1331 løpere deltok i torsdagens karuselløp i Baneheia. Her har starten gått i normalløypa. Alle foto: Sverre Larsen.
Brukerskapt innhold
Lokalsporten.fvn.no er siden for brukerskapt innhold, der klubber og utøvere selv skriver fra stevner, trening og annet. Vi tar også inn pressemeldinger som omhandler sørlendingers prestasjoner. Formålet er å speile mangfoldet og bredden i lokalidretten, og flere av sakene publiseres også på forsiden til fvn.no. Minst en gang i uka samler vi utvalgte bidrag i papiravisen. Vil du som utøver eller din klubb være med som en av stadig flere bidragsytere, kan du sende en e-post til Rune Stensland.

Godt over 1300 karuselløpere i Baneheia

Det åttende løpet i årets terrengkarusell var preget av god stemning, gode tider og fine forhold.

Om det var kombinasjonen av løp dagen etter nasjonaldagen, og meget dårlig værmelding for torsdagen som satte en del folk litt ut, vet vi ikke, men oppslutningen om løpet ble nok noe lavere enn arrangørene hadde forventet.

Deltakertallet var hele 400 færre enn løpet hadde i fjor (på en perfekt dag), men på nivå med året før, da vi også hadde en lite lovende opptakt til løpet. Men livet på Fant Olsen med omgivelser var like jovialt som det pleier, med mye god prat mellom løpe­kolleger, bare litt lettere å få sitteplass ved bordene.

Starten har gått for Milslukeren.

De fem raskeste av hvert kjønn, uansett alder, ble følgende løpere:

På normaldistansen (3,65 km) hos kvinnene vant Tonje Homme (15.29), foran Unni Mesel (16.20), Kathrine Martinsen (16.27), Monica Mjåland Thortveit (16.38) og Elisabeth Gill (16.53).

Hos herrene ble det imponerende sterk seier til Ole Kristian Heggheim (12.20), foran Andreas Mathings­dal Pedersen (12.50), Marius Pytten (13.02), Ruben Torsøy Jenssen (13.31) og Tormod Klungland (13.36).

Hele 238 løp Milslukerdistansen (7,3 km), og her ble følgende løpere raskest:

Hos kvinnene ble det flott seier til Elin Uppstad (32.32), foran Inger Britt Bakstad (34.55) og Julianne Zahl-Olsen (36.54).

Hos herrene vant Daniel Miguel (29.03), tett foran Jørgen Solli Strøm-Olsen (29.08) og Trond Hauklien (29.33).

Ole Kristian Heggheim (44), vinneren av herreklassen, kort løype

Hvordan la du opp løpet?

-Jeg holdt full fart hele veien. Jeg tok løpet som et kappløp med nummer på brystet!

Var det noen utfordringer i løypa?

-Nei, egentlig ikke. Det var noen bløte partier på grunn av regnvær i det siste, og ellers løp jeg mye på grus.

Monica Mjåland Thortveit (35)

Var løpet hardt?

Ja, jeg følte det. Jeg ga det jeg kunne. Jeg presset på for å gi mitt beste. 

Hva synes du om løpetilbudet i Vest-Agder?

-Det er veldig bra. Og det er stort sett løp hver eneste uke. For den som vil trene og konkurrere, er det alltid mer å være med på.

Har du noen ambisjoner for sesongen?

-Nei, det har jeg ikke. Jeg løper for å være med og for å holde meg i form.

Simon Laursen (60)

Hva synes du om løp i Baneheia?

-Jeg synes det er kjempebra. Det er fine løyper og alt er godt tilrettelagt. Det er et nydelig terreng her, som vi må verdsette og bruke!

Hva er din løpestil?

-Jeg er mosjonist. Jeg gjennomfører løpene i karusellen, og tar det stort sett på fullført. Jeg løper hele tiden i løypa.

Hvorfor er du med?

-Det er et godt sosialt miljø. Jeg holder meg i form. Og så har jeg kona mi i Utvalget, og da er jeg nødt til å stille og å være med.

Espen Eggerdink (52) 

Hva liker du med løping?

-Jeg prøver gjennom løping å komme meg i bedre form, men det er ikke alltid like enkelt.

Hva er ditt drømmeløp?

-Det er når jeg er minst mulig sliten etterpå. Per dags dato kan jeg ikke løpe langt. Jeg har imidlertid ønske om stadig å løpe lengre, og drive med bedre trim for hver dag som går.

Hvordan ble du inspirert av Terrengkarusellen?

-Løpsprogrammet gjennom året gjør at karusellen er en grei måte å bli tvunget ut i marka på. Man kan konkurrere på tid mot sine egne tider og mot andres tider.

Hans-Jakob Omland (33), arrangør fra Nordea 

Hva slags gjøremål har dere fra banken her i dag?

-Det er litt standard. Vi har parkeringsvakter og parkeringsanvisninger. Vi har folk ute i løypa. Vi driver med registrering og tar imot folk som kommer i mål. Vi holder speaker, og det er meg! Løpet gjør banken mer kjent innad og utad, og vi som jobber i banken er opptatt av å skape samhold og positive synergivirkninger blant folk som tar det som en tur eller som et løp.

Er det spreke folk i banken som er med på dette?

-Ja, det er det. Og nivået er forskjellig akkurat som det er blant andre folk, også. Vi som jobber i banken løper som alle andre. Vi er ute i skog og mark. Og vi snuser på topp-plasseringer.

 

Resultater – Vanlig løype (3,65 km)

Klasse 1 IDA – Kvadraturen skolesenter (Jenter)

1   Anna Marie Ranvik                    Gjesteklasse                  19.47

–   Irma-Madeleine Lystad             Gjesteklasse               Fullført

–   Maja Jovic                                   Gjesteklasse               Fullført

–   Mariel Haugstøyl Andreassen Gjesteklasse               Fullført

 

K10-14

–   Ida Bø Søndergård                     Egen bedrift               Fullført

–   Linnea Lunde                             Egen bedrift               Fullført

–   Maria Stødle                               KOK                              Fullført

–   Marie Hovda Kristensen           Egen bedrift               Fullført

–   Miriam Johanne Frøytland       IK Gimletroll               Fullført

 

K15-19

1   Inga Vestøl Stødle                      Egen bedrift                  18.36

2   Lina Sæbø                                   Egen bedrift                  21.00

3   Anne Mette Hjort                      Egen bedrift                  21.10

4   Ingrid Thorkildsen                     Nikkelverket                 21.15

–   Hege Klungland                          Per Klungland            Fullført

–   Ingvild Bryne Schikora              Egen bedrift               Fullført

–   Kristine Nygård                          Rambøll Norge           Fullført

–   Marthe Dokmo                           Egen bedrift               Fullført

–   Marthine Stusvig                        Egen bedrift               Fullført

–   Pernille Heggem                        Egen bedrift               Fullført

–   Suzanne Lindekleiv Nygård      Egen bedrift               Fullført

 

K20-24

1   Anette Marina Langeid Liadal CB                                   22.05

2   Solveig Lund                               Varodd                           23.16

3   Heidi Bjelland Tengesdal          Student                          24.49

4   Vilde Christina Ekse                   Phonero                        29.00

–   Caroline Haavind                       Egen bedrift               Fullført

–   Emma Sofie Wang Midbrød     Student                       Fullført

–   Tonje Aanensen                         Egen bedrift               Fullført

 

K25-29

1   Tonje Homme                             Kruse Smith                   15.29

2   Ida Bjørkås                                  Egen bedrift                  19.00

3   Maria Lohne Bakke                   Kr.sand kommune        20.19

4   Siri Skjebstad                              Vennesla kommune     20.31

5   Isabell Nerhusmian                    Kvadr. Skolesenter      22.51

6   Marte Linge Tønnessen            Egen bedrift                  23.19

7   Linn Flaten                                  UiA                                  23.45

8   Julie Bryne                                  Egen bedrift                  25.00

9   Kine Eidem                                  Kvadr. Skolesenter      27.19

10   Ingvild Søndenå                         Egen bedrift                  28.02

–   Anita Aarbakke Grundetjern   Egen bedrift               Fullført

–   Camilla Wikne Haagensen        Egen bedrift               Fullført

–   Caroline Rosenkilde                  Kr.sand kommune     Fullført

–   Elisabeth Vik Løvland                Student                       Fullført

–   Hanne Kristine Halset               Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Helene Dahl                                Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Helene Hørte                             Student                       Fullført

–   Hilde Rakel Farestad                 Norgesplaster            Fullført

–   Hilde Solaas                                VA Vegvesen              Fullført

–   Ida Ulrikke Karlsen                    UiA                               Fullført

–   Ingrid Landsverk                        Egen bedrift               Fullført

–   Isabelle J. Golf                            PwC                              Fullført

–   Janne Fjeldsgård Andås            NOV                             Fullført

–   Karine Bragvin Skagestad         Egen bedrift               Fullført

–   Karoline Pettersen                    Student                       Fullført

–   Marthe Kimestad                       Phonero                      Fullført

–   Susanna Matilainen                   Brandsdal Group       Fullført

–   Therese Amili                             Nikkelverket               Fullført

–   Therese Lie                                 Kruse Smith                Fullført

 

K30-34

1   Kathrine Martinsen                   Egen bedrift                  16.27

2   Synnøve Thomassen                 Tangen vgs                    17.33

3   Rikke Andrine Næss                  Cameron Sense            19.53

4   Anette Lindberg                        Egen bedrift                  20.00

5   Anette Birkeland                       Kr.sand kommune        20.04

6   Julie Margrethe Askland          Statbil                             21.50

7   Merete Cathrine Granly           Egen bedrift                  26.15

8   Betsy Fåland                               Kr.sand kommune        32.59

–   Anette Os                                    Fædrelandsvennen   Fullført

–   Bente Urdal                                Kr.sand Politi              Fullført

–   Caroline Andersen                    Phonero                      Fullført

–   Caroline Thorstensen               Egen bedrift               Fullført

–   Hege Hovland                             Student                       Fullført

–   Hege Kleiven                              Cameron Sense         Fullført

–   Kristin Mollestad                        Team Mosjon             Fullført

–   Lisa Bjørneseth-Hermansen    Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Lydia Helland                              Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Marianne Osnes                        NOV                             Fullført

–   Marit Lande                                Kr.sand kommune     Fullført

–   Mette Heddeland Martens      Kr.sand kommune     Fullført

–   Miriann Mitander                      Gumpen Gruppen     Fullført

–   Ragnhild Skomedal                    UiA                               Fullført

–   Tina Bisseth                                 PwC                              Fullført

–   Vibeke Golf                                 FIKO                             Fullført

 

K35-39

1   Monica Mjåland Thortveit        Egen bedrift                  16.38

2   Elisabeth Gill                               Kr.sand kommune        16.53

3   Kathrine Færestrand                 Kr.sand kommune        18.08

4   Liv Ellen Ensby                            Avinor                            18.57

5   Ragnhild Helgesen                     Kr.sand Politi                 19.28

6   Eva Anett Mosland                    Egen bedrift                  19.31

7   Hege Hennig Lunde                  Egen bedrift                  19.38

8   Elisabeth Haarr Dønnestad      Repstad                          20.05

9   Tine Nilsen                                  Kr.sand kommune        21.09

10   Iren Fauske                                 Egen bedrift                  21.16

11   Astrid Grønås Granum              Egen bedrift                  21.23

12   Unn Morland                              Egen bedrift                  21.34

13   Kristine Arnesen Noble            Sørlandet Sykehus       26.34

14   Susana Bastos                             Egen bedrift                  26.50

–   Beate Lygre                                Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Eva Kvelland                               Egen bedrift               Fullført

–   Hanne Geelmuyden                  Chr.holm Eiendom    Fullført

–   Hanne Kile                                  Color Line                   Fullført

–   Hilde Thomassen                       Harestua Barnehage Fullført

–   Hildegunn Strømme                  Egen bedrift               Fullført

–   Ida Aanmoen                              Egen bedrift               Fullført

–   Jorunn Aateigen                        Kr.sand kommune     Fullført

–   Marianne Henriksen                 Kirkens Bymisjon       Fullført

–   Merete Sørjoten                        VA Vegvesen              Fullført

–   Monica Haugland                       Egen bedrift               Fullført

–   Nina Flaat Andersen                  Egen bedrift               Fullført

–   Nina Linn Rasmussen                Nye veier                    Fullført

–   Nina Neleta Hopen                    Kirkens Bymisjon       Fullført

–   Randi Jakobsen                          Egen bedrift               Fullført

–   Reidun Moi                                 Egen bedrift               Fullført

–   Sissel Askedal Rossebø             Agder Energi              Fullført

–   Siv Hege Møll                             Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Sunniva Finne                             Phonero                      Fullført

–   Veronica B. Pedersen               Kr.sand kommune     Fullført

 

K40-44

1   Marianne Ulsaker                      NorgesEnergi                20.49

2   Natalia Oliveira                           Hydro Vigelands Brug  21.39

3   Martha Sindland                        Egen bedrift                  22.40

4   Lisbeth Frustøl                           Oasen skole                  23.39

5   Janne Hjort                                 Egen bedrift                  26.05

6   Elisabeth Stensli                         Egen bedrift                  27.21

7   Hanne Berling                            Egen bedrift                  27.34

8   Marianne Bøe                            Posten                            28.22

8   Siv-Hege Sundtjønn Taraldsen   Egen bedrift               28.22

10   Liv Tone Tveiten                        Vennesla kommune     30.17

–   Ane Halse                                    Agder Energi              Fullført

–   Anne-Grete Kaspersen             Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Åshild Skofteland                       Lærerne                      Fullført

–   Hege Enger                                 Phonero                      Fullført

–   Hilde Engedal                             Egen bedrift               Fullført

–   Hilde Furuborg                           Kr.sand kommune     Fullført

–   Hilde Vestbakke                         Agder Energi              Fullført

–   Inger Skjævesland                     Egen bedrift               Fullført

–   Jenny Beate Kjønnås                 Kirkens Bymisjon       Fullført

–   Jorunn Andreassen Juell          Tangen vgs                  Fullført

–   Kristin Anette Heggland        SpareBank1-SR-Bank   Fullført

–   Linda Bomann                            Egen bedrift               Fullført

–   Målfrid Byrkjedal                       Gumpen Gruppen     Fullført

–   Marianne Humborstad             Statbil                          Fullført

–   Rannveig Follerås                      Oasen skole                Fullført

–   Siv Ruenes Jacobsen                 Nikkelverket               Fullført

–   Solveig Svahnström                   Bønder i byen            Fullført

–   Stine Borgen Nilsen                   Kr.sand Politi              Fullført

–   Tone Berg                                   Egen bedrift               Fullført

–   Wenche Haugen                        Sørlandet Sykehus    Fullført

 

K45-49

1   Unni Mesel                                 Aquarama                      16.20

2   Astrid Brodersen                       The Light Group           18.01

3   Tanja Sæbø                                 Kr.sand kommune        19.06

4   Merete Bryn Bruskeland          Tangen vgs                    19.30

5   Elisabeth Skaaland Neset          Sørlandet Sykehus       20.03

6   Marianne Skjelbred-Knutsen  Tangen vgs                    20.59

7   Gunn Kristin Wetrhus               Tangen vgs                    21.40

8   Hege Beate Løvland                  Egen bedrift                  21.47

9   Kari Stine Tærum                       Elkem Fiskaa                  21.58

10   Jorunn Lisbeth Rydjord            Kr.sand Politi                 22.38

11   Hilde H. Langeid                         Vennesla kommune     25.30

–   Agnes Zahl-Olsen                       Student                       Fullført

–   Andrea Carola Andersen         Color Line                   Fullført

–   Anita Enger                                 Egen bedrift               Fullført

–   Anne Grethe Ellingsen              RPC Packaging            Fullført

–   Anne Karen Sædberg               Egen bedrift               Fullført

–   Anne Marie Ekeland                 Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Bente Aateigen                          Hörmann                     Fullført

–   Birte Eiersland                            Egen bedrift               Fullført

–   Camilla Lilleengen                     Kilden                          Fullført

–   Cathrine Murstad                      Nye veier                    Fullført

–   Cecilie Moe Krabbesund          Kr.sand kommune     Fullført

–   Elin Fossli                                     Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Gerd Inger Kravlen                    Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Gry Gulbrandsen                       OneCo                         Fullført

–   Hanne Christin Hermansen      Egen bedrift               Fullført

–   Heidi Skea                                   Nikkelverket               Fullført

–   Hilde Erdvig                                Rambøll Norge           Fullført

–   Hilde Irene Tveit                        Kr.sand kommune     Fullført

–   Inger Lene Høgseth                   Kr.sand kommune     Fullført

–   Inger Marie Nygård                   Rambøll Norge           Fullført

–   Kristin Log Indbjo                       Tilsynsgampene         Fullført

–   Lillian Eikeland                           Elkem Fiskaa               Fullført

–   Lillian Skonhoft                          Advokatfirma Tofte   Fullført

–   Marianne Skaar                          Dagfin Skaar               Fullført

–   Marit Amundsen                        Cameron Sense         Fullført

–   Marit Gausdal                             HG-Bygg                      Fullført

–   Mona Hjelmeland                      Statbil                          Fullført

–   Mona Kristensen                       Syrtveit Dental           Fullført

–   Mone Stusvig                              Egen bedrift               Fullført

–   My Choi Hsiung                          Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Nina Fosse                                   Dagfin Skaar               Fullført

–   Nina Sandø Klungland               Per Klungland            Fullført

–   Ragna Hageland                         Kvadr. Skolesenter    Fullført

–   Randi Henriksen                        Egen bedrift               Fullført

–   Randi Marie Rypestøl                Hellvik Hus                  Fullført

–   Signe Lill Andersen                   Kr.sand kommune     Fullført

–   Signe-Marie Kile                        Kr.sand kommune     Fullført

–   Siri Berhus Johansen                 OneCo                         Fullført

–   Sissel Røysland Berntsen          Egen bedrift               Fullført

–   Solfrid Rue                                  VA Fylkeskommune  Fullført

–   Tone Beate Grøtterød              Kr.sand kommune     Fullført

–   Trine Lidi                                     Egen bedrift               Fullført

–   Turid Gøytil                                 Posten                         Fullført

–   Wenche Solheim                       Statbil                          Fullført

–   Wenke Augland                         Kr.sand kommune     Fullført

 

K50-54

1   Bjørg Kari Haugland                   Nikkelverket                 17.18

2   Janne Thorstensen                    Statbil                             18.25

3   Bente Gullsmedmoen Hauge   Lærerne                        18.54

4   May Tove Folland                      Kirkens Bymisjon          19.22

5   Toril Brantzeg                             Cameron Sense            20.55

6   Gro Børte                                    Sørlandet Sykehus       21.00

7   Tone Ellingsen                            Kr.sand Politi                 21.11

8   Marit Norby                                Kr.sand kommune        21.31

9   Kristin Mossing Berntsen         MH Wirth                      21.55

10   Hanne Aanensen                       Egen bedrift                  23.11

11   Anne Grete Skaanes Isaksen   Egen bedrift                  27.22

–   Amelia Osorio                            Egen bedrift               Fullført

–   Anita Svendsen                          Nikkelverket               Fullført

–   Anne Catrine Vollen                  Berg-Hansen              Fullført

–   Anne Marie Lande                    Rambøll Norge           Fullført

–   Anne Sofie Kaaland                   Tollvesenet                 Fullført

–   Anne-Grethe Rolstad Esdar     Evry                              Fullført

–   Anne-May H. Gyberg                Team Mosjon             Fullført

–   Astrid Vegusdal                          VA Vegvesen              Fullført

–   Beate Weistad Knutsen            Dampbageriet            Fullført

–   Berit Wikøren                            Agder Energi              Fullført

–   Camilla Midbrød                        Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Christin Fast Andersen             Egen bedrift               Fullført

–   Elin Bjerge Hansen                    Agder Energi              Fullført

–   Elisabeth Thompson                  Egen bedrift               Fullført

–   Ellen Holtskog Wathne             Egen bedrift               Fullført

–   Frøydis Nordgård Vik                UiA                               Fullført

–   Grete Sætre Bruheim               Egen bedrift               Fullført

–   Gro Hege Hansen                      VA Fylkeskommune  Fullført

–   Gudrun Rosseland Sørli            Posten                         Fullført

–   Gunhild Hageland                      Egen bedrift               Fullført

–   Guri Sæterlid                              Team Mosjon             Fullført

–   Heidi Aabel                                 Huntonit                      Fullført

–   Hilde Eftevåg                              Stormberg                  Fullført

–   Ingebjørg Næss                          VA Vegvesen              Fullført

–   Ingrid Mydland                           VA Fylkeskommune  Fullført

–   Ingunn Anita Øien Frøytland   Egen bedrift               Fullført

–   Irene Bjerge Hansen                 Egen bedrift               Fullført

–   Jorunn S. Buer                            Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Kirsti Lossius                               Statbil                          Fullført

–   Kristin Eidem Pedersen            Tilsynsgampene         Fullført

–   Lillian Lie                                     Egen bedrift               Fullført

–   Linda Andreassen            RadissonBlu Caledonien    Fullført

–   Lindis Bakke Heier                     Kr.sand kommune     Fullført

–   Lisbeth Jensen Gallefoss          Kr.sand kommune     Fullført

–   Lise Hansen                                Jernbanen                  Fullført

–   Maj-Kristin Nygård                     Lillesand kommune   Fullført

–   Margareth Wathne                   Posten                         Fullført

–   Marianne Aasen                        Statbil                          Fullført

–   Marianne Homme                     Egen bedrift               Fullført

–   Marit Dahl Pedersen                 VA Fylkeskommune  Fullført

–   Marit Kristin B. Lund                 Sørlandet Sykehus    Fullført

–   May Torill Holvik                        Kr.sand Politi              Fullført

–   Mona Johannessen                   Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Mona Mortensen                      Repstad                       Fullført

–   Monica Lunde Olsen                 Egen bedrift               Fullført

–   Natasja Robstad                          UiA                               Fullført

–   Ragnhild Kjellevold                    Kr.sand kommune     Fullført

–   Randi Anita Aanensen              Egen bedrift               Fullført

–   Randi Hidreskog                         The Light Group         Fullført

–   Reidun Beate Jensen                MacGregor                 Fullført

–   Reidun Wigemyr                        Egen bedrift               Fullført

–   Siri Gautefall                               Sparebanken Sør       Fullført

–   Siri Stavsholt Bujordet              Mattilsynet                 Fullført

–   Siv Anne Tollevik                       Kvadr. Skolesenter    Fullført

–   Siw Irene Lerstad                       Kr.sand kommune     Fullført

–   Sofie Elise Ringen                      Kr.sand Dyrepark      Fullført

–   Solveig Løhaugen                      Wigemyr                     Fullført

–   Solveig Schia                               Kr.sand kommune     Fullført

–   Tone Liv Garcia De Presno       Agder Energi              Fullført

–   Torill Brottveit                            Returkraft                   Fullført

–   Turid Skjævestad                       Strømmestiftelsen     Fullført

–   Ulla Benjaminsen                       Egen bedrift               Fullført

 

K55-59

1   Åse Gullsmedmoen                   Sørlandet Sykehus       17.02

2   Hanne Katinka Hofgaard           Kr.sand kommune        19.28

3   Anne Lill Gullsmedmoen          Søgne kommune          21.31

4   Elin Pedersen                             Kr.sand kommune        22.13

5   Mona Steinsland                        Egen bedrift                  23.25

6   Toril Sæstad                                Lærerne                        24.22

7   Berit Eikaas Ingebretsen           Team Mosjon                24.43

8   Frøydis Aslagsen Tønnessen    TTS Marine                    25.02

9   Toril Benjaminsen                      Egen bedrift                  25.50

10   Anne Marie Tjessem                 Team Mosjon                27.51

–   Alice Coward                              Kvadr. Skolesenter    Fullført

–   Anita Berntsen Kalstad             Kr.sand kommune     Fullført

–   Ann Kirsten Aas                         Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Anne Grete Mjåland                 Kr.sand kommune     Fullført

–   Anne Gro Tengesdal                 Statbil                          Fullført

–   Barbro Berntsen                        Nikkelverket               Fullført

–   Bente Abrahamsen                   Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Benthe Kallhovd                        Returkraft                   Fullført

–   Benthe Moen                             Kr.sand kommune     Fullført

–   Berit Egebakken                         Huntonit                      Fullført

–   Berit H. Mikalsen                       Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Brita Nordby Johnsen               Team Mosjon             Fullført

–   Britt Hilde Hattrem           RadissonBlu Caledonien    Fullført

–   Eli Jensen                                    Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Elin Vatne                                    Boss Industri               Fullført

–   Eva Moen                                    Egen bedrift               Fullført

–   Eva Sæthern Arneberg             Kvadr. Skolesenter    Fullført

–   Gerd Eftevåg Bjørge                  MH Wirth                    Fullført

–   Grete Iren Bjørkås                     Egen bedrift               Fullført

–   Grete Jakobsen                          Trimtex                        Fullført

–   Grethe Norbakk                         Kr.sand kommune     Fullført

–   Gro Kolrud                                  Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Gunn Eriksen Sæbø                   Kr.sand kommune     Fullført

–   Inger E. Standal                          MH Wirth                    Fullført

–   Ingjerd Lind                                Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Johanne Helle Liane                  Egen bedrift               Fullført

–   Jorunn Stokka                             Egen bedrift               Fullført

–   June Østerhus                            ITE Østerhus               Fullført

–   Kari Bergstad Tredal                  Egen bedrift               Fullført

–   Kari Obrestad                             Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Karin Landa Frigstad                  Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Laila Røinås                                 Egen bedrift               Fullført

–   Linda Manshaus Sæten             Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Lisbeth Teigseth                         Kvadr. Skolesenter    Fullført

–   Marion Steinsland Pettersen   Posten                         Fullført

–   May-Britt Farestad                     Norgesplaster            Fullført

–   May-Britt Hagerup                     Team Mosjon             Fullført

–   May-Britt Stifoss                         Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Miriam Høgseth Joakimsen      UiA                               Fullført

–   Mona Bruun Johansen              Kredinor GO               Fullført

–   Mona Rosseland                        NOV                             Fullført

–   Olga Ellin Jahnsson                    Vennesla kommune  Fullført

–   Ragnhild Lindeland                    DNB                              Fullført

–   Reidun Bru Loland                     Kr.sand kommune     Fullført

–   Rita Hægeland                            Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Signe Gunn Myre                       VA Vegvesen              Fullført

–   Sigrun Arnardóttir                     Kelly Services             Fullført

–   Siri Bue Trædal                           Egen bedrift               Fullført

–   Siri Marianne Coward               Statbil                          Fullført

–   Solfrid Viste                                Egen bedrift               Fullført

–   Solveig M. Solberg           RadissonBlu Caledonien    Fullført

–   Sølvi Moland Haarklau              Egen bedrift               Fullført

–   Tone Mosberg                            Norgesplaster            Fullført

–   Tora Trydal                                  Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Torunn Helleren                        Telesport                    Fullført

–   Vera Ringdal Folkvord               Kr.sand Politi              Fullført

–   Wenche Ulland                          Egen bedrift               Fullført

 

K60-64

1   Kjellaug Fjordheim                    Sørlandet BBL               19.42

2   Marit Nilsen Leipsland              Kr.sand kommune        19.59

3   Johanne Seim                             Sørlandet Sykehus       20.05

4   Nina Gjærum Reinhardt            Kr.sand kommune        26.30

5   Wigdis Haga                                KPMG                             31.00

–   Anne Grete Lindeland              UiA                               Fullført

–   Anne Marit Fjeldsgård              Boen Bruk                   Fullført

–   Åse Holthe                                  VA Fylkeskommune  Fullført

–   Astri Ruud                                   Schenker                    Fullført

–   Aud Reidun Høigaard                Egen bedrift               Fullført

–   Aud Undheim Andersen          Nordea                        Fullført

–   Bjørg Frøysaa                              Lærerne                      Fullført

–   Bothild Kvernland                      Kr.sand kommune     Fullført

–   Elin R. Langøy Ilebekk               Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Ellen Irene Berntsen                 Tangen vgs                  Fullført

–   Ingebjørg Sundtjønn                 Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Inger Vehus                                Egen bedrift               Fullført

–   Ingrid Iglebekk                           VA Vegvesen              Fullført

–   Ingunn Hammersmark              Kr.sand kommune     Fullført

–   Kirsten Lund Løkling                 Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Kjellaug Goris                             DNB                              Fullført

–   Kristine Oftedal                          Nordea                        Fullført

–   Lillian Flydal                                VA Fylkeskommune  Fullført

–   Lisbeth Nilsen                             Kr.sand kommune     Fullført

–   Liv Fiala                                        Egen bedrift               Fullført

–   Liv Halvorsen                              Kr.sand kommune     Fullført

–   Margaret Anne Heald               Kr.sand kommune     Fullført

–   Marit Lindal                                Kr.sand kommune     Fullført

–   Marit Notland                             Handelsbanken          Fullført

–   May Britt Aasgaard                    Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Mette Mørk Lier                        Egen bedrift               Fullført

–   Mie Kaasa                                    DNT Sør                       Fullført

–   Ragnhild Auestad                       Team Mosjon             Fullført

–   Reidun Drivdal Thomassen      Tollvesenet                 Fullført

–   Reidun Fidje                               Lærerne                      Fullført

–   Signy Anne B. Stenersen          Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Sigrun Fossheim                         Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Solfrid Andersen                       Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Solfrid Stavseth                          SiA                                Fullført

–   Sunniva Aabel                            Kr.sand kommune     Fullført

–   Thorhild Løvdal Gundersen     Team Mosjon             Fullført

–   Torunn Evensen                         Berg-Hansen              Fullført

–   Tove Merete Rismyhr               Kr.sand kommune     Fullført

–   Unni Osnes                                 Egen bedrift               Fullført

–   Vår Lund                                      Egen bedrift               Fullført

–   Venke Tveit                                 Egen bedrift               Fullført

–   Wenche Waal                            Egen bedrift               Fullført

 

K65-69

1   Inger Marie Holthe                    Sørlandet Sykehus       23.35

2   Gretha Hallaren                         Kr.sand kommune        24.30

3   Maria Syvertsen                         Egen bedrift                  24.47

–   Aase Kiledal                                Statbil                          Fullført

–   Anne Marie Løvsland                Kr.sand Politi              Fullført

–   Arnhild Kristiansen                    Egen bedrift               Fullført

–   Åse Jakobsen                              Kr.sand kommune     Fullført

–   Aslaug Veåsen                            VA Fylkeskommune  Fullført

–   Bente Økland                             Eltelnetworks VA       Fullført

–   Berit Lauvrak Dale                     Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Berit Tønnessen                         MH Wirth                    Fullført

–   Bjørg Ellingsen Nordlie             Idrettens                     Fullført

–   Bjørg Grønnestad                      Statbil                          Fullført

–   Bjørg-Eirin Kilander                   Optimera                    Fullført

–   Brita Stav Johanssen                  Lærerne                      Fullført

–   Eldri Kirkesola                            Tilsynsgampene         Fullført

–   Eli Sandbakken Oftedal             Norconsult                  Fullført

–   Elin Gundersen                          Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Elin Lande                                   Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Ellen Knutsen                             Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Ellen Margrethe Klungland      Kvadr. Skolesenter    Fullført

–   Ellen Smestad                             Egen bedrift               Fullført

–   Elna Skjebstad                            DNB                              Fullført

–   Gro Skogen                                 Kr.sand kommune     Fullført

–   Hildur Håverstad                        Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Hildur Toft Sundtjønn               Nikkelverket               Fullført

–   Ingeborg Elise Rojahn               Statbil                          Fullført

–   Inger Brit Mosvald                     Egen bedrift               Fullført

–   Inger Johanne Sagedal              Egen bedrift               Fullført

–   Inger Knutsen Tønne                Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Inger Lise Kaaterud                   Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Inger Lise Osmundsen              Nordialog                    Fullført

–   Inger Marie Oudalstøl               Cameron Sense         Fullført

–   Janne Johansen                          Pensjonist                   Fullført

–   Karin Elisabeth Klungreseth     Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Karin Federici                             Agder Energi              Fullført

–   Kirsten Salthaug                         Rambøll Norge           Fullført

–   Kjersti Ording                             Egen bedrift               Fullført

–   Laila Os                                        Kr.sand kommune     Fullført

–   Lill Vedal                                      Egen bedrift               Fullført

–   Lillian Helene Nordby               Kr.sand kommune     Fullført

–   Liv Irene Flaaten                        Egen bedrift               Fullført

–   Liv Jakobsen                               Kr.sand Politi              Fullført

–   Magnhild Iglebæk                      Statbil                          Fullført

–   Mari Elisabeth Nøkleby             Statbil                          Fullført

–   Marit Eriksen                              Lærerne                      Fullført

–   Olaug Drange                             Optimera                    Fullført

–   Randi Strøm-Olsen                    Sparebanken Sør       Fullført

–   Reidun Gustafson                      Repstad                       Fullført

–   Solveig Magnussen                    Arkiv                            Fullført

–   Solveig S. Torjusen                    Lærerne                      Fullført

–   Tove Magnussen                        T.O. Slettebøe            Fullført

–   Unni Lindeberg                          DNB                              Fullført

–   Unni Skøien Tesaker                 Egen bedrift               Fullført

–   Vibeke Holme Tjøm                   Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Wenche Graaner                       Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Wenche Ludvigsen                   Egen bedrift               Fullført

 

K70-74

1   Anne Marie Pedersen              Kr.sand kommune        25.45

–   Ann-Britt Skår Dahl                    Lærerne                      Fullført

–   Anne Grethe Andersen            Kr.sand kommune     Fullført

–   Anne Lise Lauvnes                    Kr.sand kommune     Fullført

–   Anne Turid Andersen               Egen bedrift               Fullført

–   Anne-Elisabeth Jørgensen    Songdalen kommune   Fullført

–   Åse Nyberg                                 Egen bedrift               Fullført

–   Åse Reinertsen                          Egen bedrift               Fullført

–   Aslaug Mosby                             Kr.sand kommune     Fullført

–   Aslaug Wandsvik                        Optimera                    Fullført

–   Berit Vesterhus                          Kr.sand kommune     Fullført

–   Bjørg Reidun Roland                 UiA                               Fullført

–   Britt Gabrielsen                          Nordea                        Fullført

–   Eldbjørg Larsen                       Oceaneering Rotator   Fullført

–   Ellinor Mikalsen                         Huntonit                      Fullført

–   Else-Berit Velken                       Egen bedrift               Fullført

–   Else-Margrethe Bredland         UiA                               Fullført

–   Ester Haugland                           Egen bedrift               Fullført

–   Eva Haugedal                              Egen bedrift               Fullført

–   Eva Wullum Fosselie                 Lærerne                      Fullført

–   Helle Elise Moe                          Egen bedrift               Fullført

–   Inger Flatestøl                            Egen bedrift               Fullført

–   Inger Øgård Christensen          Egen bedrift               Fullført

–   Inger-Grethe Vabo                    Caverion Norge         Fullført

–   Ingrid Jacobsen                          Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Jorun Roald                                 Egen bedrift               Fullført

–   Karen Marie Lied                       Kr.sand kommune     Fullført

–   Kari Bjelland                               Egen bedrift               Fullført

–   Lili Margrethe Johansen           Egen bedrift               Fullført

–   Lilly Ragnhild Frivold                 Egen bedrift               Fullført

–   Liv Skretting                                Egen bedrift               Fullført

–   Marie-Francoise Peersen        Statbil                          Fullført

–   Marit Grindheim                        Statbil                          Fullført

–   Mary Flaa Sørland                      Egen bedrift               Fullført

–   Norunn Heldal                            Vestas Castings Kr.     Fullført

–   Randi Mellingsæter                   Dagfin Skaar               Fullført

–   Rannveig Opsal Nielsen            Egen bedrift               Fullført

–   Rigmor Stavø                              Egen bedrift               Fullført

–   Rose Johansen                  RadissonBlu Caledonien    Fullført

–   Sigrunn Stedal                            Egen bedrift               Fullført

–   Siri Henriksen                             Lærerne                      Fullført

–   Tonny Allis Esperås                    OSM Offshore            Fullført

–   Tordis Larsen                              CB                                 Fullført

–   Unni Bjørg Johannesen             Egen bedrift               Fullført

–   Wenche Fast                              Team Mosjon             Fullført

 

K75-79

–   Bjørg Lillian Homme                  Egen bedrift               Fullført

–   Bjørg Staalesen                          Egen bedrift               Fullført

–   Ester Aas                                     Egen bedrift               Fullført

–   Frøydis Ekeland                          Egen bedrift               Fullført

–   Magnhild Svaland Vetrhus       Kr.sand kommune     Fullført

–   Solveig Haslerud                        Nordea                        Fullført

 

K80-84

–   Asbjørg Emanuelsen                 Egen bedrift               Fullført

–   Britt Høyer-Jonassen                 Egen bedrift               Fullført

–   Eva Bujordet                               Jernbanen                  Fullført

–   Gudveig Jørundland                  Lærerne                      Fullført

–   Ingrid Pettersen                         Kr.sand kommune     Fullført

–   Signe Bjørg Refsnes                   Egen bedrift               Fullført

 

 

 

Klasse 1 IDA – Kvadraturen skolesenter (Gutter)

1   Benjamin Vium Olesen (lærer)   Gjesteklasse               16.13

2   Johans Bjørnø                             Gjesteklasse                  16.19

3   Sebastian Tveiten Haugland     Gjesteklasse                  18.04

3   Vegar Ramsland                         Gjesteklasse                  18.04

5   Markus Brenne Flaa                  Gjesteklasse                  20.11

6   Eivind Lundemoen Håkedal     Gjesteklasse                  20.56

7   Myron Weinberg                       Gjesteklasse                  20.58

7   Sindre Rasmussen                     Gjesteklasse                  20.58

9   Anders Hansen                          Gjesteklasse                  22.00

10   Frode Arntsen (lærer)              Gjesteklasse                  22.30

11   Tobias Ege Tveit                         Gjesteklasse                  25.55

12   Daniel Tørressen Eikeland       Gjesteklasse                  29.20

13   Hans-Olav Skarpodde Goncalves  Gjesteklasse            32.44

–   Atle Gjelsten Kapstad                Gjesteklasse               Fullført

–   Sondre Holtan Haugene           Gjesteklasse               Fullført

 

M10-14

–   Aksel Grødum                            Egen bedrift               Fullført

–   Benjamin Vingerhagen             Egen bedrift               Fullført

–   Brede Morland                          Egen bedrift                  18.39

–   Daniel Sandvand Omfjord        Oddersjaa                   Fullført

–   Hans Lossius                               Oddersjaa                      15.14

–   Jacob Schønberg                       Egen bedrift                  18.12

–   Jakob Johannessen                    MacGregor                 Fullført

–   Johan Mesel Hestad                  Aquarama                      17.28

–   Josef Klungland                          Per Klungland               21.32

–   Mads Pedersen                          Skoleelev                       18.14

–   Nikolai Andersen                       Egen bedrift                  17.31

–   Oskar S. Messenlien                  Egen bedrift                  22.03

–   Tobias Tønnesen                        Egen bedrift                  28.49

 

M15-19

1   Marius Pytten                             Egen bedrift                  13.02

2   Jørgen Nygård                            Rambøll Norge              14.43

3   Martin Andersen                       Egen bedrift                  15.13

4   Syvert Tveter                              Egen bedrift                  15.45

5   Carl Erik Berg                              Egen bedrift                  15.59

6   Adrian Stendal-Karlsen             Egen bedrift                  17.01

7   Tobias Alnæs Hoven                  Egen bedrift                  17.12

8   Magnus Munksgaard                 Egen bedrift                  17.41

9   Fabian Meling                             Egen bedrift                  19.35

–   Christian-André Nordstrøm     Student                       Fullført

–   Henrik Dokmo                            Egen bedrift               Fullført

–   Joakim Nesdal Jonassen            Hennig-Olsen Is         Fullført

–   Sebastian Ulleberg                    Egen bedrift               Fullført

–   Steven Nguyen                           Hennig-Olsen Is         Fullført

–   Wilhelm Eriksen                         Bønder i Byen            Fullført

 

M20-24

1   Ruben Torsøy Jenssen              Student                          13.31

2   Abraham Pettersen                   Egen bedrift                  14.58

3   Jørgen Tveter                             Student                          15.24

4   Kristoffer Braathen Sannes      NOV                                16.36

5   Ole Asbjørn Byberg                   Elkem Fiskaa                  16.49

–   Andreas Lund Olsen                 T.O. Slettebøe            Fullført

–   Kristian Sigmundsson                Egen bedrift               Fullført

–   Morten Coward                         Student                       Fullført

 

M25-29

1   Andreas Mathingsdal Pedersen    Student                    12.50

2   Glenn Sørensen                         Egen bedrift                  15.50

3   Jørgen Halset                              Egen bedrift                  16.53

4   Christer Haugland                      Air Products                  16.57

5   Joakim Skolt                                Student                          17.14

6   Arne Eikeland                             Student                          17.45

7   Haakon Andve                            Egen bedrift                  17.55

8   Daniel Bentsen                           Egen bedrift                  18.17

9   Anders Ziegler                           PwC                                19.05

10   Vegard Oppebøen                     Egen bedrift                  19.09

11   Eivind Johan Isaksen                  MacGregor                    20.37

12   Bjørn Erik Ekberg                       Vennesla kommune     21.19

13   Jørgen Engh                                Egen bedrift                  25.19

14   Øystein Haugen                         Egen bedrift                  25.27

–   Andreas Rasmussen                  Student                       Fullført

–   Ariel Gomez Øygarden             Egen bedrift               Fullført

–   Espen Klungland                        PwC                              Fullført

–   Jonas Jahnsson                           Brandsdal Group       Fullført

–   Petter Nielsen                            Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Robin Olsen                                PwC                              Fullført

–   Vegard Homme                          Egen bedrift               Fullført

 

M30-34

1   Morten Frustøl                           PwC                                13.42

2   Nils Rune Bue                             Umoe Mandal               14.31

3   Jan Askland                                 Lærerne                        14.37

4   Kristian Emanuelsen                  NOV                                15.56

5   Benjamin Vium Olesen             Kvadr. Skolesenter      16.13

6   Daniel Salvesen                          MH Wirth                      16.40

7   Erik Eftevåg                                 Mekonomen Sørl.p.     17.36

8   Tor Harald Bjelland                    Student                          17.47

9   Joakim Hellerud Moe                Kr.sand kommune        18.13

10   Jostein Nordli                             TINE Kristiansand          18.23

11   Chris André Gulbrandsen        PwC                                19.14

12   Erlend Stien                                Asplan Viak Kr.sand     19.30

13   Christian Grimestad                   Stål-Consult                   19.33

14   Sindre Bentsen                          Sørlandet Sykehus       19.38

15   Lars Wensell Hamre                  Phonero                        20.11

16   Kjetil E. Senumstad                    Sørlandet Sykehus       20.13

17   Truls Dahl                                    Kirkens Bymisjon          20.20

18   Øystein Heggernes                    NOV                                20.32

19   Thomas Alvseike                        Gumpen Gruppen        20.48

20   Glenn-Morten Askland             Skanska                          21.10

21   Stephan Grinde                          OneCo                            21.41

22   Alexander Simonsen                 Sørlandet Sykehus       21.44

23   Arnstein Bernt Olsen                NOV                                22.13

24   Roar Nilsen                                 Egen bedrift                  22.23

25   Luis Moutinho                            NOV                                22.30

–   Alejandro Aguilar                      Hellvik Hus                  Fullført

–   Christian Arnesen                      Phonero                      Fullført

–   Eirik Dale                                     Egen bedrift               Fullført

–   Eirik Messel Aas                         Norsk Hydro               Fullført

–   Fredrik Korsvik                           Kr.sand Politi              Fullført

–   Hans-Jakob Omland                   Nordea                        Fullført

–   Jan-Helge Holst                          Egen bedrift               Fullført

–   Kim André Reinhartsen            Phonero                      Fullført

–   Kristian Jortveit                          Nikkelverket               Fullført

–   Stian Austnes                              Kr.sand kommune     Fullført

–   Stian Bjervamoen                      Visma                           Fullført

 

M35-39

1   Arne Kristoffersen                    Kr.sand kommune        15.07

2   Helge Tønnessen                       KBR                                 15.37

3   Steffan Bjørnarå                         Egen bedrift                  15.49

4   Tom Jensen                                 Egen bedrift                  16.15

5   Rolf Øygarden                            Kr.sand Dyrepark         16.45

6   Jan-Rune Johansen                    Dagfin Skaar                  16.50

7   Andreas Jølstad                          Egen bedrift                  17.00

8   Mikael Tønnesen                       Egen bedrift                  17.05

9   Erik Sørensen                             NOV                                17.43

10   Thomas Andreassen               Sørlandssent. Eiendom  18.07

11   Roald Visser                                RPC Packaging              18.30

12   Samir Kolukcija                           VA Vegvesen                 19.15

13   Thomas Dønnestad                    Repstad                          20.23

14   Carl Christian Olsen                   Egen bedrift                  20.56

15   Torbjørn Rypestøl                      Ernst & Young Kr.         21.19

16   Espen Sørmo Strømme             UiA                                  22.41

17   Oddvar Riise                               Bouvet Norge Kr.         22.42

18   Fredrik Garmannslund              Sørlandet Sykehus       27.06

–   Andreas Topland                       Nordea                        Fullført

–   Audun Aas                                  Oasen skole                Fullført

–   Geir Vatne Sangvik                    Boss Industri               Fullført

–   Kenneth Mollestad                    Team Mosjon             Fullført

–   Morten Øya                                Oasen Skole               Fullført

–   Ole Vidal                                      Kirkens Bymisjon       Fullført

–   Paul Johannessen                      MacGregor                 Fullført

–   Raymond Lund                           Veidekke Agder         Fullført

–   Thor Olaf Vatne                          T.O. Slettebøe            Fullført

 

M40-44

1   Åge Harald Drangsholt              Fædrelandsvennen     13.41

2   Ståle Thortveit                            Egen bedrift                  14.35

3   Lars Jørgen Peterson                Egen bedrift                  16.05

4   Roger Arne Johnsen                 Nikkelverket                 16.15

5   Bjørnar Bøe Viken                     Student                          16.45

6   Kjetil Paulsen                              Kr.sand kommune        17.02

7   Frode Storbukås                        Avinor                            17.04

8   Vidar Johannessen                    Saint-Gobain                 17.14

9   Ingvald Grimstveit                      Egen bedrift                  17.41

10   Knut Funderud Syrtveit            Agder Energi                 17.56

11   Morten Dahlin                            Egen bedrift                  18.06

12   Vidar Stendal-Karlsen               Agder Energi                 18.18

13   Sigmund Mosland                      VA Vegvesen                 18.33

14   Arnulf Bærheim                         Sørlandet Sykehus       18.40

15   Trond Kristiansen                      Bønder i byen               18.49

16   Dagfinn Liestøl                           Egen bedrift                  19.10

17   Jan Roger Adalbéron                TTS Marine                    19.45

18   Preben Fischer Hansen            The Light Group           21.00

19   Morten Skjelbred                      Egen bedrift                  21.09

20   Wayne Attwood                         Gumpen Gruppen        21.22

–   Dag Eivind Vestbakke                Agder Energi              Fullført

–   Frank Andersen                      Reber Schindler Heis   Fullført

–   Jørn Erik Røch                            Egen bedrift               Fullført

–   Lars Jarle Yttri                             NOV                             Fullført

–   Morten Formo                           Kr.sand Politi              Fullført

–   Ole Holte Sandvik                      Nye Veier                    Fullført

–   Torstein Vehusheia                   Egen bedrift               Fullført

 

M45-49

1   Ole Kristian Heggheim              Nordea                           12.20

2   Tormod Klungland                     Per Klungland               13.36

3   Jens Christian Iglebæk              Stormberg                     14.27

4   Roger Aamodt                            Roger Aamodt Bygg     14.56

5   Håvard Flå                                   Lærerne                        15.29

6   Tom Egil Rosseland                    MH Wirth                      15.51

7   Stig André Jansen                      Agder Taxi                     16.09

8   Magnus Thomassen                   Nye Veier                      16.10

9   Øystein Lie                                  Sørlandet Sykehus       16.11

10   Gunnar Haraldstad                    T.O. Slettebøe               16.20

11   Ernst Pytten                                Rambøll Norge              16.29

12   Jakk Vidar Svendsen                  Nikkelverket                 16.49

13   Rune Salthaug                            Agder Energi                 17.06

14   Svein Knutsson Nomeland       Sørlandet Sykehus       17.14

15   Bjørnar Svendsen                      RPC Packaging              17.30

16   Tommy Skagestad                      KRV                                 17.50

17   Ragnar Hauklien                         Returkraft                      17.51

18   Marius Schønberg                     Egen bedrift                  18.07

19   Knut Arild Knutsen                    Egen bedrift                  18.15

20   Atle Johannessen                      VA Fylkeskommune     18.27

21   Yngve Andersen                        Wigemyr                        18.37

22   Vidar Skartveit                            Eltelnetworks VA          18.58

23   Harald Steinsland                       Egen bedrift                  19.07

24   Sverre Hille                                 Kruse Smith                   19.19

24   Tore Nielsen                         Christiansholm Eiendom   19.19

26   Jan G. Johannessen                   Nikkelverket                 19.24

26   Tor Helge Foss                            Kr.sand kommune        19.24

28   Tor Steinar Guttormsen            Blatchford Ortopedi    21.43

29   Jørgen Moxness                         Cameron Sense            21.46

30   Hans Munksgaard                      Asplan Viak Kr.sand     22.47

31   Jens Petter Kittelsen                 Phonero                        23.19

32   Kjetil Kristiansen                        Egen bedrift                  23.54

33   Roy Georg Abrahamsen           Team Mosjon                28.44

–   Alf Borge Stusvig                        Egen bedrift               Fullført

–   Cay Nesdal Jonassen                 Hennig-Olsen Is         Fullført

–   Christian von der Ohe              Egen bedrift               Fullført

–   Dag Svingen                                T.O. Slettebøe            Fullført

–   Frank Fosse                                 Dagfin Skaar               Fullført

–   Geir Robstad                               Viking Heat Engines   Fullført

–   Gunnar Mollestad                      Egen bedrift               Fullført

–   Helge Moi                                   Oasen skole                Fullført

–   Kjell Hugo Eliassen                     Egen bedrift               Fullført

–   Knut Aurebekk                           Kr.sand Politi              Fullført

–   Mads Erik Mollestad                  MH Wirth                    Fullført

–   Mads Olsen                                 Kirkens Bymisjon       Fullført

–   Martin Johan Vindheim            Team Mosjon             Fullført

–   Ola Taraldrud                             Agder Energi              Fullført

–   Olav Abusdal                              Kr.sand kommune     Fullført

–   Ole Henrik Thune                      Agder Energi              Fullført

–   Per Otto Smithsen                     Tollvesenet                 Fullført

–   Raymond Olsen                          Hennig-Olsen Is         Fullført

–   Roar Myhre                                Kvadr. Skolesenter    Fullført

–   Rune Mork                                  Cameron Sense         Fullført

–   Rune Nilsen                                Norsk Hydro               Fullført

–   Rune Reinertsen                        Egen bedrift               Fullført

–   Steinar Bergan                           Nikkelverket               Fullført

–   Sverre Larsen                             Team Mosjon             Fullført

–   Terje Byholt                                Kr.sand kommune     Fullført

 

M50-54

1   Geir Jernæs                                Lærerne                        15.01

2   Sigvald Aamodt                          OneCo                            15.13

3   Helge Neset                                MH Wirth                      15.52

4   Erik Emanuelsen                        Team Mosjon                15.58

5   Fred-Arne Sivertsen                 Asplan Viak Kr.sand     16.02

6   Dagfinn Nesje                             Kr.sand kommune        16.24

7   Gunnar Lauvsland                      T.O. Slettebøe               16.26

8   Gunnar Coward                          Egen bedrift                  17.25

9   Sigmund Brekka                         Team Mosjon                17.28

10   Bent Einar Sveinall                     OneCo                            17.40

11   Atle Slettene                              MH Wirth                      18.19

12   Jon Terje Ekeland                      Nye Veier                      18.33

13   Harald Vingerhagen                  Egen bedrift                  18.47

14   Stein Auestad                             Agder Energi                 18.56

15   Jon Olav Upsal                            Multiconsult                  19.51

15   Lars Yngvar Øyna                       Jernbanen                     19.51

17   Guttorm Martinsen                   Rambøll Norge              20.00

18   Vidar Lundevold                        Huntonit                        20.03

19   Kurt Bøhn                                    NOV                                20.25

20   Sigurd Lund                                Team Mosjon                20.34

21   Trygve Ekse                                 Contiga                           21.16

22   Trond Baade                               Team Mosjon                21.21

23   Svein Tjemsland                         Statbil                             21.41

24   Jørund Fjærbu                            Blatchford Ortopedi    22.15

25   Kjetil Reithaug                            Arkiv                               24.15

26   Øyvind Larsen                            Nikkelverket                 25.23

–   Åge Mørkesdal                           Sparebanken Sør       Fullført

–   Aksel Slettebøe                          T.O. Slettebøe            Fullført

–   Alf Gunnar Ulleberg                  Elcom Sør                    Fullført

–   Aril Bergmann                            The Light Group         Fullført

–   Arild Skaiå                                   Egen bedrift               Fullført

–   Arne Augland                             Mekonomen Sørl.p.  Fullført

–   Arne Bujordet                            Jernbanen                  Fullført

–   Arne Trydal                                 Team Mosjon             Fullført

–   Asgeir Næss                                Veidekke Agder         Fullført

–   Bård Kristiansen                         Egen bedrift               Fullført

–   Eddie Wathne                            Posten                         Fullført

–   Eilef Stalleland                            Hellvik Hus                  Fullført

–   Eivind Sannes                             MacGregor                 Fullført

–   Erling Ytrehus                             Kr.sand kommune     Fullført

–   Espen Eggerdink                        RPC Packaging            Fullført

–   Frank Engesveen                       Nikkelverket               Fullført

–   Frank Iversen                             Kr.sand kommune     Fullført

–   Frank Salvesen                           Kr.sand Politi              Fullført

–   Geir Andersen                           Egen bedrift               Fullført

–   Gudmund Lykkedrang              Telesport                    Fullført

–   Jan Eddy Ryen                            Egen bedrift               Fullført

–   Jan Petter Horn                          Agder Energi              Fullført

–   Jens Birger Kristensen              Rambøll Norge           Fullført

–   Jørgen Kilen                                Norgesplaster            Fullført

–   Ketil Stokkeland                         Cameron Sense         Fullført

–   Kjetil Thorsdalen                        Jernbanen                  Fullført

–   Lars Andreas Jørgensen           MH Wirth                    Fullført

–   Lars Elling Ekornåsvåg               Egen bedrift               Fullført

–   Leif Martin Jacobsen                 Nikkelverket               Fullført

–   Morten Sakariassen                  Kr.sand kommune     Fullført

–   Olav Kr. Stokkenes                    Egen bedrift               Fullført

–   Øystein A. Kvåse                        Ernst & Young Kr.      Fullført

–   Pemba Lama Tamang                Cameron Sense         Fullført

–   Per Ole Lie Lavre                       Egen bedrift               Fullført

–   Rune Andersen                          MH Wirth                    Fullført

–   Rune Grimsby                             Cameron Sense         Fullført

–   Rune Skuggedal                         Elkem Fiskaa               Fullført

–   Svein Arne Berntsen                 Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Svein-Olav Nordihus                 OneCo                         Fullført

–   Terje Mangseth                          Egen bedrift               Fullført

–   Terje Nandrup                            Egen bedrift               Fullført

–   Terje Sten Tveit                          Agder Energi              Fullført

–   Tor Bergan                                  Nikkelverket               Fullført

–   Trond Aarstad                            CB                                 Fullført

–   Vidar Jensen                               CB                                 Fullført

–   Vigleik Bjørheim                         Sørlandet Sykehus    Fullført

 

M55-59

1   Joar Kvaase                                 Otera                              16.48

2   Reinier van der Spek                Egen bedrift                  16.58

3   Ernst Johnny Jenssen                VA Vegvesen                 17.25

4   Dag Brekkan                               Jernbanen                     17.34

5   Jan Helland                                 VA Vegvesen                 18.46

6   Sigbjørn Lie                                 Jernbanen                     18.50

7   Jens Aas                                       Norsk Hydro                  18.54

8   Pål Alfred Larsen                       Statbil                             18.56

9   Rolf Bjarne Lie                            Egen bedrift                  19.15

10   Halvar Bjerland                          TINE Kristiansand          19.35

11   Bjørn Kristensen                        VA Fylkeskommune     19.37

12   Leif Birkeland                             Jernbanen                     19.38

13   Bent Ingebrigtsen                      Egen bedrift                  19.45

13   Ole Gunnar Sørli                        Nordea                           19.45

15   Eddie Salvesen                           Egen bedrift                  19.51

16   Stein Øyna                                  Goman Bakeriet           19.55

17   Arne B. Andersen                      Statbil                             19.58

18   Jan Jensen                                   Egen bedrift                  20.26

19   John Rune Ingebretsen            Team Mosjon                20.41

20   Helge Johannessen                   TINE Kristiansand          20.48

21   Svein Olsen                                 Egen bedrift                  21.22

22   Guy Le Gall                                  Egen bedrift                  21.29

23   Tore Sveberg                              UiA                                  24.10

24   Kristian Linge Tønnessen         Egen bedrift                  25.59

–   Andreas Haugland                     Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Arne Myklebost                         Egen bedrift               Fullført

–   Arvid Johansen                          Nikkelverket               Fullført

–   Asbjørn Eide                               ViaNova                       Fullført

–   Atle Bergset                                Sparebanken Sør       Fullført

–   Bård Kalstad                                Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Bjørn Abrahamsen                    NOV                             Fullført

–   Bjørn Andreas Friestad             Sparebanken Sør       Fullført

–   Bjørn Holen                             Norrøna Storkjøkken   Fullført

–   Bjørn Jahnsson                           Vennesla kommune  Fullført

–   Børre Hornnes                           Kr.sand kommune     Fullført

–   Børre Johnsen                            NOV                             Fullført

–   Egil Homme                                 Egen bedrift               Fullført

–   Erich Esdar                                  Dagfin Skaar               Fullført

–   Finn Egil Olsen                            MH Wirth                    Fullført

–   Finn Rune Johansen                  Otera                           Fullført

–   Frank Arneberg                         Telesport                    Fullført

–   Geir Haaland                               UiA                               Fullført

–   Geir Ove Steensohn                  Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Håkon Skavikmo                         Agder Energi              Fullført

–   Halvor Coward Olsen                Huntonit                      Fullført

–   Helge Laudal                               Firenor                        Fullført

–   Henning Holst                             Vinmonopolet            Fullført

–   Jan Vidar Ødegaard                   Kr.sand Politi              Fullført

–   Jon Arve Kallhovd                      T.O. Slettebøe            Fullført

–   Karl Tore Nielsen                       Hennig-Olsen Is         Fullført

–   Lloyd Flatebø                              Posten                         Fullført

–   Øivind Hagen                              Elkem Fiskaa               Fullført

–   Ole Lossius                                  Egen bedrift               Fullført

–   Øystein Bakke                            Tollvesenet                 Fullført

–   Øyvind Trædal                            Nikkelverket               Fullført

–   Paul Trygve Schikora                 Schenker                    Fullført

–   Per Skofteland                           Otera                           Fullført

–   Roald Stallemo                           Posten                         Fullført

–   Roar Engesland                          Egen bedrift               Fullført

–   Roar Tufteland                           Oasen skole                Fullført

–   Rune Norheim                            Elkem Fiskaa               Fullført

–   Rune Nygård                               Egen bedrift               Fullført

–   Sigve Joakimsen                         Nikkelverket               Fullført

–   Solvar Brandser                      Norrøna Storkjøkken   Fullført

–   Steinar Sætra-Pedersen           Gumpen Gruppen     Fullført

–   Tarjei Austegard                        Egen bedrift               Fullført

–   Thorbjørn Hamre                       CB                                 Fullført

–   Tom Reidar Abusdal                  Agder Energi              Fullført

–   Tom Vestaby                               Rejlers                         Fullført

–   Tore Langaard                            Posten                         Fullført

–   Trond Olav Berntsen                 Kr.sand Politi              Fullført

–   Trond Robstad                            MH Wirth                    Fullført

–   Trygve Kolrud                             Nikkelverket               Fullført

–   Vidar Jakobsen                           Agder Energi              Fullført

–   Vidar Sannes                               LSK                               Fullført

 

M60-64

1   Helge Eidså                                 Team Mosjon                14.08

2   Rune Løkling                               Nikkelverket                 14.53

3   Geir Gundersen                         Kr.sand Skruefabrikk   16.17

4   Arnfinn Folkvord                       Nikkelverket                 17.42

5   Leif Johannessen                       Team Mosjon                17.51

6   Bjørn Dag Truchs                       Azets                              18.19

7   John Hansen                               Asker & Bærum Politi  18.20

8   Arild Aurebekk                          Bilbransjen                    19.05

9   Vidar Håverstad                         Egen bedrift                  19.36

10   Arild Moen                                 Tangen vgs                    19.59

11   Per Inge Rønsberg                     MH Wirth                      20.08

12   André Bardoff                            Egen bedrift                  20.42

13   Øystein Føreland                       CB                                   21.08

14   Terje Cederberg Hansen          Søgne kommune          21.10

15   Hans Kristian Arnesen              Egen bedrift                  21.38

16   Geir Arne Iglebæk                     MH Wirth                      21.40

17   Karl Sandsmark                          VA Vegvesen                 22.02

18   Vidar Myhre                               Kr.sand kommune        22.47

19   Simon Lynge Laursen                Team Mosjon                23.01

20   Ole Ingar Paulsen                      Statbil                             24.47

–   Arild Pedersen                           VA Vegvesen              Fullført

–   Arne Johansen                           Cameron Sense         Fullført

–   Asbjørn Narvestad                     Repstad                       Fullført

–   Bjørn Erik Tobiassen                  Kvadr. Skolesenter    Fullført

–   Bjørn Sveindal                            Kvadr. Skolesenter    Fullført

–   Bjørn-Egil Haugland                   Huntonit                      Fullført

–   Brede Arvid Nordhagen           Air Products               Fullført

–   Egil Mongstad                             Strømmestiftelsen     Fullført

–   Eric Rasmussen                          Posten                         Fullført

–   Erik Fiala                                      Egen bedrift               Fullført

–   Fred Skagestad                           NHO                             Fullført

–   Gudvin Baldersheim                  Hennig-Olsen Is         Fullført

–   Håkon Hellvik                             Hellvik Hus                  Fullført

–   Hans Olav Hagen                        VA Vegvesen              Fullført

–   Jan Inge Tjoland                         Nikkelverket               Fullført

–   Jan Martin Drivdal                     MH Wirth                    Fullført

–   Johnny Christensen                   Egen bedrift               Fullført

–   Jon Matre                                    Egen bedrift               Fullført

–   Kåre Aasen                                 Repstad                       Fullført

–   Lars Coward                                Egen bedrift               Fullført

–   Lars Saaghus                               Strømmestiftelsen     Fullført

–   Magne Kiledal                            Egen bedrift               Fullført

–   Magne Reier Jørgensen           Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Nils Bjørge                                   MH Wirth                    Fullført

–   Nils Martin Pedersen                Sparebanken Sør       Fullført

–   Odd Erik Magnussen                 Egen bedrift               Fullført

–   Øyvind Torgersen                      Kr.sand kommune     Fullført

–   Per Aasgaard                              MH Wirth                    Fullført

–   Per Magnussen                          T.O. Slettebøe            Fullført

–   Reidar Ruud Johnsen                The Light Group         Fullført

–   Reidar Vang                                Kr.sand Politi              Fullført

–   Roald Borgemyr                         Telesport                    Fullført

–   Rolf Egebakken                          Huntonit                      Fullført

–   Rune Berentsen                         Statbil                          Fullført

–   Rune Østerhus                           ITE Østerhus               Fullført

–   Ståle Undheim                            Posten                         Fullført

–   Svein B. Sødal                             Seafront                      Fullført

–   Sven Arne Stenersen                Egen bedrift               Fullført

–   Terje Taraldsen                          Agder Energi              Fullført

–   Tom Torjussen                            Team Mosjon             Fullført

–   Trond Standal                             Future Production    Fullført

–   Trygve G. Richardsen                Nordea                        Fullført

 

M65-69

1   Edgard Ellertsen                         Nikkelverket                 16.34

2   Salve Reinhardt                          Egen bedrift                  18.28

3   Birger Røinaas                            Lærerne                        19.16

4   Olav Børve                                  Egen bedrift                  19.19

5   Finn Gitmark                               Egen bedrift                  19.27

6   Reidar Stav Johanssen              Lærerne                        19.58

7   Kristen Bue                                 Team Mosjon                20.03

8   Kåre Pedersen                           Optimera                       20.27

9   Arne Moen                                 Team Mosjon                20.44

10   Petter Benestad                         Kr.sand kommune        21.29

11   Torstein Leipsland                     Egen bedrift                  23.00

12   Birger Hafslund                          MH Wirth                      23.01

12   John Haarr                                  Kr.sand kommune        23.01

14   Bengt O. Klemo                          RPC Packaging              24.11

15   Jan Tore Jørgensen                   Arkiv                               24.50

16   Kjell Arne Sjustøl                       NOV                                24.51

17   Sigmund Salthaug                      Rambøll Norge              25.40

18   Ole Vium Olesen                        Rambøll Norge              30.10

19   Helge Solvik                                T.O. Slettebøe               31.56

–   Alf Aabel                                     Team Mosjon             Fullført

–   Alf Sundtjønn                             Nikkelverket               Fullført

–   Arild Vehus                                 Team Mosjon             Fullført

–   Arne Fauske                               Egen bedrift               Fullført

–   Arne Leland                                Optimera                    Fullført

–   Arne Mikalsen                            Norconsult                  Fullført

–   Arnfinn Ekberg                           VA Vegvesen              Fullført

–   Arvid Martinsen                         Egen bedrift               Fullført

–   Asbjørn Abrahamsen                Egen bedrift               Fullført

–   Bjørn Egil Hansen                       Egen bedrift               Fullført

–   Bjørn Usterud                             Posten                         Fullført

–   Frank Stein                                  Agder Energi              Fullført

–   Geir Lier                                      Egen bedrift               Fullført

–   Harald Myhre                             Nikkelverket               Fullført

–   Helge Bentsen                            Statbil                          Fullført

–   Helge Moseid                             Posten                         Fullført

–   Inge Torrey Tjøm                       KBR                              Fullført

–   Jan Magne Strandberg           Reber Schindler Heis   Fullført

–   Jens Dahlum                               Kr.sand kommune     Fullført

–   Jens Stien                                    Posten                         Fullført

–   Johannes Oudalstøl                   Cameron Sense         Fullført

–   Johnny Eriksen                           Nikkelverket               Fullført

–   Jon Eriksen                                  Elpunkt                        Fullført

–   Kjell Bjærum                               Agder Energi              Fullført

–   Kjell Egil Gjerde                          Idrettens                     Fullført

–   Kjell Sverre Landelius               Team Mosjon             Fullført

–   Knut Fosselie                              Team Mosjon             Fullført

–   Leif Otto Torjusen                     Lærerne                      Fullført

–   Mardon Drangsholt                   Nordea                        Fullført

–   Odd Sverre Andersen              MH Wirth                    Fullført

–   Oddvar Skår                                Jernbanen                  Fullført

–   Oddvar Vårdal                            Kr.sand kommune     Fullført

–   Odfinn Loka                                Nordea                        Fullført

–   Ole Sivert Sommerseth            Elkem Fiskaa               Fullført

–   Øystein Kilander                        Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Øystein Vesterhus                     Nikkelverket               Fullført

–   Stein Erikssen                             Nordea                        Fullført

–   Stein Ruenes                              T.O. Slettebøe            Fullført

–   Steinar R. Berge                         Nikkelverket               Fullført

–   Svein Grummedal                      NOV                             Fullført

–   Svein Olav Syvertsen                Egen bedrift               Fullført

–   Svenn Erik Larsen                      Posten                         Fullført

–   Sverre Heggland                        Egen bedrift               Fullført

–   Terje Osnes                                VA Fylkeskommune  Fullført

–   Tom Bakken                                Egen bedrift               Fullført

–   Tom Lindeland                           Egen bedrift               Fullført

–   Tor Harald Nilsen                       Egen bedrift               Fullført

–   Tor Helge Fosselie                     MH Wirth                    Fullført

–   Tor Reidar Homme                    Bertel O. Steen          Fullført

–   Tore Svennevig                          Posten                         Fullført

–   Vidar Osmundsen                      Sørlandet Sykehus    Fullført

 


 

M70-74

1   Rasmus Morvik                           Egen bedrift                  17.41

2   Jan Åge Esperås                RadissonBlu Caledonien       19.40

3   Peder Grønnestad                     Vennesla kommune     21.53

4   Audun Kjøstvedt                        Team Mosjon                22.35

5   John Gerhard Løvdal                 Egen bedrift                  22.59

6   Kjell Holthe                                 Nordea                           23.35

7   Sverre Kaddeberg Skaar          Team Mosjon                24.06

8   Jan Reinhard Hansen                Egen bedrift                  24.18

9   Gunnar Vindenæs                      LSK                                  24.49

10   Arne Hallvard Holte                  Egen bedrift                  25.53

–   Åge Holgersen                           Nikkelverket               Fullført

–   Arild Markussen                        Vennesla kommune  Fullført

–   Arnsten Ariansen                      Egen bedrift               Fullført

–   Birger Jørgensen                       Egen bedrift               Fullført

–   Bjarne Andersen                       Egen bedrift               Fullført

–   Erik Tønnesen                            Egen bedrift               Fullført

–   Gunnar A. Nordby                     Agder Energi              Fullført

–   Gunnar Fossestøl                       Egen bedrift               Fullført

–   Gunnar Johan Iglebæk              Agder Energi              Fullført

–   Gunnar Magne Kåsa                  Agder Energi              Fullført

–   Håkon Kiledal                             Statbil                          Fullført

–   Håkon Laudal                              VA Vegvesen              Fullført

–   Hans H. Schelderup                   Team Mosjon             Fullført

–   Harald Mandt                             Egen bedrift               Fullført

–   Helge Henriksen                        Lærerne                      Fullført

–   Helge Simonsen                         Egen bedrift               Fullført

–   Helge Strøm                                Agder Energi              Fullført

–   Hilmar Tony Opdahl                  Egen bedrift               Fullført

–   Ivar Fosseli                                  Jernbanen                  Fullført

–   Ivar Kaafjord                               Team Mosjon             Fullført

–   Jan Skogen                                  Egen bedrift               Fullført

–   Jon Anders Østhus                    Agder Energi              Fullført

–   Jon Heggland                              Posten                         Fullført

–   Kai Gyberg                                  Varodd                        Fullført

–   Kåre Eidsaa                                 Kr.sand kommune     Fullført

–   Kåre Iglebæk                              Lærerne                      Fullført

–   Kjell A. Salvesen                         Egen bedrift               Fullført

–   Kjell Åge Mykland                      Egen bedrift               Fullført

–   Kjell I. Svendsen               RadissonBlu Caledonien    Fullført

–   Kjell Tønnessen                          Telesport                    Fullført

–   Mads Velken                               Egen bedrift               Fullført

–   Magne Finne                              Kruse Smith                Fullført

–   Marco Federici                          Agder Energi              Fullført

–   Nils Andreas Persen                  Elkem Fiskaa               Fullført

–   Odd Jakobsen                             Egen bedrift               Fullført

–   Odd Wandsvik                            Optimera                    Fullført

–   Oddleif Lian                                Arkiv                            Fullført

–   Oddvar Bjelland                         Egen bedrift               Fullført

–   Øivind Fredriksen                      Optimera                    Fullført

–   Olav Rustad                                 Veidekke Agder         Fullført

–   Ole Kristian Lauvnes                 Lærerne                      Fullført

–   Ove Eeg Christiansen                Egen bedrift               Fullført

–   Paal Hartmann                            Egen bedrift               Fullført

–   Svein Kirkeby                             Lærerne                      Fullført

–   Svein Roland                               Nordea                        Fullført

–   Sven Erik Fagermann                LSK                               Fullført

–   Terje Gitmark Eriksen               Fædrelandsvennen   Fullført

–   Thorstein Hanssen                     Egen bedrift               Fullført

–   Tor Svein Langås                        Statbil                          Fullført

–   Torbjørn Lied                             Kr.sand kommune     Fullført

–   Tore Tangen                               Kr.sand kommune     Fullført

–   Tormod Nyberg                          Egen bedrift               Fullført

–   Walter Flønes                             Agder Energi              Fullført

–   Willy Heldal                                Vestas Castings Kr.     Fullført

 

M75-79

1   Harald Flå                                    DNT Sør                          23.10

2   Arne Haugland                           Tratec Norcon              23.55

3   Oddvar Abrahamsen                 Optimera                       26.50

–   Arild Vesterhus                          Egen bedrift               Fullført

–   Arnfinn Aas                                 Egen bedrift               Fullført

–   Egil Hortman                               Telesport                    Fullført

–   Jan A. Stølen                               UiA                               Fullført

–   John Arvid Lie                            Lærerne                      Fullført

–   Kjell Baasland                             Egen bedrift               Fullført

–   Kjell Johan Haugland                 Egen bedrift               Fullført

–   Olav Larsen                                 CB                                 Fullført

–   Peder Øen                                  Egen bedrift               Fullført

–   Sverre Sørensen                        Gevir 07                      Fullført

–   Willy Højmark                             Egen bedrift               Fullført

 

M80-84

1   Per Oddgeir Saur                       Egen bedrift                  35.00

–   Arne Rafaelsen                          Nikkelverket               Fullført

–   Arnfinn Bujordet                       Jernbanen                  Fullført

–   Bjørn Ekberg                               Egen bedrift               Fullført

–   Einar Jørundland                        Lærerne                      Fullført

–   Jan Owe Ødegaard                    Posten                         Fullført

–   John Seland                                VA Fylkeskommune  Fullført

–   Kai Birger Flå                              Egen bedrift               Fullført

–   Kjell Sangvik                                Egen bedrift               Fullført

–   Per Bjørneseth                           Jernbanen                  Fullført

–   Per Steen Sandell                      Nikkelverket               Fullført

–   Sverre Pettersen                       Kr.sand kommune     Fullført

–   Willy Haugen                              Kr.sand kommune     Fullført

 

M85-89

–   John Emil Refsnes                      Egen bedrift               Fullført

–   Walter Thomassen                    Nikkelverket               Fullført

 

M90-

–   Ommund Skomedal                   Egen bedrift               Fullført

 

 

 

 

Resultater – Milslukeren (7,3 km)

 

K15-19

1   Elin Uppstad                                Egen bedrift                  32.32

2   Julianne Zahl-Olsen                   Egen bedrift                  36.54

3   Mia Bueklev                                Repstad                          39.54

–   Tiril Slåen Svendsen                  Egen bedrift               Fullført

 

K25-29

1   Serine Væting                             SPISS                               36.57

2   Marit Elise Stenstad                   Egen bedrift                  54.50

2   Ulrikke Gronberg                       Egen bedrift                  54.50

–   Ellen Døli                                     Elkem Fiskaa               Fullført

–   Helene Kile                                 Egen bedrift               Fullført

 

K30-34

1   Hilde Løfsnes                              Cameron Sense            40.07

2   Camilla Viervang                        Sparebanken Sør         41.17

3   Line Maria Slettebøe                Hotel Norge                  43.11

4   Eva Helén Tandberg                  KSI                                   43.53

5   Helene Wathne                         Songdalen kommune  50.46

 

K35-39

1   Katja Mamaeva Christoffersen      NOV                          41.48

2   Anne-Line Aagedal                    UiA                                  45.40

3   Hege Pedersen Udjus               Egen bedrift                  45.49

4   Stefanie Johnsen                       UNIT4                             46.11

5   Ingvild Formo                             MH Wirth                      52.55

6   Kathrine Knudsen                      Elkem Fiskaa                  56.22

–   Cathrine Slotta                           UiA                               Fullført

–   Lena Louise Vennesland          Sørlandet Sykehus    Fullført

 

K40-44

1   Pia Berling                                   Kr.sand kommune        39.08

2   Siri Helene Puntervold Nilssen      UiA                           39.19

3   Bodil Kvernenes Nørsett          Egen bedrift                  39.35

4   Anne Kristin Holte                     VA Fylkeskommune     39.40

5   Cathrine Skarpeid                      Sørlandet Sykehus       41.10

6   Angelique Carron                      Egen bedrift                  41.56

7   Christine Lyngholt                     Nordea                           41.59

8   Kathrine Gregersen                  Egen bedrift                  45.19

–   Ann Helen Haakonseth             Jernbanen                  Fullført

–   Gerd Magnhild Løyning            Egen bedrift               Fullført

–   Nina Slåen Svendsen          Bystranda Legesenter     Fullført

–   Rita Gundersen Reinertsen     Egen bedrift               Fullført

–   Tonje Åreskjold Grødum          Egen bedrift               Fullført

 

K45-49

1   Hanne Therese Ekra                  Lærerne                        38.49

2   Dung Tuyet Nguyen                   Egen bedrift                  45.16

3   Anette Risvand Fossheim         VA Fylkeskommune     45.18

4   Elin Thorvik Andersen              Kr.sand kommune        49.00

–   Annette Wimme Høyland        Egen bedrift               Fullført

–   Aud Sørbø Ausland                   Lærerne                      Fullført

–   Gry K. Vatnedalen                      Roger Aamodt Bygg  Fullført

–   Hilde Kathr. Borø Schjøll          Repstad                       Fullført

–   Jenny Aamodt                            OneCo                         Fullført

–   Ritha Johannessen                     Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Siw Omdal Bergersen               Egen bedrift               Fullført

–   Torill Wikne Haagensen           Egen bedrift               Fullført

–   Torun Tryfoss Salvesen             Egen bedrift               Fullført

–   Torunn Vasveen Henriksen     Kr.sand kommune     Fullført

 

K50-54

1   Inger Britt Bakstad                     Team Mosjon                34.55

2   Inger Reinhartsen                      OneCo                            49.14

3   Mona Guttormsen                     Multi Regnskap             49.22

4   Eli Johannessen                          T.O. Slettebøe               65.03

–   Anita Døble                                 Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Anny Hermansen                       Kr.sand kommune     Fullført

–   Gunn Grødem                         Songdalen kommune   Fullført

–   Hanne Liv Refsnes                     Agder Energi              Fullført

–   Ingrid Viervang                           Team Mosjon             Fullført

–   Kari Helen Flå                             Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Marit Nomeland                         Kr.sand kommune     Fullført

–   Maryanne Mesel                       Egen bedrift               Fullført

–   Nelly Merete Grapendaal        Kr.sand kommune     Fullført

–   Sidsel Mjaaland Emanuelsen   Sparebanken Sør       Fullført

–   Siren R. Hodne                           Team Mosjon             Fullført

–   Tone Kjønniksen                        VA Fylkeskommune  Fullført

 

K55-59

1   Enny-Karin Vindheim                Kr.sand kommune        45.48

2   Kari Beate Østerhus                  Egen bedrift                  47.38

–   Anita Fuglestad                          Kruse Smith                Fullført

–   Anne Merete Halvorsrød         Berg-Hansen              Fullført

–   Åse Haugland                             Kvadr. skolesenter    Fullført

–   Bjørg Rødland                             Kr.sand kommune     Fullført

–   Dorte Kvist                                  Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Eva Coward                                 Lærerne                      Fullført

–   Gro Lindvik Robstad                  Strømmestiftelsen     Fullført

–   Inger Lygre                                 Team Mosjon             Fullført

–   Irene Werner Steinsland         Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Susanne Johannessen               Kr.sand kommune     Fullført

–   Trine Loland                               Kr.sand kommune     Fullført

 

K60-64

1   Elin Stray                                     VA Vegvesen                 44.12

2   Nina Sunnås                                Kr.sand kommune        50.03

–   Arnhild Trygsland                      Egen bedrift               Fullført

–   Ellen Britt Engelstad                  Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Sigrun Korneliussen                  Kr.sand kommune     Fullført

–   Torunn Heggland                       DNB                              Fullført

–   Vivian Holm                                 Kr.sand kommune     Fullført

 

K65-69

1   Eli Erikssen                                  Posten                            42.02

–   Bjørg Mykland                            Posten                         Fullført

–   Elin Pedersen Sundtjønn          Kr.sand kommune     Fullført

–   Reidun R. Tønnesen                  Egen bedrift               Fullført

–   Solveig Rasmussen                    Sørlandet Sykehus    Fullført

 

 

M15-19

1   Trond Hauklien                          Kr.sand Dyrepark         29.33

 

M20-24

1   Ismail Samadi                              Egen bedrift                  31.08

–   Bendik Alm                                 Egen bedrift               Fullført

 

M25-29

1   Daniel Miguel                             Student                          29.03

2   Jørgen Solli Strøm-Olsen          Trucknor Kr.sand         29.08

3   Marius Engeland                        Hennig-Olsen Is            29.50

4   Daniel Vedal                               LSK                                  29.59

5   Magnus Frestad Nygaard          ViaNova                          31.22

6   Even Skuland                              Egen bedrift                  33.08

7   Kristoffer Bakke                         Egen bedrift                  34.23

8   Espen Grundetjern                    KSI                                   34.24

9   Bjørnar Dahl                               Kr.sand Dyrepark         39.59

–   Ken Walde                                  Phonero                      Fullført

 

M30-34

1   Ronald Polenz                            Phonero                        34.19

2   Jan Inge Nomeland                    Egen bedrift                  34.55

3   Eirik Emanuelsen                       NOV                                35.00

4   Ørjan Glastad                              ITE Østerhus                  35.06

4   Roy Christian Flaa                      Nikkelverket                 35.06

6   Lars Klemet Jakobsson              Elkem Fiskaa                  35.58

7   Kim Iversen                                 Cameron Sense            38.03

8   Haakon Moen                             Kr.sand kommune        41.54

–   Eirik Birkeland                            Rambøll Norge           Fullført

–   Eivind Klungland                        Student                       Fullført

 

M35-39

1   Erik Arnesen                               Egen bedrift                  30.34

2   Truls Bergmann                          Egen bedrift                  30.49

3   Thomas Øderud                         Kr.sand kommune        31.58

4   Erland Førde Møll                      Kirkens Bymisjon          36.19

5   Håkon Nilsen                              Egen bedrift                  39.21

6   Manuel Sparta                            UiA                                  46.28

7   Alf Synstad                                  Elkem Fiskaa                  51.53

–   Kurt Pedersen                            Evry                              Fullført

 

M40-44

1   Fernando José Bravo Olguin    SiA                                  32.30

2   Lars Tellemann Sæther             Bouvet Kr.sand             33.45

3   Odd Anders Arntzen                 Otera                              35.45

4   Morten Bomann                        Vest-Agder-Museet     36.12

5   Håkon Moen                               Egen bedrift                  37.18

6   Anders Elle                                 Egen bedrift                  39.23

7   Kjartan A. Nordby                      Egen bedrift                  41.47

8   Frode Forengen                         NOV                                45.07

9   Kai Drange                                  Egen bedrift                  45.49

10   Frode Thorsdalen                      NOV                                45.58

11   Jan-Arve Kristoffersen              Cameron Sense            46.08

12   Hans Kristian Nilsen                   UiA                                  46.38

13   Roger Magne Andersen           Kirkens Bymisjon          47.52

–   Kjetil Sandstå                              UNIT4                           Fullført

–   Lasse Fidjestøl                            Rambøll Norge           Fullført

–   Magnus Vatland                         Elkem Fiskaa               Fullført

–   Viggo Markussen                       Cameron Sense         Fullført

 

M45-49

1   Svein Erik Bjorvand                   SPISS                               31.54

2   Stefan Lundgren                        Kr.sand kommune        34.02

3   Gisle Martens Handegaard      Hennig-Olsen Is            34.23

4   Geir Beurling                              KBR                                 36.03

5   Arild Thomassen                        The Light Group           36.05

6   Rune Zahl-Olsen                        Sørlandet Sykehus       36.54

7   Eirik Skaara                                 OneCo                            37.10

8   Jesse White                                Elkem Fiskaa                  39.08

9   Ole Dag Kvamme                       Egen bedrift                  40.27

10   Kjetil Tønnessen                        NOV                                41.03

11   Øistein Mjaaland                        Color Line                      41.36

12   Kjell Torkelsen                           Advokatfirma Tofte      46.17

13   Aris Hegg                                     MH Wirth                      53.40

–   Hans Jørgen Beckmann            Kr.sand Politi              Fullført

–   Jarl Bøhn                                     NOV                             Fullført

 

M50-54

1   John Torgeir Roland                  KBR                                 33.41

2   Omar Lie                                     Evry                                34.47

3   Alf Helge Fredriksen                 Egen bedrift                  35.09

4   Jan Kåre Eriksen                         Kr.sand Politi                 35.21

5   Bjørn Helge Carlsen                  VA Fylkeskommune     37.48

6   Geir Brekke Olsen                     T.O. Slettebøe               38.41

7   Terje Moxnes                             NOV                                38.49

8   Yngvar Kiledal                             Handelsbanken            39.06

9   Fredrik Enge                               Egen bedrift                  40.09

10   Jon Ivar Stakkeland                    Rasmussengruppen     42.40

11   Svein Eikaas                                Seafront                         44.53

12   Ernst Høyland                             Egen bedrift                  45.00

13   Michael Haagensen                   Egen bedrift                  46.05

14   Andy Mac Connacher               Optimera                       48.00

15   Arne D. Andersen                     NOV                                48.34

16   Per Finstad                                  MH Wirth                      48.46

17   Magne Hauan                             NOV                                49.06

–   Henrik Ringereide                     Kr.sand kommune     Fullført

–   Ivar Fossdal                                 Huntonit                      Fullført

–   Jan Øvland                               Songdalen kommune   Fullført

–   Jørn Salvesen                             Boen Bruk                   Fullført

–   Øystein Espeland                       Egen bedrift               Fullført

–   René Grapendaal                       Huntonit                      Fullført

 

M55-59

1   Bjørn Rune Henriksen              Elkem Fiskaa                  33.55

2   Erik Tveit                                     SPISS                               34.27

3   John Zahl                                     Cameron Sense            36.34

4   Asle Farestad                              Norgesplaster               38.03

5   Pål Uberg                                    Sørlandet Sykehus       38.20

6   Morten Omdal                           Sørlandet Sykehus       38.25

7   Audun Wilhelm Jensen            Hennig-Olsen Is            39.44

8   Øyvind Jensen                            Kruse Smith                   40.35

9   Harald Wegge                            Elkem Fiskaa                  42.02

10   Hugo Thoresen                          Egen bedrift                  70.00

11   Per Nygård                                  Repstad                       100.54

–   Arnstein Flå                             Oceaneering Rotator   Fullført

–   Hans Petter Bentsen                 Sørlandet Sykehus    Fullført

–   Jan Øyvind Pedersen                VA Vegvesen              Fullført

–   Jon Steinar Viervang                 Sparebanken Sør       Fullført

–   Tom-Arne Stallemo                   Huntonit                      Fullført

 

M60-64

1   Øistein Rosen                             Team Mosjon                40.25

2   Svein Grundetjern                     Kr.sand Dyrepark         41.45

3   Reidar Sæstad                            DNB                                42.36

4   Kai Kyllingstad                            Sparebanken Sør         44.04

5   Carl Georg Omdal                      Statbil                             44.30

6   Ole Ingvar Gauslaa                     Jernbanen                     44.50

7   Roy Sheppard                             CB                                   47.02

8   Odd Gaute Drivdal                     Egen bedrift                  60.00

9   Geir Egil Åsen                             CB                                   62.54

–   Bjørn Reinhartsen                     OneCo                         Fullført

–   Helge Aabakk                             Jernbanen                  Fullført

–   Kjell Ivar Sangesland                 Team Mosjon             Fullført

–   Terje Aasen                                Agder Energi              Fullført

 

M65-69

1   Paul Joreid                                  Egen bedrift                  41.27

2   Arnfinn Søyset                           Team Mosjon                41.30

3   Alf Gurandsrud                          Kr.sand kommune        41.55

4   Per Slettedal                               MH Wirth                      43.41

5   Sjur Bjoraa                                  Kr.sand kommune        46.28

6   Helge Tønnessen                       DNB                                47.27

7   Arne Tolli Pedersen                  Kr.sand kommune        54.00

8   Arne Paulsen                              Egen bedrift                  71.00

–   Finn Thomsen                             Egen bedrift               Fullført

–   Hans Petter Ruud                      Agder Energi              Fullført

–   Jan Olle Rasmussen                   Sørlandet Sykehus    Fullført

–   John Magnus Humborstad       Team Mosjon             Fullført

–   Kåre Berle                                   Team Mosjon             Fullført

–   Kåre Vestøl                                 Elkem Fiskaa               Fullført

–   Oddmund Sjøveian                    Kr.sand kommune     Fullført

–   Oddvar Omdal                            Kruse Smith                Fullført

–   Tor-Kåre Høsteland                   Kr.sand kommune     Fullført

–   Tore Heidenreich                      UiA                               Fullført

 

M70-74

1   Sigbjørn Spikkeland                   Sørlandet Sykehus       45.11

2   Tor Egil Pedersen                      Egen bedrift                  46.56

3   Karl Ivar Moen                           Caverion Norge            48.52

4   Håkon Repstad                           Egen bedrift                  49.30

–   Didrik Jarl Solli                            Sparebanken Sør       Fullført

–   Erik Bugge Nilsen                       Egen bedrift               Fullført

–   Fritz Ivar Lundbakk                    Egen bedrift               Fullført

–   Helge Breen                               Nordea                        Fullført

–   Knut Tveiten                               Agder Energi              Fullført

–   Svein Arne Andreassen            Telesport                    Fullført

 

M75-79

1   Borgar Haugland                        Team Mosjon                47.14

2   Benny Jakobsen                      Reber Schindler Heis     55.00

–   Alf Haugland                               Egen bedrift               Fullført

–   Kristian Kristiansen                    Egen bedrift               Fullført

–   Steinar Johannessen                 Team Mosjon             Fullført