Starten har gått i torsdagens 3,85 kilometer lange normalløype på Odderøya. Alle foto: Sverre Larsen.
Brukerskapt innhold
Lokalsporten.fvn.no er siden for brukerskapt innhold, der klubber og utøvere selv skriver fra stevner, trening og annet. Vi tar også inn pressemeldinger som omhandler sørlendingers prestasjoner. Formålet er å speile mangfoldet og bredden i lokalidretten, og flere av sakene publiseres også på forsiden til fvn.no. Minst en gang i uka samler vi utvalgte bidrag i papiravisen. Vil du som utøver eller din klubb være med som en av stadig flere bidragsytere, kan du sende en e-post til Rune Stensland.

Nær 1100 karuselløpere på Odderøya

Denne gjengen bidro med gode tider i sesongens 14. karuselløp.

Etter en rad med soldager kom selvsagt gråværet torsdagen, med regn på morgenen. Men utover litt fukt i løypene var det veldig fine løpsforhold på Odderøya denne ettermiddagen, vindstille og grei temperatur.

Oppslutningen ble bra med 1095 deltakere – snaut 70 flere enn i fjor. De fem raskeste av hvert kjønn, uansett alder, ble denne kvelden de følgende:

I normalløypa gjorde ekteparet Danielsen/Sylta rent bord. Hos kvinnene ble det altså storseier, med suverent god tid til Kjersti Karoline Danielsen (16.11), foran Tonje Homme (17.43), Kathrine Martinsen (19.00), Hilde Furuborg (19.08) og Elisabeth Gill (19.54).

Kjempetid ble det også på Øystein Sylta (14.01), som vant foran Kristian Pytten (14.48), Marius Pytten (15.17), Asgeir Reiersen Jensen (15.46) og Thomas Aamodt (16.09).

På milslukeren deltok 156 løpere (mot 151 i fjor). De beste av kvinnene ble Julianne Zahl-Olsen (39.35), foran Inger Britt Bakstad (39.5) og Sigrun Drangs­holt (41.39)

Hos herrene ble det solid seier til Johnny Stensvold (30.22), foran Jørgen Solli Strøm-Olsen (32.14) og Trond Hauklien (32.20).

Kristian Pytten (17)

Du hevdet deg godt i dag. Fornøyd selv?

-Jeg løp jevnt og med høyt tempo. Og så fikk jeg større og større luke til de som løp bak.  

Hva er dine mål med Terrengkarusellen?

-Jeg vil at øktene hver gang skal være gode og harde. Og så ønsker jeg å pushe meg selv fram. Jeg løper ofte i et sterkt felt, og der er det konkurranse, og løperne er gode.  

Synes du konkurransen og nivået på løpingen er høyt nok?

-Ja, det synes jeg så absolutt.  

Kjersti Karoline Danielsen (38) 

Hva er hemmeligheten med å løpe fort?

-Man bør ikke trene for mye, men man bør heller trene riktig og godt nok. Da får man overskudd. Så er det viktig å ha det gøy.

Hvem fortjener ros i karusellen?

-Det gjør de som arrangerer. Det er alltid gode løyper og gode løypevalg. Og så har vi en utmerket løypedesigner i Arild Vehus. Han er god til å preparere. I tillegg heier han på mange løpere.  


Bjørn Holen (57) 

Hvordan kom du  i gang med karusellen?

-Det var gjennom jobben. Jeg måtte finne på et eller annet med idrett på fritiden min. Og da ble det å trimme og å være sosial.

Hva er dine trivselsfaktorer i karusellen?

-Det gjør godt å holde seg i form og å se på naturen. Og så er det artig å være sammen med venner her.

Setter du krav til deg selv i karusellen?

-Ja, det gjør jeg. Jeg ønsker alltid å komme meg gjennom løypa. Jeg løper oftest på fullført uten tid. Blant vennene mine tar vi tida internt.

Øystein Føreland (62) 

Hva synes du om å løpe på Odderøya?

-Det er et fint sted. Men løypa her i dag er knallhard. Enten så går det opp, eller så går det ned! Der det går opp, er det tungt å løpe. Og der det går ned, er det glatt.  

Har du noen løpefortrinn i forhold til de andre som deltar?

-Nei, egentlig ikke. Jeg har en ulempe. Og det er at jeg spiller mye fotball. Og da blir jeg tung i muskulaturen.

Hva vil du med karusellen?

-Det er sosialt, og man kommer seg rundt i terrenget. Jeg ønsker å løpe minst 7 løp i året for å få årspremien.

Josh Bates (40) Arrangør fra Rambøll 

Hvordan får man utløsning for potensialet sitt i løpingen?

-Personlig synes jeg det ikke er viktig å løpe mye og langt. Man bør heller løpe kort og hardt. Så jeg har mest tro på korte distanser når det gjelder å løpe fort.  

Er fokuset på aktivitet viktig for å få gode tider?

-Ja, og det er det alltid. Det er artig med ei god tid. Det gjelder alle løp.

Fra Søgne Røde KorsÅshild Drange (35) til venstre og Pål Hille (28) til høyre

Hva gjør Røde Kors i disse løpene i karusellen?

-Vi er sanitetsvakt. Vi hjelper til ved skader og uhell.  

Hva slags erfaringer har dere gjort dere så langt?                                                                                                            

-Det er normalt sett lite skader og uhell. Og så er arrangementene godt planlagte.   

 

Resultater – Vanlig løype (3,85 km)

K10-14

–   Ida Roland                                Egen bedrift                     19.59

–   Lotte Axelsen                          Lærerne                         Fullført

–   Marie Hovda Kristensen        Egen bedrift                  Fullført

 

K15-19

1   Ingrid Thorkildsen                  Nikkelverket                    26.26

2   Sara Linn Hofgaard Prince    Egen bedrift                     27.00

3   Juliane Kingren                       Egen bedrift                     32.36

–   Amalie Eriksen                        Egen bedrift                  Fullført

–   June Mangseth                        Egen bedrift                  Fullført

–   Kristine Nygård                       Rambøll Norge              Fullført

–   Malin Bergersen                     Student                          Fullført

–   Marte Bjørseth Nilsen            Student                          Fullført

–   Marthine Stusvig                     Egen bedrift                  Fullført

–   Oda Hansen                             T.O. Slettebøe               Fullført

–   Pernille Heggem                     Egen bedrift                  Fullført

–   Suzanne Lindekleiv Nygård   Egen bedrift                  Fullført

 

K20-24

–   Emilie Laache                          Rambøll Norge              Fullført

–   Ronja Skårdal                           Student                          Fullført

–   Terese Birkeland                    Egen bedrift                  Fullført

 

K25-29

1   Tonje Homme                          Kruse Smith                      17.43

2   Tonje Bjoraa                            Phonero                           20.21

3   Hanne Stiland                          Vennesla kommune        23.25

4   Hanne Kristine Halset            Sørlandet Sykehus          24.44

5   Maria Lohne Bakke                Kr.sand kommune           24.49

6   Ingrid Bentsen                         Egen bedrift                     25.49

7   Marte Hodnemyr Mangseth    Student                          26.02

8   Kristine Johannessen             Kr.sand kommune           26.05

9   Linn Flaten                               UiA                                     28.40

10   Marthe Hoxmark Wilson       Phonero                           36.07

10   Sofie Lohne                             Phonero                           36.07

–   Anette Opsahl                         Hydro Vigelands Brug  Fullført

–   Christine Elisabeth Jacobsen      Egen bedrift            Fullført

–   Ellen Tellefsen                         Vennesla kommune     Fullført

–   Heidi Skreå Aanundsen         Phonero                         Fullført

–   Helene Dahl                             Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Ida Bjørkås                               Egen bedrift                  Fullført

–   Julie Eriksen                             Bønder i byen               Fullført

–   Kristina Humborstad              Team Mosjon                Fullført

–   Marthe Kimestad                    Phonero                         Fullført

–   Miriam Sandtveit                    KSI                                   Fullført

–   Susanna Matilainen                Brandsdal Group          Fullført

–   Therese Lie                              Kruse Smith                   Fullført

 

K30-34

1   Kathrine Martinsen                Egen bedrift                     19.00

2   Synnøve Thomassen              Tangen vgs                       20.32

3   Tonje Aarhus Risinggård        PwC                                   20.40

4   Gunnhild Ro                             Sørlandet Sykehus          22.31

5   Line Maria Slettebøe             Hotel Norge                     25.01

6   Erika Gjein Andersen             Sørlandet Sykehus          26.36

7   Tina Svanlund                          NOV                                   26.50

8   Helene Jäger                           Sørlandet Sykehus          27.30

9   Eirin Mølland                           UiA                                     27.54

10   Anette Os                                 Fædrelandsvennen        28.00

11   Julie Margrethe Askland       Statbil                                28.10

12   Merete Cathrine Granly        Egen bedrift                     29.20

13   Birgit Homme                          Statbil                                35.30

–   Bente Urdal                             Kr.sand Politi                 Fullført

–   Birgit Solberg                           Statbil                             Fullført

–   Caroline Andersen                 Phonero                         Fullført

–   Caroline Breidenthal              Cowi                                Fullført

–   Diana P. Lyhne Fredriksen    Vennesla kommune     Fullført

–   Hege Kleiven                           Cameron Sense            Fullført

–   Hege Østerhus                        ITE Østerhus                  Fullført

–   Hilde Kristin Røsstad        Kvadraturen Skolesenter  Fullført

–   Ingunn Rykkelid                      Kr.sand kommune        Fullført

–   Karina Laudal                           Egen bedrift                  Fullført

–   Kristin Mollestad                     Team Mosjon                Fullført

–   Kristine Marie Ringsby           Harestua Barnehage    Fullført

–   Linda Erklev                             Kr.sand Politi                 Fullført

–   Lisa Bjørneseth-Hermansen Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Ludmila Sleire                         Kr.sand kommune        Fullført

–   Martine Holth Rønneseth     PwC                                 Fullført

–   Ragnhild Skomedal                 UiA                                  Fullført

–   Stine Ervik                                KPMG                             Fullført

–   Trine Eskeland                         Asplan Viak Kr.sand      Fullført

 

K35-39

1   Kjersti Karoline Danielsen     Egen bedrift                     16.11

2   Elisabeth Gill                            Kr.sand kommune           19.54

3   Katja Lykke Tonstad                Kr.sand kommune           21.14

4   Elisabeth Haarr Dønnestad   Repstad                             23.17

5   Stefanie Johnsen                    UNIT4                                24.04

6   Astrid Grønås Granum           Egen bedrift                     26.11

7   Birgit Wigstøl Kjelsrud           Phonero                           26.37

8   Anne Barbro Leipsland          Kr.sand kommune           27.48

9   June Bjorå Kjelvik                   Egen bedrift                     35.00

–   Anne-Karin Jensen                 Phonero                         Fullført

–   Eline Alvestad                          Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Else Irene Moe                        Kr.sand kommune        Fullført

–   Eva Anett Mosland                 Egen bedrift                  Fullført

–   Hanne Kile                               Color Line                      Fullført

–   Hege Pedersen Udjus            Egen bedrift                  Fullført

–   Helene Holte Sandvik            Egen bedrift                  Fullført

–   Hildegunn Strømme               Egen bedrift                  Fullført

–   Ida Aanmoen                           Egen bedrift                  Fullført

–   Lis Barbro Nyland                   KPMG                             Fullført

–   Monica Haugland                    Egen bedrift                  Fullført

–   Nina Flaat Andersen               Egen bedrift                  Fullført

–   Nina Malo                                 Kr.sand kommune        Fullført

–   Nina Neleta Hopen                 Kirkens Bymisjon          Fullført

–   Reidun Moi                              Egen bedrift                  Fullført

–   Sandra Oudalstøl Trondsen  Kr. komm. / Student     Fullført

–   Silje Weistad                            Egen bedrift                  Fullført

–   Tone Nilsen                              Kr.sand kommune        Fullført

–   Trine Ugelstad                         TTS Marine                    Fullført

–   Veronica B. Pedersen            Kr.sand kommune        Fullført

 

K40-44

1   Hilde Furuborg                        Kr.sand kommune           19.08

2   Pia Berling                                Kr.sand kommune           21.37

3   Bodil Kvernenes Nørsett       Egen bedrift                     21.51

4   Inger Mette Skaara                 Revisjon Sør                     24.45

5   Ragnhild Elisabeth Bendiksen  Vennesla kommune     25.55

6   Hanne Berling                         Egen bedrift                     30.02

7   Lisbeth Frustøl                        Oasen skole                     30.46

–   Almira Dzogovic                      Kr.sand kommune        Fullført

–   Ann Helen Haakonseth          Jernbanen                     Fullført

–   Åshild Skofteland                    Lærerne                         Fullført

–   Audhild Torset Kristiansen    VA Fylkeskommune     Fullført

–   Bente Hansen                          Egen bedrift                  Fullført

–   Elin Nesset                               Kr.sand kommune        Fullført

–   Ellen Rugsland                         Egen bedrift                  Fullført

–   Gry Tjøm Lorvik                       Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Hege Andersen Homme        Egen bedrift                  Fullført

–   Heidi Bjørkehaugen-Nilsen   Returkraft                      Fullført

–   Hilde Engedal                          Egen bedrift                  Fullført

–   Hilde Vestbakke                      Agder Energi                 Fullført

–   Inger Skjævesland                  Egen bedrift                  Fullført

–   Jenny Beate Kjønnås              Kirkens Bymisjon          Fullført

–   Kathrine Gregersen               Egen bedrift                  Fullført

–   Katrine Valderhaug Jore        Kr.sand kommune        Fullført

–   Kirsten Stensvold                    Egen bedrift                  Fullført

–   Kristin Anette Heggland        SpareBank1-SR-Bank   Fullført

–   Laila Skarpholt                         Egen bedrift                  Fullført

–   Liv Tone Tveiten                     Vennesla kommune     Fullført

–   Manuela Leskovar                  Color Line                      Fullført

–   Marianne Humborstad          Statbil                             Fullført

–   Meike Pollestad                      Agder Energi                 Fullført

–   Monica Lyngroth                    Egen bedrift                  Fullført

–   Siri Merete R. Johannessen  Kr.sand kommune        Fullført

–   Solveig Svahnström                Bønder i byen               Fullført

–   Tone Linnebo Trelsgård        Kr.sand kommune        Fullført

–   Trine Dybesland                      The Light Group            Fullført

–   Veslemøy Hanssen                 Sørlandet Sykehus       Fullført

 

K45-49

1   Grethe Fredvik                        Lærerne                           19.54

2   Christina White                       Nikkelverket                    20.17

3   Marit Gausdal                          HG-Bygg                            20.44

4   Hanne Therese Ekra               Lærerne                           23.10

5   Elisabeth Skaaland Neset       Sørlandet Sykehus          23.54

6   Marianne Skjelbred-Knutsen  Tangen vgs                    24.35

7   Gunn Kristin Wetrhus            Tangen vgs                       24.42

8   Dung Tuyet Nguyen                Egen bedrift                     25.34

9   Elin Fossli                                  Sørlandet Sykehus          27.35

10   Jorunn Lisbeth Rydjord         Kr.sand Politi                    28.15

11   Thorunn Lunde                       Vest-Agder-Muséet        28.53

12   Marianne Svendsen               Egen bedrift                     28.58

13   Hilde H. Langeid                      Vennesla kommune        35.38

14   Annette Wimme Høyland     Egen bedrift                     57.00

14   Gry K. Vatnedalen                   Roger Aamodt Bygg        57.00

–   Agnes Zahl-Olsen                    Student                          Fullført

–   Andrea Carola Andersen      Color Line                      Fullført

–   Anita Enger                              Egen bedrift                  Fullført

–   Anita Justvik                             RPC Packaging               Fullført

–   Anne Bjørnenak                      Berg-Hansen                 Fullført

–   Anne Cecilie Rueness            Egen bedrift                  Fullført

–   Anne Grethe Ellingsen           RPC Packaging               Fullført

–   Anne Karen Sædberg            Egen bedrift                  Fullført

–   Astrid Brodersen                    The Light Group            Fullført

–   Birte Eiersland                         Egen bedrift                  Fullført

–   Elin Thorvik Andersen           Kr.sand kommune        Fullført

–   Elisabeth Slettebøe Hansen  T.O. Slettebøe               Fullført

–   Else Karin Håversen               Egen bedrift                  Fullført

–   Gerd Inger Kravlen                 Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Grete Pedersen                      Kr.sand Politi                 Fullført

–   Hanne Christin Hermansen   Egen bedrift                  Fullført

–   Hege Hartvigsen                     Agder Energi                 Fullført

–   Hege Saatvedt                         Tollvesenet                    Fullført

–   Heidi Skea                                Nikkelverket                  Fullført

–   Hilde Follerås                          Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Hilde Haugedal                        Statbil                             Fullført

–   Hilde Irene Tveit                     Kr.sand kommune        Fullført

–   Inger Lene Høgseth                Kr.sand kommune        Fullført

–   Inger Lise Hærås                     Revisjon Sør                  Fullført

–   Inger Margrethe Axelsen      Kr.sand kommune        Fullført

–   Inger Marie Nygård                Rambøll Norge              Fullført

–   Ingrid Wangsvik                      Kilden                             Fullført

–   Jorunn Fjeldkjøn                     Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Lillian Skonhoft                       Advokatfirma Tofte      Fullført

–   Linda Varhaug Røsnes            Kr.sand kommune        Fullført

–   Lise Pettersen                         Kr.sand Politi                 Fullført

–   Liv Hege Fosselie Aas             Lærerne                         Fullført

–   Marianne Fidje Mjåland        Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Marianne Skaar                       Dagfin Skaar                  Fullført

–   Marit Amundsen                     Cameron Sense            Fullført

–   Mona Hjelmeland                   Statbil                             Fullført

–   Mona Kristensen                    Syrtveit Dental              Fullført

–   Mone Stusvig                           Egen bedrift                  Fullført

–   Nina Fosse                                Dagfin Skaar                  Fullført

–   Nina Sandø Klungland            Per Klungland               Fullført

–   Randi Marie Rypestøl             Hellvik Hus                     Fullført

–   Reidun Abelsæth                    Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Signe Lill Andersen                Kr.sand kommune        Fullført

–   Siri Telstø Skeie                       Egen bedrift                  Fullført

–   Solfrid Rue                               VA Fylkeskommune     Fullført

–   Thuy Dinh                                 Hennig-Olsen Is            Fullført

–   Torunn Vasveen Henriksen  Kr.sand kommune        Fullført

–   Trine Kiland                             Student                          Fullført

–   Wenche Solheim                    Statbil                             Fullført

–   Wenke Augland                      Kr.sand kommune        Fullført

–   Yngvild Hagen Castle              Vennesla kommune     Fullført

 

K50-54

1   Bjørg Kari Haugland                Nikkelverket                    19.54

2   Lillian Lauvsland Jahnsson     Sparebanken Sør            21.14

3   Gro Børte                                 Sørlandet Sykehus          24.36

4   Tone Ellingsen                         Kr.sand Politi                    24.50

5   Marit Norby                             Kr.sand kommune           25.34

6   Hanne Aanensen                    Egen bedrift                     25.42

7   Laila Duesund Helland           Sørlandet Sykehus          30.01

8   Anne Grete Skaanes Isaksen   Egen bedrift                  35.34

–   Amelia Garzon Osorio            Egen bedrift                  Fullført

–   Anne Catrine Vollen               Berg-Hansen                 Fullført

–   Anne Marie Lande                 Rambøll Norge              Fullført

–   Anne Strand Andersen          Agder Energi                 Fullført

–   Anne-Britt Frivoll                    Tangen vgs                     Fullført

–   Anne-Gro Maberg                  Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Aud Kristine Fjeldstad            Kredinor GO                  Fullført

–   Beate Kristin Tversland          Kr.sand kommune        Fullført

–   Beate Weistad Knutsen         Dampbageriet               Fullført

–   Berit Holbæk                           Holbæk Rør                   Fullført

–   Camilla Midbrød                     Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Eva Augland                             Mekonomen Sørl.p.     Fullført

–   Eva Larsen                                Schenker                       Fullført

–   Grete Sætre Bruheim            Egen bedrift                  Fullført

–   Gro Justnæs Kiledal                Strømmestiftelsen        Fullført

–   Gunhild Hageland                   Egen bedrift                  Fullført

–   Gunn Strand                            MH Wirth                       Fullført

–   Guri Sæterlid                           Team Mosjon                Fullført

–   Hanne Alnæs                           Rambøll Norge              Fullført

–   Hege Lill S. Andersen             Agder Energi                 Fullført

–   Hilde Eftevåg                           Stormberg                     Fullført

–   Hilde Hultin                              Phonero                         Fullført

–   Ingunn Aarstøl Nilsen             Hörmann                        Fullført

–   Ingunn Ravnaas                       Strømmestiftelsen        Fullført

–   Ingunn Solborg                        Nikkelverket                  Fullført

–   Jorunn Hartvigsen                  Hörmann                        Fullført

–   Judy Erland                              Egen bedrift                  Fullført

–   Karen Adine Nevland             Cameron Sense            Fullført

–   Kari Haugland                          Vestre Torv                    Fullført

–   Kjersti Aulin Heggem             Agder Energi                 Fullført

–   Kristin Eidem Pedersen         Tilsynsgampene            Fullført

–   Lillian Lie                                  Egen bedrift                  Fullført

–   Linda N. Nesse                         Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Lindis Bakke Heier                  Kr.sand kommune        Fullført

–   Lisbeth Jensen Gallefoss       Kr.sand kommune        Fullført

–   Margareth Wathne                Posten                            Fullført

–   Marianne Aasen                     Statbil                             Fullført

–   Marit Dahl Pedersen              VA Fylkeskommune     Fullført

–   Marit Kristin B. Lund              Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Marit Nomeland                      Kr.sand kommune        Fullført

–   Marit Stedjan                           Egen bedrift                  Fullført

–   May Torill Holvik                     Kr.sand Politi                 Fullført

–   Mona Mortensen                   Repstad                          Fullført

–   Monica Lunde Olsen              Egen bedrift                  Fullført

–   Randi Anita Aanensen           Egen bedrift                  Fullført

–   Randi Hidreskog                      The Light Group            Fullført

–   Reidun Alise Svestad              Rejlers                            Fullført

–   Rita Holst                                  Mizuno                           Fullført

–   Siren R. Hodne                        Team Mosjon                Fullført

–   Siri Stavsholt Bujordet           Mattilsynet                    Fullført

–   Siv Berge                                  Hennig-Olsen Is            Fullført

–   Siw Irene Lerstad                    Kr.sand kommune        Fullført

–   Solveig Schia                            Kr.sand kommune        Fullført

–   Tone Liv Garcia De Presno    Agder Energi                 Fullført

–   Turid Skjævestad                    Strømmestiftelsen        Fullført

 

K55-59

1   Vera Ringdal Folkvord            Kr.sand Politi                    25.46

2   Kirsten Sola                              Egen bedrift                     26.45

3   Grete Kristine Mølland          Egen bedrift                     27.55

4   Reidun Klungland                   Cameron Sense               28.00

5   Frøydis Aslagsen Tønnessen TTS Marine                       29.09

6   Toril Sæstad                             Lærerne                           29.30

7   Toril Benjaminsen                   Egen bedrift                     31.56

8   Sunniva Whittaker                  UiA                                     36.46

9   Tale Guldal                               UiA                                     41.59

–   Anita Fuglestad                       Kruse Smith                   Fullført

–   Anne Berit Eriksen                 Tollvesenet                    Fullført

–   Anne Grete Mjåland              Kr.sand kommune        Fullført

–   Anne Gro Tengesdal              Statbil                             Fullført

–   Åse Loland Fredheim             Egen bedrift                  Fullført

–   Astrid Nilsen                            Posten                            Fullført

–   Barbro Berntsen                     Nikkelverket                  Fullført

–   Beatrice Sørensen                  Kr.sand kommune        Fullført

–   Benthe Kallhovd                     Returkraft                      Fullført

–   Berit Eikaas Ingebretsen        Team Mosjon                Fullført

–   Berit H. Mikalsen                    Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Britt Hilde Hattrem           RadissonBlu Caledonien    Fullført

–   Dorte Kvist                               Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Eli Jensen                                 Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Elin Midtbø Sørheim              Kr.sand kommune        Fullført

–   Elin Pedersen                          Kr.sand kommune        Fullført

–   Elin Vatne                                 Boss Industri                  Fullført

–   Ellen Godtfredsen                  Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Ester Tufte Larsen                  Kr.sand kommune        Fullført

–   Eva Moen                                 Egen bedrift                  Fullført

–   Gerd Eftevåg Bjørge               MH Wirth                       Fullført

–   Grete Iren Bjørkås                  Egen bedrift                  Fullført

–   Grete Tvedten                         T.O. Slettebøe               Fullført

–   Gro Lindvik Robstad               Strømmestiftelsen        Fullført

–   Gunn Eriksen Sæbø                Kr.sand kommune        Fullført

–   Hanne Katinka Hofgaard        Kr.sand kommune        Fullført

–   Inger Helen Horsgård            Kr.sand kommune        Fullført

–   Ingjerd Lind                             Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Janne Hagen Vang                  Statbil                             Fullført

–   Janne Johansen Lie                Kr.sand kommune        Fullført

–   Jorunn Stokka                          Egen bedrift                  Fullført

–   June Østerhus                         ITE Østerhus                  Fullført

–   Kari Bergstad Tredal               Egen bedrift                  Fullført

–   Karin Landa Frigstad               Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Karin Løining Dynestøl           Kruse Smith                   Fullført

–   Kirsten B. Fauske                    Kr.sand kommune        Fullført

–   Kirsti Jorunn Hansen              Egen bedrift                  Fullført

–   Konstanse Skeie                      MH Wirth                       Fullført

–   Laila Fjellheim                         Telesport                       Fullført

–   Laila Røinås                              Egen bedrift                  Fullført

–   Lillian Tørressen                     Tollvesenet                    Fullført

–   Liv Astri Jørgensen                 Lærerne                         Fullført

–   Liv Heidi Torsvik                      Posten                            Fullført

–   Liv Kari I. Karlsen                    Egen bedrift                  Fullført

–   May Tove Andve                     INITEK                             Fullført

–   May-Britt Hagerup                  Team Mosjon                Fullført

–   May-Britt Stifoss                      Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Mette Underland                    Caverion Norge            Fullført

–   Nina S. Haagensen                  Agder Energi                 Fullført

–   Norunn Gumpen                     Egen bedrift                  Fullført

–   Ragnhild Aasen                       Berg-Hansen                 Fullført

–   Randi Nordahl                         Nikkelverket                  Fullført

–   Reidun Bru Loland                  Kr.sand kommune        Fullført

–   Rita Hægeland                         Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Signe Gunn Myre                    VA Vegvesen                 Fullført

–   Siri Marianne Coward            Statbil                             Fullført

–   Solfrid Viste                             Egen bedrift                  Fullført

–   Tone Mosberg                         Norgesplaster               Fullført

–   Tora Trydal                               Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Torbjørg Omdal                       MH Wirth                       Fullført

–   Torhild Henriksen                   Egen bedrift                  Fullført

–   Torunn Helleren                     Telesport                       Fullført

–   Venke Moe                              Kr.sand kommune        Fullført

–   Wenche Ulland                       Egen bedrift                  Fullført

 

K60-64

1   Marit Nilsen Leipsland           Kr.sand kommune           23.55

–   Anne Grete Lindeland           UiA                                  Fullført

–   Anne Marit Fjeldsgård           Boen Bruk                      Fullført

–   Anni Lunden                            Egen bedrift                  Fullført

–   Arnhild Trygsland                   Egen bedrift                  Fullført

–   Åse Holthe                               VA Fylkeskommune     Fullført

–   Åse Reidun Axelsen               Posten                            Fullført

–   Aud Reidun Høigaard             Egen bedrift                  Fullført

–   Aud Undheim Andersen       Nordea                           Fullført

–   Bjørg Frøysaa                           Lærerne                         Fullført

–   Eli Hommekland                      Egen bedrift                  Fullført

–   Eli Ose                                       Egen bedrift                  Fullført

–   Elin Aarnes Johannessen       Kr.sand kommune        Fullført

–   Elin R. Langøy Ilebekk            Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Helle B. Lund                           Agder Energi                 Fullført

–   Ingebjørg Sundtjønn              Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Inger Vehus                             Egen bedrift                  Fullført

–   Ingunn Borøy                           OSM Offshore               Fullført

–   Kari Frøyland                           MH Wirth                       Fullført

–   Kirsten Mjaaland                     VA Fylkeskommune     Fullført

–   Kjellaug Fjordheim                 Sørlandet BBL               Fullført

–   Kjersti Haanes                         Kr.sand kommune        Fullført

–   Klara Sløgedal                          Statbil                             Fullført

–   Kristine Oftedal                       Nordea                           Fullført

–   Lisbeth Nilsen                          Kr.sand kommune        Fullført

–   Liv Fiala                                     Egen bedrift                  Fullført

–   Liv Turid Blesvik                      Egen bedrift                  Fullført

–   Louise Maria Syrtveit             Statbil                             Fullført

–   Marit Lindal                             Kr.sand kommune        Fullført

–   Marit Nodeland Sødal            Kr.sand kommune        Fullført

–   Marit Notland                          Handelsbanken             Fullført

–   May Britt Aasgaard                 Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Ragnhild Auestad                    Team Mosjon                Fullført

–   Reidun Drivdal Thomassen   Tollvesenet                    Fullført

–   Rita Pedersen                          Kr.sand kommune        Fullført

–   Sigrun Fossheim                      Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Siri Løvbukten                         Statbil                             Fullført

–   Sissel Zachariassen                 Tollvesenet                    Fullført

–   Solfrid Stavseth                       SiA                                   Fullført

–   Torhild Rypestøl                      Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Torunn Evensen                      Berg-Hansen                 Fullført

–   Tove Merete Rismyhr            Kr.sand kommune        Fullført

–   Vigdis Håbesland                     VA Fylkeskommune     Fullført

–   Vigdis Rysstad                          Schenker                       Fullført

–   Wenche Waal                         Egen bedrift                  Fullført

 

K65-69

1   Kari Greibesland                     Egen bedrift                     34.45

–   Alfrid Hånes                             Kr.sand kommune        Fullført

–   Anne Grete Le Page               Egen bedrift                  Fullført

–   Anne Grethe Fagermann      Egen bedrift                  Fullført

–   Anne Karin Beurling               Egen bedrift                  Fullført

–   Anne Marie Løvsland             Kr.sand Politi                 Fullført

–   Anne-Britt Vabo                      Egen bedrift                  Fullført

–   Anny Bjørnhom                       Egen bedrift                  Fullført

–   Arnhild Kristiansen                 Egen bedrift                  Fullført

–   Arny Danielsen                       Kr.sand kommune        Fullført

–   Åse Jakobsen                           Kr.sand kommune        Fullført

–   Astrid Fagerbakke                  Egen bedrift                  Fullført

–   Berit Lauvrak Dale                  Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Bjørg Ellingsen Nordlie          Idrettens                        Fullført

–   Eldri Kirkesola                         Tilsynsgampene            Fullført

–   Eli Sandbakken Oftedal          Norconsult                     Fullført

–   Elin Gundersen                       Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Ellen Margrethe Klungland   Kvadr. Skolesenter       Fullført

–   Ellen Smestad                          Egen bedrift                  Fullført

–   Elna Skjebstad                         DNB                                 Fullført

–   Hildur Håverstad                     Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Hildur Toft Sundtjønn            Nikkelverket                  Fullført

–   Ingeborg Elise Rojahn            Statbil                             Fullført

–   Inger Brit Mosvald                  Egen bedrift                  Fullført

–   Inger Marie Oudalstøl            Cameron Sense            Fullført

–   Karin Federici                          Agder Energi                 Fullført

–   Kirsten Salthaug                      Rambøll Norge              Fullført

–   Lill Vedal                                   Egen bedrift                  Fullført

–   Lillian Helene Nordby            Kr.sand kommune        Fullført

–   Liv A. Lindgren                        Agder Energi                 Fullført

–   Liv Jakobsen                            Kr.sand Politi                 Fullført

–   Liv Wasland                             Fædrelandsvennen      Fullført

–   Magnhild Iglebæk                   Statbil                             Fullført

–   Ragnhild Berge                        Egen bedrift                  Fullført

–   Randi Strøm-Olsen                 Sparebanken Sør          Fullført

–   Reidun Knutsen                      Egen bedrift                  Fullført

–   Tove Magnussen                     T.O. Slettebøe               Fullført

–   Unni Lindeberg                       DNB                                 Fullført

–   Vibeke Holme Tjøm                Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Wenche Graaner                    Sørlandet Sykehus       Fullført

 

K70-74

1   Anne Marie Pedersen           Kr.sand kommune           28.42

2   Wenche Reiersen                  Egen bedrift                     30.29

3   Marit Lauvrak Ellefsen           DNB                                   34.50

–   Ann-Britt Skår Dahl                 Lærerne                         Fullført

–   Anne Byremo                          Egen bedrift                  Fullført

–   Anne Sofie Grindland            Pensjonist                      Fullført

–   Anne Turid Andersen            Egen bedrift                  Fullført

–   Anne-Elisabeth Jørgensen    Songdalen kommune   Fullført

–   Åse Nyberg                              Egen bedrift                  Fullført

–   Åse Reinertsen                       Egen bedrift                  Fullført

–   Aslaug Wandsvik                     Optimera                       Fullført

–   Berit Vesterhus                       Kr.sand kommune        Fullført

–   Bjørg Elisabeth Olsen             UiA                                  Fullført

–   Bjørg Reidun Roland              UiA                                  Fullført

–   Britt Gabrielsen                       Nordea                           Fullført

–   Edel Gladys Holte                    Tollvesenet                    Fullført

–   Eldbjørg Larsen                       Oceaneering Rotator   Fullført

–   Ellinor Mikalsen                      Huntonit                         Fullført

–   Else-Margrethe Bredland      UiA                                  Fullført

–   Ester Haugland                        Egen bedrift                  Fullført

–   Eva Haugedal                           Egen bedrift                  Fullført

–   Eva Wullum Fosselie              Lærerne                         Fullført

–   Gunhild Svenningsen             Lærerne                         Fullført

–   Helle Elise Moe                       Egen bedrift                  Fullført

–   Ingrid Jacobsen                       Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Jorun Roald                              Egen bedrift                  Fullført

–   Karen Marie Lied                    Kr.sand kommune        Fullført

–   Kari Bjelland                            Egen bedrift                  Fullført

–   Laila O. Karlsen                       Egen bedrift                  Fullført

–   Lilly Ragnhild Frivold              Egen bedrift                  Fullført

–   Liv May Nielsen                       Kvadr. Skolesenter       Fullført

–   Marit Osmundsen                   Egen bedrift                  Fullført

–   Mary Flaa Sørland                   Egen bedrift                  Fullført

–   Randi Mellingsæter                Dagfin Skaar                  Fullført

–   Rannveig Opsal Nielsen         Egen bedrift                  Fullført

–   Sigrunn Stedal                         Egen bedrift                  Fullført

–   Siri Henriksen                          Lærerne                         Fullført

–   Tonny Allis Esperås                 OSM Offshore               Fullført

–   Torhild Nesmann Halvorsen Lærerne                         Fullført

–   Wenche Fast                           Team Mosjon                Fullført

 

 

 

K75-79

–   Anne Marie Saaghus              Egen bedrift                  Fullført

–   Bjørg Hanna Lund                   OSM Offshore               Fullført

–   Bjørg Lillian Homme               Egen bedrift                  Fullført

–   Bjørg Staalesen                       Egen bedrift                  Fullført

–   Ester Aas                                  Egen bedrift                  Fullført

–   Reidun Østervold                   Lærerne                         Fullført

–   Reidun Ruethemann              UiA                                  Fullført

–   Solveig Haslerud                     Nordea                           Fullført

–   Sylvi Hille                                  Egen bedrift                  Fullført

 

K80-84

–   Britt Høyer-Jonassen              Egen bedrift                  Fullført

–   Eva Bujordet                            Jernbanen                     Fullført

–   Gudveig Jørundland               Lærerne                         Fullført

–   Ingrid Pettersen                      Kr.sand kommune        Fullført

–   Kirsten Vraa                             Egen bedrift                  Fullført

–   Signe Bjørg Refsnes                Egen bedrift                  Fullført

 

 

M10-14

–   Benjamin Skeie                       Skoleelev                       Fullført

–   Herman von der Ohe             Egen bedrift                     19.25

–   Jakob Johannessen                 MacGregor                    Fullført

–   Jarle Sveinall                            OneCo                               21.19

–   Josef Klungland                       Per Klungland                  26.05

–   Snorre Slettebøe                    T.O. Slettebøe               Fullført

–   Tobias Mosland                       Skoleelev                       Fullført

–   Tobias Tønnesen                     Egen bedrift                     33.14

 

M15-19

1   Kristian Pytten                         Egen bedrift                     14.48

2   Marius Pytten                          Egen bedrift                     15.17

3   Asgeir Reiersen Jensen         Egen bedrift                     15.46

4   Jørgen Nygård                         Rambøll Norge                 16.15

5   Christoffer Røstad                  Egen bedrift                     16.58

6   Truls Klungland                       Per Klungland                  18.22

7   Hallvard Brekka                       Egen bedrift                     21.25

–   Mathias Homme Bomann      Egen bedrift                  Fullført

–   Torstein Slettebøe                  T.O. Slettebøe               Fullført

–   Wilhelm Eriksen                      Bønder i Byen               Fullført

 

M20-24

1   Thomas Aamodt                      OneCo                               16.09

2   Abraham Pettersen                Egen bedrift                     17.27

3   Sondre Olsen                          Egen bedrift                     20.29

4   Nicolay Aase                            Securitas                           25.55

5   Morten Coward                      Student                             29.58

–   Bendik Alm                              Egen bedrift                  Fullført

–   Erlend Falck                             PwC                                 Fullført

–   Torkel Reinhartsen                 OneCo                            Fullført

 

M25-29

1   Simen Koland                          Phonero                           16.23

2   Ørjan Svaland Aas                   Lærerne                           16.55

3   Even Skuland                           Egen bedrift                     18.00

4   Ola Almvik                                Mekonomen Sørl.p.        21.00

5   Christian Mangseth                Egen bedrift                     21.24

6   Karsten Valand                        Rejlers                               22.17

7   Kjetil Lohne Bakke                  Student                             22.51

7   Vegard Oppebøen                  Egen bedrift                     22.51

9   Bjørnar Dahl                            Kr.sand Dyrepark            24.00

10   Kristoffer Jahnsen                  Securitas                           25.32

11   André Andersen                     Trucknor Kr.sand            26.23

12   Eivind Johan Isaksen               MacGregor                       30.35

–   Anders Ziegler                        PwC                                 Fullført

–   Espen Klungland                     PwC                                 Fullført

–   Glenn Fossheim                      Norrøna Storkjøkken   Fullført

–   Jonas Jahnsson                        Brandsdal Group          Fullført

–   Jørgen Engh                             Egen bedrift                  Fullført

–   Kim-André Bergin                   Phonero                         Fullført

–   Petter Nielsen                         Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Tsvetelin Stefanov Takev       The Light Group            Fullført

 

M30-34

1   Kim André Reinhartsen         Phonero                           17.37

2   Gunstein Skomedal                Elkem Fiskaa                     18.26

3   Fredrik Korsvik                        Kr.sand Politi                    18.35

4   Morten Tveit                           Rambøll Norge                 18.37

5   Daniel Salvesen                       MH Wirth                         19.27

6   Arnfinn Jensen                        NHO                                   19.40

7   Vidar Axelsen                          Posten                               20.20

8   Øyvind Stenvik Andersen     Kr.sand kommune           20.45

9   Erik Eftevåg                              Mekonomen Sørl.p.        20.52

10   Sindre Bentsen                       Sørlandet Sykehus          22.58

11   Atle Endresen                         Student                             23.00

12   Timo Helmers                          Kilden                                23.22

13   Miguel Pereira                        NOV                                   23.34

14   Øystein Heggernes                 NOV                                   24.00

15   Stephan Grinde                       OneCo                               24.03

16   Bård Abrahamsen                   Firenor                              24.48

17   Vegar Sakseid                          Egen bedrift                     26.07

18   Anders Hægeland                   Tratec Norcon                 27.49

19   Glenn-Morten Askland          Skanska                             27.50

–   Ali Nayef                                   The Light Group            Fullført

–   Christian Arnesen                   Phonero                         Fullført

–   Eirik Birkeland                         Rambøll Norge              Fullført

–   Kjetil E. Senumstad                 Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Knut Rike                                  NOV                                Fullført

–   Kristian Heltzen Tjelland        The Light Group            Fullført

–   Kristian Jortveit                       Nikkelverket                  Fullført

–   Lars Wensell Hamre               Phonero                         Fullført

–   Øyvind Jakobsen                     Mekonomen Sørl.p.     Fullført

–   Stian Bjervamoen                   Visma                              Fullført

–   Trond Vidar Thorsen              Otera                              Fullført

 

M35-39

1   Øystein Sylta                            Mizuno                              14.01

2   Arne Kristoffersen                 Kr.sand kommune           17.10

3   Samuel Vingerhagen              Egen bedrift                     17.50

4   Marius Moen                           Kr.sand kommune           17.53

5   Terje Skøien                            Egen bedrift                     18.04

6   Andreas Jølstad                       Egen bedrift                     18.09

7   Steffan Bjørnarå                      Egen bedrift                     18.31

8   Jan-Rune Johansen                 Dagfin Skaar                     19.31

9   Mikael Tønnesen                    Egen bedrift                     19.47

10   Magnus Bjorå Kjelvik              Egen bedrift                     20.30

11   Marius Westgaard                  Kr.sand kommune           21.31

12   Håvard Wiig                             Sørlandet Sykehus          22.25

13   Vidar Haugom                          Sørlandet Sykehus          22.35

14   Thomas Dønnestad                 Repstad                             22.56

15   Fredrik Svennevig                  Egen bedrift                     23.07

16   Carl Christian Olsen                Egen bedrift                     25.46

–   Anders Fruseth Solberg        MH Wirth                       Fullført

–   Anders Nordlie                       Egen bedrift                  Fullført

–   Andreas Topland                    Nordea                           Fullført

–   Bjørnar Klungland                   Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Espen Nilsen                            Egen bedrift                  Fullført

–   Kristian Pedersen                   Egen bedrift                  Fullført

–   Odd-Håvard Thraning            Elkem Fiskaa                  Fullført

–   Paul Johannessen                   MacGregor                    Fullført

–   Stig Erik Ørum                         Rambøll Norge              Fullført

 

M40-44

1   Gøran Røstad                           Egen bedrift                     16.58

2   Magnar Stav Johanssen         UNIT4 Current Software 18.05

3   Bjørnar Bøe Viken                  Student                             18.49

4   Lars Jørgen Peterson             Egen bedrift                     18.52

5   Trond Arne Berg                     Egen bedrift                     19.29

6   Roger Arne Johnsen              Nikkelverket                    19.37

7   Sigmund Mosland                   VA Vegvesen                    20.40

8   Frank Andersen                      Reber Schindler Heis     21.32

9   Trond Kristiansen                   Bønder i byen                  21.50

10   Arnulf Bærheim                      Sørlandet Sykehus          22.11

11   Ingvald Grimstveit                   Egen bedrift                     22.43

12   Jørn Erik Røch                         Egen bedrift                     23.37

13   Dagfinn Liestøl                        Egen bedrift                     23.41

14   Mads Bjørnenak                      Egen bedrift                     23.56

15   Arun Deep                            UNIT4 Current Software    24.41

16   Bjørn-Erik Enge                       Kr.sand kommune           25.12

17   Espen Skarpholt                      NOV                                   25.20

18   Eirik Dahl                                  Tangen vgs                       37.02

–   Arild Trelsgård                        Agder Energi                 Fullført

–   Bernhard Martin Hovden      Egen bedrift                  Fullført

–   Frode Klungland                     NOV                                Fullført

–   Joshua Bates                            Rambøll Norge              Fullført

–   Kai Drange                               Egen bedrift                  Fullført

–   Kenneth Andrew Mellefont Gumpen Gruppen        Fullført

–   Lasse Fidjestøl                         Rambøll Norge              Fullført

–   Magnus Vatland                      Elkem Fiskaa                  Fullført

–   Markus Bruno                         Phonero                         Fullført

–   Morten Bomann                     Vest-Agder-Museet     Fullført

–   Tom Fraser Skea                     Nikkelverket                  Fullført

–   Torjus Åkre                              Nikkelverket                  Fullført

–   Trond Sverre Hagelien          Egen bedrift                  Fullført

 

M45-49

1   Andreas Herstad Dolmen      Nikkelverket                    16.34

2   Tore Reisvaag Johannessen  Egen bedrift                     17.49

3   Håvard Flå                                Lærerne                           18.02

4   Øystein Lie                               Sørlandet Sykehus          18.09

5   Christian von der Ohe           Egen bedrift                     18.25

6   Gisle Martens Handegaard   Hennig-Olsen Is               18.32

7   Stig André Jansen                   Agder Taxi                        18.52

8   Ernst Pytten                             Rambøll Norge                 19.18

8   Svein Knutsson Nomeland    Sørlandet Sykehus          19.18

10   Olav Einar Rike                        Agder Energi                    19.26

11   Jarl Bøhn                                  NOV                                   19.50

12   Nils Jørgen Helland                 Lærerne                           20.14

13   Steinar Justnes                        Huntonit                           20.17

14   Arne Bjørn Mikalsen              Egen bedrift                     21.41

15   Rune Nilsen                             Norsk Hydro                     21.47

16   Atle Johannessen                   VA Fylkeskommune        21.54

17   Knut Arild Knutsen                 Egen bedrift                     21.58

18   Rolf Hermann Sickel               KSI                                      22.26

19   Dag Svingen                             T.O. Slettebøe                  23.46

20   Jo Vegard Aardal                     VA Vegvesen                    24.34

21   Petter Ove Utgård                  Egen bedrift                     25.12

22   Hans Ove Ourom                    Statbil                                29.50

23   Roy Georg Abrahamsen        Egen bedrift                     32.18

–   Ådne Prestø Lie                      Nikkelverket                  Fullført

–   Bjørn Bekkevoll                       Statbil                             Fullført

–   Bjørn Reidar Nygård               Rambøll Norge              Fullført

–   Erik Bergersen                        Mizuno                           Fullført

–   Flemming Olsen                      Egen bedrift                  Fullført

–   Geir Aa Solvang                       Egen bedrift                  Fullført

–   Harald Johan Høyland            Egen bedrift                  Fullført

–   Ingve Frøytland                       Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Jan Dalene                               Boen Bruk                      Fullført

–   Kenneth Amodei                    Phonero                         Fullført

–   Kenneth Gregersen               Elkem Fiskaa                  Fullført

–   Kjell Hugo Eliassen                  Egen bedrift                  Fullført

–   Kjetil Holtskog                         Statbil                             Fullført

–   Knut Aurebekk                        Kr.sand Politi                 Fullført

–   Magne Egebakken                  Nikkelverket                  Fullført

–   Martin Johan Vindheim         Team Mosjon                Fullført

–   Nils Tore Ekra                          Rambøll Norge              Fullført

–   Ola Taraldrud                          Agder Energi                 Fullført

–   Olav Abusdal                           Kr.sand kommune        Fullført

–   Ole Henrik Thune                   Agder Energi                 Fullført

–   Per Otto Smithsen                  Tollvesenet                    Fullført

–   Roar Myhre                             Kvadr. Skolesenter       Fullført

–   Robert Mellefont                    Egen bedrift                  Fullført

–   Rune Reinertsen                     Egen bedrift                  Fullført

–   Steinar Bergan                        Nikkelverket                  Fullført

–   Steinar Rosseland                   NOV                                Fullført

–   Sverre Larsen                          Team Mosjon                Fullført

–   Terje Dalen                              TTS Marine                    Fullført

–   Tor Helge Foss                         Kr.sand kommune        Fullført

–   Tormod Klungland                  Per Klungland               Fullført

–   Vidar Fidje                                Elkem Fiskaa                  Fullført

 

M50-54

1   Sigvald Aamodt                       OneCo                               17.52

2   Stein-Erik Scheie                     Telesport                          18.07

3   Erik Emanuelsen                     Team Mosjon                   18.19

4   Gunnar Lauvsland                   T.O. Slettebøe                  18.28

5   Helge Neset                             MH Wirth                         19.13

6   Paul Håkon Scheie                  Krim.omsorgen i Agder  19.26

7   Kjetil Norby                              Egen bedrift                     19.30

7   Oluf Christian Bøckmann       Nikkelverket                    19.30

9   Arne Trydal                              Team Mosjon                   20.34

10   Bent Einar Sveinall                  OneCo                               21.20

10   Fredrik Enge                            Egen bedrift                     21.20

12   Sigmund Brekka                      Team Mosjon                   21.22

12   Tung Hua Hsiung                     Nikkelverket                    21.22

14   Harald Vingerhagen               Egen bedrift                     21.55

15   Guttorm Martinsen                Rambøll Norge                 23.51

16   Jørund Fjærbu                         Blatchford Ortopedi       24.30

17   Trygve Ekse                              Contiga                              26.25

18   Svein Tjemsland                      Statbil                                26.58

19   Bård Kristiansen                      Egen bedrift                     27.30

20   Kjetil Reithaug                         Arkiv                                  27.40

–   Aksel Slettebøe                       T.O. Slettebøe               Fullført

–   Allan Fjermeros                      Kr.sand kommune        Fullført

–   Aril Bergmann                         The Light Group            Fullført

–   Arild Andresen                       Songdalen kommune   Fullført

–   Arild Bergan                            T.O. Slettebøe               Fullført

–   Arild Skaiå                                Egen bedrift                  Fullført

–   Arne Augland                          Mekonomen Sørl.p.     Fullført

–   Arne Bujordet                         Jernbanen                     Fullført

–   Arne Setane                            Egen bedrift                  Fullført

–   Asgeir Næss                             Veidekke Agder            Fullført

–   Bent Magnar Kalsnes             The Light Group            Fullført

–   Ernst Høyland                          Egen bedrift                  Fullført

–   Fabio Osorio                            MH Wirth                       Fullført

–   Frank Engesveen                    Nikkelverket                  Fullført

–   Frank Robert Dahl                  Nikkelverket                  Fullført

–   Frank Salvesen                        Kr.sand Politi                 Fullført

–   Gøran Sandstrøm                    Egen bedrift                  Fullført

–   Gudmund Lykkedrang           Telesport                       Fullført

–   Jan Øvland                               Songdalen kommune   Fullført

–   Jan Vidar Hansen                    Nikkelverket                  Fullført

–   Jens Birger Kristensen           Rambøll Norge              Fullført

–   John Torgeir Roland               KBR                                 Fullført

–   Jørn Salvesen                          Boen Bruk                      Fullført

–   Ketil Stokkeland                      Cameron Sense            Fullført

–   Kjetil Aasen                              Egen bedrift                  Fullført

–   Lars Elling Ekornåsvåg            Egen bedrift                  Fullført

–   Leif Martin Jacobsen              Nikkelverket                  Fullført

–   Olav Kr. Stokkenes                 Egen bedrift                  Fullført

–   Ole Johan Bueklev                  Repstad                          Fullført

–   Øystein Espeland                    Egen bedrift                  Fullført

–   Per Ole Lie Lavre                    Egen bedrift                  Fullført

–   Rune Grimsby                          Cameron Sense            Fullført

–   Sten Ove Stening                    Lærerne                         Fullført

–   Svein Arne Berntsen              Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Terje Larsen                            Nikkelverket                  Fullført

–   Terje Mangseth                       Egen bedrift                  Fullført

–   Terje Nandrup                         Egen bedrift                  Fullført

–   Tor Bergan                               Nikkelverket                  Fullført

–   Vidar Lundevold                     Huntonit                         Fullført

–   Vidar Olsen                              Norrøna Storkjøkken   Fullført

 

M55-59

1   Reinier van der Spek             Egen bedrift                     19.54

2   Erik Tveit                                  SPISS                                  20.14

3   Bjørn Angsund                        Future Production          21.36

4   Halvar Bjerland                       TINE Kristiansand             22.17

5   Leif Birkeland                          Jernbanen                        22.35

6   Arvid Haaverstad                    Egen bedrift                     22.36

7   Erik Erland                                Egen bedrift                     22.43

8   Roar Engesland                       Egen bedrift                     23.00

9   Bent Ingebrigtsen                   Egen bedrift                     23.06

10   Jan Jensen                                Egen bedrift                     23.08

11   Rolf Bjarne Lie                         Egen bedrift                     23.09

12   Tom-Arne Stallemo                Huntonit                           23.51

13   Bjørn Kristensen                     VA Fylkeskommune        24.00

14   Pål Uberg                                 Sørlandet Sykehus          24.04

15   Helge Johannessen                Egen bedrift                     24.11

16   Sigve Joakimsen                      Nikkelverket                    24.14

17   Eddie Salvesen                        Egen bedrift                     24.38

18   Arne B. Andersen                   Statbil                                25.00

–   Arvid Johansen                       Nikkelverket                  Fullført

–   Asbjørn Eide                            ViaNova                          Fullført

–   Bernt Stigan Berntsen            Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Bjørn Andreas Friestad          Sparebanken Sør          Fullført

–   Bjørn Holen                             Norrøna Storkjøkken   Fullført

–   Bjørn Øystein Larsen             Agder Energi                 Fullført

–   Børre Hornnes                        Kr.sand kommune        Fullført

–   Dag Brekkan                            Jernbanen                     Fullført

–   Ernst Johnny Jenssen             VA Vegvesen                 Fullført

–   Finn Egil Olsen                         MH Wirth                       Fullført

–   Håkon Skavikmo                      Agder Energi                 Fullført

–   Halvor Coward Olsen             Huntonit                         Fullført

–   Helge Matre Fjermeros         MH Wirth                       Fullført

–   Jan Helge Refsnes                   Mekonomen Sørl.p.     Fullført

–   Jan Ragnar Larsen                   Egen bedrift                  Fullført

–   Jan Vidar Ødegaard                Kr.sand Politi                 Fullført

–   Jens Aas                                    Norsk Hydro                  Fullført

–   Jens Øyvind Dynestøl             Boen Bruk                      Fullført

–   John Rune Ingebretsen         Team Mosjon                Fullført

–   Jon Arve Kallhovd                   T.O. Slettebøe               Fullført

–   Kristen Steinsland                   Egen bedrift                  Fullført

–   Kristian Linge Tønnessen      Egen bedrift                  Fullført

–   Lloyd Flatebø                           Posten                            Fullført

–   Oddvar Sørheim                     Kr.sand kommune        Fullført

–   Ole Lossius                               Egen bedrift                  Fullført

–   Øystein Bakke                         Tollvesenet                    Fullført

–   Paal Ingvar Hermansen          Team Mosjon                Fullført

–   Per Lund                                  Statbil                             Fullført

–   Per Skofteland                        Otera                              Fullført

–   Roar Tvedten                           T.O. Slettebøe               Fullført

–   Rune Nygård                            Egen bedrift                  Fullført

–   Solvar Brandser                      Norrøna Storkjøkken   Fullført

–   Ted Richard Abramsen          Kongsberg Oil & Gas    Fullført

–   Thor Hardeland                       Kr.sand Politi                 Fullført

–   Tom Vestaby                            Rejlers                            Fullført

–   Tor Arild Rysstad                     Valle Sparebank            Fullført

–   Trond Andersen                     CB                                    Fullført

–   Trond Robstad                         MH Wirth                       Fullført

–   Trygve Kolrud                          Nikkelverket                  Fullført

–   Vidar Sannes                            LSK                                  Fullført

 

M60-64

1   Rune Løkling                            Nikkelverket                    17.31

2   Geir Gundersen                      Kr.sand Skruefabrikk      19.55

3   Ove Pettersen                         Team Mosjon                   20.05

4   Arild Aurebekk                       Bilbransjen                       21.15

5   Torkild Eivindson                    Nikkelverket                    21.22

6   Tor Arve Monan                     Varodd                              22.12

7   Arnfinn Folkvord                    Nikkelverket                    22.24

8   Arild Moen                              Tangen vgs                       22.26

9   Olav Rykkelid                           Jernbanen                        23.20

10   Pål Martens Bratland             Egen bedrift                     24.00

11   Terje Cederberg Hansen       Søgne kommune             24.52

12   Øystein Føreland                    CB                                      25.26

13   Arvid Brattland                        Gumpen Gruppen           25.57

14   Ole Ingvar Gauslaa                  Jernbanen                        26.04

15   Trygve G. Richardsen             Nordea                              26.19

16   Jan E. Vollset                            Tangen vgs                       26.45

17   Asbjørn Narvestad                  Repstad                             27.06

18   Vidar Myhre                            Kr.sand kommune           28.27

19   Ole Ingar Paulsen                   Statbil                                30.49

20   Geir Egil Åsen                          CB                                      35.53

–   Arild Jørgensen                       Lærerne                         Fullført

–   Bjørn Sveindal                         Kvadr. Skolesenter       Fullført

–   Ernst Rune Saatvedt               Egen bedrift                  Fullført

–   Helge Winsvold                       NOV                                Fullført

–   Jan Martin Drivdal                  MH Wirth                       Fullført

–   John Hansen                            Asker & Bærum Politi  Fullført

–   John Johansen                         Kr.sand kommune        Fullført

–   Magne Haddeland                  MH Wirth                       Fullført

–   Magne Kiledal                         Egen bedrift                  Fullført

–   Nils Bjørge                                MH Wirth                       Fullført

–   Nils Martin Pedersen             Sparebanken Sør          Fullført

–   Per Arvid Tredal                     Future Production       Fullført

–   Per Frode Hansen                  Future Production       Fullført

–   Per Magnussen                       T.O. Slettebøe               Fullført

–   Petter Zachariassen               Sparebanken Sør          Fullført

–   Reidar Ruud Johnsen             The Light Group            Fullført

–   Reidar Vang                             Kr.sand Politi                 Fullført

–   Rune Østerhus                        ITE Østerhus                  Fullført

–   Svein B. Sødal                          Seafront                         Fullført

–   Svein Helge Mollestad           Team Mosjon                Fullført

–   Terje Aasen                             Agder Energi                 Fullført

–   Terje Taraldsen                       Agder Energi                 Fullført

–   Thorvald Nesse                       Agder Energi                 Fullført

 

M65-69

1   Edgard Ellertsen                      Nikkelverket                    19.53

2   Finn Gitmark                            Egen bedrift                     22.10

3   Tore Svennevig                       Posten                               23.07

4   Aslak Bjotveit                           Statbil                                23.14

5   Rolf M. Danielsen                   Sørlandet Sykehus          25.40

6   Kristen Bue                              Team Mosjon                   25.43

7   John Haarr                               Kr.sand kommune           25.59

8   Jonny A. Tveit                          Egen bedrift                     26.53

9   Torstein Leipsland                  Egen bedrift                     27.47

10   Birger Hafslund                       MH Wirth                         28.20

11   Bengt O. Klemo                       RPC Packaging                 28.23

12   Sigmund Salthaug                   Rambøll Norge                 28.50

–   Alf Sundtjønn                          Nikkelverket                  Fullført

–   Anders Torbjørnsen               Jernbanen                     Fullført

–   Arne Leland                             Optimera                       Fullført

–   Arve Aakre                              NOV                                Fullført

–   Arvid Martinsen                      Egen bedrift                  Fullført

–   Asbjørn Abrahamsen             Egen bedrift                  Fullført

–   Bjørn Egil Hansen                    Egen bedrift                  Fullført

–   Carl Viggo Axelssen                Egen bedrift                  Fullført

–   Dagfinn Grøtan                        Egen bedrift                  Fullført

–   Hans Olav Omland                  UiA                                  Fullført

–   Harry Arntsen                         Kr.sand kommune        Fullført

–   Helge Bentsen                         Statbil                             Fullført

–   Helge L. Grindheim                Egen bedrift                  Fullført

–   Helge Moseid                          Posten                            Fullført

–   Jan Magne Strandberg           Reber Schindler Heis   Fullført

–   Jan Tore Jørgensen                Arkiv                               Fullført

–   Jens Stien                                 Posten                            Fullført

–   Johannes Oudalstøl                Cameron Sense            Fullført

–   John Magnus Humborstad    Team Mosjon                Fullført

–   Kjell Bjærum                            Agder Energi                 Fullført

–   Knut Fosselie                           Team Mosjon                Fullført

–   Leif Otto Torjusen                  Lærerne                         Fullført

–   Mardon Drangsholt                Nordea                           Fullført

–   Odd Nomeland                        Rejlers                            Fullført

–   Odd Øyvind Fløysvik              Posten                            Fullført

–   Odd Sverre Andersen           MH Wirth                       Fullført

–   Oddvar Vårdal                         Kr.sand kommune        Fullført

–   Ole Vium Olesen                     Rambøll Norge              Fullført

–   Øystein Edvardsen           RadissonBlu Caledonien    Fullført

–   Per Gunnar Østervold           Lærerne                         Fullført

–   Per Otto Ose                           Egen bedrift                  Fullført

–   Rolf Thommesen                     Pensjonist                      Fullført

–   Stein Erikssen                          Nordea                           Fullført

–   Svenn Erik Larsen                   Posten                            Fullført

–   Sverre Heggland                     Egen bedrift                  Fullført

–   Tom Bakken                             Egen bedrift                  Fullført

–   Tor Erik Sandsness                  MH Wirth                       Fullført

–   Tor Harald Nilsen                    Egen bedrift                  Fullført

–   Tor Helge Fosselie                  MH Wirth                       Fullført

–   Tor Pedersen                          Strai Kjøkken                 Fullført

 

M70-74

1   Audun Kjøstvedt                     Team Mosjon                   27.32

2   Johannes Jacobus Feenstra  Egen bedrift                     29.05

3   Jan Reinhard Hansen             Egen bedrift                     29.15

4   Øystein Stamland                    Rivco                                 29.45

5   Arne Hallvard Holte               Egen bedrift                     30.19

–   Åge Holgersen                        Nikkelverket                  Fullført

–   Bjarne Støylehommen           Einar Torjesen               Fullført

–   Gunnar A. Nordby                  Agder Energi                 Fullført

–   Gunnar Johan Iglebæk           Agder Energi                 Fullført

–   Gunnar Magne Kåsa               Agder Energi                 Fullført

–   Håkon Kiledal                          Statbil                             Fullført

–   Håkon Laudal                           VA Vegvesen                 Fullført

–   Harald Mandt                          Egen bedrift                  Fullført

–   Helge Breen                            Nordea                           Fullført

–   Helge Strøm                             Agder Energi                 Fullført

–   Hilmar Tony Opdahl               Egen bedrift                  Fullført

–   Ivar Fosseli                               Jernbanen                     Fullført

–   Ivar Kaafjord                            Team Mosjon                Fullført

–   Jan Åge Esperås                RadissonBlu Caledonien    Fullført

–   Jon Anders Østhus                 Agder Energi                 Fullført

–   Jon Heggland                           Posten                            Fullført

–   Kai Gyberg                               Varodd                           Fullført

–   Kåre Eidsaa                              Kr.sand kommune        Fullført

–   Kjell Abildsnes                         Egen bedrift                  Fullført

–   Magne Finne                           Kruse Smith                   Fullført

–   Marco Federici                       Agder Energi                 Fullført

–   Nils Sørlie                                 Egen bedrift                  Fullført

–   Odd Jakobsen                          Egen bedrift                  Fullført

–   Odd Kåre Rist                          Egen bedrift                  Fullført

–   Odd Wandsvik                         Optimera                       Fullført

–   Oddvar Bjelland                      Egen bedrift                  Fullført

–   Oddvar Glidje                          Lærerne                         Fullført

–   Øivind Fredriksen                   Optimera                       Fullført

–   Olav Rustad                              Veidekke Agder            Fullført

–   Ove Eeg Christiansen             Egen bedrift                  Fullført

–   Øyvind Kårikstad                     Egen bedrift                  Fullført

–   Peter Johan Moe                    Egen bedrift                  Fullført

–   Svein Roland                            Nordea                           Fullført

–   Sven Erik Fagermann             LSK                                  Fullført

–   Tor Erik Wasland                     Kr.sand kommune        Fullført

–   Tor Ingebrethsen                    Einar Torjesen               Fullført

–   Tor Svein Langås                     Statbil                             Fullført

–   Tore Tangen                            Kr.sand kommune        Fullført

 

M75-79

1   Harald Flå                                 DNT Sør                             27.10

2   Oddvar Abrahamsen              Optimera                          33.35

–   Alf Haugland                            Egen bedrift                  Fullført

–   Arnfinn Aas                              Egen bedrift                  Fullført

–   Jan A. Stølen                            UiA                                  Fullført

–   Jan Erik Olsen                          Egen bedrift                  Fullført

–   Jan Ove Olsen                         Egen bedrift                  Fullført

–   John Arvid Lie                         Lærerne                         Fullført

–   Kjell Baasland                          Egen bedrift                  Fullført

 

M80-84

–   Arnfinn Bujordet                    Jernbanen                     Fullført

–   Bjørn Ekberg                            Egen bedrift                  Fullført

–   Einar Jørundland                     Lærerne                         Fullført

–   Harald R. Hille                          Egen bedrift                  Fullført

–   Kjell Sangvik                             Egen bedrift                  Fullført

–   Sverre Pettersen                    Kr.sand kommune        Fullført

 

M85-89

–   John Emil Refsnes                   Egen bedrift                  Fullført

–   Reidar Ringereide                  UiA                                  Fullført

 

 

 

 

 

 

Resultater – Milslukeren (7 km)

 

K15-19

1   Julianne Zahl-Olsen                Egen bedrift                     39.35

2   Mia Bueklev                             Repstad                             44.50

–   Tiril Slåen Svendsen               Egen bedrift                  Fullført

 

K25-29

1   Marit Elise Stenstad                Egen bedrift                     57.52

1   Ulrikke Grønberg                    Egen bedrift                     57.52

–   Kristina Lindquist Pedersen  Sørlandet Sykehus       Fullført

 

K30-34

1   Eva Helén Tandberg               KSI                                      46.35

2   Eileen Worum Lyberg            KSI                                      55.47

 

K35-39

1   Katja Mamaeva Christoffersen   NOV                             46.41

–   Marianne Moen Nesheim     Kr.sand kommune        Fullført

 

K40-44

1   Charlotte P. Aspholm             Løplabbet                         43.03

2   Anne Kristin Holte                  VA Fylkeskommune        43.18

3   Gerd Magnhild Løyning         Egen bedrift                     48.01

–   Heidi Elisabeth Haugland       Team Mosjon                Fullført

–   Karen Mortensen                   UiA                                  Fullført

–   Nina Slåen Svendsen              Bystranda Legesenter Fullført

–   Rita Henriksen                         Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Siv Ruenes Jacobsen              Nikkelverket                  Fullført

 

K45-49

1   Sigrun Drangsholt                   Lærerne                           41.39

2   My Choi Hsiung                       Sørlandet Sykehus          45.38

–   Anette Risvand Fossheim      VA Fylkeskommune     Fullført

–   Anne Torridal                          Kr.sand kommune        Fullført

–   Berit Berg                                 Kr.sand kommune        Fullført

–   Torill Wikne Haagensen        Egen bedrift                  Fullført

–   Tove Mangseth                       Kr.sand kommune        Fullført

 

K50-54

1   Inger Britt Bakstad                  Team Mosjon                   39.50

2   Siri Marit Aasland                   Egen bedrift                     44.49

3   Anne-Cathrine Hodnemyr    Vennesla kommune        46.08

4   Åshild Espeland                       Egen bedrift                     54.00

4   Maryanne Mesel                    Egen bedrift                     54.00

–   Anita Døble                              Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Anny Hermansen                    Kr.sand kommune        Fullført

–   Eli Johannessen                       T.O. Slettebøe               Fullført

–   Inger Reinhartsen                   OneCo                            Fullført

–   Lisa Dahl Jahnsen                    Adv.firmaet Kjær DA    Fullført

 

K55-59

1   Enny-Karin Vindheim             Kr.sand kommune           47.54

2   Anne Sigfrid Uppstad             Kr.sand kommune           55.47

–   Anne Merete Halvorsrød      Berg-Hansen                 Fullført

–   Eva Coward                              Lærerne                         Fullført

–   Inger Lygre                              Team Mosjon                Fullført

 

K60-64

1   Elin Stray                                  VA Vegvesen                    52.30

2   Johanne Seim                          Sørlandet Sykehus          52.31

–   Ellen Britt Engelstad               Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Torunn Heggland                    DNB                                 Fullført

 

K65-69

–   Elin Pedersen Sundtjønn       Kr.sand kommune        Fullført

–   Karen Torine Mørkestøl        Cameron Sense            Fullført

–   Liv Tenningen                          Team Mosjon                Fullført

–   Solveig Rasmussen                 Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Wenche Ludvigsen                Egen bedrift                  Fullført

 

K70-74

–   Eirun Johannessen                 Egen bedrift                  Fullført

 

 

M15-19

1   Trond Hauklien                       Kr.sand Dyrepark            32.20

 

M25-29

1   Jørgen Solli Strøm-Olsen       Trucknor Kr.sand            32.14

2   Magnus Frestad Nygaard       ViaNova                             33.21

3   Espen Grundetjern                 KSI                                      36.23

4   Arne Eikeland                          Student                             42.13

 

M30-34

1   Kristian Emanuelsen               NOV                                   33.29

2   Tim Erik Olsen                         Egen bedrift                     35.02

3   Eirik Emanuelsen                    NOV                                   36.38

4   Ørjan Glastad                           ITE Østerhus                     37.43

5   Roy Christian Flaa                   Nikkelverket                    39.24

6   Kjetil Grundetjern                  Kr.sand kommune           44.47

7   Truls Dahl                                 Kirkens Bymisjon             47.35

–   Morten Sevilhaug                   Idrettens                        Fullført

–   Ole Jakob Lervåg Nilsen        NOV                                Fullført

 

M35-39

1   Erland Førde Møll                   Kirkens Bymisjon             39.21

2   Samir Kolukcija                        VA Vegvesen                    43.08

3   Oddvar Riise                            Bouvet Norge Kr.            47.58

4   Alf Synstad                               Elkem Fiskaa                     58.00

–   Håkon Nilsen                           Egen bedrift                  Fullført

–   Kurt Pedersen                         Evry                                 Fullført

–   Tor-Aage Lukashaugen          Sørlandet Sykehus       Fullført

 

M40-44

1   Johnny Stensvold                    LSK                                     30.22

2   Lars Tellemann Sæther          Bouvet Kr.sand                34.39

3   Fernando José Bravo Olguin SiA                                     36.57

4   Lars Jarle Yttri                          NOV                                   39.07

5   Tor Ivar Mjåland                      Egen bedrift                     40.09

6   Odd Anders Arntzen              Otera                                 41.00

7   Kjartan A. Nordby                   Egen bedrift                     43.27

8   Jan-Arve Kristoffersen           Cameron Sense               44.38

9   Roger Magne Andersen        Kirkens Bymisjon             46.03

10   Frode Thorsdalen                   NOV                                   47.00

10   Viggo Markussen                    Cameron Sense               47.00

12   Hans Kristian Nilsen                UiA                                     51.28

 

M45-49

1   Rune Zahl-Olsen                     Sørlandet Sykehus          39.35

2   Bjørnar Svendsen                   RPC Packaging                 41.10

3   Svein Erik Bjorvand                SPISS                                  41.52

4   Ole Dag Kvamme                    Egen bedrift                     41.57

5   Sverre Hille                              Kruse Smith                      42.02

6   Øistein Mjaaland                     Color Line                         43.50

7   Rune Mork                               Cameron Sense               44.38

–   Kjell Torkelsen                        Advokatfirma Tofte      Fullført

 

M50-54

1   Geir Jernæs                             Lærerne                           34.05

2   Jan Kåre Eriksen                      Kr.sand Politi                    35.47

3   Omar Lie                                  Evry                                   37.28

4   Alf Helge Fredriksen              Egen bedrift                     38.33

5   Terje Moxnes                          NOV                                   41.10

6   Arne Hodnemyr                      Egen bedrift                     42.20

7   Peder Sletfjerding                  NOV                                   43.05

8   Bjørn Helge Carlsen               VA Fylkeskommune        43.37

9   Yngvar Kiledal                          Handelsbanken               44.08

10   Morten Willy Eriksen             Kr.sand Politi                    46.28

11   Kurt Bøhn                                 NOV                                   47.10

12   Geir Martin Andersson          Team Mosjon                   47.51

13   Arne D. Andersen                  Egen bedrift                     54.31

–   Geir Brekke Olsen                  T.O. Slettebøe               Fullført

–   Henrik Ringereide                  Kr.sand kommune        Fullført

–   Ivar Fossdal                              Huntonit                         Fullført

–   Jon Ivar Stakkeland                 Rasmussengruppen     Fullført

–   Michael Haagensen                Egen bedrift                  Fullført

–   Sigurd Lund                             Team Mosjon                Fullført

 

M55-59

1   Bjørn Rune Henriksen           Elkem Fiskaa                     37.20

2   John Zahl                                  Cameron Sense               38.07

3   Jan Helland                              VA Vegvesen                    42.09

4   Ole Gunnar Sørli                     Nordea                              43.18

5   Roy Gundersen                       Kr.sand kommune           47.02

6   Per Nygård                               Repstad                             50.41

7   Hugo Thoresen                       Egen bedrift                     78.40

–   Håkon Birkenes                       Egen bedrift                  Fullført

–   Hans Petter Bentsen              Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Jan Øyvind Pedersen             VA Vegvesen                 Fullført

–   Morten Omdal                        Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Robert Coward                        Kr.sand kommune        Fullført

–   Trygve Døble                           Agder Energi                 Fullført

 

M60-64

1   Svein Grundetjern                  Kr.sand Dyrepark            45.17

2   Odd Gaute Drivdal                  Egen bedrift                     49.43

–   Bjørn Dag Truchs                    Azets                               Fullført

–   Bjørn Reinhartsen                  OneCo                            Fullført

–   Jens Arne Mosland                 Adv.firmaet Kjær DA    Fullført

–   Kjell Bentestuen                     Adv.firmaet Kjær DA    Fullført

–   Kjell Ivar Sangesland              Team Mosjon                Fullført

 

 

M65-69

1   Paul Joreid                               Egen bedrift                     41.45

2   Kåre Vestøl                              Elkem Fiskaa                     45.48

3   Arnfinn Søyset                        Team Mosjon                   46.15

4   Alf Gurandsrud                       Kr.sand kommune           46.37

5   Per Slettedal                            MH Wirth                         47.47

6   Arne Moen                              Team Mosjon                   51.10

7   Arne Tolli Pedersen               Kr.sand kommune           54.00

8   Arne Paulsen                           Egen bedrift                     70.00

–   Finn Thomsen                          Egen bedrift                  Fullført

–   Hans Petter Ruud                   Agder Energi                 Fullført

–   Jan Olle Rasmussen                Sørlandet Sykehus       Fullført

–   Kåre Berle                                Team Mosjon                Fullført

–   Tor-Kåre Høsteland                Kr.sand kommune        Fullført

 

M70-74

1   Sigbjørn Spikkeland                Sørlandet Sykehus          48.18

2   Knut Pilskog                             Firenor                              50.52

3   Karl Ivar Moen                        Caverion Norge               51.55

4   Tor Egil Pedersen                   Egen bedrift                     53.57

–   Bård Rasmussen                      Egen bedrift                  Fullført

–   Didrik Jarl Solli                         Sparebanken Sør          Fullført

–   Erik Bugge Nilsen                    Egen bedrift                  Fullført

–   Fritz Ivar Lundbakk                 Egen bedrift                  Fullført

–   Nils Andreas Persen               Elkem Fiskaa                  Fullført

–   Willy Pettersen                       Oceaneering Rotator   Fullført

 

M75-79

1   Borgar Haugland                     Team Mosjon                   52.24

–   Kristian Kristiansen                 Egen bedrift                  Fullført

 

M80-84

–   Per Oddgeir Saur                    Egen bedrift                  Fullført