Finn Kollstad (t.v.) og Joakim Hanssen var blant de 1741 løperne i Terrengkarusellen torsdag. Alle foto: Sverre Larsen.
Brukerskapt innhold
Lokalsporten.fvn.no er siden for brukerskapt innhold, der klubber og utøvere selv skriver fra stevner, trening og annet. Vi tar også inn pressemeldinger som omhandler sørlendingers prestasjoner. Formålet er å speile mangfoldet og bredden i lokalidretten, og flere av sakene publiseres også på forsiden til fvn.no. Minst en gang i uka samler vi utvalgte bidrag i papiravisen. Vil du som utøver eller din klubb være med som en av stadig flere bidragsytere, kan du sende en e-post til Rune Stensland.

Delte seieren i Terrengkarusellen

Finn Kollstad og Joakim Hanssen løp sammen over målstreken i Jegersberg.

Det var godt med løpere og fine løyper i BDO-løper torsdag. 1741 deltok i Terrengkarusellen og 117 i Barnas karusell. Sjekk alle resultatene nederst i innlegget.

Barneløpet var ei rundløype på 500 meter ved Grønn slette. Barna fikk medalje da de kom i mål.

Raskest av kvinnene på normaldistansen ble Anine Kallhovd (20.01) foran Anne Kari Borgersen (20.16), Elisabeth Gill (21.05), Kathrine Martinsen (21.13) og Kjersti Fuglerud Sødal (21.27).

Starten i kort løype.

I herreklassenble det broderlig deling av førsteplas­sen mellom Joakim Hanssen og Finn Kollstad (begge 17.10), så kom Tormod Klungland (17.16), Vegard Homme (17.20) og Eivind Hurvenes (17.27).

På Milsluker-distansen vant Inger Britt Bakstad (45.31), foran Åse Gullsmedmoen (47.43) og Sigrun Drangsholt (48.58).

Starten går for Milslukeren.

Hos herrene ble det seier til Christian Bøen (37.07), tett foran Erik Bergersen (37.12), og Gunnar Brekke Amundsen (37.32).

Finn Kollstad (42) og Joakim Hanssen (32), delt førsteplass i herreklassen

Er det viktig med entusiasme for løping?

-Ja, det er veldig viktig. Vi hadde det gøy i løypa i dag. Vi løp mye sammen, og vi pushet hverandre ut av komfortsonen.

Hva liker dere med løpingen?

-At det er masse folk som er med på arrangementet. Og vi har med oss et fantastisk orkester. Etter løpet er det pølser og vafler.

Anine Kallhovd (20), vinneren av dameklassen

Hvordan trener du?

-Jeg har to intervalløkter i uka, og ellers løper jeg hver dag i uka utenom disse intervallene.

Hva synes du om eget opplegg i løpingen?

-Jeg trener seriøst. Det går bra, og jeg ønsker stadig å komme i bedre form.

Liam Gundersen (4)

Liker du løping?

-Ja, jeg synes det er gøy.

Driver du med andre idretter enn løping?

-Ja, jeg spiller litt fotball.

Kjenner du noen som driver med løping?

-Ja. Fetteren min gjør det.

Helge Glendrange (62)

Er det viktig å ta vare på kroppen?

-Ja, det er veldig viktig. Jeg synes løpene i karusellen er helt topp, og arrangøren er fantastisk. Jeg synes arrangøren er flinke, og de fortjener all honnør.

Har du noen råd og tips når det gjelder løping? 

-Man bør løpe på tærne, og ikke på hælen. Gjør man det, tenker man fornuftig.

Geir Gundersen (60) 

Bør man alltid stå på med løping?

-Ja, det er lurt å gjøre. Og så er det veldig gøy, og det gjør godt etter økta og konkurransen.

Er det viktig å ha troen på seg selv?

-Ja, det vil jeg si. Det er fornuftig med selvtillit.

Hanne Cornelia Vesterhus-Tvedt (29), arrangør fra BDO

Hva oppnår man med løping?

-Det gir livsglede. Og så får man noen flotte naturopplevelser. Det er sosialt. Og det er veldig bra for nærområdene. Karusellen er et samlingsområde for Kristiansand kommune.

Hvorfor bør folk holde seg i form?

-Det er positivt for helsa. Og så bruker man tida bra!

Kristiansand Postorkester spilte opp også denne torsdagen.

Resultater:

K10-14

–   Alida Nilsen                                 Egen bedrift                  29.32

–   Cecilie Netland                           Egen bedrift                  29.32

–   Elisabeth Kivle                            Egen bedrift               Fullført

–   Emilie Laursen                            Egen bedrift                  44.47

–   Helene Ubostad Vehus             Egen bedrift                  33.04

–   Iben Aasen                                  Egen bedrift               Fullført

–   Janne Korsmo                             Egen bedrift                  44.45

–   Katrine Omsland                        Egen bedrift               Fullført

–   Lotte Axelsen                             Lærerne                      Fullført

–   Maria Stødle                               KOK                              Fullført

–   Mathilde Klungland                   Repstad                       Fullført

–   Miriam Johanne Frøytland       IK Gimletroll               Fullført

–   Sara Emilie Berg                         Egen bedrift               Fullført

–   Thea Vågen Edvardsen             Egen bedrift               Fullført

 

K15-19

1   Inga Vestøl Stødle                      Egen bedrift                  23.58

2   Ingrid Thorkildsen                     Nikkelverket                 27.13

3   Anne Mette Hjort                      Egen bedrift                  28.19

–   Amalie Eriksen                           Egen bedrift               Fullført

–   Elise Kai Ting Teo Haneberg     Egen bedrift               Fullført

–   Ingrid Gøytil                                Student                       Fullført

–   Julianne Zahl-Olsen                   Egen bedrift               Fullført

–   June Mangseth                           Student                       Fullført

–   Liv Hege Homme                       Egen bedrift               Fullført

–   Malin Bergersen                        Egen bedrift               Fullført

–   Maren Lossius                            Egen bedrift               Fullført

–   Marte Bjørseth Nilsen               Student                       Fullført

–   Marthine Stusvig                        Egen bedrift               Fullført

–   Pernille Heggem                        Egen bedrift               Fullført

–   Sigrid Ekeland                             Egen bedrift               Fullført

–   Suzanne Lindekleiv Nygård      Egen bedrift               Fullført

–   Tiril Slåen Svendsen                  Egen bedrift               Fullført

 

K20-24

1   Anine Kallhovd                           Egen bedrift                  20.01

2   Heidi Rebecca Ellingsen           RPC Packaging              30.11

3   Hege Skaanes Isaksen               Egen bedrift                  33.00

4   Vilde Christina Ekse                   Phonero                        38.15

–   Benedicte Engestøl                   Student                       Fullført

–   Emma Sofie Wang Midbrød     Student                       Fullført

–   Karoline Dahl                              Student                       Fullført

–   Mari T. Osmundsen                   Egen bedrift               Fullført

–   Terese Birkeland                       Egen bedrift               Fullført

–   Tonje Aanensen                         Egen bedrift               Fullført

 

K25-29

1   Christine Elisabeth Jacobsen   Egen bedrift                  21.37

2   Silje Kristin Kallhovd                  Sørlandet Sykehus       22.47

3   Silje Røynstrand                         UiA                                  22.48

4   Emeline Benedicte Fredriksen   Color Line/Student   22.50

5   Christina Fjellestad Heitmann  Kr.sand kommune        24.48

6   Maria Lohne Bakke                   Kr.sand kommune        26.11

7   Siri Skjebstad                              Vennesla kommune     27.22

8   Magnhild Aasen                         Vest-Agder-Muséet     27.52

9   Yvonne Bjorå Andersen           MacGregor                    28.52

10   Ulrikke Gronberg                       Egen bedrift                  29.31

11   Elise Aasen                                  Vennesla kommune     33.00

12   Gerd Evelyn Mydland               Student                          33.56

13   Kine Eidem                                  Kvadr. Skolesenter      46.00

–   Anette Dyrkolbotn                    Lærerne                      Fullført

–   Anette Opsahl                      Hydro Vigelands Brug     Fullført

–   Anette Rudi                                Arkiv                            Fullført

–   Caroline Rosenkilde                  Kr.sand kommune     Fullført

–   Ellen Døli                                     Elkem Fiskaa               Fullført

–   Helene Dahl                                Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Helene Hagane                          Egen bedrift               Fullført

–   Hilde Rakel Farestad                 Norgesplaster            Fullført

–   Ida Margarita Aslaksen             Kr.sand kommune     Fullført

–   Ida Ulrikke Karlsen                    UiA                               Fullført

–   Ingrid Landsverk                        Egen bedrift               Fullført

–   Isabell Nerhusmian                    Kvadr. Skolesenter    Fullført

–   Janne Fjeldsgård Andås            NOV                             Fullført

–   Karine Bragvin Skagestad         Egen bedrift               Fullført

–   Karoline Pettersen                    Student                       Fullført

–   Katrine Helle                           Reber Schindler heis   Fullført

–   Kristin Haagensen                      Student                       Fullført

–   Kristina Humborstad                 Team Mosjon             Fullført

–   Kristine Vigsnes                          Hennig-Olsen Is         Fullført

–   Maria Fromreide-Nessler         Phonero                      Fullført

–   Marie Hjerrild Smedemark      Egen bedrift               Fullført

–   Mathilde Klungland                   Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Miriam Sandtveit                       Student/UiA               Fullført

–   Nina Høyland                              Egen bedrift               Fullført

–   Silje Fjeldsaa                               NOV                             Fullført

–   Therese Lie                                 Kruse Smith                Fullført

–   Tonje Gunvaldsen                      NOV                             Fullført

–   Veronica Hamstad                     Sparebanken Sør       Fullført

 

K30-34

1   Kathrine Martinsen                   Egen bedrift                  21.13

2   Synnøve Thomassen                 Tangen vgs                    22.03

3   Nina Johannessen Naalsund    Trimtex                          23.36

4   Anne Trine Olsen                      Egen bedrift                  24.07

5   Camilla Viervang                        Sparebanken Sør         25.10

6   Line Maria Slettebøe                Hotel Norge                  25.58

7   Ingvild Bjorvatn Saaghus           Kr.sand kommune        27.22

8   Hilde-Marie Sørensen              NOV                                28.22

9   Ingrid T. Solberg                         Kr.sand kommune        28.29

10   Erika Gjein Andersen                Sørlandet Sykehus       28.40

11   Sissel Eikeland                            Egen bedrift                  29.05

12   Julie Margrethe Askland          Statbil                             29.15

13   Trine B. Linge                             Egen bedrift                  31.21

14   Ingrid Hammen                          Vennesla kommune     31.27

15   Helene Jäger                              Sørlandet Sykehus       31.45

15   Margrethe Veraas                     Vennesla kommune     31.45

17   Betsy Fåland                               Kr.sand kommune        39.49

–   Anette Birkeland                       Kr.sand kommune     Fullført

–   Anette Lindberg                        Egen bedrift               Fullført

–   Anette Os                                    Fædrelandsvennen   Fullført

–   Bente Urdal                                Kr.sand Politi              Fullført

–   Birte Eikaas                                 Mandal kommune     Fullført

–   Caroline Andersen                    Phonero                      Fullført

–   Caroline Breidenthal                 Cowi                             Fullført

–   Caroline Thorstensen               Egen bedrift               Fullført

–   Diana P. Lyhne Fredriksen       Vennesla kommune  Fullført

–   Hanne S. Eikerapen                   UiA                               Fullført

–   Hege Hovland                             Student                       Fullført

–   Hege Kleiven                              Cameron Sense         Fullført

–   Hilde Strand                                Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Ingunn Rykkelid                         Kr.sand kommune     Fullført

–   Jin Rong Chen                             Kr.sand kommune     Fullført

–   Jorunn Kristiansen                  Songdalen kommune   Fullført

–   Karina Laudal                              Egen bedrift               Fullført

–   Kine Skogstad Abrahamsen     Egen bedrift               Fullført

–   Kirsti Brandsvoll                         PwC                              Fullført

–   Kornelia Schnelzer                    Blatchford Ortopedi Fullført

–   Kristin Mollestad                        Team Mosjon             Fullført

–   Kristine Marie Ringsby              Harestua Barnehage Fullført

–   Linda Erklev                                Kr.sand Politi              Fullført

–   Maria Ask                                    Sparebanken Sør       Fullført

–   Marianne Osnes                        NOV                             Fullført

–   Marit Sofie Oseland                  Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Martine Holth Rønneseth        PwC                              Fullført

–   Merete Cathrine Granly           Egen bedrift               Fullført

–   Miriann Mitander                      Gumpen Gruppen     Fullført

–   Monica Hannaas                        Egen bedrift               Fullført

–   Sanela Sukalic                             Egen bedrift               Fullført

–   Stine Ervik                                   KPMG                          Fullført

–   Tonje Aarhus Risinggård           PwC                              Fullført

–   Tove Thoner Hauge                   Phonero                      Fullført

–   Trine Eskeland                            Asplan Viak Kr.sand   Fullført

–   Trude Pedersen Sundtjønn     UiA                               Fullført

–   Yvonne Larseng                         Kr.sand kommune     Fullført

 

 

K35-39

1   Elisabeth Gill                               Kr.sand kommune        21.05

2   Monica Mjåland Thortveit        Egen bedrift                  21.52

3   Anne Christine Sindland           Egen bedrift                  23.00

4   Anne Haaland Simonsen          Egen bedrift                  23.04

5   Kari Soltveit Westgård              Stormberg                     24.17

6   Eva Anett Mosland                    Egen bedrift                  25.10

7   Ragnhild Helgesen                     Kr.sand Politi                 25.35

8   Hege Hennig Lunde                  Egen bedrift                  25.37

9   Elisabeth Haarr Dønnestad      Repstad Anlegg            26.23

10   Tine Nilsen                                  Kr.sand kommune        27.16

11   Gro Elise Prestvold                    Repstad Anlegg            27.54

12   Anne Barbro Leipsland             Kr.sand kommune        28.43

13   Astrid Grønås Granum              Egen bedrift                  29.28

14   Hege Baggethun                        Egen bedrift                  29.54

15   Eirin Hægeland                           Vennesla kommune     30.14

16   Helene Skøien                            Egen bedrift                  30.50

17   Karen Marie Nilsskog                Globetech                     31.29

18   Susana Bastos                             Egen bedrift                  31.40

19   June Bjorå Kjelvik                      Egen bedrift                  38.12

–   Anne-Karin Jensen                    Phonero                      Fullført

–   Astrid Lie Aanensen                  Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Beate Henriksen                        Egen bedrift               Fullført

–   Beate Lygre                                Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Birgitte Bårdsen                         Egen bedrift               Fullført

–   Bjørg Marit Nyjordet                 Egen bedrift               Fullført

–   Cathrine Slotta                           KSI                                Fullført

–   Charlotte Beckmann Østeby    Egen bedrift               Fullført

–   Elisabeth Hultmann                   Kr.sand kommune     Fullført

–   Hege Finnestad                          Egen bedrift               Fullført

–   Helene Holte Sandvik               Egen bedrift               Fullført

–   Hilde Thomassen                       Harestua Barnehage Fullført

–   Hildegunn Strømme                  Egen bedrift               Fullført

–   Ida Aanmoen                              Egen bedrift               Fullført

–   Ida Marie Waren                       CSP Regnskap             Fullført

–   Iren Fauske                                 Egen bedrift               Fullført

–   Irene Arntsen                             Egen bedrift               Fullført

–   Janne Hårtveit                            The Light Group         Fullført

–   Jorunn Aateigen                        Kr.sand kommune     Fullført

–   Kari Reinertsen Jerstad            Kr.sand kommune     Fullført

–   Karianne Øien                            Student                       Fullført

–   Kathrine Færestrand                 Kr.sand kommune     Fullført

–   Lena Bjorå Andersen                Vennesla kommune  Fullført

–   Lisa Lunde                                   Egen bedrift               Fullført

–   Maria Therése Andrén             Kilden                          Fullført

–   Marianne Henriksen                 Kirkens Bymisjon       Fullført

–   Marianne Moen Nesheim        Kr.sand kommune     Fullført

–   Marit Høigilt                                Agder Energi              Fullført

–   Merete Sørjoten                        VA Vegvesen              Fullført

–   Monica Haugland                       Egen bedrift               Fullført

–   Nina Flaat Andersen                  Egen bedrift               Fullført

–   Randi Jakobsen                          Egen bedrift               Fullført

–   Reidun Moi                                 Egen bedrift               Fullført

–   Sara Therese X. Åsan                Egen bedrift               Fullført

–   Sarah Helene Upsahl                 NOV                             Fullført

–   Siv Hege Møll                             Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Tone Nilsen                                 Kr.sand kommune     Fullført

–   Trine Krey Lode                         MH Wirth                    Fullført

–   Veronica B. Pedersen               Kr.sand kommune     Fullført

–   Vigdis Seberg                              VA Vegvesen              Fullført

–   Wenche Haugen Grimsby        Cameron Sense         Fullført

 

K40-44

1   Ingunn Pedersen                       Student/Lærerne         23.40

2   Pia Berling                                   Kr.sand kommune        24.18

3   Solfrid Berg Hovden                  Vennesla kommune     25.20

4   Anne Kristin Holte                     VA Fylkeskommune     25.28

5   Cathrine Skarpeid                      Sørlandet Sykehus       25.39

6   Marianne Ulsaker                      NorgesEnergi                27.01

7   Hilde Rive                                    Agder Energi                 30.44

8   Martha Sindland                        Egen bedrift                  31.22

9   Lisbeth Frustøl                           Oasen skole                  32.35

10   Elizabeth Martinez                     CB                                   36.19

–   Ane Halse                                    Agder Energi              Fullført

–   Angelique Carron                      Egen bedrift               Fullført

–   Anne Kristin Stedjan-Sundin    Dagfin Skaar               Fullført

–   Anne-Grete Kaspersen             Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Åshild Skofteland                       Lærerne                      Fullført

–   Audhild Torset Kristiansen       VA Fylkeskommune  Fullført

–   Bente Hansen                             Egen bedrift               Fullført

–   Carina Klungland                        Repstad Anlegg          Fullført

–   Cathrine Eysven Carlsen           Egen bedrift               Fullført

–   Elin Nesset                                  Kr.sand kommune     Fullført

–   Elin Smith                                    Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Elisabeth Stensli                         Egen bedrift               Fullført

–   Elke Thisted                                Nikkelverket               Fullført

–   Grete-Lill Mangseth                  Egen bedrift               Fullført

–   Gudrun Lunde Syvertsen         Kr.sand kommune     Fullført

–   Guri Rokkones                            VA Vegvesen              Fullført

–   Hege Bjørnestøl Beckmann     Egen bedrift               Fullført

–   Hege Enger                                 Phonero                      Fullført

–   Helene S. Haavind                     Kr.sand kommune     Fullført

–   Hilde Furuborg                           Kr.sand kommune     Fullført

–   Inger Skjævesland                     Egen bedrift               Fullført

–   Ingunn Stav                                 Egen bedrift               Fullført

–   Kari-Anne Kverneggen             VA Fylkeskommune  Fullført

–   Kjersti Norheim                          Egen bedrift               Fullført

–   Kristin Anette Heggland        SpareBank1-SR-Bank   Fullført

–   Linda Bomann                            Egen bedrift               Fullført

–   Linda Gurvin Opheim                UiA                               Fullført

–   Linda Kjellemo                           Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Liv Tone Tveiten                        Vennesla kommune  Fullført

–   Målfrid Byrkjedal                       Gumpen Gruppen     Fullført

–   Manuela Leskovar                     Color Line                   Fullført

–   Marianne Andreassen Bekkevold Cameron Sense   Fullført

–   Marianne Bøe                            Posten                         Fullført

–   Marianne Humborstad             Statbil                          Fullført

–   Marie Reiråskag                         Team Mosjon             Fullført

–   Marit Skarpeid                           Egen bedrift               Fullført

–   Mona Helene Johannessen     Kr.sand kommune     Fullført

–   Monica Holm                              Egen bedrift               Fullført

–   Monica Lyngroth                       Egen bedrift               Fullført

–   Monica Sønsterudbråten         Lærerne                      Fullført

–   Natalia Oliveira                    Hydro Vigelands Brug     Fullført

–   Rannveig Follerås                      Oasen skole                Fullført

–   Rita Henriksen                            Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Siri Helene Puntervold Nilssen      UiA                         Fullført

–   Siri Merete R. Johannessen     Kr.sand kommune     Fullført

–   Siv Anita Simonsen                    Vennesla kommune  Fullført

–   Siv Ruenes Jacobsen                 Nikkelverket               Fullført

–   Siv-Hege Sundtjønn Taraldsen   Egen bedrift            Fullført

–   Solveig Svahnström                   Bønder i byen            Fullført

–   Stine Borgen Nilsen                   Kr.sand Politi              Fullført

–   Tone Berg                                   Egen bedrift               Fullført

–   Tone Linnebo Trelsgård           Kr.sand kommune     Fullført

–   Tonje Åreskjold Grødum          Egen bedrift               Fullført

–   Tove Granmo                              Egen bedrift               Fullført

–   Vaar Andreassen                       Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Veronika Angell-Møvik             Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Veslemøy Hanssen                    Sørlandet Sykehus    Fullført

 

K45-49

1   Anne Kari Borgersen                NOV                                20.16

2   Grethe Fredvik                           Lærerne                        22.00

3   Hanne Therese Ekra                  Lærerne                        24.09

4   May-Lene Lunde Uberg           Vennesla kommune     24.58

5   Hilde Haugedal                           Statbil                             25.39

6   Merete Bryn Bruskeland          Tangen vgs                    26.39

7   Gunn Kristin Wetrhus               Tangen vgs                    27.32

8   Monika Hagen                            Sørlandet Sykehus       27.56

9   Dung Tuyet Nguyen                   Egen bedrift                  28.17

10   Marianne Skjelbred-Knutsen  Tangen vgs                    29.24

11   Jorunn Skuterud Hansen          Vennesla kommune     30.41

12   Cathrine Murstad                      Nye veier                       30.55

13   Marianne Svendsen                  Egen bedrift                  31.00

14   Kathrine Sandvei                       MH Wirth                      31.29

15   Hilde H. Langeid                         Vennesla kommune     33.40

16   Grethe Hansen Mosfjeld          Kr.sand kommune        34.00

–   Adiso Kristo                                Kr.sand kommune     Fullført

–   Agnes Zahl-Olsen                       Student                       Fullført

–   Andrea Carola Andersen         Color Line                   Fullført

–   Anette Myhre                            Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Anita Enger                                 Egen bedrift               Fullført

–   Anita Torland Kivle                    Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Anne Bjørnenak                         Berg-Hansen              Fullført

–   Anne Cecilie Rueness               Egen bedrift               Fullført

–   Anne Grethe Ellingsen              RPC Packaging            Fullført

–   Anne Karen Sædberg               Egen bedrift               Fullført

–   Anne Kirsten Widmer               Kr.sand kommune     Fullført

–   Anne Torridal                             Kr.sand kommune     Fullført

–   Annette Wimme Høyland        Egen bedrift               Fullført

–   Aud Sørbø Ausland                   Lærerne                      Fullført

–   Audhild Strømme                      VA Fylkeskommune  Fullført

–   Berit Hageland                           Vennesla kommune  Fullført

–   Birte Eiersland                            Egen bedrift               Fullført

–   Bjørg Tone Pettersen                Egen bedrift               Fullført

–   Brita Hansen                               Kr.sand Politi              Fullført

–   Britt Nomedal                             Kr.sand kommune     Fullført

–   Camilla Lilleengen                     Kilden                          Fullført

–   Cecilie Moe Krabbesund          Kr.sand kommune     Fullført

–   Cher Lan Teo Haneberg           Cameron Sense         Fullført

–   Elin Thorvik Andersen              Kr.sand kommune     Fullført

–   Elin Urstad Espeland                  Kr.sand kommune     Fullført

–   Elisabeth Skaaland Neset          Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Elisabeth Slettebøe Hansen     T.O. Slettebøe            Fullført

–   Gjertrud Boije                      Bystranda Legesenter     Fullført

–   Grete Pedersen                         Kr.sand Politi              Fullført

–   Gry Gulbrandsen                       OneCo                         Fullført

–   Gry K. Vatnedalen                      Roger Aamodt Bygg  Fullført

–   Gry Lomeland                             Egen bedrift               Fullført

–   Hanne Christin Hermansen      Egen bedrift               Fullført

–   Hege Hartvigsen                        Agder Energi              Fullført

–   Hege Saatvedt                            Tollvesenet                 Fullført

–   Heidi Jordan                               Kr.sand kommune     Fullført

–   Heidi Skea                                   Nikkelverket               Fullført

–   Hilde Follerås                             Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Hilde Irene Tveit                        Kr.sand kommune     Fullført

–   Inger Lene Høgseth                   Kr.sand kommune     Fullført

–   Inger Lise Hærås                        Revisjon Sør               Fullført

–   Inger Margrethe Axelsen         Kr.sand kommune     Fullført

–   Ingrid Wangsvik                         Kilden                          Fullført

–   Irene Vestøl Stødle                    Egen bedrift               Fullført

–   Jenny Aamodt                            OneCo                         Fullført

–   Jorunn Fjeldkjøn                        Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Lillian Eikeland                           Elkem Fiskaa               Fullført

–   Lillian Skonhoft                          Advokatfirma Tofte   Fullført

–   Line Frøysaa                               UiA                               Fullført

–   Margrete Aagesen                    Kr.sand kommune     Fullført

–   Marit Amundsen                        Cameron Sense         Fullført

–   Mona Hjelmeland                      Statbil                          Fullført

–   Mona Kristensen                       Syrtveit Dental           Fullført

–   Mone Stusvig                              Egen bedrift               Fullført

–   My Choi Hsiung                          Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Nina Fosse                                   Dagfin Skaar               Fullført

–   Nina Sandø Klungland               Per Klungland            Fullført

–   Ragna Hageland                         Kvadr. Skolesenter    Fullført

–   Randi Marie Rypestøl                Hellvik Hus                  Fullført

–   Rita Abrahamsen                       Egen bedrift               Fullført

–   Ritha Johannessen                     Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Signe Lill Andersen                   Kr.sand kommune     Fullført

–   Signe Stålesen                      Bystranda Legesenter     Fullført

–   Signe-Marie Kile                        Kr.sand kommune     Fullført

–   Siri  Markussen                          Kvadr. Skolesenter    Fullført

–   Siri Berhus Johansen                 OneCo                         Fullført

–   Siri Eidet                                      NOV                             Fullført

–   Siw Omdal Bergersen               Egen bedrift               Fullført

–   Thuy Dinh                                    Hennig-Olsen Is         Fullført

–   Tine Farestad Langeland          Kr.sand kommune     Fullført

–   Tordis Strand                              Vennesla kommune  Fullført

–   Torunn Vasveen Henriksen     Kr.sand kommune     Fullført

–   Tove Andersen Frikstad           Varodd                        Fullført

–   Trine Kiland                                Student                       Fullført

–   Turid Gøytil                                 Posten                         Fullført

–   Wenche Solheim                       Statbil                          Fullført

–   Wenke Augland                         Kr.sand kommune     Fullført

 

K50-54

1   Kjersti Fuglerud Sødal               Sørlandet Sykehus       21.27

2   Turid Kallhovd                            Egen bedrift                  23.22

3   Gro Børte                                    Sørlandet Sykehus       26.28

4   Tone Ellingsen                            Kr.sand Politi                 26.40

5   Hanne Aanensen                       Egen bedrift                  29.01

6   Anne Grete Skaanes Isaksen   Egen bedrift                  36.34

7   Siv Anne Tollevik                       Kvadr. Skolesenter      42.00

–   Amelia Osorio                            Egen bedrift               Fullført

–   Ann Kristin Grønvik             Bystranda Legesenter     Fullført

–   Ann-Lisbeth Reisænen             Kristiansand Havn      Fullført

–   Anne Catrine Vollen                  Berg-Hansen              Fullført

–   Anne Kirsti Brekke                    Elkem Fiskaa               Fullført

–   Anne Marie Lande                    Rambøll Norge           Fullført

–   Anne Sofie Kaaland                   Tollvesenet                 Fullført

–   Anne-Brit Aase Viste                 Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Anne-Gro Maberg                     Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Anne-May H. Gyberg                Team Mosjon             Fullført

–   Annette Tryfoss                         Egen bedrift               Fullført

–   Astrid Vegusdal                          VA Vegvesen              Fullført

–   Aud Kristine Fjeldstad               Kredinor GO               Fullført

–   Bente Gullsmedmoen Hauge   Lærerne                      Fullført

–   Berit Coldal                                 Kruse Smith                Fullført

–   Berit Wikøren                            Agder Energi              Fullført

–   Brit Lyngstad                               UiA                               Fullført

–   Camilla Midbrød                        Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Christin Fast Andersen             Egen bedrift               Fullført

–   Connie Svendsen                       Egen bedrift               Fullført

–   Elin Bjerge Hansen                    Agder Energi              Fullført

–   Elin Søberg Stubstad                 Kr.sand kommune     Fullført

–   Elisabeth S. Dahl                         Egen bedrift               Fullført

–   Elisabeth Thompson                  Egen bedrift               Fullført

–   Eva Augland                                Mekonomen Sørl.p.  Fullført

–   Eva Haakonseth Lie                   The Light Group         Fullført

–   Eva Larsen                                   Schenker                    Fullført

–   Grete Sætre Bruheim               Egen bedrift               Fullført

–   Gro Hege Hansen                      VA Fylkeskommune  Fullført

–   Gro Justnæs Kiledal                   Strømmestiftelsen     Fullført

–   Gro Knutsen                               OSM Offshore            Fullført

–   Gudrun Rosseland Sørli            Posten                         Fullført

–   Gunhild Hageland                      Egen bedrift               Fullført

–   Guri Sæterlid                              Team Mosjon             Fullført

–   Hege Lill S. Andersen                Agder Energi              Fullført

–   Heidi Aabel                                 Huntonit                      Fullført

–   Helle Grytvik                               Egen bedrift               Fullført

–   Hilde Eftevåg                              Stormberg                  Fullført

–   Hilde Hultin                                 Phonero                      Fullført

–   Ingebjørg Næss                          VA Vegvesen              Fullført

–   Ingrid Mydland                           VA Fylkeskommune  Fullført

–   Ingrid Viervang                           Team Mosjon             Fullført

–   Ingunn Aarstøl Nilsen                Hörmann                     Fullført

–   Ingunn Ravnaas                          Strømmestiftelsen     Fullført

–   Ira Therese Thorkildsen           Egen bedrift               Fullført

–   Irene Bjerge Hansen                 Egen bedrift               Fullført

–   Jorunn Hartvigsen                     Hörmann                     Fullført

–   Judy Erland                                 Egen bedrift               Fullført

–   Karen Adine Nevland                Cameron Sense         Fullført

–   Kari Haugland                             Vestre Torv                 Fullført

–   Karianne Øen                             Posten                         Fullført

–   Kirsti Lossius                               Statbil                          Fullført

–   Kjersti Aulin Heggem                Agder Energi              Fullført

–   Kristin Mossing Berntsen         MH Wirth                    Fullført

–   Lillian Bjørnestad                       Kr.sand kommune     Fullført

–   Lillian Lie                                     Egen bedrift               Fullført

–   Linda Andreassen            RadissonBlu Caledonien    Fullført

–   Lindis Bakke Heier                     Kr.sand kommune     Fullført

–   Lisbeth Jensen Gallefoss          Kr.sand kommune     Fullført

–   Liv Astri H. Skarberg                  Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Liv Gakkestad                             Egen bedrift               Fullført

–   Margareth Wathne                   Posten                         Fullført

–   Mari-Anne Hallandvik               Kr.sand kommune     Fullført

–   Marianne Aasen                        Statbil                          Fullført

–   Marianne Homme                     Egen bedrift               Fullført

–   Marie Helle                              Reber Schindler Heis   Fullført

–   Marit Kristin B. Lund                 Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Marit Norby                                Kr.sand kommune     Fullført

–   Marit Stedjan                              VA Fylkeskommune  Fullført

–   May Torill Holvik                        Kr.sand Politi              Fullført

–   Mette O. Ødegård                     Statbil                          Fullført

–   Mona Johannessen                   Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Monica Lunde Olsen                 Egen bedrift               Fullført

–   Nelly Merete Grapendaal        Kr.sand kommune     Fullført

–   Nina Gumpen Hansen               Gumpen Gruppen     Fullført

–   Ragnhild Kjellevold                    Kr.sand kommune     Fullført

–   Randi Anita Aanensen              Egen bedrift               Fullført

–   Randi Hidreskog                         The Light Group         Fullført

–   Reidun Alise Svestad                 Rejlers                         Fullført

–   Reidun Beate Jensen                MacGregor                 Fullført

–   Reidun Wigemyr                        Egen bedrift               Fullført

–   Riina Upsal                                  Multiconsult               Fullført

–   Rita Holst                                     Mizuno                        Fullført

–   Ruth Inger Danielsen                DNB                              Fullført

–   Sidsel Mjaaland Emanuelsen   Sparebanken Sør       Fullført

–   Siren R. Hodne                           Team Mosjon             Fullført

–   Siri Gautefall                               Sparebanken Sør       Fullført

–   Siri Mortensen                           VA Vegvesen              Fullført

–   Siri Stavsholt Bujordet              Mattilsynet                 Fullført

–   Siv Reiersen Samuelsen           Kr.sand kommune     Fullført

–   Siw Irene Lerstad                       Kr.sand kommune     Fullført

–   Sofie Elise Ringen                      Kr.sand Dyrepark      Fullført

–   Solveig Schia                               Kr.sand kommune     Fullført

–   Tone Kjønniksen                        VA Fylkeskommune  Fullført

–   Tone Liv Garcia De Presno       Agder Energi              Fullført

–   Torill Brottveit                            Returkraft                   Fullført

–   Turid Eie                                      Statbil                          Fullført

 

K55-59

1   Hanne Katinka Hofgaard           Kr.sand kommune        24.58

2   Gunnveig Syrstad Rykkelid       Jernbanen                     25.05

3   Bess Merete S. Thormodsæter  Vennesla kommune  29.10

4   Berit Eikaas Ingebretsen           Team Mosjon                29.15

5   Reidun Klungland                      Cameron Sense            30.30

6   Wenche Wessman                    Revisjon Sør                  32.00

7   Frøydis Aslagsen Tønnessen    TTS Marine                    32.56

8   Anne Marie Tjessem                 Team Mosjon                34.22

9   Toril Benjaminsen                      Egen bedrift                  35.37

10   Gunn Anita Drivdal                    Team Mosjon                36.28

–   Alice Coward                              Kvadr. Skolesenter    Fullført

–   Anita Berntsen Kalstad             Kr.sand kommune     Fullført

–   Anita Fuglestad                          Kruse Smith                Fullført

–   Anita Irene Kallhovd                 Sparebanken Sør       Fullført

–   Ann Brit Hoslemo                      Trucknor Kr.sand       Fullført

–   Ann Hilde Bue                            Egen bedrift               Fullført

–   Ann Kirsten Aas                         Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Anne Berit Eriksen                    Tollvesenet                 Fullført

–   Anne Grete Mjåland                 Kr.sand kommune     Fullført

–   Anne Grethe Guthe                  Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Anne Karin Danielsen               Agder Energi              Fullført

–   Anne Merete Halvorsrød         Berg-Hansen              Fullført

–   Anne-Celin Nicolaisen              Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Åse Bendiksen                           Huntonit                      Fullført

–   Åse Irene Øyna Larsen             Kr.sand kommune     Fullført

–   Åse Loland Fredheim                Egen bedrift               Fullført

–   Astrid Nilsen                               Posten                         Fullført

–   Barbro Berntsen                        Nikkelverket               Fullført

–   Bente Abrahamsen                   Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Benthe Kallhovd                        Returkraft                   Fullført

–   Berit H. Mikalsen                       Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Bjørg Hellem                               VA Fylkeskommune  Fullført

–   Bjørg Rødland                             Kr.sand kommune     Fullført

–   Brit Haddeland                           Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Brita Nordby Johnsen               Team Mosjon             Fullført

–   Britt Hilde Hattrem           RadissonBlu Caledonien    Fullført

–   Dorte Kvist                                  Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Eli Jensen                                    Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Elin Midtbø Sørheim                 Kr.sand kommune     Fullført

–   Elin Pedersen                             Kr.sand kommune     Fullført

–   Ellen Godtfredsen                     Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Ellen Mehle                                The Light Group         Fullført

–   Ester Tufte Larsen                     Kr.sand kommune     Fullført

–   Eva Moen                                    Egen bedrift               Fullført

–   Evy Merethe Birkeland             Kr.sand kommune     Fullført

–   Gerd Eftevåg Bjørge                  MH Wirth                    Fullført

–   Grete Djupevik                           Tangen vgs                  Fullført

–   Grete Jakobsen                          Trimtex                        Fullført

–   Grete Klev                                   Statbil                          Fullført

–   Grethe Norbakk                         Kr.sand kommune     Fullført

–   Grethe-Solbjørg Abrahamsen Lærerne                      Fullført

–   Gro Kolrud                                  Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Gro Lindvik Robstad                  Strømmestiftelsen     Fullført

–   Gunn Skarpeid                           Kr.sand kommune     Fullført

–   Helga Kvamsdal Wehus            Kr.sand kommune     Fullført

–   Inger E. Standal                          MH Wirth                    Fullført

–   Inger Helen Horsgård               Kr.sand kommune     Fullført

–   Inger-Lise Schultz                      MacGregor                 Fullført

–   Ingjerd Lind                                Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Janne Hagen Vang                     Statbil                          Fullført

–   Janne Johansen Lie                   Kr.sand kommune     Fullført

–   Janne S. Køber                           VA Vegvesen              Fullført

–   Johanne Helle Liane                  Egen bedrift               Fullført

–   Jorunn Stokka                             Egen bedrift               Fullført

–   June Østerhus                            ITE Østerhus               Fullført

–   Kari Ann Solum Jakobsen         VA Fylkeskommune  Fullført

–   Kari Axelsen                               Posten                         Fullført

–   Kari Ingelsrud                             Kilden                          Fullført

–   Kari Obrestad                             Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Karin Landa Frigstad                  Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Karin Løining Dynestøl              Kruse Smith                Fullført

–   Kirsten B. Fauske                       Kr.sand kommune     Fullført

–   Kirsti Hansen                              Future Production    Fullført

–   Kirsti Jorunn Hansen                 Egen bedrift               Fullført

–   Laila Røinås                                 Egen bedrift               Fullført

–   Lillian Tørressen                        Tollvesenet                 Fullført

–   Lisbet Tellefsen                          Handelsbanken          Fullført

–   Liv Astri Jørgensen                    Lærerne                      Fullført

–   Liv Bente H. Friestad                 UiA                               Fullført

–   Liv Heidi Torsvik                         Posten                         Fullført

–   Marianne Kjørmo Wilhelmsen   Sørlandet Sykehus Fullført

–   Marion Steinsland Pettersen   Posten                         Fullført

–   Marit Frustøl                               Kr.sand kommune     Fullført

–   May Tove Andve                        INITEK                          Fullført

–   May-Britt Farestad                     Norgesplaster            Fullført

–   May-Britt Hagerup                     Team Mosjon             Fullført

–   May-Britt Stifoss                         Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Merete Knudsen Lønne           KBR                              Fullført

–   Mette Underland                       Caverion Norge         Fullført

–   Miriam Høgseth Joakimsen      UiA                               Fullført

–   Mona Bruun Johansen              Kredinor GO               Fullført

–   Mona Rosseland                        NOV                             Fullført

–   Nina S. Haagensen                     Agder Energi              Fullført

–   Norunn Gumpen                        Egen bedrift               Fullført

–   Olga Ellin Jahnsson                    Vennesla kommune  Fullført

–   Reidun Rødland                         Egen bedrift               Fullført

–   Rita Hægeland                            Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Signe Gunn Myre                       VA Vegvesen              Fullført

–   Sigrun Arnardóttir                     Kelly Services             Fullført

–   Siri Bue Trædal                           Egen bedrift               Fullført

–   Sissel Margrethe Røsok            Kr.sand kommune     Fullført

–   Sissel Tjøstland                           Hennig-Olsen Is         Fullført

–   Solfrid Bjørnstøl                         Advokatfirma Tofte   Fullført

–   Solfrid Viste                                Egen bedrift               Fullført

–   Solveig Irene Kile                       Kr.sand kommune     Fullført

–   Sølvi Moland Haarklau              Egen bedrift               Fullført

–   Tanja Stine Bachmann               Kr.sand kommune     Fullført

–   Tone Hove Ullestad                   Kvadr. Skolesenter    Fullført

–   Tora Trydal                                  Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Torbjørg Omdal                          MH Wirth                    Fullført

–   Torhild Henriksen                      Egen bedrift               Fullført

–   Toril Sæstad                                Lærerne                      Fullført

–   Torunn Helleren                        Telesport                    Fullført

–   Venke Moe                                 Kr.sand kommune     Fullført

–   Vera Ringdal Folkvord               Kr.sand Politi              Fullført

–   Wenche Ulland                          Egen bedrift               Fullført

 

K60-64

1   Margaret Anne Heald               Kr.sand kommune        25.07

2   Marit Nilsen Leipsland              Kr.sand kommune        26.21

3   Siri Økstad                                   Sørlandet Sykehus       29.30

4   Nina Gjærum Reinhardt            Kr.sand kommune        34.52

5   Nina Sunnås                                Kr.sand kommune        39.42

–   Anne Grete Lindeland              UiA                               Fullført

–   Anne Lise Grindland                 Kr.sand kommune     Fullført

–   Anne Marit Fjeldsgård              Boen Bruk                   Fullført

–   Anni Lunden                               Egen bedrift               Fullført

–   Åse Holthe                                  VA Fylkeskommune  Fullført

–   Astri Ruud                                   Schenker                    Fullført

–   Aud Reidun Høigaard                Egen bedrift               Fullført

–   Aud Undheim Andersen          Nordea                        Fullført

–   Berit Norum Fosselie                Statbil                          Fullført

–   Birgit Tveit                                   Posten                         Fullført

–   Bjørg Frøysaa                              Lærerne                      Fullført

–   Britt Larsen                                 Strai Kjøkken              Fullført

–   Eli Hommekland                         Egen bedrift               Fullført

–   Eli Ose                                          Egen bedrift               Fullført

–   Elin Aarnes Johannessen          Kr.sand kommune     Fullført

–   Elin R. Langøy Ilebekk               Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Ella Synnøve Illøkken                Lærerne                      Fullført

–   Ellen Irene Berntsen                 Tangen vgs                  Fullført

–   Ellinor Vedal                               Tollvesenet                 Fullført

–   Eva Wikstrand Edvardsen         Kr.sand kommune     Fullført

–   Ingebjørg Sundtjønn                 Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Inger Vehus                                Egen bedrift               Fullført

–   Ingibjørg Thóroddsdóttir          Egen bedrift               Fullført

–   Ingrid Iglebekk                           VA Vegvesen              Fullført

–   Ingunn Borøy                              OSM Offshore            Fullført

–   Ingunn Hammersmark              Kr.sand kommune     Fullført

–   Ingunn Skogstad                         Egen bedrift               Fullført

–   Jannicke Greipsland                  Egen bedrift               Fullført

–   Jorun Wigstøl                             Kr.sand kommune     Fullført

–   Jorunn Hannevik                        Egen bedrift               Fullført

–   Jorunn Voje                                Elkem Fiskaa               Fullført

–   Kari Bjørnaali                              Statbil                          Fullført

–   Kari Frøyland                              MH Wirth                    Fullført

–   Kirsten Lundevold Kvinlaug     Egen bedrift               Fullført

–   Kjellaug Fjordheim                    Sørlandet BBL            Fullført

–   Klara Sløgedal                             Statbil                          Fullført

–   Kristine Oftedal                          Nordea                        Fullført

–   Lillian Flydal                                VA Fylkeskommune  Fullført

–   Lisbeth Nilsen                             Kr.sand kommune     Fullført

–   Liv Halvorsen                              Kr.sand kommune     Fullført

–   Louise Maria Syrtveit                Statbil                          Fullført

–   Maria Stokkeland Søbye           Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Marianne Strømstad                 Kr.sand kommune     Fullført

–   Marit Nodeland Sødal               Kr.sand kommune     Fullført

–   May Britt Aasgaard                    Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Mette Mørk Lier                        Egen bedrift               Fullført

–   Nina Ribe                                     Egen bedrift               Fullført

–   Ragnhild Auestad                       Team Mosjon             Fullført

–   Randi Bragdø Sangesland         Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Rita Pedersen                             Kr.sand kommune     Fullført

–   Signy Anne B. Stenersen          Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Sigrun Fossheim                         Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Siri Løvbukten                            Statbil                          Fullført

–   Sissel Zachariassen                    Tollvesenet                 Fullført

–   Sunniva Aabel                            Kr.sand kommune     Fullført

–   Thorhild Løvdal Gundersen     Team Mosjon             Fullført

–   Tone Marie Spikkeland             Egen bedrift               Fullført

–   Torhild Rypestøl                         Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Tove Merete Rismyhr               Kr.sand kommune     Fullført

–   Unni Osnes                                 Egen bedrift               Fullført

–   Vår Lund                                      Egen bedrift               Fullført

–   Venke Tveit                                 Egen bedrift               Fullført

–   Wenche Haaland                       Vennesla kommune  Fullført

–   Wenche Waal                            Egen bedrift               Fullført

 

K65-69

1   Aud Bente Syvertsen                Egen bedrift                  30.45

2   Inger Marie Holthe                    Sørlandet Sykehus       31.58

3   Kari Greibesland                        Egen bedrift                  34.50

–   Agnes Helene K. Omdal            Egen bedrift               Fullført

–   Alfrid Hånes                                Kr.sand kommune     Fullført

–   Anne Grete Le Page                  Egen bedrift               Fullført

–   Anne Grethe Fagermann         Egen bedrift               Fullført

–   Anne-Britt Vabo                         Egen bedrift               Fullført

–   Anny Bjørnhom                          Egen bedrift               Fullført

–   Arina Axelssen                           Egen bedrift               Fullført

–   Arnhild Aadnevig                       Kr.sand kommune     Fullført

–   Arnhild Kristiansen                    Egen bedrift               Fullført

–   Arny Danielsen                          Kr.sand kommune     Fullført

–   Åse Jakobsen                              Kr.sand kommune     Fullført

–   Astrid Fagerbakke                     Egen bedrift               Fullført

–   Berit Lauvrak Dale                     Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Berit Tønnessen                         MH Wirth                    Fullført

–   Bjørg Ellingsen Nordlie             Idrettens                     Fullført

–   Brita Stav Johanssen                  Lærerne                      Fullført

–   Elin Glad Balchen                       Egen bedrift               Fullført

–   Elin Lande                                   Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Ellen Margrethe Klungland      Kvadr. Skolesenter    Fullført

–   Elna Skjebstad                            DNB                              Fullført

–   Else Øderud                                Kr.sand kommune     Fullført

–   Gerd Vigdis Slettedal                 Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Grete Klottrup Larsen               Nikkelverket               Fullført

–   Gretha Hallaren                         Kr.sand kommune     Fullført

–   Gro Skogen                                 Kr.sand kommune     Fullført

–   Helga Dvergsnes                        Egen bedrift               Fullført

–   Hildur Håverstad                        Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Hildur Toft Sundtjønn               Nikkelverket               Fullført

–   Ingeborg Elise Rojahn               Statbil                          Fullført

–   Inger Britt Handegard               MH Wirth                    Fullført

–   Inger Knutsen Tønne                Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Inger Lise Kaaterud                   Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Inger Lise Osmundsen              Nordialog                    Fullført

–   Inger Marie Oudalstøl               Cameron Sense         Fullført

–   Ingjerd Wiggen                          Egen bedrift               Fullført

–   Janne Johansen                          Pensjonist                   Fullført

–   Karen Torine Mørkestøl           Cameron Sense         Fullført

–   Kari Olivia Sødal                         Egen bedrift               Fullført

–   Karin Elisabet Hildén                 Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Kjersti Ording                             Egen bedrift               Fullført

–   Laila Os                                        Kr.sand kommune     Fullført

–   Lill Vedal                                      Egen bedrift               Fullført

–   Liv A. Lindgren                           Agder Energi              Fullført

–   Liv Irene Flaaten                        Egen bedrift               Fullført

–   Liv Jakobsen                               Kr.sand Politi              Fullført

–   Liv Marion Øina                         Egen bedrift               Fullført

–   Liv Tenningen                             Team Mosjon             Fullført

–   Magnhild Iglebæk                      Statbil                          Fullført

–   Mari Elisabeth Nøkleby             Statbil                          Fullført

–   Marit Eriksen                              Lærerne                      Fullført

–   Olaug Drange                             Optimera                    Fullført

–   Ragnhild Berge                           Egen bedrift               Fullført

–   Ragnhild Ludvigsen                   UiA                               Fullført

–   Randi S. Fosselie                        Egen bedrift               Fullført

–   Randi Strøm-Olsen                    Sparebanken Sør       Fullført

–   Randi Thomassen                       Huntonit                      Fullført

–   Reidun Gustafson                      Repstad Anlegg          Fullført

–   Solveig Magnussen                    Arkiv                            Fullført

–   Solveig Voldmo                          Idrettens                     Fullført

–   Sølvi Evensen                             Egen bedrift               Fullført

–   Torunn Steinvik                          Color Line                   Fullført

–   Tove Magnussen                        T.O. Slettebøe            Fullført

–   Unni Lindeberg                          DNB                              Fullført

–   Vibeke Holme Tjøm                   Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Wenche Graaner                       Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Wenche Ludvigsen                   Egen bedrift               Fullført

 

K70-74

1   Wenche Reiersen                     Egen bedrift                  32.30

2   Anne Marie Pedersen              Kr.sand kommune        33.53

3   Marit Lauvrak Ellefsen              DNB                                40.00

–   Adriana Gandola                        VA Fylkeskommune  Fullført

–   Ann Kate Askildsen                Songdalen kommune   Fullført

–   Ann-Britt Skår Dahl                    Lærerne                      Fullført

–   Anne Byremo                             Egen bedrift               Fullført

–   Anne Grethe Andersen            Kr.sand kommune     Fullført

–   Anne Lise Lauvnes                    Kr.sand kommune     Fullført

–   Anne Sofie Grindland               Pensjonist                   Fullført

–   Anne Turid Andersen               Egen bedrift               Fullført

–   Anne-Elisabeth Jørgensen    Songdalen kommune   Fullført

–   Åse Nyberg                                 Egen bedrift               Fullført

–   Åse Reinertsen                          Egen bedrift               Fullført

–   Aslaug Mosby                             Kr.sand kommune     Fullført

–   Astrid Lian Gundersen              Vennesla kommune  Fullført

–   Berit Vesterhus                          Kr.sand kommune     Fullført

–   Birgit Drangsholt                        Egen bedrift               Fullført

–   Bjørg Elisabeth Olsen                UiA                               Fullført

–   Bjørg Reidun Roland                 UiA                               Fullført

–   Bodil Kofoed                               T.O. Slettebøe            Fullført

–   Britt Gabrielsen                          Nordea                        Fullført

–   Edel Gladys Holte                       Tollvesenet                 Fullført

–   Eldbjørg Larsen                       Oceaneering Rotator   Fullført

–   Elin Aaberg Johansen                Vestas Castings Kr.     Fullført

–   Ellinor Mikalsen                         Huntonit                      Fullført

–   Else-Margrethe Bredland         UiA                               Fullført

–   Ester Haugland                           Egen bedrift               Fullført

–   Eva Haugedal                              Egen bedrift               Fullført

–   Gunhild Svenningsen                Lærerne                      Fullført

–   Helle Elise Moe                          Egen bedrift               Fullført

–   Inger-Grethe Vabo                    Caverion Norge         Fullført

–   Jorun Roald                                 Egen bedrift               Fullført

–   Karen Marie Lied                       Kr.sand kommune     Fullført

–   Kari Bjelland                               Egen bedrift               Fullført

–   Kari Breen                                   Kr.sand kommune     Fullført

–   Kirsten Spikkeland                     Kr.sand kommune     Fullført

–   Laila O. Karlsen                          Egen bedrift               Fullført

–   Lili Margrethe Johansen           Egen bedrift               Fullført

–   Lilly Ragnhild Frivold                 Egen bedrift               Fullført

–   Liv Jorun Østerberg Askland   Kr.sand kommune     Fullført

–   Liv May Nielsen                          Kvadr. Skolesenter    Fullført

–   Marie-Francoise Peersen        Statbil                          Fullført

–   Marit Grindheim                        Statbil                          Fullført

–   Marit Osmundsen                      Egen bedrift               Fullført

–   Mary Flaa Sørland                      Egen bedrift               Fullført

–   May Britt Monan                        Egen bedrift               Fullført

–   Randi Mellingsæter                   Dagfin Skaar               Fullført

–   Rose Dunseth                             Egen bedrift               Fullført

–   Rose Johansen                  RadissonBlu Caledonien    Fullført

–   Signe I. Fredwall                         Huntonit                      Fullført

–   Sigrunn Stedal                            Egen bedrift               Fullført

–   Siri Henriksen                             Lærerne                      Fullført

–   Solveig Hægeland                      Agder Energi              Fullført

–   Tonny Allis Esperås                    OSM Offshore            Fullført

–   Tordis Larsen                              CB                                 Fullført

–   Torhild Nesmann Halvorsen    Lærerne                      Fullført

–   Unni Bjørg Johannesen             Egen bedrift               Fullført

–   Wenche Fast                              Team Mosjon             Fullført

 

K75-79

–   Anne Marie Saaghus                 Egen bedrift               Fullført

–   Bjørg Hanna Lund                      OSM Offshore            Fullført

–   Bjørg Lillian Homme                  Egen bedrift               Fullført

–   Bjørg Staalesen                          Egen bedrift               Fullført

–   Ester Aas                                     Egen bedrift               Fullført

–   Frøydis Ekeland                          Egen bedrift               Fullført

–   Magnhild Svaland Vetrhus       Kr.sand kommune     Fullført

–   Olaug Vehus                               Lærerne                      Fullført

–   Reidun Østervold                      Lærerne                      Fullført

–   Reidun Ruethemann                 UiA                               Fullført

–   Solveig Haslerud                        Nordea                        Fullført

–   Sylvi Hille                                     Egen bedrift               Fullført

–   Torhild Elisabeth Aakre            Egen bedrift               Fullført

 

K80-84

–   Britt Høyer-Jonassen                 Egen bedrift               Fullført

–   Eva Bujordet                               Jernbanen                  Fullført

–   Gudveig Jørundland                  Lærerne                      Fullført

–   Ingrid Pettersen                         Kr.sand kommune     Fullført

–   Kirsten Vraa                                Egen bedrift               Fullført

–   Mette Schoder                           Egen bedrift               Fullført

–   Signe Bjørg Refsnes                   Egen bedrift               Fullført

 

 


 

Aktive M15-29

1   Eivind Hurvenes                         Egen bedrift                  17.27

–   Benjamin Malz                            Egen bedrift               Fullført

 

M10-14

–   Andreas Risvand Fossheim      MH Wirth                      28.06

–   Benjamin Vingerhagen             Egen bedrift               Fullført

–   Daniel Sandvand Omfjord        Oddersjaa                      21.51

–   Elias Kristiansen                         Egen bedrift                  24.27

–   Hans Lossius                               Egen bedrift                  21.20

–   Jakob Johannessen                    MacGregor                 Fullført

–   Jonathan Vetrhus                       Egen bedrift               Fullført

–   Josef Klungland                          Per Klungland               27.26

–   Nikolai Andersen                       Egen bedrift                  24.31

–   Oskar S. Messenlien                  Egen bedrift                  28.08

–   Snorre Slettebøe                       T.O. Slettebøe            Fullført

–   Tobias Risvand Fossheim          MH Wirth                      23.20

–   Tobias Tønnesen                        Egen bedrift               Fullført

–   Tore Marius Tøfte                      Egen bedrift                  19.22

–   Torjus Bjørnestøl Beckmann    Gimletroll                    Fullført

 

M15-19

1   Georg Ovesen                            Egen bedrift                  18.10

2   Syvert Tveter                              Egen bedrift                  20.20

3   Jarle Systad                                 Egen bedrift                  22.56

4   Hallvard Brekka                          Egen bedrift                  25.00

–   Adrian Mruk                               Gumpen Gruppen     Fullført

–   Carl Erik Berg                              Egen bedrift               Fullført

–   Christian-André Nordstrøm     Student                       Fullført

–   Einar Haugum Hodne                Egen bedrift               Fullført

–   Jørgen Bjørnestøl Beckmann   Egen bedrift               Fullført

–   Ørjan Solheim Hansen              Statbil                          Fullført

–   Steven Nguyen                           Hennig-Olsen Is         Fullført

–   Torstein Slettebøe                     T.O. Slettebøe            Fullført

 

M20-24

1   Ruben Torsøy Jenssen              G-Max Kr.sand              18.03

2   Johan René Bjørnsen                Egen bedrift                  19.06

3   Abraham Pettersen                   Egen bedrift                  19.30

4   Ernst Bjørnar Ørke                    PwC                                20.24

5   Ole Asbjørn Byberg                   Elkem Fiskaa                  22.31

–   Bendik Alm                                 Egen bedrift               Fullført

–   Erlend Falck                                PwC                              Fullført

–   Jørgen Tveter                             Student                       Fullført

–   Morten Coward                         Student                       Fullført

 

M25-29

1   Vegard Homme                          Egen bedrift                  17.20

2   Ole Endré Kallhovd                   Sparebanken Sør         17.37

3   Espen Grundetjern                    KSI                                   19.59

4   Tord Skuggevik                           Trimtex                          21.50

5   Nils Guttormsen                         Multi Regnskap             22.20

6   Ola Almvik                                   Mekonomen Sørl.p.     22.57

7   Anders Ziegler                           PwC                                23.23

8   Andreas Solgaard                      Egen bedrift                  23.46

9   Kjetil Lohne Bakke                     Student                          25.46

10   Karsten Valand                           Rejlers                            26.06

11   Eivind Johan Isaksen                  MacGregor                    28.00

12   Glenn Sørensen                         Egen bedrift                  28.08

12   Joakim Skolt                                Student                          28.08

14   Vegard Oppebøen                     Egen bedrift                  28.21

15   Kjetil Dahl                                    Phonero                        28.37

16   Tor Osmundsen                         Student                          28.55

17   André Andersen                        Trucknor Kr.sand         29.44

18   Ken Walde                                  Phonero                        37.00

–   Andreas Rasmussen                  Student                       Fullført

–   Ariel Gomez Øygarden             Egen bedrift               Fullført

–   Bjørn Erik Ekberg                       Vennesla kommune  Fullført

–   Christoffer Svendsen                Rivco                            Fullført

–   Haakon Andve                            Egen bedrift               Fullført

–   Kenneth Vålandsmyr                 RPC Packaging            Fullført

–   Magnus Magneli                        Phonero                      Fullført

–   Robin Olsen                                PwC                              Fullført

–   Rolf Hansen                                Nor Element               Fullført

–   Sampsa Lohiniva                        Trimtex                        Fullført

 

M30-34

1   Joakim Hanssen                          Fundament                    17.10

2   Nils Rune Bue                             Umoe Mandal               19.00

3   Jan Askland                                 Lærerne                        19.13

4   Morten Tveit                              Rambøll Norge              20.42

5   Arnfinn Jensen                           NHO                                22.38

6   Erik Eftevåg                                 Mekonomen Sørl.p.     22.56

7   Tor Harald Bjelland                    Student                          22.59

8   Joachim Nordlie                         Egen bedrift                  24.40

9   Petter Wesley Larsen               Lærerne                        24.44

10   Sindre Bentsen                          Sørlandet Sykehus       24.49

11   Jostein Nordli                             TINE Kristiansand          25.20

12   Ralph Arne Skog                        Trucknor Kr.sand         25.26

13   Lars Vålandsmyr Torstveit        NOV                                25.58

14   Timo Helmers                             Kilden                             26.44

15   Kjetil E. Senumstad                    Sørlandet Sykehus       26.49

16   Christian Heggland                    NOV                                27.00

17   Christian Matzen                        Color Line                      27.01

18   Miguel Pereira                           NOV                                27.04

18   Vegar Sakseid                             Egen bedrift                  27.04

20   Joachim Skogstad                       Cameron Sense            27.07

21   Haakon Winger Eide                 NOV                                27.20

22   Roar Nilsen                                 Egen bedrift                  28.36

23   Kim Daniel Osmundsen            MacGregor                    28.45

24   Abilio Araujo                              NOV                                28.50

25   Glenn-Morten Askland             Skanska                          29.15

26   Thomas Alvseike                        Gumpen Gruppen        29.43

27   Arnstein Bernt Olsen                NOV                                30.15

28   Kristian Heltzen Tjelland           The Light Group           32.15

–   Alejandro Aguilar                      Hellvik Hus                  Fullført

–   Bård Abrahamsen                      Firenor                        Fullført

–   Chris André Gulbrandsen        PwC                              Fullført

–   Eirik Dale                                     Egen bedrift               Fullført

–   Eirik Messel Aas                   Hydro Vigelands Brug     Fullført

–   Eivind Klungland                        Student                       Fullført

–   Hans-Jakob Omland                   Nordea                        Fullført

–   Jan-Helge Holst                          Egen bedrift               Fullført

–   Johan Svensson                          Blatchford Ortopedi Fullført

–   Jone Strømsvåg                          VA Vegvesen              Fullført

–   Kim André Røed                        NOV                             Fullført

–   Kjell Yngve Olsen                       Phonero                      Fullført

–   Kristian Jortveit                          Nikkelverket               Fullført

–   Luis Moutinho                            NOV                             Fullført

–   Njaal Birkeland                           ITE Østerhus               Fullført

–   Øystein Jamtveit                        Cameron Sense         Fullført

–   Thomas Grødum                        Kirkens Bymisjon       Fullført

 

M35-39

1   Tarjei Breiteig                             Agder Energi                 17.30

2   Karl Klungland                            OneCo                            18.42

3   Arne Kristoffersen                    Kr.sand kommune        19.16

4   Morten Øya                                Oasen Skole                  20.02

5   Magne Sørvig                             LSK                                  20.08

6   Alf Reidar Lunde                        LSK                                  20.53

7   Steffan Bjørnarå                         Egen bedrift                  20.59

8   Tom Jensen                                 Egen bedrift                  21.36

9   Andreas Jølstad                          Egen bedrift                  22.33

9   Terje Skøien                               Egen bedrift                  22.33

11   Mikael Tønnesen                       Egen bedrift                  22.44

12   Atle Wandsvik                            Phonero                        22.46

13   Markus Medina                          Nikkelverket                 22.50

14   Rolf Øygarden                            Kr.sand Dyrepark         23.00

15   Manuel Sparta                            UiA                                  24.16

16   Thomas Andreassen               Sørlandssent. Eiendom  24.20

17   Marius Westgaard                     Kr.sand kommune        25.04

18   Sven-Kenneth Andersen          Egen bedrift                  25.19

19   Håvard Wiig                                Sørlandet Sykehus       25.30

20   Thomas Dønnestad                    Repstad Anlegg            27.01

21   Rune M. Pedersen                    Student                          27.34

22   Arne-Kristian Dalen                   Kr.sand Dyrepark         28.29

23   Vidar Skåra                                  Kr.sand Dyrepark         28.32

24   Carl Christian Olsen                   Egen bedrift                  29.11

25   Eivind Ege                                    Elkem Fiskaa                  29.59

–   Amund Berg Mehren             Reber Schindler Heis   Fullført

–   Anders Nordlie                          Egen bedrift               Fullført

–   André Berg Edvardsen             Egen bedrift               Fullført

–   Andreas Topland                       Nordea                        Fullført

–   Bjørnar Klungland                      Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Erik Granly                                  Egen bedrift               Fullført

–   Erland Førde Møll                      Kirkens Bymisjon       Fullført

–   Fredrik Svennevig                     Egen bedrift               Fullført

–   Geir Vatne Sangvik                    Boss Industri               Fullført

–   Jan Inge Gundersen                  Visma                           Fullført

–   Jan-Rune Johansen                    Dagfin Skaar               Fullført

–   Kristian Pedersen                      Egen bedrift               Fullført

–   Kurt Pedersen                            Egen bedrift               Fullført

–   Magnus Bjorå Kjelvik                 Egen bedrift               Fullført

–   Odd-Håvard Thraning               Elkem Fiskaa               Fullført

–   Paul Johannessen                      MacGregor                 Fullført

–   Raymond Lund                           Veidekke Agder         Fullført

–   Reidar Olsen                               Egen bedrift               Fullført

–   Sigmund Lode                            Idrettens                     Fullført

–   Thor Olaf Vatne                          T.O. Slettebøe            Fullført

–   Torbjørn Rypestøl                      Ernst & Young Kr.      Fullført

–   Tore Ferning                               UNIT4                           Fullført

 

M40-44

1   Finn Kollstad                               FIKO                                17.10

2   Åge Harald Drangsholt              Fædrelandsvennen     17.51

3   Gøran Røstad                              Egen bedrift                  18.28

4   Ståle Thortveit                            Egen bedrift                  18.59

5   Roger Arne Johnsen                 Nikkelverket                 21.04

6   Trond Arne Berg                        Egen bedrift                  21.24

7   Bjørnar Bøe Viken                     Student                          21.48

8   Lasse Marcussen                       Egen bedrift                  21.51

9   Bjørn Roland                               Egen bedrift                  22.07

10   Vidar Johannessen                    Saint-Gobain                 22.25

11   Terje Heisel                                Tratec Norcon              22.39

12   Kjetil Paulsen                              Kr.sand kommune        22.55

13   Kjetil Notodden                          MH Wirth                      23.26

14   Smári Stav                                   Rambøll Norge              23.35

15   Knut Funderud Syrtveit            Agder Energi                 23.37

16   Joshua Bates                               Rambøll Norge              24.00

17   Ingvald Grimstveit                      Egen bedrift                  24.02

18   Rolf Paulsen                                Egen bedrift                  24.10

19   Jørn Erik Røch                            Egen bedrift                  24.38

19   Lars Jørgen Peterson                Egen bedrift                  24.38

21   Frode Andreassen                     TINE Kristiansand          24.46

22   Arnulf Bærheim                         Sørlandet Sykehus       25.35

23   Henry Klungland                        Repstad Anlegg            26.04

24   Bjørnar Sandbakk                      MH Wirth                      26.41

25   Espen Tolfsen                             Globetech                     26.48

26   Dagfinn Liestøl                           Egen bedrift                  26.50

27   Morten Skjelbred                      Egen bedrift                  27.59

28   Kåre Einar Egebakken               Egen bedrift                  39.10

–   Arild Trelsgård                           Agder Energi              Fullført

–   Bjørn Stephansen                      Repstad Anlegg          Fullført

–   Bjørn-Erik Enge                          Kr.sand kommune     Fullført

–   Dag Eivind Vestbakke                Agder Energi              Fullført

–   Frode Klungland                        NOV                             Fullført

–   Jan-Arve Kristoffersen              Cameron Sense         Fullført

–   Kenneth Andrew Mellefont    Gumpen Gruppen     Fullført

–   Kjetil Sandstå                              UNIT4                           Fullført

–   Lars Jarle Yttri                             NOV                             Fullført

–   Lars Tellemann Sæther             Bouvet Kr.sand          Fullført

–   Morten Formo                           Kr.sand Politi              Fullført

–   Ole Holte Sandvik                      Nye Veier                    Fullført

–   Per Christian Øen                      iStone Norge              Fullført

–   Sigmund Mosland                      VA Vegvesen              Fullført

–   Svein Arild Haldorsen               Gumpens Auto           Fullført

–   Thomas Olsen                             Arkiv                            Fullført

–   Tom Fraser Skea                        Nikkelverket               Fullført

–   Trond Gjelstad Nilsen                The Light Group         Fullført

–   Viggo Markussen                       Cameron Sense         Fullført

–   Wayne Attwood                         Gumpen Gruppen     Fullført

 

M45-49

1   Tormod Klungland                     Per Klungland               17.16

2   Frode Lindblom                         Lærerne                        18.14

3   Jens Christian Iglebæk              Stormberg                     18.29

4   Roger Aamodt                            Roger Aamodt Bygg     19.02

5   Håvard Flå                                   Lærerne                        20.08

6   Stig André Jansen                      Egen bedrift                  20.25

7   Olav Einar Rike                           Agder Energi                 20.48

8   Jakk Vidar Svendsen                  Nikkelverket                 21.44

9   Per Rune Omfjord                     Egen bedrift                  21.53

10   Pål Terje Hodne                         Veidekke Agder           22.48

11   Knut Viggo Frøysaa                    Egen bedrift                  23.01

12   Trond Kjetil Sæterlid                 Nikkelverket                 23.21

13   Harald Steinsland                       Egen bedrift                  23.24

14   Ragnar Hauklien                         Returkraft                      23.35

15   Svein Knutsson Nomeland       Sørlandet Sykehus       23.41

16   Tor Helge Foss                            Kr.sand kommune        24.09

17   Arne Bjørn Mikalsen                 Egen bedrift                  24.14

18   Ragnar Lie                                   Avinor                            24.15

19   Yngve Andersen                        Wigemyr                        24.40

20   Jan Erik Smithsen                       KPMG                             24.49

20   Kjell Hugo Eliassen                     Egen bedrift                  24.49

22   Atle Johannessen                      VA Fylkeskommune     24.59

23   Steinar Justnes                           Huntonit                        25.04

24   Vidar Skartveit                            Eltelnetworks VA          25.42

25   Rune Nilsen                                Norsk Hydro                  27.19

26   Geir Aa Solvang                          Egen bedrift                  27.37

27   Tor Steinar Guttormsen            Blatchford Ortopedi    28.55

28   Terje Mathisen                           KBR                                 29.00

29   Jørgen Moxness                         Cameron Sense            29.07

30   Helge Foss                                   Agder Energi                 31.00

31   Tore Nøtland                              KPMG                             32.51

32   Leif G. Holand                             NHO                                37.39

–   Alf Borge Stusvig                        Egen bedrift               Fullført

–   Andreas Herstad Dolmen         Nikkelverket               Fullført

–   Bjørn Uppstad                            Egen bedrift               Fullført

–   Bjørnar Svendsen                      RPC Packaging            Fullført

–   Børge Wetteland                       Mizuno                        Fullført

–   Cay Nesdal Jonassen                 Hennig-Olsen Is         Fullført

–   Christian von der Ohe              Egen bedrift               Fullført

–   Dag Svingen                                T.O. Slettebøe            Fullført

–   Egill Jahnsen                               Team Mosjon             Fullført

–   Engebret Grøthe                        Øvrebø vgs                 Fullført

–   Erling Vetnes                              Air Products               Fullført

–   Ernst Pytten                                Rambøll Norge           Fullført

–   Frank Bakke                                NOV                             Fullført

–   Frank Fosse                                 Dagfin Skaar               Fullført

–   Geir Strand                              Reber Schindler Heis   Fullført

–   Gisle Martens Handegaard      Hennig-Olsen Is         Fullført

–   Gunnar Haraldstad                    T.O. Slettebøe            Fullført

–   Hans Jørgen Beckmann            Kr.sand Politi              Fullført

–   Helge Moi                                   Oasen skole                Fullført

–   Ingve Frøytland                          Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Jan Terje Bjelland                      The Light Group         Fullført

–   Mads Erik Mollestad                  MH Wirth                    Fullført

–   Mads Olsen                                 Kirkens Bymisjon       Fullført

–   Magne Egebakken                     Nikkelverket               Fullført

–   Martin Johan Vindheim            Team Mosjon             Fullført

–   Nils Arne Johannessen             Trimtex                        Fullført

–   Ola Taraldrud                             Agder Energi              Fullført

–   Olav Abusdal                              Kr.sand kommune     Fullført

–   Ørjan Peersen                            Kruse Smith                Fullført

–   Ove Eilertsen                              RPC Packaging            Fullført

–   Per Eirik Mikalsen                      Goman Bakeriet         Fullført

–   Per Otto Smithsen                     Tollvesenet                 Fullført

–   Raymond Olsen                          Hennig-Olsen Is         Fullført

–   Roald Nilsen                                Huntonit                      Fullført

–   Robert Mellefont                       Egen bedrift               Fullført

–   Rune Mork                                  Cameron Sense         Fullført

–   Rune Zahl-Olsen                        Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Steinar Bergan                           Nikkelverket               Fullført

–   Steinar Rosseland                      NOV                             Fullført

–   Sverre Larsen                             Team Mosjon             Fullført

–   Terje Byholt                                Kr.sand kommune     Fullført

–   Terje Dalen                                 TTS Marine                 Fullført

–   Tor Henning Lien                       NOV                             Fullført

–   Tor Sigurd Gjertsen                   Globetech                   Fullført

–   Tore Vetnes                                Air Products               Fullført

–   Vidar Fidje                                   Elkem Fiskaa               Fullført

–   Yngve Egebakken                       Huntonit                      Fullført

 

M50-54

1   Geir Jernæs                                Lærerne                        19.10

2   Sigvald Aamodt                          OneCo                            19.45

3   Stein-Erik Scheie                        Telesport                       20.06

4   Gunnar Lauvsland                      T.O. Slettebøe               20.38

5   Fred-Arne Sivertsen                 Asplan Viak Kr.sand     20.41

5   Helge Neset                                MH Wirth                      20.41

7   Håkon Nymo                               Team Mosjon                20.43

8   John Torgeir Roland                  KBR                                 21.03

9   Kjetil Norby                                 Egen bedrift                  21.32

10   Jonn Arvid Engesland                Egen bedrift                  22.02

11   Trond Sørensen                         Egen bedrift                  22.16

12   Sigmund Brekka                         Team Mosjon                22.23

13   Bent Einar Sveinall                     OneCo                            22.29

14   Herleik Johansen                       Eltelnetworks VA          23.27

15   Tung Hua Hsiung                        Nikkelverket                 23.54

16   Atle Slettene                              MH Wirth                      24.00

17   Vidar Røstad                               Egen bedrift                  24.10

18   Lars Yngvar Øyna                       Jernbanen                     24.17

19   Paul Håkon Scheie              Krim.omsorgen i Agder     24.44

20   Harald Vingerhagen                  Egen bedrift                  24.45

21   Vidar Lundevold                        Huntonit                        25.44

22   Stein Auestad                             Agder Energi                 26.03

23   Jon Olav Upsal                            Multiconsult                  26.12

24   Sigurd Lund                                Team Mosjon                26.38

25   Tor Eivind Augland                    Trimtex                          26.58

26   Trond Inge Slotten                     Egen bedrift                  27.33

27   Harry Verner Hartvigsen          Tangen vgs                    28.48

28   Kjetil Reithaug                            Arkiv                               28.58

29   Bård Kristiansen                         Egen bedrift                  29.00

30   Frode Andreas Salvesen          Egen bedrift                  29.05

31   Trond Baade                               Team Mosjon                29.21

32   Pål Baggethun                            Elkem Fiskaa                  30.00

–   Aksel Slettebøe                          T.O. Slettebøe            Fullført

–   Alf Gunnar Ulleberg                  Elcom Sør                    Fullført

–   Allan Fjermeros                         Kr.sand kommune     Fullført

–   Allan Svendsen                          Egen bedrift               Fullført

–   Aril Bergmann                            The Light Group         Fullført

–   Arild Andresen                       Songdalen kommune   Fullført

–   Arild Bergan                               T.O. Slettebøe            Fullført

–   Arild Skaiå                                   Egen bedrift               Fullført

–   Arne Augland                             Mekonomen Sørl.p.  Fullført

–   Arne Bujordet                            Jernbanen                  Fullført

–   Arne Trydal                                 Team Mosjon             Fullført

–   Bjørge Benestad                        Tollvesenet                 Fullført

–   Bjørn Olav Slotte                     Oceaneering Rotator   Fullført

–   Eilef Stalleland                            Hellvik Hus                  Fullført

–   Erling Ytrehus                             Kr.sand kommune     Fullført

–   Espen Eggerdink                        RPC Packaging            Fullført

–   Frank Engesveen                       Nikkelverket               Fullført

–   Frank Iversen                             Kr.sand kommune     Fullført

–   Frank Salvesen                           Kr.sand Politi              Fullført

–   Geir Andersen                           Egen bedrift               Fullført

–   Geir Vennesland                        Huntonit                      Fullført

–   Gøran Sandstrøm                       Egen bedrift               Fullført

–   Helge Woxeng Nygård              Norgesplaster            Fullført

–   Henrik Ringereide                     Kr.sand kommune     Fullført

–   Jan Eddy Ryen                            Egen bedrift               Fullført

–   Jan Hilmar Ausland                    RPC Packaging            Fullført

–   Jarle Aagesen                             Kr.sand kommune     Fullført

–   Jon Terje Ekeland                      Nye Veier                    Fullført

–   Jørgen Kilen                                Norgesplaster            Fullført

–   Jostein Viste                                Posten                         Fullført

–   Ketil Stokkeland                         Cameron Sense         Fullført

–   Kjell Gunnar Gundersen           CB                                 Fullført

–   Kjell-Tore Haugland                   Egen bedrift               Fullført

–   Kjetil Aasen                                 Egen bedrift               Fullført

–   Kjetil Thorsdalen                        Jernbanen                  Fullført

–   Lars Andreas Jørgensen           MH Wirth                    Fullført

–   Lars Elling Ekornåsvåg               Egen bedrift               Fullført

–   Leif Martin Jacobsen                 Nikkelverket               Fullført

–   Michael Haagensen                   Egen bedrift               Fullført

–   Morten Egelid                            Kr.sand kommune     Fullført

–   Morten Sakariassen                  Kr.sand kommune     Fullført

–   Nils Erik Rypestøl                       NOV                             Fullført

–   Oddvar Borgersen                     Cameron Sense         Fullført

–   Ole Bernt Hübert                       Tangen vgs                  Fullført

–   Øystein Espeland                       Egen bedrift               Fullført

–   Øystein Mosfjeld                       Kr.sand kommune     Fullført

–   Øyvind Kulien                             RPC Packaging            Fullført

–   Pemba Lama Tamang                Cameron Sense         Fullført

–   Per Finstad                                  MH Wirth                    Fullført

–   Per Gunnar Nyhaven                Hennig-Olsen Is         Fullført

–   Per Ole Lie Lavre                       Egen bedrift               Fullført

–   René Grapendaal                       Huntonit                      Fullført

–   Rune Andersen                          MH Wirth                    Fullført

–   Rune Berntsen                           Kruse Smith                Fullført

–   Rune Skuggedal                         Elkem Fiskaa               Fullført

–   Steinar Jørgensen                      NOV                             Fullført

–   Sten Ove Stening                       Lærerne                      Fullført

–   Stig Nordhagen                          Kilden                          Fullført

–   Svein O. Olsen                            Egen bedrift               Fullført

–   Svein-Olav Nordihus                 OneCo                         Fullført

–   Terje Mangseth                          Egen bedrift               Fullført

–   Terje Sten Tveit                          Agder Energi              Fullført

–   Thor Magne Stifoss                    Huntonit                      Fullført

–   Tor Bergan                                  Nikkelverket               Fullført

–   Trond Aarstad                            CB                                 Fullført

–   Trygve Ekse                                 Nor Element               Fullført

–   Vidar Jensen                               CB                                 Fullført

–   Vigleik Bjørheim                         Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Åge Mørkesdal                           Sparebanken Sør       Fullført

 

M55-59

1   Erik Tveit                                     SPISS                               21.04

1   Joar Kvaase                                 Otera                              21.04

3   Per Anders Hodne                    Sweco Norge                22.48

4   Roar Engesland                          Egen bedrift                  23.01

5   Asbjørn Eide                               ViaNova                          23.15

6   Ole Håkon Eidså                         Egen bedrift                  23.49

7   Reinier van der Spek                Egen bedrift                  24.04

8   Pål Alfred Larsen                       Statbil                             24.10

9   Rolf Bjarne Lie                            Egen bedrift                  24.13

10   Halvar Bjerland                          TINE Kristiansand          24.23

11   Atle Bergset                                Sparebanken Sør         24.24

12   Jan Helland                                 VA Vegvesen                 24.59

13   Svein Trygve Lund                     Bilbransjen                    25.20

14   Harald Wegge                            Elkem Fiskaa                  25.27

15   Leif Birkeland                             Jernbanen                     25.39

16   Jan Jensen                                   Egen bedrift                  25.44

17   John Rune Ingebretsen            Team Mosjon                25.54

18   Erik Fjeldstad                              Elkem Fiskaa                  26.11

19   Bjørn Kristensen                        VA Fylkeskommune     26.27

20   Svein Olsen                                 Egen bedrift                  26.33

21   Laszlo Bende                              Strai Kjøkken                 26.47

22   Eddie Salvesen                           Egen bedrift                  26.53

23   Arne B. Andersen                      Statbil                             26.57

24   Tom-Arne Stallemo                   Huntonit                        27.17

25   Helge Johannessen                   TINE Kristiansand          27.28

26   Roy Gundersen                          Kr.sand kommune        27.59

27   Frank Arneberg                         Telesport                       28.38

28   Geir Allan Holte                         Reber Schindler Heis  28.56

29   Geir Haaland                               UiA                                  29.53

30   Tore Sveberg                              UiA                                  30.53

31   Knut Owing                                 Egen bedrift                  31.24

–   Arvid Johansen                          Nikkelverket               Fullført

–   Bernt Stigan Berntsen               Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Bjørn Abrahamsen                    NOV                             Fullført

–   Bjørn Jahnsson                           Vennesla kommune  Fullført

–   Bjørn Øystein Larsen                Agder Energi              Fullført

–   Børre Johnsen                            NOV                             Fullført

–   Egil Homme                                 Egen bedrift               Fullført

–   Eilif Johanssen                            Team Mosjon             Fullført

–   Ernst Johnny Jenssen                VA Vegvesen              Fullført

–   Geir Ove Steensohn                  Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Geir Stapnes                               NOV                             Fullført

–   Håkon Birkenes                          Egen bedrift               Fullført

–   Håkon Skavikmo                         Agder Energi              Fullført

–   Halvor Coward Olsen                Huntonit                      Fullført

–   Helge Laudal                               Firenor                        Fullført

–   Henning Holst                             Vinmonopolet            Fullført

–   Hugo Thoresen                          Egen bedrift               Fullført

–   Jan Helge Refsnes                      Mekonomen Sørl.p.  Fullført

–   Jan Ragnar Larsen                      Egen bedrift               Fullført

–   Jan Røinås                                   Egen bedrift               Fullført

–   Jan Vidar Ødegaard                   Kr.sand Politi              Fullført

–   Jens Øyvind Dynestøl                Boen Bruk                   Fullført

–   Jon Arve Kallhovd                      T.O. Slettebøe            Fullført

–   Kai Rune Mitander                    Huntonit                      Fullført

–   Kristen Steinsland                      Egen bedrift               Fullført

–   Kristian Linge Tønnessen         Egen bedrift               Fullført

–   Leif Litsheim                               Egen bedrift               Fullført

–   Lloyd Flatebø                              Posten                         Fullført

–   Oddvar Sørheim                        Kr.sand kommune     Fullført

–   Ole Lossius                                  Egen bedrift               Fullført

–   Otto Pedersen                           Wayback                     Fullført

–   Øystein Bakke                            Tollvesenet                 Fullført

–   Øyvind Borge Ottesen              Nikkelverket               Fullført

–   Øyvind Trædal                            Nikkelverket               Fullført

–   Paul Trygve Schikora                 Schenker                    Fullført

–   Per Skofteland                           Otera                           Fullført

–   Ranjith Molegoda                      MH Wirth                    Fullført

–   Roald Stallemo                           Posten                         Fullført

–   Roar Tryfoss                                Statbil                          Fullført

–   Rolf Hæstad                                Kr.sand kommune     Fullført

–   Rune Hansen                              Posten                         Fullført

–   Rune Norheim                            Elkem Fiskaa               Fullført

–   Rune Nygård                               Egen bedrift               Fullført

–   Sigve Joakimsen                         Nikkelverket               Fullført

–   Solvar Brandser                      Norrøna Storkjøkken   Fullført

–   Stein Øyna                                  Goman Bakeriet         Fullført

–   Steinar Sætra-Pedersen           Gumpen Gruppen     Fullført

–   Tarjei Austegard                        Egen bedrift               Fullført

–   Ted Richard Abramsen             Kongsberg Oil & Gas Fullført

–   Terje Kristian Wehus                Egen bedrift               Fullført

–   Thor Hardeland                          Kr.sand Politi              Fullført

–   Tom Reidar Abusdal                  Agder Energi              Fullført

–   Tore B. Dalevoll                          KBR                              Fullført

–   Torfinn Buseth                           Elkem Fiskaa               Fullført

–   Trond Andersen                        CB                                 Fullført

–   Trond Olav Berntsen                 Kr.sand Politi              Fullført

–   Trond Robstad                            MH Wirth                    Fullført

–   Trygve Kolrud                             Nikkelverket               Fullført

–   Vidar Bergland                           Huntonit                      Fullført

–   Vidar Ekse                                   KBR                              Fullført

–   Vidar Sannes                               LSK                               Fullført

 

M60-64

1   Helge Eidså                                 Team Mosjon                18.36

2   Rune Løkling                               Nikkelverket                 18.55

3   Geir Gundersen                         Kr.sand Skruefabrikk   20.58

4   Odd Gunnar Urdal                     Sparebanken Sør         22.40

5   Bjørn Dag Truchs                       Azets                              22.47

6   Leif Johannessen                       Team Mosjon                22.55

7   Arnfinn Folkvord                       Nikkelverket                 23.07

8   John Hansen                               Asker & Bærum Politi  23.49

9   Arild Aurebekk                          Bilbransjen                    24.00

10   Torkild Eivindson                       Nikkelverket                 24.06

11   Arild Moen                                 Tangen vgs                    24.11

12   Vidar Håverstad                         Egen bedrift                  25.13

13   Pål Martens Bratland                Egen bedrift                  25.23

14   Olav Rykkelid                              Jernbanen                     25.41

15   André Bardoff                            Egen bedrift                  26.06

16   Hans Kristian Arnesen              Egen bedrift                  26.33

17   Terje Cederberg Hansen          Søgne kommune          27.00

18   Oddvar Paulsen                         Strømmestiftelsen       27.21

19   Oddvar Strømme                       Team Mosjon                27.32

20   Geir Arne Iglebæk                     MH Wirth                      27.40

21   Per Inge Rønsberg                     MH Wirth                      28.43

22   Asbjørn Narvestad                     Repstad Anlegg            28.55

23   Tom Torjussen                            Team Mosjon                29.40

24   Vidar Myhre                               Kr.sand kommune        29.55

25   Ketil Hauge                                 Evry                                31.36

26   Simon Lynge Laursen                Team Mosjon                31.47

27   Geir Egil Åsen                             CB                                   39.36

–   Arild Jørgensen                          Lærerne                      Fullført

–   Arne Johansen                           Cameron Sense         Fullført

–   Arnstein Aanensen                   Egen bedrift               Fullført

–   Bernt Blindheim                         Agder Energi              Fullført

–   Bjørn Erik Tobiassen                  Kvadr. Skolesenter    Fullført

–   Bjørn Reinhartsen                     OneCo                         Fullført

–   Bjørn-Egil Haugland                   Huntonit                      Fullført

–   Børre Kvernland                        Tollvesenet                 Fullført

–   Carl Anders Hægeland              DNB                              Fullført

–   Egil Mongstad                             Strømmestiftelsen     Fullført

–   Einar Lynne Nilsen                     Lærerne                      Fullført

–   Erik Dyngvold                             Gevir 07                      Fullført

–   Erik Fiala                                      Egen bedrift               Fullført

–   Frank Egeland                             UiA                               Fullført

–   Fred Skagestad                           NHO                             Fullført

–   Håkon Hellvik                             Hellvik Hus                  Fullført

–   Hans Olav Hagen                        VA Vegvesen              Fullført

–   Helge Glendrange                     Jernbanen                  Fullført

–   Henry Tranberg                         Trucknor Kr.sand       Fullført

–   Ivar Johan Aas                            Huntonit                      Fullført

–   Jan Inge Tjoland                         Nikkelverket               Fullført

–   Jan Martin Drivdal                     MH Wirth                    Fullført

–   Jan Trygve Tellefsen                  Egen bedrift               Fullført

–   Jarl Nordhagen                           Egen bedrift               Fullført

–   Jon Matre                                    Egen bedrift               Fullført

–   Kåre Aasen                                 Repstad Anlegg          Fullført

–   Karl Sandsmark                          VA Vegvesen              Fullført

–   Kristian Langeland                     MH Wirth                    Fullført

–   Lars Coward                                Egen bedrift               Fullført

–   Lars Saaghus                               Strømmestiftelsen     Fullført

–   Leo Kjellingland                         Egen bedrift               Fullført

–   Magne Kiledal                            Egen bedrift               Fullført

–   Magne Kristiansen                     Egen bedrift               Fullført

–   Nils Bjørge                                   MH Wirth                    Fullført

–   Nils Martin Pedersen                Sparebanken Sør       Fullført

–   Odd Erik Magnussen                 NOV                             Fullført

–   Odd Steinar Gran                       Posten                         Fullført

–   Per Aasgaard                              MH Wirth                    Fullført

–   Per Arvid Tredal                        Future Production    Fullført

–   Per Frode Hansen                     Future Production    Fullført

–   Per Magnussen                          T.O. Slettebøe            Fullført

–   Reidar Ruud Johnsen                The Light Group         Fullført

–   Reidar Vang                                Kr.sand Politi              Fullført

–   Roald Borgemyr                         Telesport                    Fullført

–   Roald Sandberg                          Rejlers                         Fullført

–   Rolf Egebakken                          Huntonit                      Fullført

–   Rune Østerhus                           ITE Østerhus               Fullført

–   Ståle Undheim                            Posten                         Fullført

–   Steinar Fredriksen                     Huntonit                      Fullført

–   Steinar Tverrli                            Lærerne                      Fullført

–   Svein Åge Omland                     Cowi                             Fullført

–   Svein B. Sødal                             Seafront                      Fullført

–   Svein Helge Mollestad              Team Mosjon             Fullført

–   Sven Arne Stenersen                Egen bedrift               Fullført

–   Teodoro Miguel                         Elkem Fiskaa               Fullført

–   Terje Aasen                                Agder Energi              Fullført

–   Tor Grindheim                            Egen bedrift               Fullført

–   Trygve G. Richardsen                Nordea                        Fullført

–   Volker Geyer                        Fiskeeksp. Reinhartsen   Fullført

 

M65-69

1   Edgard Ellertsen                         Nikkelverket                 21.56

2   Salve Reinhardt                          Egen bedrift                  23.45

3   Kristen Bue                                 Team Mosjon                25.38

4   John Haarr                                  Kr.sand kommune        27.05

5   Rolf M. Danielsen                      Sørlandet Sykehus       27.09

6   Petter Benestad                         Kr.sand kommune        27.35

7   Øystein Kilander                        Sørlandet Sykehus       28.10

8   Kåre Pedersen                           Optimera                       28.17

9   Kjell Sverre Landelius               Team Mosjon                28.49

10   Birger Hafslund                          MH Wirth                      28.55

11   Per Anders Ropstad                  Sparebanken Sør         29.15

12   Arne Fidje                                   MH Wirth                      29.30

13   Oddleiv Loland                           Kvadr. Skolesenter      30.00

14   Torgrim Eldhuset                       Agder Energi                 30.20

15   Torstein Leipsland                     Egen bedrift                  30.59

16   Dag Danielsen                            Egen bedrift                  31.10

17   Bengt O. Klemo                          RPC Packaging              31.36

18   Sigmund Salthaug                      Rambøll Norge              33.20

19   Øystein Vesterhus                     Nikkelverket                 39.41

20   Ole Vium Olesen                        Rambøll Norge              41.00

21   Svenn Erik Larsen                      Posten                            43.00

–   Alf Sundtjønn                             Nikkelverket               Fullført

–   Anders Wahlstedt                     Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Arild Vehus                                 Team Mosjon             Fullført

–   Arne Abrahamsen                     Nordea                        Fullført

–   Arne Fauske                               Egen bedrift               Fullført

–   Arne Leland                                Optimera                    Fullført

–   Arve Trælandshei                      VA Vegvesen              Fullført

–   Arvid Martinsen                         Egen bedrift               Fullført

–   Birger Røinaas                            Lærerne                      Fullført

–   Birger Thelle                               Egen bedrift               Fullført

–   Bjørn Aurebekk                         Egen bedrift               Fullført

–   Bjørn Egil Hansen                       Egen bedrift               Fullført

–   Bjørn Usterud                             Posten                         Fullført

–   Børre Thoresen                         Gevir 07                      Fullført

–   Carl Viggo Axelssen                   Egen bedrift               Fullført

–   Dagfinn Grøtan                           Egen bedrift               Fullført

–   Geir Lier                                      Egen bedrift               Fullført

–   Håkon M. Omland                      Nordialog                    Fullført

–   Hans Olav Omland                     UiA                               Fullført

–   Harald Myhre                             Nikkelverket               Fullført

–   Helge L. Grindheim                   Egen bedrift               Fullført

–   Helge Moseid                             Posten                         Fullført

–   Inge Torrey Tjøm                       KBR                              Fullført

–   Jan Magne Strandberg           Reber Schindler Heis   Fullført

–   Jan Olle Rasmussen                   Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Jan Tore Jørgensen                   Arkiv                            Fullført

–   Jens Stien                                    Posten                         Fullført

–   Jon Eriksen                                  Elpunkt                        Fullført

–   Kai Andersen                              Elkem Fiskaa               Fullført

–   Kjell Bjærum                               Agder Energi              Fullført

–   Kjell Egil Gjerde                          Idrettens                     Fullført

–   Knut Fosselie                              Team Mosjon             Fullført

–   Mardon Drangsholt                   Nordea                        Fullført

–   Odd Øyvind Fløysvik                 Posten                         Fullført

–   Oddvar Skår                                Jernbanen                  Fullført

–   Odfinn Loka                                Nordea                        Fullført

–   Øystein Edvardsen           RadissonBlu Caledonien    Fullført

–   Per Gunnar Østervold              Lærerne                      Fullført

–   Per Magne Gjermundnes         Varodd                        Fullført

–   Per Otto Enger                           MH Wirth                    Fullført

–   Per Otto Ose                              Jernbanen                  Fullført

–   Reidar Stav Johanssen              Lærerne                      Fullført

–   Roar Holdø                                  Kr.sand kommune     Fullført

–   Sjur Bjoraa                                  Kr.sand kommune     Fullført

–   Stein Erikssen                             Nordea                        Fullført

–   Steinar Johan Flak                      MH Wirth                    Fullført

–   Steinar R. Berge                         Nikkelverket               Fullført

–   Svein Grummedal                      NOV                             Fullført

–   Svein Øderud                             Kr.sand kommune     Fullført

–   Terje Osnes                                VA Fylkeskommune  Fullført

–   Tom Bakken                                Egen bedrift               Fullført

–   Tor Erik Sandsness                     MH Wirth                    Fullført

–   Tor Harald Nilsen                       Egen bedrift               Fullført

–   Tor Helge Fosselie                     MH Wirth                    Fullført

–   Tor Pedersen                             Strai Kjøkken              Fullført

–   Tor Reidar Homme                    Bertel O. Steen          Fullført

–   Torbjørn Paulsen                       Visma                           Fullført

–   Tore Heidenreich                      UiA                               Fullført

–   Tore Svennevig                          Posten                         Fullført

–   Vidar Osmundsen                      Sørlandet Sykehus    Fullført

 

M70-74

1   Hans H. Schelderup                   Team Mosjon                22.59

2   Audun Kjøstvedt                        Team Mosjon                25.50

3   Hans A. Drange                          Optimera                       27.05

4   John Gerhard Løvdal                 Egen bedrift                  30.10

5   Didrik Jarl Solli                            Sparebanken Sør         31.11

6   Arne Hagen                                Nordea                           31.16

7   Øystein Stamland                       Rivco                              31.52

8   Johannes Jacobus Feenstra     Egen bedrift                  32.10

9   Gunnar Vindenæs                      LSK                                  32.14

–   Åge Holgersen                           Nikkelverket               Fullført

–   Arnsten Ariansen                      Egen bedrift               Fullført

–   Arvid Bentsen                            Telesport                    Fullført

–   Bjarne Andersen                       Egen bedrift               Fullført

–   Bjarne Støylehommen              Einar Torjesen            Fullført

–   Bjørn Palmer Iversen                Nikkelverket               Fullført

–   Dag Tormod Trondsen              Nikkelverket               Fullført

–   Ed Henriksen                              Nikkelverket               Fullført

–   Egil Hægeland                             Agder Energi              Fullført

–   Egil Koestøl Hansen                   Egen bedrift               Fullført

–   Erik Tønnesen                            Egen bedrift               Fullført

–   Fraser Peter Skea                      Nikkelverket               Fullført

–   Gunnar Fossestøl                       Egen bedrift               Fullført

–   Gunnar Johan Iglebæk              Agder Energi              Fullført

–   Gunnar Magne Kåsa                  Agder Energi              Fullført

–   Håkon Kiledal                             Statbil                          Fullført

–   Håkon Laudal                              VA Vegvesen              Fullført

–   Harald Haraldsen                       Egen bedrift               Fullført

–   Harald Mandt                             Egen bedrift               Fullført

–   Helge Dyrkolbotn                      LSK                               Fullført

–   Helge Strøm                                Agder Energi              Fullført

–   Hilmar Tony Opdahl                  Egen bedrift               Fullført

–   Ivar Kaafjord                               Team Mosjon             Fullført

–   Jan A. Sødal                                 Egen bedrift               Fullført

–   Jan Åge Esperås                RadissonBlu Caledonien    Fullført

–   Jan Reinhard Hansen                Egen bedrift               Fullført

–   Jan Skogen                                  Egen bedrift               Fullført

–   Jon Anders Østhus                    Agder Energi              Fullført

–   Jon Heggland                              Posten                         Fullført

–   Kåre Eidsaa                                 Kr.sand kommune     Fullført

–   Kåre Iglebæk                              Lærerne                      Fullført

–   Kjell A. Salvesen                         Egen bedrift               Fullført

–   Kjell Abildsnes                            Egen bedrift               Fullført

–   Kjell Åge Mykland                      Egen bedrift               Fullført

–   Kjell Holthe                                 Nordea                        Fullført

–   Kjell I. Svendsen               RadissonBlu Caledonien    Fullført

–   Kjell Tønnessen                          Telesport                    Fullført

–   Leif Kofoed                                 T.O. Slettebøe            Fullført

–   Leif Sigbjørn Omdal                Songdalen kommune   Fullført

–   Leiv Torstveit                              Lærerne                      Fullført

–   Magne Finne                              Kruse Smith                Fullført

–   Marco Federici                          Agder Energi              Fullført

–   Nils Andreas Persen                  Elkem Fiskaa               Fullført

–   Nils Sørlie                                    Egen bedrift               Fullført

–   Odd Jakobsen                             Egen bedrift               Fullført

–   Oddvar Bjelland                         Egen bedrift               Fullført

–   Øivind Fredriksen                      Optimera                    Fullført

–   Ole Kristian Lauvnes                 Lærerne                      Fullført

–   Ove Eeg Christiansen                Egen bedrift               Fullført

–   Paal Hartmann                            Egen bedrift               Fullført

–   Peter Johan Moe                       Egen bedrift               Fullført

–   Robert Wilson                            Egen bedrift               Fullført

–   Svein Kirkeby                             Lærerne                      Fullført

–   Svein Røer                                  Egen bedrift               Fullført

–   Svein Roland                               Nordea                        Fullført

–   Sven Erik Fagermann                LSK                               Fullført

–   Sverre Strømmen                      Egen bedrift               Fullført

–   Terje Gitmark Eriksen               Fædrelandsvennen   Fullført

–   Thomas Stav Johanssen            Gevir 07                      Fullført

–   Tor Ingebrethsen                       Einar Torjesen            Fullført

–   Tor Svein Langås                        Statbil                          Fullført

–   Toralf Askland                            Egen bedrift               Fullført

–   Torbjørn Rivenes                       Jernbanen                  Fullført

–   Tore Tangen                               Kr.sand kommune     Fullført

–   Tormod Nyberg                          Egen bedrift               Fullført

–   Walter Flønes                             Agder Energi              Fullført

–   Willy Pettersen                       Oceaneering Rotator   Fullført

–   Yngvar Skaar                               LSK                               Fullført

 

M75-79

1   Kjell Andreas Knudsen             Posten                            27.13

2   Arne Haugland                           Tratec Norcon              28.30

3   Harald Flå                                    DNT Sør                          30.40

–   Alf Haugland                               Egen bedrift               Fullført

–   Alf Oddmar Hæstad                   Egen bedrift               Fullført

–   Arild Vesterhus                          Egen bedrift               Fullført

–   Arnfinn Borø                              Søgne & Gr. Sp.bank Fullført

–   Benny Jakobsen                         Reber Schindler Heis Fullført

–   Bjørn Syvertsen                         Vennesla kommune  Fullført

–   Egil Hortman                               Telesport                    Fullført

–   Jan A. Stølen                               UiA                               Fullført

–   Jan Erik Olsen                             Egen bedrift               Fullført

–   Jan Ove Olsen                            Egen bedrift               Fullført

–   John Arvid Lie                            Lærerne                      Fullført

–   Johnny Arnt Bessesen              Nikkelverket               Fullført

–   Jostein Handegard                     MH Wirth                    Fullført

–   Kåre Dunseth                             Egen bedrift               Fullført

–   Kjell Baasland                             Egen bedrift               Fullført

–   Kjell Johan Haugland                 Egen bedrift               Fullført

–   Oddbjørn Olsen                         Egen bedrift               Fullført

–   Oddvar Abrahamsen                 Optimera                    Fullført

–   Olav Larsen                                 CB                                 Fullført

–   Paul Askildsen                            Egen bedrift               Fullført

–   Tormod Åsan                              Egen bedrift               Fullført

 

M80-84

1   Willy Haugen                              Kr.sand kommune        31.50

–   Arne Rafaelsen                          Nikkelverket               Fullført

–   Arnfinn Bujordet                       Jernbanen                  Fullført

–   Bjørn Ekberg                               Egen bedrift               Fullført

–   Einar Jørundland                        Lærerne                      Fullført

–   Harald R. Hille                             Egen bedrift               Fullført

–   John Seland                                VA Fylkeskommune  Fullført

–   Kai Birger Flå                              Egen bedrift               Fullført

–   Odd Egeland                               Egen bedrift               Fullført

–   Olaf Drangsholt                          Posten                         Fullført

–   Per Bjørneseth                           Jernbanen                  Fullført

–   Per Oddgeir Saur                       Egen bedrift               Fullført

–   Sverre Pettersen                       Kr.sand kommune     Fullført

 

M85-89

–   John Emil Refsnes                      Egen bedrift               Fullført

–   Reidar Ringereide                     UiA                               Fullført

 

M90-

–   Ommund Skomedal                   Egen bedrift               Fullført

 

 

 

 

 

 

 

 

Resultater – Milslukeren (8,6 km)

 

K15-19

–   Mia Bueklev                                Repstad Anlegg          Fullført

 

K30-34

–   Eva Helén Tandberg                  KSI                                Fullført

 

K35-39

1   Katja Mamaeva Christoffersen   NOV                             56.01

2   Hege Pedersen Udjus               Egen bedrift                  63.58

3   Kathrine Knudsen                      Elkem Fiskaa                  74.00

–   Lena Louise Vennesland          Sørlandet Sykehus    Fullført

 

K40-44

1   Christine Lyngholt                     Nordea                           50.09

2   Lene Johnsen                             Kr.sand kommune        55.00

3   Gerd Magnhild Løyning            Egen bedrift                  58.29

4   Kathrine Gregersen                  Egen bedrift                  60.35

5   Hege Andersen Homme           Egen bedrift                  63.58

–   Ann Helen Haakonseth             Jernbanen                  Fullført

 

K45-49

1   Sigrun Drangsholt                      Lærerne                        48.58

2   Anette Risvand Fossheim         MH Wirth                      59.32

–   Ellen Marie Nordbø                   Handelsbanken          Fullført

–   Gerd Inger Kravlen                    Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Hilde Kathr. Borø Schjøll          Repstad Anlegg          Fullført

–   Mette Igland                               Kr.sand kommune     Fullført

–   Torill Wikne Haagensen           Egen bedrift               Fullført

–   Torun Tryfoss Salvesen             Egen bedrift               Fullført

 

K50-54

1   Inger Britt Bakstad                     Team Mosjon                45.31

2   Siri Marit Aasland                      Egen bedrift                  54.00

3   Trine Beate Resmann                Egen bedrift                  59.11

–   Anita Døble                                 Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Anne Strand Andersen             Agder Energi              Fullført

–   Anne-Britt Frivoll                       Tangen vgs                  Fullført

–   Anny Hermansen                       Kr.sand kommune     Fullført

–   Berit Holbæk                              Egen bedrift               Fullført

–   Eli Johannessen                          T.O. Slettebøe            Fullført

–   Gunn Grødem                         Songdalen kommune   Fullført

–   Gunn Strand                               MH Wirth                    Fullført

–   Inger Margrethe Fidje              Kr.sand kommune     Fullført

–   Inger Reinhartsen                      OneCo                         Fullført

–   Kari Helen Flå                             Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Kari Mette Syrtveit                    Syrtveit Dental           Fullført

–   Linda N. Nesse                            Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Lisa Dahl Jahnsen                    Adv.firmaet Kjær DA    Fullført

–   Marit Nomeland                         Kr.sand kommune     Fullført

–   Maryanne Mesel                       Egen bedrift               Fullført

–   Unni-Merethe Kaarigstad         Sparebanken Sør       Fullført

 

K55-59

1   Åse Gullsmedmoen                   Sørlandet Sykehus       47.43

2   Anne Lill Gullsmedmoen          Søgne kommune          57.51

3   Kari Beate Østerhus                  Egen bedrift                  65.50

–   Elisabeth Eid                               Kr.sand kommune     Fullført

–   Enny-Karin Vindheim                Kr.sand kommune     Fullført

–   Grete Kristine Mølland             Egen bedrift               Fullført

–   Gunn Eriksen Sæbø                   Kr.sand kommune     Fullført

–   Inger Lygre                                 Team Mosjon             Fullført

–   Irene Werner Steinsland         Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Kari Bergstad Tredal                  Egen bedrift               Fullført

–   Kirsten Sola                                 Egen bedrift               Fullført

–   Susanne Johannessen               Kr.sand kommune     Fullført

–   Trine Loland                               Kr.sand kommune     Fullført

 

K60-64

1   Elin Stray                                     VA Vegvesen                 59.20

–   Arnhild Trygsland                      Egen bedrift               Fullført

–   Ellen Britt Engelstad                  Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Sigrun Korneliussen                  Kr.sand kommune     Fullført

–   Torunn Heggland                       DNB                              Fullført

–   Vigdis Håbesland                        VA Fylkeskommune  Fullført

–   Vivian Holm                                 Kr.sand kommune     Fullført

 

K65-69

–   Aase Kiledal                                Statbil                          Fullført

–   Åshild Wergeland                      Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Bjørg Mykland                            Posten                         Fullført

–   Elin Pedersen Sundtjønn          Kr.sand kommune     Fullført

–   Reidun R. Tønnesen                  Egen bedrift               Fullført

–   Solveig Rasmussen                    Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Turid Gjerustad                          Sørlandet Sykehus    Fullført

 

K70-74

–   Rigmor Stavø                              Egen bedrift               Fullført

 

 

M15-19

1   Trond Hauklien                          Kr.sand Dyrepark         40.27

2   Mathias Homme Bomann         Egen bedrift                  46.53

 

M20-24

1   Ørjan Jensen                              KSI                                   46.44

2   Kjetil Eriksen                               KSI                                   48.05

3   William Skalleberg                     Trimtex                          53.00

–   Andreas Lund Olsen                 Egen bedrift               Fullført

–   Ismail Samadi                              Egen bedrift               Fullført

 

M25-29

1   Gunnar Brekke Amundsen      Student                          37.32

2   Jørgen Solli Strøm-Olsen          Trucknor Kr.sand         39.44

3   Magnus Frestad Nygaard          ViaNova                          41.02

4   Even Skuland                              Egen bedrift                  43.19

5   Stian Vollen                                 Student/Hellvik Hus     46.38

–   Kristoffer Bakke                         Egen bedrift               Fullført

 

M30-34

1   Kristian Emanuelsen                  NOV                                43.59

2   Roy Christian Flaa                      Nikkelverket                 44.38

3   Lars Wensell Hamre                  Phonero                        52.34

4   Morten Sevilhaug                      Idrettens                        57.00

5   Truls Dahl                                    Kirkens Bymisjon          62.00

–   Haakon Moen                             Kr.sand kommune     Fullført

–   Ole Jakob Lervåg Nilsen           NOV                             Fullført

 

 

M35-39

1   Christian Bøen                            Trimtex                          37.07

2   Truls Bergmann                          Egen bedrift                  42.19

3   Lars Christian Østeby                Pareto JGO                    44.37

4   Håkon Nilsen                              Egen bedrift                  52.00

 

M40-44

1   Håkon Moen                               Egen bedrift                  48.05

2   Svein Ove Haga                          Cameron Sense            48.11

3   Morten Bomann                        Vest-Agder-Museet     49.30

4   Lasse Fidjestøl                            Rambøll Norge              53.00

5   Frode Thorsdalen                      NOV                                58.26

6   Odd Birger Mikaelsen               Egen bedrift                  58.57

7   Frode Forengen                         NOV                                59.28

8   Kai Drange                                  Egen bedrift                  63.58

–   Magnus Vatland                         Elkem Fiskaa               Fullført

–   Odd Anders Arntzen                 Otera                           Fullført

 

M45-49

1   Erik Bergersen                           Mizuno                           37.12

2   Rolf Hermann Sickel                  KSI                                   47.40

3   Stefan Lundgren                        Kr.sand kommune        49.54

4   Eirik Skaara                                 OneCo                            50.58

5   Ole Dag Kvamme                       Egen bedrift                  51.33

6   Øistein Mjaaland                        Color Line                      53.06

7   Filip Angell                                  Egen bedrift                  61.41

8   John Hageland                            Egen bedrift                  66.00

9   Aris Hegg                                     MH Wirth                      69.30

–   Are Sætervadet                         Kr.sand kommune     Fullført

 

M50-54

1   Omar Lie                                     Evry                                43.22

2   Kjell-Arild Tøfte                          Egen bedrift                  43.56

3   Torbjørn Skaar                           MH Wirth                      44.34

4   Alf Helge Fredriksen                 Egen bedrift                  47.53

5   Bjørn Helge Carlsen                  VA Fylkeskommune     50.30

6   Yngvar Kiledal                             Handelsbanken            51.05

7   Svein Geir Bjørnøy                    Boss Industri                 53.34

8   Olav Grendstad                          Egen bedrift                  53.44

9   Terje Moxnes                             NOV                                53.50

10   Kurt Bøhn                                    NOV                                56.16

11   Ernst Høyland                             Egen bedrift                  59.30

–   Geir Brekke Olsen                     T.O. Slettebøe            Fullført

–   Ivar Fossdal                                 Huntonit                      Fullført

–   Jan Øvland                               Songdalen kommune   Fullført

–   Jon Ivar Stakkeland                    Rasmussengruppen  Fullført

–   Ole Johan Bueklev                     Repstad Anlegg          Fullført

 

M55-59

1   John Zahl                                     Cameron Sense            47.03

2   Hans-Jørgen Fiskaadal               Vestre Torv                   47.55

3   Bjørn Rune Henriksen              Elkem Fiskaa                  48.20

4   Ole Gunnar Sørli                        Nordea                           51.45

5   Tor-Jan Askland                          CB                                   52.09

6   Arvid Haaverstad                       Egen bedrift                  52.50

–   Audun Wilhelm Jensen            Hennig-Olsen Is         Fullført

–   Hans Petter Bentsen                 Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Jan Øyvind Pedersen                VA Vegvesen              Fullført

–   Jan Torger Nilsen                       Elkem Fiskaa               Fullført

–   Lars Edvin Olsen                        Caverion Norge         Fullført

–   Morten Omdal                           Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Pål Uberg                                    Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Per Nygård                                  Repstad Anlegg          Fullført

–   Robert Coward                           Kr.sand kommune     Fullført

 

M60-64

1   Fabio Maurizio Ryen                 Team Mosjon                43.33

2   Øistein Rosen                             Team Mosjon                51.38

3   Svein Grundetjern                     Egen bedrift                  54.01

4   Carl Georg Omdal                      Statbil                             57.35

5   Jan E. Vollset                               Tangen vgs                    58.45

6   Odd Gaute Drivdal                     Egen bedrift                  59.33

–   Helge Aabakk                             Jernbanen                  Fullført

–   Kjell Bentestuen                     Adv.firmaet Kjær DA    Fullført

–   Kjell Ivar Sangesland                 Team Mosjon             Fullført

 

M65-69

1   Paul Joreid                                  Team Mosjon                49.03

2   Arnfinn Søyset                           Team Mosjon                53.56

3   Alf Gurandsrud                          Kr.sand kommune        54.06

4   Per Slettedal                               MH Wirth                      56.44

5   Helge Tønnessen                       DNB                                61.00

6   Arild Høibo                                 Egen bedrift                  86.00

–   Arne Moen                                 Team Mosjon             Fullført

–   Finn Thomsen                             Egen bedrift               Fullført

–   Hans Petter Ruud                      Agder Energi              Fullført

–   John Magnus Humborstad       Team Mosjon             Fullført

–   Kåre Berle                                   Team Mosjon             Fullført

–   Kåre Vestøl                                 Elkem Fiskaa               Fullført

–   Per Ludvig Berntsen                 Egen bedrift               Fullført

–   Tor-Kåre Høsteland                   Kr.sand kommune     Fullført

 

M70-74

1   Jack Hansen                                Egen bedrift                  54.00

2   Tore Berntsen                            VA Fylkeskommune     54.28

3   Sigbjørn Spikkeland                   Sørlandet Sykehus       57.22

4   Karl Ivar Moen                           Caverion Norge            62.53

5   Knut Pilskog                                Firenor                           64.18

6   Arne Hallvard Holte                  Egen bedrift                  80.00

–   Erik Bugge Nilsen                       Egen bedrift               Fullført

–   Helge Breen                               Nordea                        Fullført

–   Karstein Lund                             Egen bedrift               Fullført

–   Kjell Tengesdal                           Egen bedrift               Fullført

–   Knut Tveiten                               Agder Energi              Fullført

–   Rasmus Morvik                           Egen bedrift               Fullført

–   Svein Arne Andreassen            Telesport                    Fullført

 

M75-79

–   Borgar Haugland                        Team Mosjon             Fullført

–   Steinar Johannessen                 Team Mosjon             Fullført