per Kåre Selle                       SiA                                  24.03

15   Åge Nilsen                            NOV                                25.04

16   Ole Ingar Paulsen                 Statbil                             28.26

17   Geir Egil Åsen                       CB                                   31.00

18   Oddvar Paulsen                   Strømmestiftelsen         31.35

–   Alf Steinar Vikeså                 Egen bedrift                Fullført

–   Arild Jørgensen                    Lærerne                      Fullført

–   Arild Pedersen                     VA Vegvesen               Fullført

–   Asbjørn Narvestad               Repstad                       Fullført

–   Bjørn Sveindal                      Kvadr. Skolesenter      Fullført

–   Børre Kvernland                  Tollvesenet                 Fullført

–   Carl Anders Hægeland         DNB                             Fullført

–   Eric Rasmussen                    Posten                         Fullført

–   Erik Fiala                              Egen bedrift                Fullført

–   Gudvin Baldersheim            Hennig-Olsen Is           Fullført

–   Håkon Hellvik                       Hellvik Hus                  Fullført

–   Hans Olav Hagen                 VA Vegvesen               Fullført

–   Helge Aabakk                       Jernbanen                   Fullført

–   Jan Martin Drivdal               MH Wirth                    Fullført

–   Jan Trygve Tellefsen            Egen bedrift                Fullført

–   John Johansen                     Kr.sand kommune      Fullført

–   Johnny Christensen             Egen bedrift                Fullført

–   Kristian Langeland               MH Wirth                    Fullført

–   Lars Coward                         Egen bedrift                Fullført

–   Magne Haddeland               MH Wirth                    Fullført

–   Magne Kiledal                      Egen bedrift                Fullført

–   Magne Reier Jørgensen       Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Nils Bjørge                            MH Wirth                    Fullført

–   Nils Martin Pedersen           Sparebanken Sør        Fullført

–   Oddleiv Frustøl                    Optimera                    Fullført

–   Oddvar Strømme                 Team Mosjon              Fullført

–   Øystein Føreland                 CB                                Fullført

–   Per Aasgaard                       MH Wirth                    Fullført

–   Per Frode Hansen                Future Production      Fullført

–   Per Magnussen                    T.O. Slettebøe             Fullført

–   Roald Sandberg                   Rejlers                         Fullført

–   Rolf Egebakken                    Huntonit                     Fullført

–   Rune Østerhus                     ITE Østerhus               Fullført

–   Simon Lynge Laursen           Team Mosjon              Fullført

–   Steinar Stenersen                Egen bedrift                Fullført

–   Svein Åge Omland               Cowi                            Fullført

–   Svein B. Sødal                      Seafront                      Fullført

–   Sven Salmonsen                  Repstad                       Fullført

–   Teodoro Miguel                   Elkem Fiskaa               Fullført

–   Terje Aasen                          Agder Energi               Fullført

–   Thorvald Nesse                    Agder Energi               Fullført

–   Vidar Sandtveit                    Optimera                    Fullført

 

M65-69

1   Edgard Ellertsen                  Nikkelverket                   17.37

2   Klaes van der Meer              Statbil                             19.04

3   Finn Gitmark                        Egen bedrift                   19.21

4   Jan Magne Strandberg        Reber Schindler Heis      20.00

5   Kåre Pedersen                      Optimera                        20.20

6   Kristen Bue                           Team Mosjon                 21.25

7   Tore Svennevig                    Posten                            21.40

8   John Haarr                           Kr.sand kommune          22.14

9   Øystein Kilander                  Sørlandet Sykehus         22.50

10   Torbjørn Paulsen                 Visma                             22.58

11   Terje Pedersen                     Kr.sand Politi                  23.31

12   Jonny A. Tveit                      Egen bedrift                   23.43

13   Birger Hafslund                    MH Wirth                       23.55

14   Jan Tore Jørgensen              Arkiv                               24.15

15   Torstein Leipsland               Egen bedrift                   24.33

16   Bengt O. Klemo                    RPC Packaging                24.38

17   Dag Danielsen                      Egen bedrift                   24.40

18   Sigmund Salthaug                Rambøll Norge               24.45

19   Kjell Sverre Landelius          Team Mosjon                 28.32

–   Alf Sundtjønn                      Nikkelverket                Fullført

–   Anders Wahlstedt               Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Arild Høibo                          Egen bedrift                Fullført

–   Arild Vehus                          Team Mosjon              Fullført

–   Arne Fauske                         Egen bedrift                Fullført

–   Arne Fidje                            MH Wirth                    Fullført

–   Arne Håland                        Egen bedrift                Fullført

–   Arne Leland                         Optimera                    Fullført

–   Arnfinn Ekberg                     VA Vegvesen               Fullført

–   Arve Trælandshei                VA Vegvesen               Fullført

–   Arvid Martinsen                   Egen bedrift                Fullført

–   Asbjørn Abrahamsen           Egen bedrift                Fullført

–   Aslak Bjotveit                       Statbil                          Fullført

–   Bjørn Aurebekk                    Egen bedrift                Fullført

–   Bjørn Usterud                      Posten                         Fullført

–   Carl Viggo Axelssen             Egen bedrift                Fullført

–   Embret Nesset                     UiA                              Fullført

–   Erik Steinar Dahl                  Tangen vgs                  Fullført

–   Frank Stein                           Agder Energi               Fullført

–   Hans Olav Omland               UiA                              Fullført

–   Harry Arntsen                      Kr.sand kommune      Fullført

–   Helge Bentsen                     Statbil                          Fullført

–   Helge L. Grindheim              Egen bedrift                Fullført

–   Helge Moseid                       Posten                         Fullført

–   Helge Solvik                         T.O. Slettebøe             Fullført

–   Inge Torrey Tjøm                 KBR                              Fullført

–   Jens Dahlum                        Kr.sand kommune      Fullført

–   Jens Stien                             Posten                         Fullført

–   Johannes Oudalstøl             Cameron Sense           Fullført

–   Kjell Bjærum                        Agder Energi               Fullført

–   Kjell K. Kristiansen               Kvadr. Skolesenter      Fullført

–   Knut Fosselie                       Team Mosjon              Fullført

–   Mardon Drangsholt             Nordea                        Fullført

–   Oddvar Skår                         Jernbanen                   Fullført

–   Oddvar Vårdal                      Kr.sand kommune      Fullført

–   Odfinn Loka                          Nordea                        Fullført

–   Øystein Edvardsen         RadissonBlu Caledonien   Fullført

–   Per Ludvig Berntsen            Egen bedrift                Fullført

–   Per Magne Gjermundnes    Varodd                        Fullført

–   Per Otto Ose                        Egen bedrift                Fullført

–   Roald Mæsel                        Agder Energi               Fullført

–   Rolf Thommesen                 Pensjonist                   Fullført

–   Sjur Bjoraa                           Kr.sand kommune      Fullført

–   Stein Erikssen                       Nordea                        Fullført

–   Stein Ruenes                        T.O. Slettebøe             Fullført

–   Steinar R. Berge                   Nikkelverket                Fullført

–   Svein Øderud                       Kr.sand kommune      Fullført

–   Svein Olav Syvertsen           Egen bedrift                Fullført

–   Svenn Erik Larsen                 Posten                         Fullført

–   Terje Osnes                          VA Fylkeskommune    Fullført

–   Thor Øystein Olsen              Agder Bilskade            Fullført

–   Tom Bakken                         Egen bedrift                Fullført

–   Tor Harald Nilsen                 Egen bedrift                Fullført

–   Tor Helge Fosselie               MH Wirth                    Fullført

–   Tor Reidar Homme              Bertel O. Steen           Fullført

–   Tore Heidenreich                 Team Mosjon              Fullført

–   Torgrim Eldhuset                 Agder Energi               Fullført

–   Torstein N. Koveland           Egen bedrift                Fullført

–   William Edvardsen              Egen bedrift                Fullført

 

M70-74

1   Olav Rustad                         Veidekke Agder              21.10

2   Sverre Kaddeberg Skaar      Team Mosjon                 22.48

3   Øystein Stamland                Rivco                              24.24

4   Audun Kjøstvedt                  Team Mosjon                 24.55

5   Nils Sørlie                             Egen bedrift                   25.07

6   Johannes Jacobus Feenstra Egen bedrift                   25.30

7   Arne Hallvard Holte             Egen bedrift                   26.42

–   Åge Holgersen                     Nikkelverket                Fullført

–   Arnsten Ariansen                 Egen bedrift                Fullført

–   Birger Jørgensen                  Egen bedrift                Fullført

–   Bjarne Andersen                  Egen bedrift                Fullført

–   Bjarne Støylehommen         Einar Torjesen             Fullført

–   Egil Koestøl Hansen             Egen bedrift                Fullført

–   Erik Tønnesen                      Egen bedrift                Fullført

–   Gunnar A. Nordby                Agder Energi               Fullført

–   Gunnar Fossestøl                 Egen bedrift                Fullført

–   Gunnar Johan Iglebæk         Agder Energi               Fullført

–   Håkon Kildebo                     Egen bedrift                Fullført

–   Harald Haraldsen                 Egen bedrift                Fullført

–   Harald Mandt                      Egen bedrift                Fullført

–   Helge Dyrkolbotn                LSK                              Fullført

–   Helge Simonsen                   Egen bedrift                Fullført

–   Hilmar Tony Opdahl            Egen bedrift                Fullført

–   Ivar Kaafjord                        Team Mosjon              Fullført

–   Jon Anders Østhus               Agder Energi               Fullført

–   Kai Gyberg                            Varodd                        Fullført

–   Kai Karlsen                           Agder Energi               Fullført

–   Kåre Eidsaa                          Kr.sand kommune      Fullført

–   Kåre Iglebæk                        Lærerne                      Fullført

–   Kjell I. Svendsen             RadissonBlu Caledonien   Fullført

–   Leif Kofoed                           T.O. Slettebøe             Fullført

–   Leiv Torstveit                       Lærerne                      Fullført

–   Mads Velken                        Egen bedrift                Fullført

–   Marco Federici                     Agder Energi               Fullført

–   Odd Kåre Rist                       Egen bedrift                Fullført

–   Odd Wandsvik                     Optimera                    Fullført

–   Oddleif Lian                          Arkiv                            Fullført

–   Oddvar Bjelland                   Egen bedrift                Fullført

–   Oddvar Glidje                       Lærerne                      Fullført

–   Øivind Fredriksen                Optimera                    Fullført

–   Ove Eeg Christiansen          Egen bedrift                Fullført

–   Øyvind Kårikstad                  Egen bedrift                Fullført

–   Peter Johan Moe                 Egen bedrift                Fullført

–   Sigurd Næss Andersen        Songdalen kommune  Fullført

–   Svein Røer                            Egen bedrift                Fullført

–   Sverre Strømmen                Egen bedrift                Fullført

–   Thorstein Hanssen              Egen bedrift                Fullført

–   Tor Erik Wasland                 Kr.sand kommune      Fullført

–   Tor Ingebrethsen                 Einar Torjesen             Fullført

–   Torbjørn Rivenes                 Jernbanen                   Fullført

–   Tore Tangen                         Kr.sand kommune      Fullført

–   Yngvar Skaar                        LSK                              Fullført

 

M75-79

1   Oddvar Abrahamsen           Optimera                        28.25

–   Alf Haugland                        Egen bedrift                Fullført

–   Arild Vesterhus                    Egen bedrift                Fullført

–   Arnfinn Aas                          Egen bedrift                Fullført

–   Arnfinn Borø                        Søgne & Gr. Sp.bank   Fullført

–   Jan A. Stølen                        UiA                              Fullført

–   Jan Erik Olsen                       Egen bedrift                Fullført

–   John Arvid Lie                       Lærerne                      Fullført

–   Johnny Arnt Bessesen          Nikkelverket                Fullført

–   Jostein Handegard               MH Wirth                    Fullført

–   Kåre Dunseth                       Egen bedrift                Fullført

–   Kjell Baasland                      Egen bedrift                Fullført

–   Oddbjørn Olsen                   Egen bedrift                Fullført

–   Olav Larsen                          CB                                Fullført

–   Paul Askildsen                      Egen bedrift                Fullført

–   Torfinn Mæsel                     Lærerne                      Fullført

–   Tormod Åsan                       Egen bedrift                Fullført

–   Willy Højmark                      Egen bedrift                Fullført

 

M80-84

1   Willy Haugen                       Kr.sand kommune          25.39

2   Arne Rafaelsen                    Nikkelverket                   32.40

–   Bjørn Ekberg                        Egen bedrift                Fullført

–   Einar Jørundland                 Lærerne                      Fullført

–   Harald R. Hille                      Egen bedrift                Fullført

–   Jan Owe Ødegaard              Posten                         Fullført

–   John Seland                          VA Fylkeskommune    Fullført

–   Kai Birger Flå                        Egen bedrift                Fullført

–   Kjell Haugen                         Tilsynsgampene          Fullført

–   Kjell Sangvik                         Egen bedrift                Fullført

–   Per Oddgeir Saur                  Egen bedrift                Fullført

–   Sverre Pettersen                  Kr.sand kommune      Fullført

 

M85-89

–   Knut Haraldstad                  Egen bedrift                Fullført

–   Reidar Ringereide                UiA                              Fullført

 

M90-

–   Ommund Skomedal             Egen bedrift                Fullført

 

 

 

 

 

 

 

 

Resultater – Milslukeren (7,2 km)

 

K15-19

1   Julianne Zahl-Olsen             Egen bedrift                   38.30

2   Mia Bueklev                         Repstad                          43.32

–   Tiril Slåen Svendsen             Egen bedrift                Fullført

 

K20-24

1   Karianne Klungland             Sørlandet S.hus / KSI      51.16

 

K25-29

1   Kristina Lindquist Pedersen Sørlandet Sykehus         51.16

2   Marit Elise Stenstad            Egen bedrift                   56.30

–   Elise Aasen                           Vennesla kommune    Fullført

–   Marte Hodnemyr Mangseth  Student                    Fullført

 

K30-34

1   Camilla Viervang                  Sparebanken Sør            43.02

2   Eva Helén Tandberg            KSI                                  46.13

3   Ingrid Hammen                    Vennesla kommune       50.25

4   Margrethe Veraas                Vennesla kommune       50.35

5   Christine Worum                 Egen bedrift                   52.38

 

K35-39

1   Hege Pedersen Udjus          Egen bedrift                   50.30

 

K40-44

1   Anne Kristin Holte               VA Fylkeskommune       42.02

2   Siri Helene Puntervold Nilssen  UiA                            43.06

3   Hege Andersen Homme      Egen bedrift                   50.30

–   Christina Elefsen                  Statbil                          Fullført

–   Kari-Anne Kverneggen         VA Fylkeskommune    Fullført

–   Natalia Oliveira                    Hydro Vigelands Brug Fullført

–   Nina Slåen Svendsen           Bystranda Legesenter Fullført

–   Rita Henriksen                     Sørlandet Sykehus      Fullført

 

K45-49

1   Sigrun Drangsholt                Lærerne                          40.15

2   My Choi Hsiung                   Sørlandet Sykehus         43.15

–   Anne Torridal                       Kr.sand kommune      Fullført

–   Berit Berg                             Kr.sand kommune      Fullført

–   Gerd Inger Kravlen               Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Gunn Strand Brunvatne      Kr.sand kommune      Fullført

–   Marit Amundsen                 Cameron Sense           Fullført

–   Ritha Johannessen              Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Torill Wikne Haagensen      Egen bedrift                Fullført

–   Tove Mangseth                    Kr.sand kommune      Fullført

–   Unni Mesel                           Aquarama                   Fullført

 

K50-54

1   Inger Britt Bakstad               Team Mosjon                 39.57

2   Siri Marit Aasland                Egen bedrift                   43.20

3   Anne-Cathrine Hodnemyr   Vennesla kommune       45.35

4   Mona Guttormsen               Multi Regnskap              50.49

–   Anita Døble                          Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Anne Kirsti Brekke               Elkem Fiskaa               Fullført

–   Anny Hermansen                 Kr.sand kommune      Fullført

–   Åshild Espeland                   Egen bedrift                Fullført

–   Eli Johannessen                   T.O. Slettebøe             Fullført

–   Gunn Grødem                      Songdalen kommune  Fullført

–   Inger Margrethe Fidje          Kr.sand kommune      Fullført

–   Inger Reinhartsen                OneCo                         Fullført

–   Ingrid Viervang                     Team Mosjon              Fullført

–   Kristin Mossing Berntsen     MH Wirth                    Fullført

–   Lisa Dahl Jahnsen                 Adv.firmaet Kjær DA   Fullført

–   Marit Nomeland                  Kr.sand kommune      Fullført

 

K55-59

1   Enny-Karin Vindheim           Kr.sand kommune          50.27

2   Kari Beate Østerhus             Egen bedrift                   52.33

3   Anne Sigfrid Uppstad          Kr.sand kommune          53.20

–   Anne Gro Tengesdal            Statbil                          Fullført

–   Eva Coward                          Lærerne                      Fullført

–   Inger Lygre                           Team Mosjon              Fullført

–   Susanne Johannessen         Kr.sand kommune      Fullført

–   Trine Loland                         Kr.sand kommune      Fullført

 

K60-64

1   Elin Stray                              VA Vegvesen                  48.18

–   Arnhild Trygsland                Egen bedrift                Fullført

–   Ellen Britt Engelstad            Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Sigrun Korneliussen             Kr.sand kommune      Fullført

–   Torunn Heggland                 DNB                             Fullført

–   Vigdis Håbesland                 VA Fylkeskommune    Fullført

 

K65-69

1   Elin Pedersen Sundtjønn     Kr.sand kommune          45.32

2   Wenche Hilton                    Egen bedrift                   87.00

–   Reidun R. Tønnesen            Egen bedrift                Fullført

–   Solveig Rasmussen              Sørlandet Sykehus      Fullført

 

K75-79

1   Signe Klepp                          Egen bedrift                   87.00

 

 

M15-19

1   Trond Hauklien                    Kr.sand Dyrepark           31.07

 

M20-24

1   Adam Gøtz                           Egen bedrift                   36.31

2   Morten Coward                   Student                          48.44

 

M25-29

1   Jørgen Solli Strøm-Olsen     Trucknor Kr.sand            30.43

2   Espen Grundetjern              KSI                                  35.34

3   Even Skuland                       Egen bedrift                   39.13

 

M30-34

1   Tor Arne Senumstad            KPMG                             34.20

2   Tim Erik Olsen                      Egen bedrift                   34.59

3   Roy Christian Flaa                Nikkelverket                   37.35

4   Magnus Grøsle                     Kirkens Bymisjon            39.33

5   Morten Sevilhaug                Idrettens                        40.54

6   Kjetil Grundetjern               Kr.sand kommune          42.05

7   Truls Dahl                             Kirkens Bymisjon            46.43

–   Christian Heggland              NOV                             Fullført

–   Ole Jakob Lervåg Nilsen       NOV                             Fullført

 

M35-39

1   Martin Malo                         Dagfin Skaar                   33.09

2   Jan-Rune Johansen              Dagfin Skaar                   37.07

3   Erik Sørensen                       Student/KSI                    37.39

4   Erland Førde Møll                Kirkens Bymisjon            37.57

5   Dan Joakim Voilås                VA Vegvesen                  39.22

6   Samir Kolukcija                    VA Vegvesen                  41.56

7   Oddvar Riise                         Bouvet Norge Kr.           45.35

–   Eivind Johansen                   Nikkelverket                Fullført

–   Kenneth Mollestad              Team Mosjon              Fullført

–   Kurt Pedersen                      Evry                             Fullført

 

M40-44

1   Finn Kollstad                        Fundament                     28.17

2   Johnny Stensvold                 LSK                                  28.44

3   Fernando José Bravo Olguin SiA                                  36.02

4   Lars Jarle Yttri                      NOV                                37.16

5   Tor Ivar Mjåland                  Egen bedrift                   38.29

6   Odd Anders Arntzen            Otera                              38.42

7   Svein Ove Haga                    Cameron Sense              39.52

8   Frode Thorsdalen                NOV                                46.46

9   Jan-Arve Kristoffersen         Cameron Sense              47.10

10   Hans Kristian Nilsen             UiA                                 50.12

11   Kai Drange                            Egen bedrift                   50.30

–   Bjørn Stephansen                Repstad                       Fullført

–   Magnus Vatland                  Elkem Fiskaa               Fullført

 

M45-49

1   Thomas Engebretsen           Adv.firmaet Kjær DA      30.54

2   Johan Heide                         Elkem Fiskaa                  36.44

3   Rune Zahl-Olsen                  Sørlandet Sykehus         38.29

4   Ole Dag Kvamme                 Egen bedrift                   41.42

5   Øistein Mjaaland                 Color Line                       43.31

6   Kjell Torkelsen                     Advokatfirma Tofte        49.18

7   Sverre Hille                          Kruse Smith                    49.28

8   Kai Gimre                             Egen bedrift                   53.25

–   John Hageland                     Egen bedrift                Fullført

 

M50-54

1   Geir Jernæs                          Lærerne                          33.36

2   Jan Kåre Eriksen                   Kr.sand Politi                  34.54

3   Helge Neset                         MH Wirth                       36.04

4   Omar Lie                               Evry                                36.38

5   Alf Helge Fredriksen            Egen bedrift                   36.56

6   Rune Berntsen                     Kruse Smith                    37.39

7   Arne Hodnemyr                   Egen bedrift                   41.38

7   Yngvar Kiledal                      Handelsbanken              41.38

9   Bjørn Helge Carlsen             VA Fylkeskommune       41.55

10   Arne D. Andersen                Egen bedrift                   48.32

11   Magne Hauan                      NOV                                50.16

12   Svein Eikaas                         Seafront                         53.25

–   Geir Brekke Olsen                T.O. Slettebøe             Fullført

–   Geir Martin Andersson        Team Mosjon              Fullført

–   Ivar Fossdal                          Huntonit                     Fullført

–   Jon Ivar Stakkeland              Rasmussengruppen    Fullført

–   Jørn Salvesen                       Boen Bruk                   Fullført

–   Michael Haagensen             Egen bedrift                Fullført

–   Ole Johan Bueklev               Repstad                       Fullført

–   Øyvind Larsen                      Nikkelverket                Fullført

 

M55-59

1   Bjørn Rune Henriksen         Elkem Fiskaa                  35.54

2   Jon Steinar Viervang            Sparebanken Sør            36.23

3   Asle Farestad                       Norgesplaster                40.31

4   Jan Helland                          VA Vegvesen                  40.52

5   Ole Gunnar Sørli                  Nordea                           41.22

6   Arvid Haaverstad                 Egen bedrift                   42.25

7   Per Nygård                           Repstad                          48.11

8   Hans Petter Bentsen            Sørlandet Sykehus         49.31

9   Hugo Thoresen                    Egen bedrift                   74.30

–   Jan Øyvind Pedersen           VA Vegvesen               Fullført

–   Jan Torger Nilsen                 Elkem Fiskaa               Fullført

–   Morten Omdal                     Sørlandet Sykehus      Fullført

–   Robert Coward                    Kr.sand kommune      Fullført

–   Tom-Ole Kirkhus                  Nordea                        Fullført

 

M60-64

1   Svein Grundetjern               Kr.sand Dyrepark           43.57

2   Reidar Sæstad                      DNB                                45.00

3   Odd Gaute Drivdal               Egen bedrift                   47.12

4   Jan E. Vollset                        Tangen vgs                     47.21

5   Roy Sheppard                      CB                                   47.45

6   Carl Georg Omdal                Statbil                             51.35

–   Bjørn Reinhartsen               OneCo                         Fullført

–   Frank Egeland                      UiA                              Fullført

–   Jens Arne Mosland              Adv.firmaet Kjær DA   Fullført

–   Kjell Bentestuen                  Adv.firmaet Kjær DA   Fullført

–   Roald Borgemyr                   Telesport                     Fullført

–   Tom Torjussen                     Team Mosjon              Fullført

 

M65-69

1   Paul Joreid                           Egen bedrift                   40.56

2   Per Slettedal                        MH Wirth                       46.09

3   Alf Gurandsrud                    Kr.sand kommune          46.33

4   Kåre Berle                            Team Mosjon                 50.27

5   Arne Tolli Pedersen             Kr.sand kommune          53.00

6   Arne Paulsen                       Egen bedrift                   75.00

–   Arne Moen                           Team Mosjon              Fullført

–   Bjørn Egil Hansen                Egen bedrift                Fullført

–   Finn Thomsen                      Egen bedrift                Fullført

–   Hans Petter Ruud                Agder Energi               Fullført

–   Jan Olle Rasmussen             Sørlandet Sykehus      Fullført

–   John Magnus Humborstad  Team Mosjon              Fullført

–   Kåre Vestøl                           Elkem Fiskaa               Fullført

–   Oddvar Omdal                     Kruse Smith                 Fullført

–   Øystein Vesterhus               Nikkelverket                Fullført

–   Tor-Kåre Høsteland             Kr.sand kommune      Fullført

 

M70-74

1   Sigbjørn Spikkeland             Sørlandet Sykehus         46.57

2   Knut Pilskog                         Firenor                           48.10

3   Jan Reinhard Hansen           Egen bedrift                   50.08

4   Karl Ivar Moen                     Caverion Norge              51.54

–   Didrik Jarl Solli                     Sparebanken Sør        Fullført

–   Erik Bugge Nilsen                 Egen bedrift                Fullført

–   Fritz Ivar Lundbakk              Egen bedrift                Fullført

–   Gunnar Magne Kåsa            Agder Energi               Fullført

–   Hans H. Schelderup             Team Mosjon              Fullført

–   Helge Breen                         Nordea                        Fullført

–   Jack Hansen                         Egen bedrift                Fullført

–   Magne Finne                        Kruse Smith                 Fullført

–   Svein Arne Andreassen       Telesport                     Fullført

–   Tor Egil Pedersen                 Egen bedrift                Fullført

–   Tor Svein Langås                  Statbil                          Fullført

–   Willy Pettersen                    Oceaneering Rotator  Fullført

 

 

 

M75-79

1   Borgar Haugland                 Team Mosjon                 50.26

–   Kristian Kristiansen              Egen bedrift                Fullført

–   Steinar Johannessen           Team Mosjon              Fullført